USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Broward es Palm Beach jo, Tampa is es Jacksonville is... csak Miami szivas, a tobbiben javitott Biden
Orange is... minden mas urban area javult - uhh meg a vegen tenyleg szoros lesz.
Igor
Rövidesen eljutunk oda, hogy már Bidennek jó, hogy Dade és a déli 2-3 nagy county még 80%-nál jár, mert ahogy nézem a sok pici county kezd 90% fölé jutni, a nagy megyék vannak hátra. Onnantól már Dade is plusz szavazat lehet Bidennek. De olyan szoros, hogy bármi lehet még.
peterk2005
Ignorald,elszamoltam egy szazassal...
johet Ohio.
Igor
Mar csak 3 ezer szavazat Biden elonye, es a fogoka megyek meg nem jottek be. Ez tenyleg Trumpe lesz.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Broward es Palm Beach jo, Tampa is es Jacksonville is... csak Miami szivas, a tobbiben javitott Biden
Orange is... minden mas urban area javult - uhh meg a vegen tenyleg szoros lesz.
Igor
Rövidesen eljutunk oda, hogy már Bidennek jó, hogy Dade és a déli 2-3 nagy county még 80%-nál jár, mert ahogy nézem a sok pici county kezd 90% fölé jutni, a nagy megyék vannak hátra. Onnantól már Dade is plusz szavazat lehet Bidennek. De olyan szoros, hogy bármi lehet még.
peterk2005
Ignorald,elszamoltam egy szazassal...
johet Ohio.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
MAr csak 60 ezer es a panhandle meg nem jott be. Szoros lesz, most mar inkabb picit Trumpnak kedvez.
undisputedly
Siman Trumpe 100-150k lesz sztem a vegen.

Elkezdem Ohiot nezni.
Igor
Georgiat is neyd, mert lehet, hogy bukja Trump.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Tőled is megkérdezem: szerinted nyerhet demokráciában regnáló kormányzat covid-járvány után/közben?
Sobri Jóska
Jacinda Ardern toronymagasan.
Jakehomer
Akkor majd hozzáírom, hogy kivéve azon országok közül, amik nincsenek legalább 2000 km-re bármelyik másiktól. 😊
Sobri Jóska
Szerintem nyerhet.
Egy válságban nem szokatlan, hogy a lakosság beáll a kormány mögé, kivéve ha kifejezetten ők okozták a bajt.
A kovidnál nyilván ez nem értelmezhető, mert az mindenhol van.
Bushnak is 9/11 után volt talán a legnagyobb népszerűsége.
Kampman
Én konkrétan a koronavírus világjárványra gondolok, nem világháborúra, 9/11-re, hasonlókra.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
MAr csak 60 ezer es a panhandle meg nem jott be. Szoros lesz, most mar inkabb picit Trumpnak kedvez.
undisputedly
Siman Trumpe 100-150k lesz sztem a vegen.

Elkezdem Ohiot nezni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Broward es Palm Beach jo, Tampa is es Jacksonville is... csak Miami szivas, a tobbiben javitott Biden
Orange is... minden mas urban area javult - uhh meg a vegen tenyleg szoros lesz.
Igor
Rövidesen eljutunk oda, hogy már Bidennek jó, hogy Dade és a déli 2-3 nagy county még 80%-nál jár, mert ahogy nézem a sok pici county kezd 90% fölé jutni, a nagy megyék vannak hátra. Onnantól már Dade is plusz szavazat lehet Bidennek. De olyan szoros, hogy bármi lehet még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
MAr csak 60 ezer es a panhandle meg nem jott be. Szoros lesz, most mar inkabb picit Trumpnak kedvez.
undisputedly
A levélszavazatokat előbb, utóbb, vagy egyszerre számolják az urnás voksokkal? "Beleöntik?"
Sobri Jóska
Elvileg azok jonnek eloszor. Most mar Floridabol csak foleg Republikanus megyek vannak hatra.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
MAr csak 60 ezer es a panhandle meg nem jott be. Szoros lesz, most mar inkabb picit Trumpnak kedvez.
undisputedly
A levélszavazatokat előbb, utóbb, vagy egyszerre számolják az urnás voksokkal? "Beleöntik?"

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Tőled is megkérdezem: szerinted nyerhet demokráciában regnáló kormányzat covid-járvány után/közben?
Sobri Jóska
Jacinda Ardern toronymagasan.
Jakehomer
Akkor majd hozzáírom, hogy kivéve azon országok közül, amik nincsenek legalább 2000 km-re bármelyik másiktól. 😊
Sobri Jóska
Szerintem nyerhet.
Egy válságban nem szokatlan, hogy a lakosság beáll a kormány mögé, kivéve ha kifejezetten ők okozták a bajt.
A kovidnál nyilván ez nem értelmezhető, mert az mindenhol van.
Bushnak is 9/11 után volt talán a legnagyobb népszerűsége.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megnéztem most pár nagyobb élő közvetítésből pár percet. Nekem messze a CNNes tűnik a leginformatívabbnak. Jól magyaráz a pali, klasszak az ábrák és kevesebb az üres mellébeszélés.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
MAr csak 60 ezer es a panhandle meg nem jott be. Szoros lesz, most mar inkabb picit Trumpnak kedvez.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Tőled is megkérdezem: szerinted nyerhet demokráciában regnáló kormányzat covid-járvány után/közben?
Sobri Jóska
Jacinda Ardern toronymagasan.
Jakehomer
Akkor majd hozzáírom, hogy kivéve azon országok közül, amik nincsenek legalább 2000 km-re bármelyik másiktól. 😊

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Cocaine Mitch megnyerte a szenatori valasztast.
undisputedly
Ilyen névvel komoly gangsta lehet.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cocaine Mitch megnyerte a szenatori valasztast.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tőled is megkérdezem: szerinted nyerhet demokráciában regnáló kormányzat covid-járvány után/közben?
Sobri Jóska
Jacinda Ardern toronymagasan.

Perception is reality.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
Panhandle full red volt 2016-ban es abbol az 5-6 megyebol meg nem jott adat, mert meg 16 percuk van ott szavazni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?
FLZOLI
West Virginia 0 vote-al Trumpnak adva
Wester
Rendesek az oroszok, hogy szóltak előre ne is vesződjenek ott a számolással mert X+1 lesz úgyis

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?
FLZOLI
Szerintem valamit félreérthettél.
peterk2005
Google-n néztem de a nytimes.com-on is ez van

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?
FLZOLI
Vermontot 2%-nál Bidennek adják.
És vinni is fogja.

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?
FLZOLI
West Virginia 0 vote-al Trumpnak adva

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
72 %-nál 180 ezer Bidennek. De még mindig messze nincs vége 😊
peterk2005
Kicsit fura, hogy 95%-al Trumpnak adja a NY Times, és egyre megy fel ez, előbb még csak 92 volt
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?
FLZOLI
Szerintem valamit félreérthettél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Főleg, hogy addig Trump több szavazatot kapott 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
8%-os feldolgozátságon miért adják Virginiát Bidennek?

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a -200k tul sok... nem lesz meg Bidennek. | jinx |

Mas adatokat /allamokat is jo lenne mutatni.
Igor
MEg lesz neki | (jinx-jinx) |