USA és a világ

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Lassan tényleg visszajön a CCCP idő:
 hvg.hu/gazdasag/20220306_mennyisegi_korlatozas
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 658
Állítólag az egyik ukrán tag a tárgyaló delegaciobol orosz kém volt. A múlt idő azért is helyes mert már ki is végezték.
csebi
Ukrajnában van halálbüntetés? Vagy ez ilyen statáriális jog?
MC12
Nemtom, de több helyen is név szerint meg fényképpel említették, hogy a helyszínen ott volt, fénykép tanúskodik róla, de a hivatalos delegációs listán már nem vagy valami ilyesmi.

Pikk-pakk kivégezhették árulásért.


Napi bulvár:

"Zimány Lindát kellemetlen meglepetés érte Miamiban, pénz nélkül maradt a Sberbank bukása után"
 index.hu/fomo/2022/03/06/zimany-linda-sberbank-bankcsod-haboru-szankciok/
Solymi
“Meszaros és csanyi ur is 20 + milliard (!) - ot bukott a harci cselekmények ota.” A kutya fajat, hova kuldhetek szamukra nehany forintot, hogy tudjanak venni nehany szelet kenyeret? ☹️😢
Ventura
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy Lölö esetében ez a mi pénzünk, szóval ez nekünk fáj, neki majd visszaadják újabb kivetett adó formájában.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 19 254 — Giants fan
Azért azok az oroszok akik a brutális otthoni terror ellenére kimennek tüntetni minimum akkora hősök, mint a hazájukat védő ukránok. Le a kalappal előttük tényleg. (Emellett én a háború ellen nyíltan felszólaló orosz sportolókat nemhogy kizárással nem fenyegetném, hanem éppen hogy minél nagyobb teret adnék nekik, sőt össze is szervezném őket, hogy terjeszthessék az igét).
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 922
Állítólag az egyik ukrán tag a tárgyaló delegaciobol orosz kém volt. A múlt idő azért is helyes mert már ki is végezték.
csebi
Ukrajnában van halálbüntetés? Vagy ez ilyen statáriális jog?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 562 — Lucas Scott
Állítólag az egyik ukrán tag a tárgyaló delegaciobol orosz kém volt. A múlt idő azért is helyes mert már ki is végezték.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 906 — megbékéltem tom bradyvel
Napi bulvár:

"Zimány Lindát kellemetlen meglepetés érte Miamiban, pénz nélkül maradt a Sberbank bukása után"
 index.hu/fomo/2022/03/06/zimany-linda-sberbank-bankcsod-haboru-szankciok/
Solymi
“Meszaros és csanyi ur is 20 + milliard (!) - ot bukott a harci cselekmények ota.” A kutya fajat, hova kuldhetek szamukra nehany forintot, hogy tudjanak venni nehany szelet kenyeret? ☹️😢

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 242 — The Mathematician
Napi bulvár:

"Zimány Lindát kellemetlen meglepetés érte Miamiban, pénz nélkül maradt a Sberbank bukása után"
 index.hu/fomo/2022/03/06/zimany-linda-sberbank-bankcsod-haboru-szankciok/
Solymi
majd a spermabankban keres valamennyit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 041 — Слава Україні! Героям слава!
nem tudom volt-e már:  www.valaszonline.hu/2022/03/04/putyin-beszed-ukrajna-haboru-amerika-felelosseg-elemzes/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 405 — Cowboys fan
Amúgy fontos megjegyezni, hogy Benkő hiába van Keleti óta a leginkább képben a MH helyzetével és képességeivel, ő még az a generáció, aki a Szovjetunióban lett kiképezve, szovjet technikára, tehát nem is várható el, hogy ne a szovjet orosz oldal mellé húzzon
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 658
Napi bulvár:

"Zimány Lindát kellemetlen meglepetés érte Miamiban, pénz nélkül maradt a Sberbank bukása után"
 index.hu/fomo/2022/03/06/zimany-linda-sberbank-bankcsod-haboru-szankciok/
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 712 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most lesz a jövőhéten a kerületben lomtalanítás, ezért most átnéztük a szekrényeinket. Páromnak lenne egy csomó teljesen használható pár cipője, amiknek semmi bajuk, csak neki nem kellenek már. Érdemes még a határra küldeni ilyesmit, vagy már tömve vannak ruhával? Nem voltam még sosem ilyen jellegű adománygyűjtő központban, de úgy gondolom, hogy ruhái/takarói mindenkinek vannak szarásig amit tud nélkülözni, de hibátlan cipők feltételezem kevesebb van.

Hova tudok ilyesmit leadni, hogy biztosan a megfelelő helyre jusson, és ne a random betévedő cigányok túrják szét valahol (ez sajnos saját üdvhadsereges tapasztalat vidéken)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
"Oroszország barátai közé sorolta Magyarországot a Pravda"

Roppant illusztris társaságba sikerült bekerülni ezzel..
Szesze
Kovács Zozó számokkal is alátámasztotta, hogy ez kamu. Szóval nem érdekel a hanyatló nyugat károgása!
Toca
Csak az a baj, hogy ez a jövő világrendjét író keletről jött.
VanillaSky
Akkor se hiszem el csak ha Zoza mondja!!!! 😀
Toca
De sikerült?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 405 — Cowboys fan
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Amikor azt érzed hogy nem is ért hozzá, de még a propagandát is tolni akarja...de nem számít! Magyarország előre megy, nem hátra444444!!!!444
Nomac
Kifejezetten kellemetlen hallgatni. Szekunder szégyen miegymás.
Lennék légy a falon, amikor egy kormányülésen Káslerrel dumcsiznak.
vpi
Az egyetlen és utolsó katona-honvédelmi miniszter, aki a rendszerváltás óta világosan és érthetően, de emellett választékosan, öööö-zés nélkül tudott beszélni. az Keleti volt.
Lecsó
Emellett Benkő előtt kb ő volt az utolsó is, aki volt katona is.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
A vinnytsiai repteret is megsemmisítették az oroszok ukrán nácik.

Irpinnél pedig a menekülő civilek útvonalait lövik...

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 405 — Cowboys fan
"Oroszország barátai közé sorolta Magyarországot a Pravda"

Roppant illusztris társaságba sikerült bekerülni ezzel..
Szesze
Kovács Zozó számokkal is alátámasztotta, hogy ez kamu. Szóval nem érdekel a hanyatló nyugat károgása!
Toca
De ezt most a Pravda írta 😊
Szesze
És ha ezt a Pravda írja, akkor ez a pravda?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Cinege Lajos szintjere jutott

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 658
Édes. Jó. Istenem. Irgalmazz. Nekünk.
Nem találok szavakat.



Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
tomz
Lehet ő az elrettentő fegyverünk.
Ha jönnek a tankok a határon, akkor kiállnak Szilivel ketten és elkezdenek beszélni.
Látva és hallva ezt, úgy döntenek a különleges művelet végrehajtói, hogy ezzel nem tudnak szembeszállni és inkább kikerülnek minket.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 238
Édes. Jó. Istenem. Irgalmazz. Nekünk.
Nem találok szavakat.



Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 562 — Lucas Scott
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.
 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video
Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Hűűű. Ehhez a faszihoz képest Mészáros Lölő egy rakétamérnök. 😀
peterk2005
Gondolj bele h milyen komoly megbeszélések folyhatnak a heti minisztériumin ahol van ő meg a Németh Szilárd mint államtitkár.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 658
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.
 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video
Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Hűűű. Ehhez a faszihoz képest Mészáros Lölő egy rakétamérnök. 😀
peterk2005
Figy, ő egy igazi Feláldozható.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.
 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video
Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Hűűű. Ehhez a faszihoz képest Mészáros Lölő egy rakétamérnök. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 562 — Lucas Scott
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Amikor azt érzed hogy nem is ért hozzá, de még a propagandát is tolni akarja...de nem számít! Magyarország előre megy, nem hátra444444!!!!444
Nomac
Kifejezetten kellemetlen hallgatni. Szekunder szégyen miegymás.
Lennék légy a falon, amikor egy kormányülésen Káslerrel dumcsiznak.
vpi
“és lerohanták Ukrajnát? Korlátozott célú háború.”

az oszt igen.
Amadeus
Megnyugodtam h jó kezekben van a magyar hon védelme. Legalább Simicskoval jot lehetett inni …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
TASS közlemény:
MC-21 airplane is better than Western analogs by certain parameters — Putin

TASSLI replika:
We've installed special anti-tractor systems to it.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Amikor azt érzed hogy nem is ért hozzá, de még a propagandát is tolni akarja...de nem számít! Magyarország előre megy, nem hátra444444!!!!444
Nomac
Kifejezetten kellemetlen hallgatni. Szekunder szégyen miegymás.
Lennék légy a falon, amikor egy kormányülésen Káslerrel dumcsiznak.
vpi
“és lerohanták Ukrajnát? Korlátozott célú háború.”

az oszt igen.
Amadeus
Ha NATO egyszer azt mondta, nem megy oda, akkor csak ne kérdezgessük, hogy mi van, ha mégis. Értem?
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 984
Fú, eddig nem aggódtam annyira, de meghallgatva a honvédelmi minisztert, hát nem kicsi a baj.

 telex.hu/video/2022/03/06/benko-tibor-lakossagi-forum-interju-video

Ez az ember felelős pozícióban van? Úristen hol tart ez az ország?
vpi
Amikor azt érzed hogy nem is ért hozzá, de még a propagandát is tolni akarja...de nem számít! Magyarország előre megy, nem hátra444444!!!!444
Nomac
Kifejezetten kellemetlen hallgatni. Szekunder szégyen miegymás.
Lennék légy a falon, amikor egy kormányülésen Káslerrel dumcsiznak.
vpi
Az egyetlen és utolsó katona-honvédelmi miniszter, aki a rendszerváltás óta világosan és érthetően, de emellett választékosan, öööö-zés nélkül tudott beszélni. az Keleti volt.