Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
City, Liverpool állandóan, ha ők épp nem elérhetőek jön az Arsenal.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
asszem most fog indulni a lobbi a regi sorsolas visszaallitasa erdekeben😃Szuperligát akartak, megkapták 😆
Kenny
10 hónapja
asszem most fog indulni a lobbi a regi sorsolas visszaallitasa erdekeben😃
10 hónapja
Realnak ez egy szopó sorsolás így elsőreRealnak mindig szopó sorsolása van korábban már küldtem kikkel találkoznak mindig kieséses szakaszba.
zacknorb
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Párizs belenézett
10 hónapja
Realnak ez egy szopó sorsolás így elsőre
10 hónapja
Szekunder szégyenérzet elfog, amit ezek leadnak BL sorsolás címen.Szerintem ötletes, nekem tetszik hogy hülyét csinálnak magukból.
Beki
10 hónapja
Szekunder szégyenérzet elfog, amit ezek leadnak BL sorsolás címen.
10 hónapja
Vicces lenne, ha Gera lenne, aki nyomogatná a gombot, ha már budapesti BL döntő
10 hónapja
Szóval a Fradi B, ergo nem tévedtem.Soroksár 😉Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣Tóth Alex.
Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
zacknorb
slowmotion
10 hónapja
Alex futsalozott és utána váltott nagypályára amit a Fradiban kezdett és úgy került Soroksárra a partneri szerződés miatt, papíron mindig a Fradi játékosa volt.Soroksár 😉Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣Tóth Alex.
Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
zacknorb
slowmotion
10 hónapja
Soroksár 😉Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣Tóth Alex.
Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
zacknorb
10 hónapja
Alapból milyen csoportokról beszéltek xdd?nem lehet egymás ellen két angol csapat, így ez nem fog megtörténniBL csoportokNapoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.
A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
Sixo
Toto21
Meg ez a harmadik kalap, nem ők random tették oda, hanem a koeff pontok.
10 hónapja
nem lehet egymás ellen két angol csapat, így ez nem fog megtörténniBL csoportokNapoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.
A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
Sixo
10 hónapja
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣Tóth Alex.
Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
Stez
10 hónapja
Szegeny Keane is kicsit brainwashed lett. Eleg gyorsan meghulyult, biztos buszke orszagunk teszi. 🤣Ha most Botkat nem nezem, aki stabilan valogatott volt, de mar nem az, akkor szerintem Dibuszon kivul nincs is olyan valogatott jatekosa most a Fradinak, aki ket eve meg nem mashol jatszott es akit nem ugy vasaroltak meg a rivalistol.
10 hónapja
sajtospingvin
119
egy újabb gyöngyszem Robbie Keantől: „A Qarabagnak semmi köze sincs az azeri válogatotthoz, külföldieket alkalmaz. Ha a klub segíteni akarja hazája válogatottját, járjon olyan utat, mint mi.” XDDDDDD
10 hónapja
Az uj tulajdonos egy eve mast sem csinal, mint korbesirja a mediat, hogy nincs penz, elfogyott es ultra megszoritasok lesznek, a klubnal 40 eve kulimunkat vegzo Mari nenit is kibasszuk. Ezek utan aligha fogja kibaszni a milliokat kereso edzot, majd hozni egy kovetkezot megint milliokert... Foleg, amikor papiron meg ETH-t is fizetne az MU. Nyilvan igazabol mar nem, mert gondolom egyben megkapta a teljes osszeget, de a lenyeg ugyanaz, szerintem nettoban mar most evi 10+ millio elmegy csak edzore, aligha novelnek ezt tovabb.A csavo konkretan az interjukban mar konyorog, h basszak ki. Szerintem meg is tennek, de nincs normalis edzo aki ilyenkor elerheto, ez benne a szivas. Valszeg kenyszerbol marad legalabb a decemberig.detto szerintem egy teljes szezont kap. De nagyon tördezett volt tegnap is a játék. Rossz helyre mennek a passzok sokszor, mintha nem tudná mindenki, hogy hova menjen vagy hova passzoljonTeljes szezont kap, biztosra veszem.Amorim válogatott szünet over/under?Kb novemberig marad akármi lesz
Heisman nádor
davemayer
Stez
Toto21
Duff
10 hónapja
BL csoportokNapoli 3. kalap, tudják ezek mire értékeli Conte a BL-t. Kéne egy jó PSG Arsenal Napoli Newcastle csoport.
A Bodo, Qarabag, Pafos, Kairat idegentől minden csapatot mentsen meg a Jóisten.
zacknorb
10 hónapja
"Tegnap a csapat helyi idő szerint hajnali egykor megérkezett Carringtonba. Amorim ma reggel hétkor már újra Carringtonban volt és a vezetőséggel egyeztetett. A játékosok délelőtt 11:00-ra érkeztek meg.Amorim akkor tudná megmenti azt a kis renoméját, ami még maradt... ha tényleg felállna. Ezzel elismerve hogy elbukott, és adva egy pofont az egész MU-vezetésnek. Azok az a döntések amivel őt is idehozták, rákényszerítették hogy szezon közben jöjjön, ha nem volt alkalmas miért választották ki.. nem tudom elképzelni ki szeretné a karrierjét keresztbe törni megint az MU-val, jelentkezők tuti lesznek...
Egyes helyeken már azt tudni vélik, hogy Amorim a szombati Burnley elleni mérkőzés után (eredménytől függetlenül) lemond a vezetőedzői szerepéről."
Már ilyen pletykákat is látni a neten. Hát ez még fantasztikus lenne...
dugo93
10 hónapja
"Tegnap a csapat helyi idő szerint hajnali egykor megérkezett Carringtonba. Amorim ma reggel hétkor már újra Carringtonban volt és a vezetőséggel egyeztetett. A játékosok délelőtt 11:00-ra érkeztek meg.Egyes helyeken már azt tudni vélik, hogy Amorim a szombati Burnley elleni mérkőzés után (eredménytől függetlenül) lemond a vezetőedzői szerepéről."
Már ilyen pletykákat is látni a neten. Hát ez még fantasztikus lenne...
10 hónapja
Sírok:mondjuk az eredeti is vicces valahol
x.com/nocontextfooty/status/1960955101650034751?s=46&t=3aIOvrqln7-m2yfTbyp-3g
csebi
streamain.com/en/LC6uurKoYTPT45N/watch
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
