Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
Igen, raadasul a Westworld keszitoi csinaljak (Lisa Joy es Jonathan Nolan)
Borbinho
Akkor készüljünk fel a másfélórás elmélkedésekre, hogy az emberek igazából jók vagy rosszak vagy atombomba??? Nem nyugtat meg hogy ők készítik.
Gyurma Pappa
Jonathan Nolan írta a bátyja talán legjobb filmeit (Memento, Prestige, Dark Knight, Interstellar) és a Person of Interest showrunnere is ő volt.
Jughead
Attól még a Westworld szar, és a feleségével közös legutóbbi munkája az. Én Person of Interest-t se kedveltem különösebben, btw.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
Igen, raadasul a Westworld keszitoi csinaljak (Lisa Joy es Jonathan Nolan)
Borbinho
Akkor készüljünk fel a másfélórás elmélkedésekre, hogy az emberek igazából jók vagy rosszak vagy atombomba??? Nem nyugtat meg hogy ők készítik.
Gyurma Pappa
Jonathan Nolan írta a bátyja talán legjobb filmeit (Memento, Prestige, Dark Knight, Interstellar) és a Person of Interest showrunnere is ő volt.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
Igen, raadasul a Westworld keszitoi csinaljak (Lisa Joy es Jonathan Nolan)
Borbinho
Akkor készüljünk fel a másfélórás elmélkedésekre, hogy az emberek igazából jók vagy rosszak vagy atombomba??? Nem nyugtat meg hogy ők készítik.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
Igen, raadasul a Westworld keszitoi csinaljak (Lisa Joy es Jonathan Nolan)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
A tagekből ítélve valószínűleg nem 😉

Btw bármennyire is vártam anno a Bethesda féle FO3-at, olyan szinten elkefélték, hogy csak na.
A képi világ fasza volt, hangulat is so-so, de az egész egyben egy dögunalom.
Tényleg olyan lett mint mondták: Oblivion with Guns...poén, hogy az a játék nekem nem volt meg, csak a Morrowind (máig nagy kedvenc, most is fent van a gépen, végig kellene játszani) ill. a Skyrim, ami amúgy sztem jól sikerült, de a Morro-nál nem jobb, csak szebb.

Szóval nekem az FO az az 1-2, Tactics és a Wasteland 2, plusz jön majd a 3. része és a felújított Wasteland 1 is 😊
Solymi
a new vegasra nézz rá, az nem beth hanem obsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?
bcsarli
A tagekből ítélve valószínűleg nem 😉

Btw bármennyire is vártam anno a Bethesda féle FO3-at, olyan szinten elkefélték, hogy csak na.
A képi világ fasza volt, hangulat is so-so, de az egész egyben egy dögunalom.
Tényleg olyan lett mint mondták: Oblivion with Guns...poén, hogy az a játék nekem nem volt meg, csak a Morrowind (máig nagy kedvenc, most is fent van a gépen, végig kellene játszani) ill. a Skyrim, ami amúgy sztem jól sikerült, de a Morro-nál nem jobb, csak szebb.

Szóval nekem az FO az az 1-2, Tactics és a Wasteland 2, plusz jön majd a 3. része és a felújított Wasteland 1 is 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3
Borbinho
Ez valami Fallout sorozat lesz?

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Dark: vegre a helyere kerultek a dolgok. Nalam valahogy nagyon mukodott ez a sorozat, nem zavart hogy neha nem ertem mi is van. Egyszer majd letolom egybe a 3 evadot szerintem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 023 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Perry Mason: eddig két rész ment le, teljesen L.A. Confidental hangulata van, tetszik. A könyvektől eléggé eltér állítólag (én egyet sem olvastam, nem tudom).
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gangs of London s1

Nagyon korrekt! A bunyók kurva jók( Gareth Evans-Raid)!
blablabla 😀

 www.youtube.com/watch?v=4CJ5p4XisHs

2. évad 2022-)
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ja, nem nagyon tudsz mellélőni, ha bármennyire is szereted a gondolkozós sorozatokat.
tenorx
Jaaaa, gondolkodni is kell???!!!
Erről nem volt szó, csak hogy jóóó.
😀
A Man In The High Castle-t még tudtam követni, reméljük attól nem bonyolultabb.
A Westworld nekem már sok volt.
bcsarli
akkor sok lesz a dark 😀
briareos
Akkor törlöm 😊

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Ja, nem nagyon tudsz mellélőni, ha bármennyire is szereted a gondolkozós sorozatokat.
tenorx
Jaaaa, gondolkodni is kell???!!!
Erről nem volt szó, csak hogy jóóó.
😀
A Man In The High Castle-t még tudtam követni, reméljük attól nem bonyolultabb.
A Westworld nekem már sok volt.
bcsarli
akkor sok lesz a dark 😀

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ja, nem nagyon tudsz mellélőni, ha bármennyire is szereted a gondolkozós sorozatokat.
tenorx
Jaaaa, gondolkodni is kell???!!!
Erről nem volt szó, csak hogy jóóó.
😀
A Man In The High Castle-t még tudtam követni, reméljük attól nem bonyolultabb.
A Westworld nekem már sok volt.
bcsarli
Utóbbi pedig nem bonyolult, a férfiak töltelékek, a nők először pucérkodnak, majd megunják az életük, utána öntudatra ébrednek, majd morcosak lesznek az addigi életük miatt, megölnek mindenkit aki szembe jön, majd megmagyarázzák, hogy ez mért érte meg. És ez persze jó adag pénzzel átitatott sci-fi díszletek és CGI között 😊

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ja, nem nagyon tudsz mellélőni, ha bármennyire is szereted a gondolkozós sorozatokat.
tenorx
Jaaaa, gondolkodni is kell???!!!
Erről nem volt szó, csak hogy jóóó.
😀
A Man In The High Castle-t még tudtam követni, reméljük attól nem bonyolultabb.
A Westworld nekem már sok volt.

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem kell félni a Darktól. Simán el tudom fogadni azt a véleményt, hogy az évtized sorozat (bár a harmadik évaddal még nem végeztem).

Amúgy Nena mellett ez a zene volt benne a kedvencem 😀

 www.youtube.com/watch?v=iIpfWORQWhU
dugo93
Nem kell félni a Darktól. Simán el tudom fogadni azt a véleményt, hogy az évtized sorozat (bár a harmadik évaddal még nem végeztem).

Amúgy Nena mellett ez a zene volt benne a kedvencem 😀

 www.youtube.com/watch?v=iIpfWORQWhU
dugo93
ez a legismertebb Flock Of Seagulls szám. Spotify dayily mix 1 standard szereplője nálam 😊
Nekem aki a postpunk, új hullám, szintipop bűvöletében nőtt fel ez nagy öröm.
Eldölt elkezdem nézni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Ja, nem nagyon tudsz mellélőni, ha bármennyire is szereted a gondolkozós sorozatokat.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Nem kell félni a Darktól. Simán el tudom fogadni azt a véleményt, hogy az évtized sorozat (bár a harmadik évaddal még nem végeztem).

Amúgy Nena mellett ez a zene volt benne a kedvencem 😀


több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Nena hogy jon ide? Sorozatnak a zeneje? Ha igen mar csak ezert megnezem😊
diverdoc
a sorozat német
és ahogy hallottam a Dark a stranger things vonalon mozog szóval tippre 80as évek retro 😀
Negritis
Jaj ezt ne, nagyon nem. Az első évadban hasonlították hozzá, de egyrészt nem olyan, másrészt szerintem sokkal jobb.
tenorx
oké, én nem kezdtem még el, nem is biztos hogy fogom
Negritis
Nekem már le van töltve az első évad számítógépre és tabletre is 😊
Mostmár tényleg legyen jó 😊

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Nena hogy jon ide? Sorozatnak a zeneje? Ha igen mar csak ezert megnezem😊
diverdoc
a sorozat német
és ahogy hallottam a Dark a stranger things vonalon mozog szóval tippre 80as évek retro 😀
Negritis
Jaj ezt ne, nagyon nem. Az első évadban hasonlították hozzá, de egyrészt nem olyan, másrészt szerintem sokkal jobb.
tenorx
oké, én nem kezdtem még el, nem is biztos hogy fogom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Nena hogy jon ide? Sorozatnak a zeneje? Ha igen mar csak ezert megnezem😊
diverdoc
a sorozat német
és ahogy hallottam a Dark a stranger things vonalon mozog szóval tippre 80as évek retro 😀
Negritis
Jaj ezt ne, nagyon nem. Az első évadban hasonlították hozzá, de egyrészt nem olyan, másrészt szerintem sokkal jobb.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Nena hogy jon ide? Sorozatnak a zeneje? Ha igen mar csak ezert megnezem😊
diverdoc
a sorozat német
és ahogy hallottam a Dark a stranger things vonalon mozog szóval tippre 80as évek retro 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Witcher pipa, nekem tetszett, Vengerbergi Yennefer különösen 😛😎😋
Stranger Things elkezdve, az is tetszik, szeretem az ilyen stílust. Kicsit x akták gyerekekkel 😁

A Nagy Pénzrablás pedig tényleg zseniális, biztos volt már ajánlva, hát most csatlakozom!
Nem véletlenül nem amcsi sorozat
Chargers LT
Végre valaki! 😁

Ozark 4.évad berendelve és elkaszálva 😣
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Nena hogy jon ide? Sorozatnak a zeneje? Ha igen mar csak ezert megnezem😊
diverdoc
Igen, alapvetően egy német sorozat, és ez a dal felcsendül párszor 😊
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Witcher pipa, nekem tetszett, Vengerbergi Yennefer különösen 😛😎😋
Stranger Things elkezdve, az is tetszik, szeretem az ilyen stílust. Kicsit x akták gyerekekkel 😁

A Nagy Pénzrablás pedig tényleg zseniális, biztos volt már ajánlva, hát most csatlakozom!
Nem véletlenül nem amcsi sorozat

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀