Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként mit mondanak a számok? Nemzetközi fociról nincs valami PFF szerűség? Az a szép a sportban, hogy vannak viszonylag egyértelműen számszerűsíthető aspektusai, főleg a mai bigdata világban. A matek szerint kinek kellett volna kapnia? Én az ilyen cikkeket hiányolom a szokásos epehányás és goatozás között.
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Csak én találom érdekesnek hogy mindig feltűnik egy új niners profilos hungarokatalán, aki visszafelé törölget mindent miután rájött hogy a Bordeaux csődje nem volt baj hisz ők nem tudnak eladni logós WC-papírt komment lehet sok volt? 😀
Heisman nádor
Ezt most nekem szántad? Mert lemertem írni hogy Messit szeretem de Haalandnak kellett volna kapnia?🤔
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
egyertelmu volt. ez pont nem vitathato,
8!
Kenny
Pont ezért kellett volna Haalandnak kapnia😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
Emilianohoz még:
Bounou 13. míg Emiliano 15. lett az aranylabda szavazáson..szóval ez alapján full logikus, hogy a hátrébb végzett lett a legjobb kapus... 😀 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 213 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csak én találom érdekesnek hogy mindig feltűnik egy új niners profilos hungarokatalán, aki visszafelé törölget mindent miután rájött hogy a Bordeaux csődje nem volt baj hisz ők nem tudnak eladni logós WC-papírt komment lehet sok volt? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 914
De ha csak a VB számít, akkor miért nem Mbappe és Messi a top2?
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
A legnagyobb csaló a futball történelmében.
KeyG
Legalább hülyeséget ne írj. Ő szavazta meg magának?
garincsa
Az a baj én emlékszem Messi történetére. A 2009-es BL elődöntőtől kezdve húzták őket.
KeyG
Oké mester, ha te mondod.😘
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 537 — Csodabogár
vártam a csodát...de 2 órája megmondtam 😕
petey
amíg Lassie él és lő legalább 2 gólt, addig Lassie lesz a győztes. Jövőre majd azért, mert MLS bajnok és kupa győztes lesz
Toto21
próbálom azt hinni neki is kicsit már cinkes, hogy Lewa és Haaland elől is elvitte pl. lehet túl naív vagyok.

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 971
A legnagyobb csaló a futball történelmében.
KeyG
Legalább hülyeséget ne írj. Ő szavazta meg magának?
garincsa
Az a baj én emlékszem Messi történetére. A 2009-es BL elődöntőtől kezdve húzták őket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 213 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dibu Martínez nyeri a Yashin Trophy-t. Év vicce 😀😀😀
Aranylabda is egy vicc, a szavazók nehezen fogják fel hogy az ÉV legjobb játékosának jár

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
A legnagyobb csaló a futball történelmében.
KeyG
Legalább hülyeséget ne írj. Ő szavazta meg magának?
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Na elmegy mindenki a.. imádom Messit, a valaha volt legnagyobb a szememben, de ez Haalandé kellett volna legyen
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
egyertelmu volt. ez pont nem vitathato,
8!

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 971
A legnagyobb csaló a futball történelmében.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
vártam a csodát...de 2 órája megmondtam 😕
petey
amíg Lassie él és lő legalább 2 gólt, addig Lassie lesz a győztes. Jövőre majd azért, mert MLS bajnok és kupa győztes lesz
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 537 — Csodabogár
vártam a csodát...de 2 órája megmondtam 😕

10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
A vilagbajnoki cim mindig sokat szamitott ebben es azt Messi ugy nyerte meg hogy vegig Argentina vezere volt. Emellett Haaland kene hogy kapja szerintem is. De nem lesz akkora rablas a vb miatt mint amit Lewa-val muveltek.
Blevi
Az is rablás volt szó se róla, de ott Lewa egy Bundesliga címet és egy német szuperkupát mutatott fel, míg Messi egy Copa Americát és a BL-ben pl. ugyanaddig jutottak.

Itt azért BL, PL és FA Kupa volt Haaland oldalán, nyilván a VB is többet ér, mint a Copa America, de az nehogy már Haaland hátránya legyen, hogy norvég, míg klub szinten a PSG-nél sem Messi volt a legjobb, nemhogy Európában (ha a PSG-nél olyat hozott volna, ami mondjuk top 5-ös szezon, akkor a VB miatt oké a díj, de így vicc az egész).
Jughead
Azert ez az Argentin valogatott sem egy nagy eresztes ha megnezed kik a nevek jo munkasemberek kb. Viszont a norveg sem annyira szar hogy ne lehetne kijutni sem vele valahova.
Blevi
Mit akarsz ezzel mondani?
Jughead
Azt hogy Messi nelkul Argentina kb a csoportjabol nem megy tovabb a vb-n, holott nem egy baszo az a keret.
Haaland eseten a valogatott teljesitmeny csiszolasra szorul, pedig nem egy san marinorol beszelunk.
Blevi
Tiziken túl döntőig azért nem alkotott valami maradandót Messi a vb-n...


10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465


Vegyük komolyabban a történelem legnagyobb rivalizálásait.
Lana Rhoades vagy Mia Khalifa?
KeyG
Az egyikük kevésbé bírta a strapát így egyértelműen Lana😁
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 971


Vegyük komolyabban a történelem legnagyobb rivalizálásait.
Lana Rhoades vagy Mia Khalifa?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 914
A vilagbajnoki cim mindig sokat szamitott ebben es azt Messi ugy nyerte meg hogy vegig Argentina vezere volt. Emellett Haaland kene hogy kapja szerintem is. De nem lesz akkora rablas a vb miatt mint amit Lewa-val muveltek.
Blevi
Az is rablás volt szó se róla, de ott Lewa egy Bundesliga címet és egy német szuperkupát mutatott fel, míg Messi egy Copa Americát és a BL-ben pl. ugyanaddig jutottak.

Itt azért BL, PL és FA Kupa volt Haaland oldalán, nyilván a VB is többet ér, mint a Copa America, de az nehogy már Haaland hátránya legyen, hogy norvég, míg klub szinten a PSG-nél sem Messi volt a legjobb, nemhogy Európában (ha a PSG-nél olyat hozott volna, ami mondjuk top 5-ös szezon, akkor a VB miatt oké a díj, de így vicc az egész).
Jughead
Azert ez az Argentin valogatott sem egy nagy eresztes ha megnezed kik a nevek jo munkasemberek kb. Viszont a norveg sem annyira szar hogy ne lehetne kijutni sem vele valahova.
Blevi
Mit akarsz ezzel mondani?
Jughead
Azt hogy Messi nelkul Argentina kb a csoportjabol nem megy tovabb a vb-n, holott nem egy baszo az a keret.
Haaland eseten a valogatott teljesitmeny csiszolasra szorul, pedig nem egy san marinorol beszelunk.
Blevi
Szóval úgy gondolod, hogy Haaland miatt nem nyer VB-t Norvégia, bezzeg Messi-vel meglenne?

De amúgy is tök lényegtelen ez itt mikor épp foci viccet csinálnak az Aranylabda díjból ismét. 😀
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Ez a női aranylabda átadás elég kellemetlenre sikeredett..
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
pfff Martinez. Bono megérdemelte volna jobban. gondolom a VB miatt, mert a Villa miatt sehol nem lenne ez a bohóc.
petey
nem tudom, hogy ez a nagyobb vicc, vagy, hogy Messi nyeri aza aranylabdát.
volt mind2-nek, Emilianonak leginkább kb egy jó tornája, ami áll 7 meccsből....nevetséges bm3g.
bogjosi
Alisson top10be sincs, Ter Stegen csak 5.
Sixo
Már az vicc, hogy Ter Stegen megelőzi Allisont
Stoki
Mi a vicc benne? Konkrétan neki kellett volna megnyernie.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
pfff Martinez. Bono megérdemelte volna jobban. gondolom a VB miatt, mert a Villa miatt sehol nem lenne ez a bohóc.
petey
nem tudom, hogy ez a nagyobb vicc, vagy, hogy Messi nyeri aza aranylabdát.
volt mind2-nek, Emilianonak leginkább kb egy jó tornája, ami áll 7 meccsből....nevetséges bm3g.
bogjosi
Alisson top10be sincs, Ter Stegen csak 5.
Sixo
Már az vicc, hogy Ter Stegen megelőzi Allisont
Stoki
Azért ez túlzás. Ter Stegennek brutális szezonja volt tavaly. Valszeg neki kellett volna kapnia, Az, hogy a Barca úgy nyert bajnokságot, hogy minden meccsét 1:0ra nyerte az főleg neki köszönhető. 82.4% védési hatékonysággal dolgozott.

10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
pfff Martinez. Bono megérdemelte volna jobban. gondolom a VB miatt, mert a Villa miatt sehol nem lenne ez a bohóc.
petey
Ter Stegen 5.helye is elég érdekes..
10 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 776 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
pfff Martinez. Bono megérdemelte volna jobban. gondolom a VB miatt, mert a Villa miatt sehol nem lenne ez a bohóc.
petey
nem tudom, hogy ez a nagyobb vicc, vagy, hogy Messi nyeri aza aranylabdát.
volt mind2-nek, Emilianonak leginkább kb egy jó tornája, ami áll 7 meccsből....nevetséges bm3g.
bogjosi
Alisson top10be sincs, Ter Stegen csak 5.
Sixo
Már az vicc, hogy Ter Stegen megelőzi Allisont