Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Valamelyik
10 hónapja
Kihagyja
10 hónapja
De utalom ezt a szöcske szögdelést amit csinálnak páran a tizi elottDettó,mi a szarért nem lehet rendesen erőből elhelyezni
JC6 (Mr. Miele)
Szerkesztette: manuszka86
10 hónapja
De utalom ezt a szöcske szögdelést amit csinálnak páran a tizi elott
10 hónapja
Ritka szimpatikus büntető volt az MU-tól, jobb is, hogy kimaradt.
10 hónapja
Ez a csaló bíró banda az MU továbbjutást akarja
10 hónapja
Egy nap esne ki a Fradi a MU és a Bayern akkor az biblikai gyásznap lenne a fórumon.
10 hónapja
Csomó megoldás lenne rá, de valamiért nem akarják megoldani ezt.Nem csak a Fradi miatt, de hogy a Fifa - Uefa 30 éve nem tudja megoldani a hosszabbítás ellentmondásait, az egy vicc. 5p hosszabbításból 2,5 perc csere, 1,5 perc kapusfekvés…Megoldhatná ha akarná, 2×30 perc stop-go óra és annyi
vpi
davemayer
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
10 hónapja
mémgyanús bsky.app/profile/ellabrockway.bsky.social/post/3lxfucquxik26

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Ha a Fradi rúg még kettőt és a Quarabag a egyet sem akkor a Jags játsza a SB-tÍgy mi lesz? Jax AFC döntő? 😀
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Ezek nem a skót csapatok legszebb napjai... Tegnap a Celtic, ma meg a Rangers, ez utóbbi mondjuk nagyon durva. Úgy 0-5 a szünetben, hogy ha ez 8, vagy 9, akkor sem szólhatnának egy szót sem.

10 hónapja
Aztán ott jönne a feljebblévők felelősége is, hiszen mindenki tudta, hogy RA stílusedző, és ezt fogja játszani.Az a baj hogy nem méri fel hogy az a taktika amit játszatni akar nem felel meg még mindig a kerethez, sőt erdekes módon az igazolások is (elöl) leginkább a 4-2-3-1hez lenne jó. Fernandes egyel hátrébb játszatása meg nagy öngól. Ha ez így megy tovább nem sokáig húzza, nem lehet majd novemberben is azt magyarázni a tizenikszedik helyről hogy mi versenyben vagyunk...Azok is. De ez a csávó még ETH-t is bőven alulmúlja. Valami 29%-os win rate-je van vagy mi. Ten Hag meg 50%-al szállt ki, pedig aztán ő is reménytelen volt.United 🤣Nem inkább a játékosok?😂
Ez az Amorim dobbenet mekkora kokler.
Duff
Ez az Onana egy vicc😂😂
manuszka86
Szerintem egy valamit tud, ami működött a portugál bajnokságban, azon kívül meg fingja sincs semmiről. Csak itt meg nem működik, így rábaszott.
Duff
davemayer
10 hónapja
Az a baj hogy nem méri fel hogy az a taktika amit játszatni akar nem felel meg még mindig a kerethez, sőt erdekes módon az igazolások is (elöl) leginkább a 4-2-3-1hez lenne jó. Fernandes egyel hátrébb játszatása meg nagy öngól. Ha ez így megy tovább nem sokáig húzza, nem lehet majd novemberben is azt magyarázni a tizenikszedik helyről hogy mi versenyben vagyunk...Azok is. De ez a csávó még ETH-t is bőven alulmúlja. Valami 29%-os win rate-je van vagy mi. Ten Hag meg 50%-al szállt ki, pedig aztán ő is reménytelen volt.United 🤣Nem inkább a játékosok?😂
Ez az Amorim dobbenet mekkora kokler.
Duff
Ez az Onana egy vicc😂😂
manuszka86
Szerintem egy valamit tud, ami működött a portugál bajnokságban, azon kívül meg fingja sincs semmiről. Csak itt meg nem működik, így rábaszott.
Duff
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Fél szezonból sokat nem vonnék le,persze mindenki ezzel a stattal jön. Attól még futni meg passzolni nem az edző fog tudni a pályán, meg gólt lőni. Ha idén is bűn szarok lesznek nyilván el kell gondolkodni. De nehogy már egy negyedosztályú ellenfélhez kurva sokat kelljen az edzőnek hozzátennie.
Szerkesztette: manuszka86
10 hónapja
Hajrá Benficica
10 hónapja
Azok is. De ez a csávó még ETH-t is bőven alulmúlja. Valami 29%-os win rate-je van vagy mi. Ten Hag meg 50%-al szállt ki, pedig aztán ő is reménytelen volt.United 🤣Nem inkább a játékosok?😂
Ez az Amorim dobbenet mekkora kokler.
Duff
Ez az Onana egy vicc😂😂
manuszka86
Szerintem egy valamit tud, ami működött a portugál bajnokságban, azon kívül meg fingja sincs semmiről. Csak itt meg nem működik, így rábaszott.
10 hónapja
United 🤣Ő nem égeti a ligakupával magát mint ten Hag 🤣
Ez az Amorim dobbenet mekkora kokler.
Duff
Remélem a fa kupához nem áll majd így, bár ugye az meg nem fémből készült...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
United 🤣Nem inkább a játékosok?😂
Ez az Amorim dobbenet mekkora kokler.
Duff
Ez az Onana egy vicc😂😂