USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Figyi, meg az oroszhírek is lehozta. Viccen kivul Biden is nyilatkozott, sablon, de hat nyilvan tudjak, nem hiszem, hogy potyara nyilatkozna. Szurovikin inkabb schrödingeres ilyen szempontbol.
Zsellértelkes Vrij
Tudom, és próbáltam is factcheckelni, de ugye ilyen esetben nincs holttest, így csak annyi nekem a biztos, hogy vagy meghalt vagy nem.
El tudom hinni, hogy most tudták az oroszok levadászni, de azt is, hogy mint valami filmben egyszerűen megszervezték a lelépését, akár ő maga, akár Putyinnal karöltve, és új arccal, papírokkal, pártízmillió dollárral eléldegél majd valahol a Karib-tenger környékén, cserébe milliárdokat érő infókért, kódokért, stb.
Mindkettőt simán el tudom "hinni".
Tudni egyiket se tudhatom.
Ez vagy rólam kórkép vagy a világról.
Őszentsége Sobri Jóska
hát az utaslista alapján tíz hullazsákot készítettek be, de csak nyolc van eddig tele, szóval...
slowmotion
Biztos kiugrott az ablakon
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Figyi, meg az oroszhírek is lehozta. Viccen kivul Biden is nyilatkozott, sablon, de hat nyilvan tudjak, nem hiszem, hogy potyara nyilatkozna. Szurovikin inkabb schrödingeres ilyen szempontbol.
Zsellértelkes Vrij
Tudom, és próbáltam is factcheckelni, de ugye ilyen esetben nincs holttest, így csak annyi nekem a biztos, hogy vagy meghalt vagy nem.
El tudom hinni, hogy most tudták az oroszok levadászni, de azt is, hogy mint valami filmben egyszerűen megszervezték a lelépését, akár ő maga, akár Putyinnal karöltve, és új arccal, papírokkal, pártízmillió dollárral eléldegél majd valahol a Karib-tenger környékén, cserébe milliárdokat érő infókért, kódokért, stb.
Mindkettőt simán el tudom "hinni".
Tudni egyiket se tudhatom.
Ez vagy rólam kórkép vagy a világról.
Őszentsége Sobri Jóska
hát az utaslista alapján tíz hullazsákot készítettek be, de csak nyolc van eddig tele, szóval...
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Figyi, meg az oroszhírek is lehozta. Viccen kivul Biden is nyilatkozott, sablon, de hat nyilvan tudjak, nem hiszem, hogy potyara nyilatkozna. Szurovikin inkabb schrödingeres ilyen szempontbol.
Zsellértelkes Vrij
Tudom, és próbáltam is factcheckelni, de ugye ilyen esetben nincs holttest, így csak annyi nekem a biztos, hogy vagy meghalt vagy nem.
El tudom hinni, hogy most tudták az oroszok levadászni, de azt is, hogy mint valami filmben egyszerűen megszervezték a lelépését, akár ő maga, akár Putyinnal karöltve, és új arccal, papírokkal, pártízmillió dollárral eléldegél majd valahol a Karib-tenger környékén, cserébe milliárdokat érő infókért, kódokért, stb.
Mindkettőt simán el tudom "hinni".
Tudni egyiket se tudhatom.
Ez vagy rólam kórkép vagy a világról.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Figyi, meg az oroszhírek is lehozta. Viccen kivul Biden is nyilatkozott, sablon, de hat nyilvan tudjak, nem hiszem, hogy potyara nyilatkozna. Szurovikin inkabb schrödingeres ilyen szempontbol.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 159 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Dezertőr Mi-8 evolved: állítólag 2 légibázis között szállított vadászrepülőgép alkatrészeket. (ezt megerősíti, hogy külső üzemanyag tartályokkal ellátott transzport konfig szerepel a képeken, amiket az átállás után készítettek)
A pilóta családját már korábban Ukrajnába vitték. Az átrepülés során 2 fő a fedélzeti állomány közül életét vesztette.
A pilóta, a gép, és a rakomány marad Ukrajnában.

Azért ha ez így igaz, akkor masszív sztori, leszervezni a család áttelepítését, leszervezni, hogy senki ne lője le őket útközben, plusz irányba rakni a pilótát, hogy honnét hová meg mikor...
Vitézlő Titoknok tomz
Nekem itt az is érdekes szál, hogy a híres orosz hírszerzés munkája mellett sikerült a családot előbb kimenekíteni.
zinedine5
Mondjuk az elmúlt lassan két év alatt, mint sokminden másról is, a híres orosz hírszerzésről is kiderült, hogy több a füstje mint a lángja…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
Dezertőr Mi-8 evolved: állítólag 2 légibázis között szállított vadászrepülőgép alkatrészeket. (ezt megerősíti, hogy külső üzemanyag tartályokkal ellátott transzport konfig szerepel a képeken, amiket az átállás után készítettek)
A pilóta családját már korábban Ukrajnába vitték. Az átrepülés során 2 fő a fedélzeti állomány közül életét vesztette.
A pilóta, a gép, és a rakomány marad Ukrajnában.

Azért ha ez így igaz, akkor masszív sztori, leszervezni a család áttelepítését, leszervezni, hogy senki ne lője le őket útközben, plusz irányba rakni a pilótát, hogy honnét hová meg mikor...
Vitézlő Titoknok tomz
Nekem itt az is érdekes szál, hogy a híres orosz hírszerzés munkája mellett sikerült a családot előbb kimenekíteni.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A tortentek utan mondjuk jo hulye volt barki aki a bemasírozás után bármikor Prigozsin környékében volt, nemhogy egy repulon vele...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 292
Dezertőr Mi-8 evolved: állítólag 2 légibázis között szállított vadászrepülőgép alkatrészeket. (ezt megerősíti, hogy külső üzemanyag tartályokkal ellátott transzport konfig szerepel a képeken, amiket az átállás után készítettek)
A pilóta családját már korábban Ukrajnába vitték. Az átrepülés során 2 fő a fedélzeti állomány közül életét vesztette.
A pilóta, a gép, és a rakomány marad Ukrajnában.

Azért ha ez így igaz, akkor masszív sztori, leszervezni a család áttelepítését, leszervezni, hogy senki ne lője le őket útközben, plusz irányba rakni a pilótát, hogy honnét hová meg mikor...
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
nem úgy volt hogy Afrikában van ez a faszi? maradt volna ott

choose life
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Elméletileg még feltámadhat
Willie Parker
Feltámad, majd kutyasétáltatás közben fejére esik egy Armata tank! 😀😀😀
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.
Őszentsége Sobri Jóska
Elméletileg még feltámadhat
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Én meg el se hiszem, hogy meghalt.
De azt se, hogy nem.
Posztmodern.
Fact check fucked.

több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
nem szabad nyitott ablaknál utazni, merasztán drónnak néznek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
tanulság: nem állunk meg Moszkvától 2 órára

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
andree Arizona Cardinals 1 696
Nem volt kerdes. Nyilvanosan bearazta a fonoke hatalmat, ramutatott a rendszer es a szemelye gyengesegere, nem maradhatott eletben. Akkor eldolt amikor visszafordult a menetelessel.

Igy is jo sokaig tartott nekik.

UTolag is beigazolodott szerintem amit mondtam es tobbek is hangoztattak. Ez az egyik legjobb forgatokonyv. A wagner elveszitette a potencialja nagyreszet velhetoen, ez a most zajlo nyugat-afrikai lazadasokban (Niger) is fontos, ahol a wagner rezsimeket buktatott a nyugat elleneben, masreszt azzal, hogy sikertelen lett a puccs, tovabb zajlik a lassu viz partot mos elven halado haboru. Mar repulogepeket kuld a nyugat, ami kroabban elkepzelhetetlen volt, mint ahogyan tobb segyely es infrastruktura is amit kuldtek, lepesrol lepesre, valaszlepes nelkul.
undisputedly
En el tudtam volna olyan forgatokonyvet is kepzelni, amit elkezdtek kommunikalni, miszerint Prigo nem Putyin elleneben ment es hat h megbocsajtodott minden, stb.

Persze ezek szerint a PR rovid eletu volt vagy Prigo gondolta h akkor itt most o meg labdaba rughat, aztan a politikai ellenfelek es oligarchak szamara meg kellett mutatni h itt szigor van.

Meghat Putlernek ez kurva nagy arcul csapas volt, de kerdes mi tartott eddig, mert ez nem “finoman” lett elintezve, ami meg nem annyira jellemzo ra.
Lúdas Solymi
El tudom képzelni, hogy azzal hitegették, hogy életben maradhat, amíg átvették az afrikai és egyéb bizniszeket.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 888
Nem volt kerdes. Nyilvanosan bearazta a fonoke hatalmat, ramutatott a rendszer es a szemelye gyengesegere, nem maradhatott eletben. Akkor eldolt amikor visszafordult a menetelessel.

Igy is jo sokaig tartott nekik.

UTolag is beigazolodott szerintem amit mondtam es tobbek is hangoztattak. Ez az egyik legjobb forgatokonyv. A wagner elveszitette a potencialja nagyreszet velhetoen, ez a most zajlo nyugat-afrikai lazadasokban (Niger) is fontos, ahol a wagner rezsimeket buktatott a nyugat elleneben, masreszt azzal, hogy sikertelen lett a puccs, tovabb zajlik a lassu viz partot mos elven halado haboru. Mar repulogepeket kuld a nyugat, ami kroabban elkepzelhetetlen volt, mint ahogyan tobb segyely es infrastruktura is amit kuldtek, lepesrol lepesre, valaszlepes nelkul.
undisputedly
En el tudtam volna olyan forgatokonyvet is kepzelni, amit elkezdtek kommunikalni, miszerint Prigo nem Putyin elleneben ment es hat h megbocsajtodott minden, stb.

Persze ezek szerint a PR rovid eletu volt vagy Prigo gondolta h akkor itt most o meg labdaba rughat, aztan a politikai ellenfelek es oligarchak szamara meg kellett mutatni h itt szigor van.

Meghat Putlernek ez kurva nagy arcul csapas volt, de kerdes mi tartott eddig, mert ez nem “finoman” lett elintezve, ami meg nem annyira jellemzo ra.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem volt kerdes. Nyilvanosan bearazta a fonoke hatalmat, ramutatott a rendszer es a szemelye gyengesegere, nem maradhatott eletben. Akkor eldolt amikor visszafordult a menetelessel.

Igy is jo sokaig tartott nekik.

UTolag is beigazolodott szerintem amit mondtam es tobbek is hangoztattak. Ez az egyik legjobb forgatokonyv. A wagner elveszitette a potencialja nagyreszet velhetoen, ez a most zajlo nyugat-afrikai lazadasokban (Niger) is fontos, ahol a wagner rezsimeket buktatott a nyugat elleneben, masreszt azzal, hogy sikertelen lett a puccs, tovabb zajlik a lassu viz partot mos elven halado haboru. Mar repulogepeket kuld a nyugat, ami kroabban elkepzelhetetlen volt, mint ahogyan tobb segyely es infrastruktura is amit kuldtek, lepesrol lepesre, valaszlepes nelkul.
több mint 1 éve
csipkelli 3 952
Az a kurva gravitáció.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Boszme eros a mai nap. Pont 2 honapja volt a puccskiserlet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
The Russian Federal Air Transport Agency has announced that Yevgeny Prigozhin was onboard the Aircraft that Crashed in the Tver Region.
Zsellértelkes Vrij

Tony Adams
Ez a next level "kugortt az ablakból" 😀😀😀
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
The Russian Federal Air Transport Agency has announced that Yevgeny Prigozhin was onboard the Aircraft that Crashed in the Tver Region.
Zsellértelkes Vrij

Tony Adams
BREAKING: Personal acquaintances confirm the death of senior Wagner official Dmitry Utkin, Russian channel Mig of Russia says. Na, a hab lenne a tortan ha ez is igaz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
The Russian Federal Air Transport Agency has announced that Yevgeny Prigozhin was onboard the Aircraft that Crashed in the Tver Region.
Zsellértelkes Vrij
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
The Russian Federal Air Transport Agency has announced that Yevgeny Prigozhin was onboard the Aircraft that Crashed in the Tver Region.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 888
Most jött velem szembe ez a cikk:
 index.hu/kulfold/2023/08/09/nyugati-szankciok-oroszorszag-ellen-versztka/
NB2
azért van lélegeztetőgépen a rubel, mert nem működnek 😊
Amadeus von Dollárbaloldal
Lehet mindent is beszerezni kerülőúton vagy Kínából innen-onnan, csak annak ára van, meg a Nyugat meg majd szépen kezdi lekapcsolgatni ezeket...kisebb ráhatásra gondolom, mert azért a cégek olyan szépen rácsodálkoztak arra, hogy hirtelen kisebb-nagyobb cégek kezdtek el szankciózott elektronikai cikkeket venni és érkeztek Oroszország körüli, nem szankciózott államokba...ők meg hát onnan tovább nem nézték valójában mire lett felhasználva...hirtelen Azerbajdzsánban kinőtt a földből egy nagyobb disztribútor, aham, persze...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Most jött velem szembe ez a cikk:
 index.hu/kulfold/2023/08/09/nyugati-szankciok-oroszorszag-ellen-versztka/
NB2
azért van lélegeztetőgépen a rubel, mert nem működnek 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?