USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
Összefoglaló:
A 48 órás elfoglalás már 48 napja tart.
Ma van a katinyi vérengzés emléknapja, amikor is a II. vh-ban az oroszok 22 000 lengyelt raktak a föld alá. Nemzetközileg nem nagyon volt számontartva, de most az orosz-ukrán háború és a lengyel szerepvállalás miatt gondolom az egész világ meg fog emlékezni róla. Várom Viktor vagy a kakadu megnyilatkozását. Asszem hiába.
Frank-Walter Steinmeier német államfő is ment volna Kijevbe, Boris Johnson brit miniszterelnök és Karl Nehammer osztrák kancellár mellett, de kiderült, hogy Ukrajnában
persona non grata-nak számít. Érthető, korábban külügyminiszterként és azóta is rengeteget tett az oroszok érdekében.
Viktor Medvedcsuk végre kézre került Ukrajnában. Ukrán oligarcha, oroszbarát párti vezető, a vádak szerint hazaáruló. Putyinnak csak annyira barátja, hogy a lánya keresztapja maga Putyin.
Lehallgatott telefonbeszélgetés, amin az orosz katonafeleség arra bátorítja az ukránban harcoló férjét, hogy erőszakolja meg a nőket. Bmeg...
Szörnyű fotók jöttek egy Bucsából menekülő civil autóról. Három nő és két gyerek utazott benne, esélyük sem volt. Képet nem linkelek, nem akarjátok látni.
Interjú egy Kijev melletti faluban lakó nővel: az orosz katonák megölték a férjemet, és azt mondták, addig fognak megerőszakolni, amíg soha többé nem akarok szexet, ettől is kevesebb lesz az ukrán gyerek.
Az ukránok vacsiúj amcsi MK19 hevederes gránátvetővel pózolnak. Másodpercenként egy 40mm-es ajándék az oroszoknak.
Megtekintés — uploads.disquscdn.com
Drónfelvétel, ahogy a 92-es ukránok kilőnek egy orosz T-72B3 tankot.
A 93-asok két BMP-2 csapatszállítót iktattak ki.
Csernyihiv környékéről is érkeznek felvételek a korábban még nem látott orosz veszteségekről: egy PTS-3 kétéltű csapatszállító és egy PP-2005 pontonhíd építő.
Szintén onnan egy nagyon ritka kiégett BMO-T T-72 páncélos csapatszállító, amit lángszóróval és termobárikus rakétákkal szerelnek. 30-nál is kevesebb létezik belőle.
Még ugyanonnan: egy ritka és értékes PPRU-1 légvédelmi radar- és kommunikációs állomás, két teherautóval együtt kuka.
Mariupolnál az ukránok két mentőautónak épített HMMWV M1152-t veszítettek, az egyik üzemképes, a másikat szétlőtték az oroszok.
Az ukrán 81-esek két páncélost lőttek ki. Az éjszakai videón nem látszik beazonosíthatóan, az egyik talán egy BMP csapatszállító volt.
Valahol a keleti régióban az oroszok ott hagytak egy BM-21 sorozatvetőt, feltöltve 40db 122mm-es rakétával. Az ukránok köszönik.
Harkiv mellett egy ukrán Tu-143 Reys felderítő drón a földön, darabokban.
A rendíthetetlen traktoros ezred egy T-72B-t húz a szervizbe, javíthatónak tűnik.
Izjumnál egy klafa T-80BV lett az ukránoké, karcolás sincs rajta.
Az 59-es ukrán ezred is kilőtt egy T-72B3-at.
Valahol Donbaszban az oroszok szereztek egy jó BDRM-2 felderítő páncélost.
Fotón egy vontatott 9P140MRL orosz sorozatvető is, ez pont jó az ukrán 220mm-es Uragan rakétákhoz.
Egy ukrán Leleka-100 felderítő drónt az orosz haditengerészet szedett le.
A Babait (Harkiv dél) ért rakétatámadásban egy civil meghalt, 2 megsebesült.
Az ukrán határ melletti orosz Belgorodban önkéntesek jelentkezését várják éjszakai járőrözésre.
A mariupoli vegyi támadás: Először szarinra gyanakodtak, most foszforra. Egyelőre semmilyen hivatalos vagy megbízható infó nincs.
Az elmúlt 24 órában 6252 UXO-t ártalmatlanítottak az ukránok által visszafoglalt területeken (Patron for fresident!)
Az oroszok még egy Bayraktar drónt lőttek le. Ez már a negyvenedik. Az ukránoknak 36 van/volt összesen, az oroszok 111%-nál járnak...
Az ukrán légvédelem szerint a háború kezdete óta 300+ orosz repülő cuccot szedtek le az égről. Ez némileg ellentmond annak, hogy az oroszok szerint ők már az első héten kiirtották az ukrán légvédelem 80%-át.
Az USA újabb 750 millió dollárnyi fegyverszállítmányt szavazott meg az ukránok megsegítésére.
Hoppá: Vladiszlav Szurkov, korábbi orosz miniszterelnök-helyettes, Putyin szürke eminenciás tanácsadója, aka. "Putyin Raszputyinja", előzetes letartóztatásba / házi őrizetbe került. Korábban nagy szerepe volt Abházia, Dél-Oszétia és Ukrajna kapcsolatainak "ápolásában".
Az Euromaidan Press szerint már 34 000 mariupoli lakost hurcoltak el az oroszok. 20-22 000-en pedig meghaltak.
Putyin szerint a nekik tulajdonított bucsai mészárlást az ukránok követték el. Ugyanaz a helyzet, mint korábban Szíriában, ahol nem Asszad vetett be vegyi fegyvereket, hanem az USA. Lukasenka szerint meg Bucsáért a britek különleges egysége a felelős.
Zaporozzsje környékén az oroszok a hadra fogható ukránokat sorozzák be, a családjuk életével fenyegetve őket.
Videó a Mariupolt védő 36-os ezredről (nem az azoviak), már lőszerük sincs, de harcolnak, amíg lehet.
A Pentagon ma a 8 legnagyobb amerikai fegyvergyártó vállalattal tárgyal, további Ukrajnának küldött szállítmányok reményében.
Az Ukrajnában harcoló orosz hadseregnek lett egy új egysége. Fehér-kék-fehér zászló alatt harcolnak. Az oroszok ellen.
A végére egy napi mosolygós: finn közmondás: az oroszoknál minden car, kivéve a húgy 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Elvtársasozás után rögtön Orwellel és az 1984-gyel jönni felettébb posztmodern
r.baggio
Ráadásul az Állatfarmból idézve.

több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §


nem meglepő persze.
Vrij6
Fatertől bayer mondata mellett egy dolgot kérdeztem: mondjon egyetlen eu-s országot, amivel még jóban vagyunk? Felsorolta a balti államokat... hát akkor erről is ennyit.
r.baggio
wooow, esetleg rákérdeztél, hogy mi alapján gondolta azt hogy jóban vagyunk velük?
Vrij6
Csak a sajtóklub alapján, ami ott elhangzik, azt mondja 100%-ban vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!


nem meglepő persze.
Vrij6
Fatertől bayer mondata mellett egy dolgot kérdeztem: mondjon egyetlen eu-s országot, amivel még jóban vagyunk? Felsorolta a balti államokat... hát akkor erről is ennyit.
r.baggio
wooow, esetleg rákérdeztél, hogy mi alapján gondolta azt hogy jóban vagyunk velük?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §


nem meglepő persze.
Vrij6
Fatertől bayer mondata mellett egy dolgot kérdeztem: mondjon egyetlen eu-s országot, amivel még jóban vagyunk? Felsorolta a balti államokat... hát akkor erről is ennyit.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jó lesz, ha véget ér a háború, mert a szezonkezdésre nem lesz fórum........
csi77
megveszi a kesma és csak a narancsmezes csapatok szurkolói maradnak. A többiek kapnak 4 meccsenként 5 percet.
Amadeus
aki legalább mi megmaradunk 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
Jó lesz, ha véget ér a háború, mert a szezonkezdésre nem lesz fórum........
csi77
megveszi a kesma és csak a narancsmezes csapatok szurkolói maradnak. A többiek kapnak 4 meccsenként 5 percet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Jó lesz, ha véget ér a háború, mert a szezonkezdésre nem lesz fórum........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Be lett bizonyítva hogy a liberális fórumelit elnyomja a nemzeti, jobboldali emberek... 😀
Médiatúlsúly van, kész, holnaptól a Bowl.hu óvodásokat operál át 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!


nem meglepő persze.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Elvtársasozás után rögtön Orwellel és az 1984-gyel jönni felettébb posztmodern


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 502 — Lucas Scott
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?
Matthew99
ez a csodálatos benne.

😊
Amadeus
ne vesszünk el a tényekben ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 918
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Teny, de ugyanez vonatkozhat a politika meg barmelyik topicra.
Es amugy jogos dave felvetese, mert ezert ugyanugy bannak kellene lennie.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Lol töröld ki a hszem, annak sok értelme van...
davemayer
Lol írtam pm-et..... ha nem tűnt volna fel amire reagáltál az is eltűnt.
Remélem azért most már érthető, hogy miért említettem flamet és hisztit......
KoporShow
Nem, egyáltalán nem érthető - vagy ez már flame, ha reagálni merek?! Kb 5 hszt írtam x idő alatt, ez flame?!
davemayer
Nem, ez a hiszti része.
Anélkül kezdtél el a magas lóról lolozni, hogy meggyőződtél volna, hogy nem csak a te kommentedet töröltem hanem Bazzaniét is.
A flamet már elmagyarázták neked a politika topikban, nem megyek bele én is.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?
Matthew99
ez a csodálatos benne.

😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Lol töröld ki a hszem, annak sok értelme van...
davemayer
Lol írtam pm-et..... ha nem tűnt volna fel amire reagáltál az is eltűnt.
Remélem azért most már érthető, hogy miért említettem flamet és hisztit......
KoporShow
Nem, egyáltalán nem érthető - vagy ez már flame, ha reagálni merek?! Kb 5 hszt írtam x idő alatt, ez flame?!

Na jó látva a reagálást azt hiszem én az itteni fórum tevékenységemet befejezem, majd visszaváltok olvasói módba. Gratulálok mindenkinek amivé vált ez a fórum, további jó szórakozást hozzá. Ja és azért írok ide hogy nehogy szétflameljem a topicot (ezt is).

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Lol töröld ki a hszem, annak sok értelme van...
davemayer
Lol írtam pm-et..... ha nem tűnt volna fel amire reagáltál az is eltűnt.
Remélem azért most már érthető, hogy miért említettem flamet és hisztit......



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Lol töröld ki a hszem, annak sok értelme van...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
@Amadeus

Kérlek, ne minősítsd senki anyukáját még ha leelvtársasoznak akkor se.

@davemayer
@VvAlekosz

Elég volt a flame-elésből, és a hisztiből.



Tiszta óvoda basszameg.
2-3 év alatt nem kellett foglalkoznom ilyen szarságokkal, csak a csöcsmennyiséget kontrollálni a PO eredménykövetőben.

Nem tudom, hogy feltűnt e de csak a legvégső esetben küldünk bárkit 1 hét pihire. Átválthatok nácimod módba ha akarjátok de én nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás. Igaz akkor utána lehhetne az elvtársakat meg a jó édes kurva anyjukat is utánam küldeni és talán nem egymást basztatnátok.

Legyen ez egy figyelmeztetés mindenkinek.
Tartsuk be az alapvető fórumozási szabályokat!
Köszönöm!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?
Matthew99
Szerintem ne kezdjük ez elemezni hogy a "jó édes anyád" használatakor mire gondolhatott a költő...
davemayer
Hú én attól falnak megyek mikor valaki megmondja mire gondol a másik.
| Ettől még nem ártana a pihenő pár embernek. |
Matthew99
Azért itt olyan sokat nem kell találgatni hogy falnak mehess 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?
Matthew99
Szerintem ne kezdjük ez elemezni hogy a "jó édes anyád" használatakor mire gondolhatott a költő...
davemayer
Hú én attól falnak megyek mikor valaki megmondja mire gondol a másik.
| Ettől még nem ártana a pihenő pár embernek. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?
Matthew99
Szerintem ne kezdjük ez elemezni hogy a "jó édes anyád" használatakor mire gondolhatott a költő...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Én nem akarlak megzavarni a harcodban, de ki írta le a hogy pénzért nyújt szexuális ellenszolgáltatást a női felmenőd!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 274 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?
VvAlekosz
Öööö...he?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Higgadtság urak, túlpörgés van ismét.

Amadeusnak se kellett volna ebben a stílusban reagálni természetesen. De azt is illene tudni, hogy egy orosz-ukrán háborúról szóló topicban le-elvtársozni a másikat kb. olyan, mint Auschwitz-ban zsidó viccet bedobni. Más a jelentése, mint általában. Ha tisztában van vele aki csinálja, ha nincs. Legközelebb tessék odafigyelni jobban és nem fog senki senkit felidegesíteni.
peterk2005
Valahogy azt aki engem provokált anno azt nem vettétek elő...
davemayer
 coub.com/view/f43mg
😉
ender1112
Ok
De ez miben is jogosít fel téged vagy bárki mást hogy a "kurva anyám"állapotáról érdeklődjön?