Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
City, Liverpool állandóan, ha ők épp nem elérhetőek jön az Arsenal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
asszem most fog indulni a lobbi a regi sorsolas visszaallitasa erdekeben😃
Kenny
Szuperligát akartak, megkapták 😆
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
asszem most fog indulni a lobbi a regi sorsolas visszaallitasa erdekeben😃

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Realnak ez egy szopó sorsolás így elsőre
zacknorb
Realnak mindig szopó sorsolása van korábban már küldtem kikkel találkoznak mindig kieséses szakaszba.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Párizs belenézett
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Realnak ez egy szopó sorsolás így elsőre
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
Szekunder szégyenérzet elfog, amit ezek leadnak BL sorsolás címen.
Beki
Szerintem ötletes, nekem tetszik hogy hülyét csinálnak magukból.
10 hónapja
Beki New York Jets 2 885
Szekunder szégyenérzet elfog, amit ezek leadnak BL sorsolás címen.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vicces lenne, ha Gera lenne, aki nyomogatná a gombot, ha már budapesti BL döntő
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣

Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
Tóth Alex.
zacknorb
Soroksár 😉
slowmotion
Szóval a Fradi B, ergo nem tévedtem.
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣

Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
Tóth Alex.
zacknorb
Soroksár 😉
slowmotion
Alex futsalozott és utána váltott nagypályára amit a Fradiban kezdett és úgy került Soroksárra a partneri szerződés miatt, papíron mindig a Fradi játékosa volt.

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣

Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
Tóth Alex.
zacknorb
Soroksár 😉
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
BL csoportok

A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
Napoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.
Sixo
nem lehet egymás ellen két angol csapat, így ez nem fog megtörténni
Toto21
Alapból milyen csoportokról beszéltek xdd?
Meg ez a harmadik kalap, nem ők random tették oda, hanem a koeff pontok.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
BL csoportok

A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
Napoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.
Sixo
nem lehet egymás ellen két angol csapat, így ez nem fog megtörténni
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣

Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
Tóth Alex.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣

Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.

10 hónapja
sajtospingvin 119
egy újabb gyöngyszem Robbie Keantől:
„A Qarabagnak semmi köze sincs az azeri válogatotthoz, külföldieket alkalmaz. Ha a klub segíteni akarja hazája válogatottját, járjon olyan utat, mint mi.” XDDDDDD
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Amorim válogatott szünet over/under?
Heisman nádor
Kb novemberig marad akármi lesz
davemayer
Teljes szezont kap, biztosra veszem.
Stez
detto szerintem egy teljes szezont kap. De nagyon tördezett volt tegnap is a játék. Rossz helyre mennek a passzok sokszor, mintha nem tudná mindenki, hogy hova menjen vagy hova passzoljon
Toto21
A csavo konkretan az interjukban mar konyorog, h basszak ki. Szerintem meg is tennek, de nincs normalis edzo aki ilyenkor elerheto, ez benne a szivas. Valszeg kenyszerbol marad legalabb a decemberig.
Duff
Az uj tulajdonos egy eve mast sem csinal, mint korbesirja a mediat, hogy nincs penz, elfogyott es ultra megszoritasok lesznek, a klubnal 40 eve kulimunkat vegzo Mari nenit is kibasszuk. Ezek utan aligha fogja kibaszni a milliokat kereso edzot, majd hozni egy kovetkezot megint milliokert... Foleg, amikor papiron meg ETH-t is fizetne az MU. Nyilvan igazabol mar nem, mert gondolom egyben megkapta a teljes osszeget, de a lenyeg ugyanaz, szerintem nettoban mar most evi 10+ millio elmegy csak edzore, aligha novelnek ezt tovabb.

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nku nku acsé milán 😮
Sixo
Még menne oda Rabiot meg Akanji akkor top10 meglenne.

Szerkesztette: Sixo

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nku nku acsé milán 😮

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
BL csoportok

A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
Napoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.

10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 551 — balazs.t85@gmail.com
"Tegnap a csapat helyi idő szerint hajnali egykor megérkezett Carringtonba. Amorim ma reggel hétkor már újra Carringtonban volt és a vezetőséggel egyeztetett. A játékosok délelőtt 11:00-ra érkeztek meg.

Egyes helyeken már azt tudni vélik, hogy Amorim a szombati Burnley elleni mérkőzés után (eredménytől függetlenül) lemond a vezetőedzői szerepéről."

Már ilyen pletykákat is látni a neten. Hát ez még fantasztikus lenne...
dugo93
Amorim akkor tudná megmenti azt a kis renoméját, ami még maradt... ha tényleg felállna. Ezzel elismerve hogy elbukott, és adva egy pofont az egész MU-vezetésnek. Azok az a döntések amivel őt is idehozták, rákényszerítették hogy szezon közben jöjjön, ha nem volt alkalmas miért választották ki.. nem tudom elképzelni ki szeretné a karrierjét keresztbe törni megint az MU-val, jelentkezők tuti lesznek...
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
"Tegnap a csapat helyi idő szerint hajnali egykor megérkezett Carringtonba. Amorim ma reggel hétkor már újra Carringtonban volt és a vezetőséggel egyeztetett. A játékosok délelőtt 11:00-ra érkeztek meg.

Egyes helyeken már azt tudni vélik, hogy Amorim a szombati Burnley elleni mérkőzés után (eredménytől függetlenül) lemond a vezetőedzői szerepéről."

Már ilyen pletykákat is látni a neten. Hát ez még fantasztikus lenne...

10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Sírok:

 x.com/nocontextfooty/status/1960955101650034751?s=46&t=3aIOvrqln7-m2yfTbyp-3g
csebi
mondjuk az eredeti is vicces valahol
 streamain.com/en/LC6uurKoYTPT45N/watch

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!