TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 15 éve
aha, és ezzel meglepett bárkit is?! Vagy volt olyan aki ránézésre nem vágta mindezt?! Ellenben míg Béci kint fagyoskodott, addig Alek a meleg szobában szépeket álmodott. ki járt rosszabbul?! 😀Igen, és a csúf Béci azzal is jól kib.szott Alekosszal, h átvállalta a hajnali őrködést helyette. Ejnye-bejnye Béci.. 😂 DannaNeeem, az nagyon rendes volt tőle 😊 Gondolom a riportszobás megnyilvánulását nem láttad, és nem csak szemellenző került a szemedre 😊 Vagy az is nagyon rendes volt ugye? 😊 Mert ha igen, akkor oké, de mifelénk ha rendes vagyok a másikkal, akkor utána nem alázom be azzal, hogy azért voltam rendes, mert ő egy gyönge szar 😊fetomy
több mint 15 éve
Nincs mindenkinek. Ezt csak a szemellenzősök akarják így látni, láttatni. 😛
több mint 15 éve
Bécit youtubeon azért basztatják mert nem igazi bünőző, máshol azért mert "bűnöző", ha jót tesz álszent, ha nem tesz jót koszos C... Aki nemszereti annak tökmindegy mit csinál, ez nem csak rá igaz hanem mindenkire, pl nálam Éva 😊 Csak azt lássátok be hogy nem csak a Béci tábornak van szemellenzője, mindenkinek van 😊
több mint 15 éve
Igen, és a csúf Béci azzal is jól kib.szott Alekosszal, h átvállalta a hajnali őrködést helyette. Ejnye-bejnye Béci.. 😂 DannaNeeem, az nagyon rendes volt tőle 😊 Gondolom a riportszobás megnyilvánulását nem láttad, és nem csak szemellenző került a szemedre 😊 Vagy az is nagyon rendes volt ugye? 😊 Mert ha igen, akkor oké, de mifelénk ha rendes vagyok a másikkal, akkor utána nem alázom be azzal, hogy azért voltam rendes, mert ő egy gyönge szar 😊
több mint 15 éve
ebben mi volt a butaság? én jószívűségnek hívnám inkább... zavart mindenkit pihenni. Béci kitalálta h megfogják őket támadni, de elzavarta őt is aludni, mivel előző éjszakákon mindig őrködött h most pihenjen inkább.Ő lett tegnap a legjobb, ezért lett ő a parancsnok.
több mint 15 éve
Ja, Anikó nagyon buta, tudtuk mindig is. 😊
több mint 15 éve
Igen, és a csúf Béci azzal is jól kib.szott Alekosszal, h átvállalta a hajnali őrködést helyette. Ejnye-bejnye Béci.. 😂 De Anikóban hála égnek már volt elég mersz és simán beosztotta Jerzyvel múlt éjszakára 2-től 5-ig. 😀 És senki nem vállalhatta át. Előtte Gigi volt Lacival, 5-től 6-ig pedig Anikó magát osztotta be. Kiadták neki h takarítassa ki a villát, amiből az lett h mindenki csinálta kb. 3 percig, majd Anikó éjfélkor nekikezdett és 2-ig takarított, a többiek már aludtak (Gigi és Laci kivételével). Évát direkt nem osztotta be h pihenjen végre, de kb. 10x mondta el neki h várja már meg míg Laci meg Gigi lefürdik, mert máris menniük kell őrködni és nem lesz idejük. És utána is inkább hadd menjen Alekosz és Jerzy h minél hamarabb, h tudjanak 2-ig vmennyit aludni. Neeeeem... ő menni akar hajat mosni. Végül felfogta az elsőt, Laci bement előtte, de aztán nem bírta ki úgyhogy Alekosz és Jerzy fürdés nélkül feküdt le arra a 2 órára. Ők vállalták a fürdő takarítását is, de végül azt is Anikó csinálta meg.
több mint 15 éve
Természetesen nagyon jó dolog március végén ezt friss hírként kezelni, de ez a téma már lecsengett 😊 A playboy-csaj nyilatkozata is több hónapos már (ugyebár épp a blog oldalon január 5-ei cikkre irányít tovább). 😊Amúgy azt meg csak megjegyzésként tenném hozzá a szarrágó köcsög Éva, aki kibaszik a többiekkel témához, hogy Bécitől ellenben kifejezetten baráti kedvesség volt kibaszni Alekosszal, ugye? 😊 (a témához pedig még annyit, hogy az Alekosz keresi sapkáját jelenetnél, ahogy a fent linkelt blogban is leírják, érdekes, hogy Alekosz keresi a sapkáját a szekrényben, majd vágás, és a következő pillanatban már ott van a sapka a szekrény tetején -amit mellesleg érdekes módon nem vesznek észre....) 😊
több mint 15 éve
Évának sosem volt meg Talmácsi, mindenesetre merész dolog ország világ előtt kijelenteni ilyet ami nem igaz, tudhatná hogy úgyis mindennek utána néznek. http://valovilag4.postr.hu/eva-hazudott-sohasem-volt-talmacsi-baratnoje
több mint 15 éve
a fosszórózással végleg szeparálta magát a srác! 😊pont ezert magaslabdaMr Nyíregyháza 😀hát szórakoztató az biztos, de
szakadok az emberen, remélem marad.gabtsi
óriási csavarnak kell lennie ahhoz
hogy valamelyik csaj odaálljon mögé...
irtózik tőle mind!yooker
az a csaj aki nagyon bizonytalan a jelenlegi parjaban
siman odafog moge allni h ne essen ki
mivel pistike mellett tuti nem lesz konkurenciajaFake
szegény végig fel volt háborodva ,hogy ő milyen egyenes ember a többiek meg...
tökre nem értette miről szól ez a játék...
a Gábor meg elég hülyén választott !elszalasztott egy komoly esélyt...
több mint 15 éve
szvsz béci azért vállalta át az őrséget, mert lelkiismeretfurdalása volt, h eldugta alek sapkáját...DuffVagy, hogy elmondhassa a riportszobában, hogy Alekosz gyengébb a lányoknál is. Minimum kétszer.
több mint 15 éve
szvsz béci azért vállalta át az őrséget, mert lelkiismeretfurdalása volt, h eldugta alek sapkáját...
több mint 15 éve
Szal Alekosz tuti ott lesz a fináléban. Jó, annyira nem meglepő, de azért ez így elég kemény.Te is Jerzytől indultál, de szerencsétlen srác teljes vakrepülés hónapok óta.
http://www.stop.hu/articles/article.php?id=846898
Egyébként én is Anikó párti vagyok, bár ahogy lejátszom a fejemben az elkövetkező kiválasztásokat, Alekosz tökösségén múlik ez leginkább, amire alapozni háááát... mondjuk úgy h necces.Danna
több mint 15 éve
Szal Alekosz tuti ott lesz a fináléban. Jó, annyira nem meglepő, de azért ez így elég kemény.http://www.stop.hu/articles/article.php?id=846898
Egyébként én is Anikó párti vagyok, bár ahogy lejátszom a fejemben az elkövetkező kiválasztásokat, Alekosz tökösségén múlik ez leginkább, amire alapozni háááát... mondjuk úgy h necces.
több mint 15 éve
Nem mondom hogy nincs igazad. De van egy véleményem Laciról, a Ráczokról, Anikóról, Jerzyről, valakinek meg meg kell nyernie a játékot nem gondolod? 😂 Ha szavazol a választásokon ott is a jobb szart választod 😀Megfordítanám, miért érdemli meg? A többiek mellet legalább 5 érvet tudnék felsorakoztatni (100-at is hogy miért ne de ez más kérdés) de Évánál semmit. Engem kiakaszt, felnőtt ember így nem viselkedik, és erre SEMMI mentség nincs. Ebbe is bele lehet magyarázni hogy menniyre őszinte stb de akkor is, ez a magatartás nálam tolerálhatatlan, az én értékrendembe nem fér bele. Valahogy így képzelem el az antinőt akiben az égvilágon semmi jót nemtudok felfedezni. Iszonyat visszataszító, gusztustalan karakter, a való életben valószinüleg már ráugrasztottam volna valami combosabb női ismerősömet 😊 Elfogadom hogy ezzel nincs mindenki így, ez az én véleményem róla.JayBÚrristen tiszteletben tartom a vélemányeteket de hogy Évának egy lyukas garast is adni... 😀 Tudom, elfogult vagyok.JayBAz elfogultság nem baj, de írhatnál pár érvet ettől függetlenül.
Mi írtunk, hogy miért top2 megérdemli szerintem/tünk.
Írd meg nyugodtan, hogy miért nem érdemli meg.Sobri Jóska
szerk.: Anikó de hülye vagy bazdmeg...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Megfordítanám, miért érdemli meg? A többiek mellet legalább 5 érvet tudnék felsorakoztatni (100-at is hogy miért ne de ez más kérdés) de Évánál semmit. Engem kiakaszt, felnőtt ember így nem viselkedik, és erre SEMMI mentség nincs. Ebbe is bele lehet magyarázni hogy menniyre őszinte stb de akkor is, ez a magatartás nálam tolerálhatatlan, az én értékrendembe nem fér bele. Valahogy így képzelem el az antinőt akiben az égvilágon semmi jót nemtudok felfedezni. Iszonyat visszataszító, gusztustalan karakter, a való életben valószinüleg már ráugrasztottam volna valami combosabb női ismerősömet 😊 Elfogadom hogy ezzel nincs mindenki így, ez az én véleményem róla.Úrristen tiszteletben tartom a vélemányeteket de hogy Évának egy lyukas garast is adni... 😀 Tudom, elfogult vagyok.JayBAz elfogultság nem baj, de írhatnál pár érvet ettől függetlenül.
Mi írtunk, hogy miért top2 megérdemli szerintem/tünk.
Írd meg nyugodtan, hogy miért nem érdemli meg.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Úrristen tiszteletben tartom a vélemányeteket de hogy Évának egy lyukas garast is adni... 😀 Tudom, elfogult vagyok.JayBAz elfogultság nem baj, de írhatnál pár érvet ettől függetlenül.
Mi írtunk, hogy miért top2 megérdemli szerintem/tünk.
Írd meg nyugodtan, hogy miért nem érdemli meg.
több mint 15 éve
Gigi ups&downs+ Jelképesen örökbe fogadott egy kenyai árvát, havonta utal pénzt neki.
- 16-17 éves volt amikor az erotika kiállításon hossteskedett amiért komoly bajba kerülhet a Rácz anyuka mint gondviselő.
több mint 15 éve
Úrristen tiszteletben tartom a vélemányeteket de hogy Évának egy lyukas garast is adni... 😀 Tudom, elfogult vagyok.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
pont ezert magaslabdaMr Nyíregyháza 😀hát szórakoztató az biztos, de
szakadok az emberen, remélem marad.gabtsi
óriási csavarnak kell lennie ahhoz
hogy valamelyik csaj odaálljon mögé...
irtózik tőle mind!yooker
az a csaj aki nagyon bizonytalan a jelenlegi parjaban
siman odafog moge allni h ne essen ki
mivel pistike mellett tuti nem lesz konkurenciaja
több mint 15 éve
Mr Nyíregyháza 😀hát szórakoztató az biztos, de
szakadok az emberen, remélem marad.gabtsi
óriási csavarnak kell lennie ahhoz
hogy valamelyik csaj odaálljon mögé...
irtózik tőle mind!
több mint 15 éve
Gigi meg egyszerűen csak rosszul időzített:
több mint 15 éve
Jogos meglátás, azt kell, hogy mondjam.Ja, nálam is Éva a 2., kb ugyanazért, amit leírtál, Alekosz a 3., szintén azért utolsó ebben a hármasban, amit írtál: ő már nyert.
Én az eleje óta Jerzy-párti vagyok, mármint szociokaritatív alapon, de szerencsétlen tényleg irritálóan buta, bárgyú, ostoba, és érdemtelen az 50 milára.
Alekosz (ő már nyert), Béci (álszent), Gigi (álszent) alapból kiesik az általad is leírtak okán, László fel se merülhet a hit und becsület baromságával.
Anikó valóban a legemberibb, sok rosszat rá nem lehet mondani, csakhogy ostobenkó, de ez díjodaítélésileg nem szempont, legalábbis ezügyben nincs lemaradva a többiektől számottevően, és amiket írsz róla azok szerintem is megállják a helyüket.
Viszont Éva nálam feljött a dobogóra, bár gusztustalanul viselkedik ebben a torz környezetben, de valahogy megsajnáltam, hogy Alekoszféle pszichofaszoknak kell puncsolnia egy kis szeretetért, és azt is respektálom, hogy konzekvensen nem adja be a derekát, pedig az tuti út lenne a döntőbe, valamint ő szerintem megbecsülné a fődíjat, mivel tudná, hogy ilyen sansza arra, hogy normális élete legyen nem lesz többé soha.
Szóval sokáig Jerzy-nek adtam volna, de mostanra váltottam, és a 2 lány közül adnám az egyiknek én is.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy lány nyerné, jelen állás szerint Alekosz, Béci, laci a favoritok, de ez a párbajoktól függően változhat, de Alekosz és Béci a döntőben lesz, 99%.Sobri Jóska
A többinek pedig nem adnám 😊, így értelme sincs a rangsorolásuknak.
Ha viszont nem azt kérdezzük, hogy én kinek adnám, hanem hogy ki érdemli meg legjobban, akkor nálam ez a sorrend: Alekosz, Éva, Béci - mert ők csinálták a show-t, ők voltak, akik biztosították az én szórakozásomat, miattuk volt nézett a műsor.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Jogos meglátás, azt kell, hogy mondjam.Én az eleje óta Jerzy-párti vagyok, mármint szociokaritatív alapon, de szerencsétlen tényleg irritálóan buta, bárgyú, ostoba, és érdemtelen az 50 milára.
Alekosz (ő már nyert), Béci (álszent), Gigi (álszent) alapból kiesik az általad is leírtak okán, László fel se merülhet a hit und becsület baromságával.
Anikó valóban a legemberibb, sok rosszat rá nem lehet mondani, csakhogy ostobenkó, de ez díjodaítélésileg nem szempont, legalábbis ezügyben nincs lemaradva a többiektől számottevően, és amiket írsz róla azok szerintem is megállják a helyüket.
Viszont Éva nálam feljött a dobogóra, bár gusztustalanul viselkedik ebben a torz környezetben, de valahogy megsajnáltam, hogy Alekoszféle pszichofaszoknak kell puncsolnia egy kis szeretetért, és azt is respektálom, hogy konzekvensen nem adja be a derekát, pedig az tuti út lenne a döntőbe, valamint ő szerintem megbecsülné a fődíjat, mivel tudná, hogy ilyen sansza arra, hogy normális élete legyen nem lesz többé soha.
Szóval sokáig Jerzy-nek adtam volna, de mostanra váltottam, és a 2 lány közül adnám az egyiknek én is.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy lány nyerné, jelen állás szerint Alekosz, Béci, laci a favoritok, de ez a párbajoktól függően változhat, de Alekosz és Béci a döntőben lesz, 99%.