USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Az a Kígyó-szigeti 13 ukrán határőr volt, nem? 😊

Amúgy az megvan, hogy az a Kígyó-sziget román felségterület, csak volt ott egy ukrán támaszpont?
warr_b
Jah, pont erre volt a referansz 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Tegnap jelezték, hogy bevonja őket a NATO a megbeszélésekbe.
Tony Adams
Hatalmas bűn szerintem is, megérdemlik hogy meg legyenek támadva.
Mikey
Szerintem ez az olimpiai hokidöntő miatt van. A svédek meg azért, mert az elődöntőben túlzottan lefárasztották a szbornajat.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lengyelek is kitiltották a légterükből az Aeroflot gépeket, ha jól látom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
Nomac
Nem szokásuk:

 mult-kor.hu/500-nal-is-tbb-aldozatot-szedett-az-egyszeru-fldmuves-akit-feher-halalnak-hivtak-20181108

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
10ezer csecsen, az derék. Fanatikus muszlim terrorista bagázs, az kell még nyomorult ukránoknak...
warr_b
Ők is biztos békét fenntartani jönnek.
somoskovig
Jah, azok olyanok. Békések.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
Nomac
Hát ha csak hagyományos fegyvereket nézzük, ha az oroszok így fennakadnak az ukránokon, akkor a finn/svéd duó (tételezzük fel, hogy egy ilyen direkt támadás berántaná az egész NORDEFCO-t) megfingatná őket nagyon keményen. Azért északi barátainknál, nagyon komoly nyugati motyó van.
Hanni
Meg gondolom a finn F-18-asoknak meg a svéd Gripeneknek se annyira örülnének Szásáék.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Érdekes átlapozni a tweeteket:
 twitter.com/wipljw
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
10ezer csecsen, az derék. Fanatikus muszlim terrorista bagázs, az kell még nyomorult ukránoknak...
warr_b
Ők is biztos békét fenntartani jönnek.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
10ezer csecsen, az derék. Fanatikus muszlim terrorista bagázs, az kell még nyomorult ukránoknak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
Nomac
Hát ha csak hagyományos fegyvereket nézzük, ha az oroszok így fennakadnak az ukránokon, akkor a finn/svéd duó (tételezzük fel, hogy egy ilyen direkt támadás berántaná az egész NORDEFCO-t) megfingatná őket nagyon keményen. Azért északi barátainknál, nagyon komoly nyugati motyó van.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
Nomac
Jah, nem gondolnám hogy a finnek összeszarnák magukat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Tegnap jottek az elso hirek hogy 10,000 csecsent bevetnek az oroszok...nem tartott sokaig h odaerjenek




Conventional wisdom hogy nem lehet zsido elnok, pff

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Az a Kígyó-szigeti 13 ukrán határőr volt, nem? 😊

Amúgy az megvan, hogy az a Kígyó-sziget román felségterület, csak volt ott egy ukrán támaszpont?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Tegnap jelezték, hogy bevonja őket a NATO a megbeszélésekbe.
Tony Adams
Hatalmas bűn szerintem is, megérdemlik hogy meg legyenek támadva.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Nekem ez a kedvencem:


Hanni
Na ez igen!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Nekem ez a kedvencem:

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Nehogy valami NATO szerződést alá akarjanak írni.
Nomac
Őszintén szólva a faszom kivan már ezzel...nem mindegy bakker, hogy ki milyen szövetségnek a tagja?
Basszameg, ezzel elismeri Putyin, hogy bármikor a jövőben háborút akar és területet foglalni.

Most őszintén, normálisan belegondolva, mi a francért támadná meg a NATO vagy inkább az EU Oroszországot akár most vagy a jövőben?

Agyhalott, idióta, hatalommániás rohadékok...

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Tegnap jelezték, hogy bevonja őket a NATO a megbeszélésekbe.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Nehogy valami NATO szerződést alá akarjanak írni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 955
Femi
@Femi_Sorry
Russia just threatened military consequences against Finland and Sweden.

#nácik
Amadeus
Csak békefenntartani mennek. Vagy csak hadgyakorlat. Még nem dőlt el.
Gyurma Pappa
Ez nem lehet valid
csebi
Nem? Ahogy az oroszok nem támadnak csak a média kelt pánikot?

Persze, minden bizonnyal nem valid, de igencsak hektikus időket élünk...

Hupsz...
Gyurma Pappa
Mondjuk nyugodtan mehet bármerre, mindenki csak nézelődik, hátha csak mást basznak nyakon a buliban..
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Nem akarom elhinni h ez létezik. Nyilván hallottam, de akkor sem akarok hinni a füleimnek.
csebi
A helyzet az, hogy most nem annyira értem már hogy mi történik, egyre kevesebb rendszert látok az oroszokban is. Értem, hogy káosz politika, zűrzavarkeltés stb. a központi eleme az orosz surkovi politikának, de többnyire van egy látható szándék.

Azt gondolom, hogy a szemünk előtt zajlik a XXI. század legnagyobb bűvészmutatványa, csak szintet lépett az orosz cirkusz.
Gyurma Pappa
Erre mondom én is, hogy ebben nincs logika...
Mondanám erre, hogy Putyin olyan mint Piszkos Fred, csak épp utóbbi az egy pozitív karakter...

Lehet, hogy direkt zavart kelt, hátha valahol valaki ráugrik a csalira, aztán mehet a mutogatás meg a vádaskodás, kb. igazolva a tevékenységét Ukrajnában.

Mást jelenleg nem tudok elképzelni...legalábbis azt nem, hogy akkor ő most itt csinál egy háborút a nem-NATO tagok ellen...