USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Most pont egy amerikai californiai, de Las Vegasban élő csaj twitch streamert nézek, nyomja a CoD Warzone-t 😀 de ő is a csapattársakkal erről beszélnek, szünetben nyomják az infót az államokról

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Nate most azt írta ki (jó nem most írta, most olvastam 😀 ), hogy Minnesotai eredmények miatt úgy gondolja, WI és MI-t is eltalálták.
Gyurma Pappa
MI az nehéz lesz sztem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Nate most azt írta ki (jó nem most írta, most olvastam 😀 ), hogy Minnesotai eredmények miatt úgy gondolja, WI és MI-t is eltalálták.

több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Biden vezet Wisconsinban.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Jó, hát meg lehet nyugodni, péntekig itt nem lesz "nem-hivatalos" végeredmény. Az majd akkor lesz, ha átment a bírókon is minden.
Gyurma Pappa
főleg h Pennsylvániában már nap közben bírósághoz fordultak a repik.
csebi
nyilván, mert megnyerték, és így akarják biztosítani

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Jó, hát meg lehet nyugodni, péntekig itt nem lesz "nem-hivatalos" végeredmény. Az majd akkor lesz, ha átment a bírókon is minden.
Gyurma Pappa
főleg h Pennsylvániában már nap közben bírósághoz fordultak a repik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Solymi
miért, létezik olyan ember, akinek szimpatikus Biden? aki rászavaz az pártszimpátia miatt teszi, vagy azért, mert rühelli Trumpot.

choose life
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Jó, hát meg lehet nyugodni, péntekig itt nem lesz "nem-hivatalos" végeredmény. Az majd akkor lesz, ha átment a bírókon is minden.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elkeserítő. hogy Florida megint a piros csapaté lett, de legalább jacksonville hosszú idő után előszór most bekékült. 😊 Lenny Curry bekaphatja.





Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Georgiában nyerhet még Biden? 410.000 szavazatot kell még megszámolni, Trump 102.000 szavazattal vezet, de Atlanta még javarészt hátra van.
deyell
A NYTimes Bidennek jósolja, ami alapvetően meglepő, de eddig talán ők voltak a legpontosabbak a jóslatokkal - igaz a nagyon kétes államoknál inkább csendben maradtak.
Maka
Nagyon meglepődnék egy ilyen déli államon, ha Bidené lenne. Persze ott is változhatnak a dolgok, de én inkább Pensylvániát gondolnám Bidennek. Bár volt akitől hallottam, hogy az Trumpé lesz. Remélem nem.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Georgiaval drasztikusan nonenek Biden eselyei.
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Georgiában nyerhet még Biden? 410.000 szavazatot kell még megszámolni, Trump 102.000 szavazattal vezet, de Atlanta még javarészt hátra van.
deyell
A NYTimes Bidennek jósolja, ami alapvetően meglepő, de eddig talán ők voltak a legpontosabbak a jóslatokkal - igaz a nagyon kétes államoknál inkább csendben maradtak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Georgiában nyerhet még Biden? 410.000 szavazatot kell még megszámolni, Trump 102.000 szavazattal vezet, de Atlanta még javarészt hátra van.
deyell
A NYTIMES szerint 62% esélye van Bidennek, hogy behúzza

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kivéve ha az SC helyt ad Trump kérelmének és vége a számlálásnak mert akkor már megvan a győztes.
csebi
Ha ez megtörténik, akkor USA-ban polgárháborús helyzet lesz.
Gyurma Pappa
Jobb előbb, mint később, úgy is ez a cél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Georgiában nyerhet még Biden? 410.000 szavazatot kell még megszámolni, Trump 102.000 szavazattal vezet, de Atlanta még javarészt hátra van.

choose life
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Wisconsint ahogy néztem hozni fogja Trump, igaz, hogy Milwaukee-ban alacsony a feldolgozottság, de több Trump párti megyében is. itt Michigan fog dönteni szerintem
deyell
Szerintem az még lehet nagyon szoros. Milwaukee feldolgozottsága a felénél se jár.

Some Wisconsin math: Trump leads by 119,000 votes there currently. But there are reported 211,000 absentee ballots yet to be counted in Milwaukee County, which are likely to be very blue. If Biden won them 3:1, it would make the state very close.

Beyond that, what’s outstanding is a bit less clear. The city of Green Bay has yet to report results, which should be blue-ish but it’s certainly no Madison or Milwaukee.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Bár, Magyarországon is ilyesmi lenne a helyzet, ha anno nem írják át a választási szabályokat, szóval nem is értem miért vagyok meglepődve, a populizmus él és virul.

Sőt, ahogy nézem a még nem lezárultakat, nagy valószínűséggel Trump fogja hozni a nagyrészét és ezzel megint megválasztják.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Kivéve ha az SC helyt ad Trump kérelmének és vége a számlálásnak mert akkor már megvan a győztes.
csebi
Ha ez megtörténik, akkor USA-ban polgárháborús helyzet lesz.
Gyurma Pappa
Meg jo, hogy nem ezt mondta Trump 😊
undisputedly
Akkor mit?
csebi
Elvileg azokat akarja megchallangelni amik urnak zarasa utan erkeznek, nem pedig azokat amik mar bent vannak, csak nem szamoltak meg le, mert hazamentek.

Elobbiben van racio, utobbi meg venezuela szeru valasztasi csalas lenne.
undisputedly
Voltak ilyenek amik azután érkeztek be? Ebben van ráció?

Az választási csalás lenne ha leszamolnak azokat amik be érkeztek?
csebi
Levél szavazatok. Van olyan állam ahol elég az aznapi bélyegző. Ezt akarja szerintem SC elé vinni

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Kivéve ha az SC helyt ad Trump kérelmének és vége a számlálásnak mert akkor már megvan a győztes.
csebi
Ha ez megtörténik, akkor USA-ban polgárháborús helyzet lesz.
Gyurma Pappa
Meg jo, hogy nem ezt mondta Trump 😊
undisputedly
Akkor mit?
csebi
Elvileg azokat akarja megchallangelni amik urnak zarasa utan erkeznek, nem pedig azokat amik mar bent vannak, csak nem szamoltak meg le, mert hazamentek.

Elobbiben van racio, utobbi meg venezuela szeru valasztasi csalas lenne.
undisputedly
Voltak ilyenek amik azután érkeztek be? Ebben van ráció?

Az választási csalás lenne ha leszamolnak azokat amik be érkeztek?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Wisconsint ahogy néztem hozni fogja Trump, igaz, hogy Milwaukee-ban alacsony a feldolgozottság, de több Trump párti megyében is. itt Michigan fog dönteni szerintem

choose life
több mint 3 éve
rokaur 864
Ha Biden nem nyer (szerintem nem fog) akkor mennyire várható a dem.party balra tolódása?
Nekem az már nem lenne annyira szórakoztató, bár egyébként kétlem, hogy az amerikaiak többségének az vállalható lenne. Persze sosem szabad lebecsülni ezt.
Klaci79
Ha nem nyer, akkor is. 30 alatt nagyon sok a balos.
Gyurma Pappa
Nagyreszuk majd konzervalodik 😀

“If you’re not a liberal when you’re 25, you have no heart. If you’re not a conservative by the time you’re 35, you have no brain”
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wisconsinra van esely 1-2 oran belul? Vagy ott is eltoltak?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kivéve ha az SC helyt ad Trump kérelmének és vége a számlálásnak mert akkor már megvan a győztes.
csebi
Ha ez megtörténik, akkor USA-ban polgárháborús helyzet lesz.
Gyurma Pappa
Meg jo, hogy nem ezt mondta Trump 😊
undisputedly
Akkor mit?
csebi
Elvileg azokat akarja megchallangelni amik urnak zarasa utan erkeznek, nem pedig azokat amik mar bent vannak, csak nem szamoltak meg le, mert hazamentek.

Elobbiben van racio, utobbi meg venezuela szeru valasztasi csalas lenne.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Kivéve ha az SC helyt ad Trump kérelmének és vége a számlálásnak mert akkor már megvan a győztes.
csebi
Ha ez megtörténik, akkor USA-ban polgárháborús helyzet lesz.
Gyurma Pappa
Meg jo, hogy nem ezt mondta Trump 😊
undisputedly
Akkor mit?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Ha Biden nem nyer (szerintem nem fog) akkor mennyire várható a dem.party balra tolódása?
Nekem az már nem lenne annyira szórakoztató, bár egyébként kétlem, hogy az amerikaiak többségének az vállalható lenne. Persze sosem szabad lebecsülni ezt.
Klaci79
Ha nem nyer, akkor is. 30 alatt nagyon sok a balos.