Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Remélem azért több hónapra zárt kapussá teszik a Stade Velodromot.

Sixo
Attól sajna még az utcán vagy az edzőközpontban tudnak támadni ezek az idióták
zacknorb
Ki kell zárni a csapatot és visszasorolni Megye III.ba!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
És megint Gundmundsson. Ki más? 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Ez a hosszabbítás úgy kellett most a Genoanak, mint szar a zsebbe.

Mondjuk ha nem aludtam at az első félidőt, vagy mondjuk a román Puskás legalább 1 gólt rúg a ziccerekbol nem kellene ráhúzni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 757 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tavalyi döntős budafok máris kiesett a kupából az mb3as Veszprém ellen!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
3tól Gilardino vs Nesta az olasz kupában.

10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Na hát igen erre gondoltam, hogy azért így már minimum viccesek a klub statok, hiszen a Maccabi Haifa ellen lőtt 3 gólt és adott 3 gólpasszt 2 meccsen. A maradék 5 BL meccsen meg szerzett 1 gólt és adott 1 gólpasszt. 😊
Jughead
tudod, mi meg a nagyon vicces? erling szamai a VB-n 😊 ugye, nehez ugy golt loni a VB-n vagy a PL-ben, hogy nem vagy ott. ne menjunk le ovodaba.
te is tudod, en is tudom, hogy messi jobb focista, mint haaland. ettol meg haaland is nyerhette volna az aranylabdat, egyszer sem allitottam, hogy nem. csak nehany embert itt annyira elvakit a szimpatia vagy annak hianya, hogy tenyeket ferditenek el
mate93
Te tényleg úgy gondolod hogy a tavalyi Messi jobb focista mint a tavalyi Haaland? United drukkerként mondom hogy ez nevetséges. Haaland impactje akkora volt hogy az eleve nagyon jó cityt egyértelműen a csúcsra emelte, valahogy furcsa mód akkor állt össze minden amikor ő megjelent... az idei formája gyengébb de azt hiszem akik végig nézték a tavalyi PL/BL szezont azok látták mit művelt ez az ember.

Nekem az ég egy adta világon semmi bajom nincs Messivel, de ahogy "végigrugdosták" a vb argentinat az néhol eléggé gusztustalan volt. A döntő első félidejében lehengerlőek voltak, de amúgy irgalmatlan szenvedés és nem kis mák volt ez.

Egyébként meg tényleg felesleges 3 oldalt teleírni, már tényleg csak nevetni lehet ezen az egész fifán, aktívan ássák a nemzetközi foci sírját - ez az új vb lebonyolítás egy katasztrófa lesz pl.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
YoungZeeZee 8 409
Remelem korea eszaki resze is kap egy vb-t
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Magyar vezetőedző a svéd első osztályban, ez azért nagyon fasza.



Még az ősszel volt vele beszélgetés a Teljes Terjedelemben, érdekes volt már akkor is!

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Remélem azért több hónapra zárt kapussá teszik a Stade Velodromot.

Sixo
Attól sajna még az utcán vagy az edzőközpontban tudnak támadni ezek az idióták
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Remélem azért több hónapra zárt kapussá teszik a Stade Velodromot.

10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
De amúgy ha más nem pályázik, akkor mégis melyik másik országot válasszák?
Jughead
És miért nem pályázik más ország ? Véletlen lenne?
Sixo
Nem tudom, nem ismerem a pályázati kiírás részleteit, ha direkt rájuk lett kiírva, akkor értem mi a probléma, de tudtommal volt más pályázat is csak visszalépett.
Jughead
Szerinted miért lesz két kontinensen a 2030-as vb?

Basszus blatter után nemhogy megtisztulás jött, hanem sikerült négyzetre emelni, de hát ezen se lehet csodálkozni
r.baggio
Blattert az angolszász lobbi azért buktatta meg, mert ők sokat fizettek a 2018/22-es vébékért, csak sajnos az orosz-arab lobbi többet 😕
10 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ausztrália ugye két éve kapta meg a 2032-es nyári olimpiát, onnantól nem vették igazán komolyan már ezt a pályázatot, tényleg csak a kirakat kedvéért tartották őket még ott egy ideig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Azért, hogy 2034-ben csak Szaúd Arábiában lehessen a VB, mert csak ők pályáznak? Miért következik egyik a másikból?
Jughead
Mert a vb-ken a kontinensek rotálódnak, de azzal, hogy infantino elintézte az európai-dél amerikai közöset 2030-ra (az ibériaiak 2034-et akartak eredetileg), megnyílt az út a szaúdiak előtt, hogy még most, amíg biztosan ő a főnök odaadhassa nekik a rendezési jogot
r.baggio
Áhh így már értem, bár azért még Japán, Dél-Korea meg mondjuk Ausztrália pályázhatott volna, márcsak azért is hogy égjen a pofájuk a választásért, így most mondhatják, hogy egy pályázat van.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
De amúgy ha más nem pályázik, akkor mégis melyik másik országot válasszák?
Jughead
És miért nem pályázik más ország ? Véletlen lenne?
Sixo
Nem tudom, nem ismerem a pályázati kiírás részleteit, ha direkt rájuk lett kiírva, akkor értem mi a probléma, de tudtommal volt más pályázat is csak visszalépett.
Jughead
Szerinted miért lesz két kontinensen a 2030-as vb?

Basszus blatter után nemhogy megtisztulás jött, hanem sikerült négyzetre emelni, de hát ezen se lehet csodálkozni
r.baggio
3 kontinensen lesz a 2030as vb, így tudták Dél-Amerikát is kizárni.

10 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Azért, hogy 2034-ben csak Szaúd Arábiában lehessen a VB, mert csak ők pályáznak? Miért következik egyik a másikból?
Jughead
Mert a vb-ken a kontinensek rotálódnak, de azzal, hogy infantino elintézte az európai-dél amerikai közöset 2030-ra (az ibériaiak 2034-et akartak eredetileg), megnyílt az út a szaúdiak előtt, hogy még most, amíg biztosan ő a főnök odaadhassa nekik a rendezési jogot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 911
De amúgy ha más nem pályázik, akkor mégis melyik másik országot válasszák?
Jughead
És miért nem pályázik más ország ? Véletlen lenne?
Sixo
Nem tudom, nem ismerem a pályázati kiírás részleteit, ha direkt rájuk lett kiírva, akkor értem mi a probléma, de tudtommal volt más pályázat is csak visszalépett.
Jughead
Szerinted miért lesz két kontinensen a 2030-as vb?
r.baggio
Azért, hogy 2034-ben csak Szaúd Arábiában lehessen a VB, mert csak ők pályáznak? Miért következik egyik a másikból?

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
De amúgy ha más nem pályázik, akkor mégis melyik másik országot válasszák?
Jughead
És miért nem pályázik más ország ? Véletlen lenne?
Sixo
Nem tudom, nem ismerem a pályázati kiírás részleteit, ha direkt rájuk lett kiírva, akkor értem mi a probléma, de tudtommal volt más pályázat is csak visszalépett.
Jughead
Szerinted miért lesz két kontinensen a 2030-as vb?

Basszus blatter után nemhogy megtisztulás jött, hanem sikerült négyzetre emelni, de hát ezen se lehet csodálkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
A legnagyobb csaló a futball történelmében.
KeyG
Legalább hülyeséget ne írj. Ő szavazta meg magának?
garincsa
Az a baj én emlékszem Messi történetére. A 2009-es BL elődöntőtől kezdve húzták őket.
KeyG
Ezt mire alapozod? Szerinted egyet se kellett volna nyernie? A barcelona minden cime Messi alatt kamu? 😀 hagyjuk mar
Blevi
Nem mondom, hogy egyet se. De 10-ben Sneijdernek kellett volna vagy Xavi Iniesta. Volt egy Lewa is és most Haaland. A 2009-es Chelsea-Barca meccsnél meg jobbat elcsalva nem láttam a történelemben.
KeyG
Ez is egy vélemény és tiszteletben tartja az ember, de az óriási utálat mellett azért néha próbálj szubjektíven értékelni. Csak Messinek volt kérdőjeles aranylabdája? Nem. Neki volt több ilyen? Igen, mert többet is nyert. Csak a Barcanak volt ilyen meccse mint a Chelseanek? Számomra is felfoghatatlan ítéletek voltak,pedig nem tudom miért már megkaptam tegnap valakitől hungarokatalán vagyok mert lemertem írni szeretem Messit de Haalandak kellett volna nyernie. Emlékszel egy bizonyos Bayern-Realra? Hasonlóan gusztustalanul elfújták a Madridnak ahogy a Barcanak is a Chelsea ellen, és még lehetne sorolni. Én is utálok sok csapatot, játékost de nem árt néha józanul gondolkodni.
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/10/31/felcsut-pancho-arena
warr_b
akkor ez nem lesz zártkapu? az izraeli meccs
deyell
Gondolom nem, hogyha az izraeli szövetség árulja rá a jegyeket


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
10 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 591
 telex.hu/sport/2023/10/31/felcsut-pancho-arena
warr_b
akkor ez nem lesz zártkapu? az izraeli meccs

choose life
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/10/31/felcsut-pancho-arena


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
DRÁMA

10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
De amúgy ha más nem pályázik, akkor mégis melyik másik országot válasszák?
Jughead
És miért nem pályázik más ország ? Véletlen lenne?
Sixo
Majd mi beugrunk Viktor megoldja😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018