Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
: DDDWoldemade jó spíler, de ennyit nyilván nem ér, de legalább van benne ráció.Woldemade közben 80 millaert Newcastleba igazol. Wtf …#pánikigazoás
csebi
Sinisa🚨 𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Newcastle United are now going all out to sign Fermín López from Barcelona.
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) August 28, 2025
They are ready to QUADRUPLE his salary and pay a transfer fee of €100M [£86M].
(Source: @10JoseAlvarezpic.twitter.com/gyGPwLEYxq
Tony Adams
A Fermines részt nem értem, egy ilyen szintű balfaszt bármelyik spanyol, portugál, olasz, francia csapatban lehet találni tized áron. Itt tuti valami szaudi kamu tőkeinjekció van a háttérben cserébe, hogy Laporta felajánlotta minden női rokonát már az arab tevéknek is.
FLZOLI
10 hónapja
Woldemade jó spíler, de ennyit nyilván nem ér, de legalább van benne ráció.Woldemade közben 80 millaert Newcastleba igazol. Wtf …#pánikigazoás
csebi
Sinisa🚨 𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Newcastle United are now going all out to sign Fermín López from Barcelona.
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) August 28, 2025
They are ready to QUADRUPLE his salary and pay a transfer fee of €100M [£86M].
(Source: @10JoseAlvarezpic.twitter.com/gyGPwLEYxq
Tony Adams
A Fermines részt nem értem, egy ilyen szintű balfaszt bármelyik spanyol, portugál, olasz, francia csapatban lehet találni tized áron. Itt tuti valami szaudi kamu tőkeinjekció van a háttérben cserébe, hogy Laporta felajánlotta minden női rokonát már az arab tevéknek is.
10 hónapja
És mire beírtuk Löflivel, jött a San marinói egyenlítés🩵🇸🇲A Virtus gólra 1.75 volt az odds, faszért nem tettem.
zacknorb
10 hónapja
És mire beírtuk Löflivel, jött a San marinói egyenlítés🩵🇸🇲
10 hónapja
Már csak Andorra, Montenegró és San Marino nem adott csoportkörös csapatot.a máltai Hamrun a konfettiben!Gondolom nem újdonság senkinek, hogy ők a focitörténelem első csoportkörös máltai csapata
Löfli
r.baggio
San Marinonak ma nagy csoda árán lehet. Sajna már vezetnek ott az izlandiak.
10 hónapja
koszovói és izlandi csapat is lesz a Konfettiben nagyon úgy néz ki

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
a máltai Hamrun a konfettiben!Gondolom nem újdonság senkinek, hogy ők a focitörténelem első csoportkörös máltai csapata
Löfli

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
Nem túl vastag a széleken a Chelsea,szerintem fog,sőt szerintem már jobb mint Pedro Neto, és (most)még jobb mint Gittens.Garnacho --> ChelseaFog ott játszani annyit, hogy kiderüljön, hogy szar?
Nem fogok hazudni, remélem ott is szar lesz. 😀
dugo93
Sixo
10 hónapja
Garnacho --> ChelseaFog ott játszani annyit, hogy kiderüljön, hogy szar?
Nem fogok hazudni, remélem ott is szar lesz. 😀
dugo93
10 hónapja
Isak to Liverpoolt jelzi előre?Woldemade közben 80 millaert Newcastleba igazol. Wtf …#pánikigazoás
csebi
Sinisa
Elvileg 160 m eurot kérnek érte + 20 m bónuszt.
10 hónapja
Woldemade közben 80 millaert Newcastleba igazol. Wtf …#pánikigazoás
csebi
Sinisa
🚨 𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Newcastle United are now going all out to sign Fermín López from Barcelona.
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) August 28, 2025
They are ready to QUADRUPLE his salary and pay a transfer fee of €100M [£86M].
(Source: @10JoseAlvarezpic.twitter.com/gyGPwLEYxq
10 hónapja
Minden fradista gyökér, ez csak egy újabb adalék 🤣🤣🤣🤣Az gondolom azért megvan, hogy ez pár ember egyéni döntése és nem kollektíven a Fradi-szurkolókat képviselik. Csak mert lassan már ott tartunk, hogy emiatt minden fradista gyökér.Bravó!Fradisták kint vannak Bécsben szurkolni a Rapidnak?igen.
nagylaza, főpohárnok
Kenny
nagylaza, főpohárnok
Bálesz
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
a máltai Hamrun a konfettiben!Épp írni akartam. Csoportkör Portelli!
Löfli
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
a máltai Hamrun a konfettiben!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Ez a Huszár… te jó ég mekkora fogalmatlan
10 hónapja
Ez a bécsi rendező am elég WTF, későn indított és hosszú visszájátszásokkal.
10 hónapja
Most tényleg azért drukkol a kommentátor, hogy hosszabbítás legyen?Most már igen.
Matthew99
10 hónapja
Most tényleg azért drukkol a kommentátor, hogy hosszabbítás legyen?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
Láttam már ezért pirosat