Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Találkozik a tücsök és a hangya. A hangya most is dolgozik.
– Hogy vagy hangya? – kérdi a tücsök.
– Köszönöm. Dolgozom, gyűjtögetek, mert nemsokára itt a tél, és kell az ennivaló az én népes családomnak. És te?
Egész jól. Csináltam néhány jó bizniszt, egész este muzsikálok a nyugatiaknak, most vettem belőle Ladát.
– Nem lesz ennek jó vége – rázza a fejét a hangya. – Mi lesz, ha jön a tél?
Nemsokára újra találkoznak. A tücsök egy vadonatúj Mercédesszel áll meg a gyűjtögető hangya előtt.
– Hogy vagy?
– Köszönöm. Gyűjtögetek télire. Hát te?
– Van egy új Mercedesem, tele vagyok csajokkal, elzenélgetek. Most indulok egy nyugati turnéra.
– És Párizsba is elmész?
– El én…
– Akkor kérlek keresd meg LaFontaine sírját, és köpd le a nevemben!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/3132378583475475/?type=3&theater

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
Jan
Szóval mehet a seggből szájba? 😊
warr_b
Nem szeretnék ilyen lélektani témába belemenni (itt a vicctopikban 😊 ) de aki alapvetően mérsékelt, racionális gondolkodású, azt nehezebb szélsőséges viselkedésre rávenni, mint aki eleve hajlamos a szélsőségekre.

Ez a csaj nyilvánvalóan az utóbbi csoportba tartozik, és ha egyszer átfordul egy másik irányba, akkor valszeg abban sem mérsékelt lesz, hanem szélsőséges.

Csillió példa van arra, hogy valaki fiatalon valamilyen volt, aztán történt valami, és átment a totál ellenkezőjébe. Ennél a csajnál valahogy elérték, hogy az "átlagostól" jóval eltérően gondolkodjon, biztos hogy nem túl nehéz befolyásolni.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
Jan
Szóval mehet a seggből szájba? 😊
warr_b
hát... elvileg ugye ahhoz gyűrűt kell húzni az ujjára, mert nász nélkül nem áll kötélnek. bár lehet, hogy be lehet neki mesélni, hogy ha hátulra teszed be, az nem számít paráználkodásnak... sose lehet tudni
slowmotion
ima-orál-ima-anál-ima-orál-ima
és nincs tisztasági kérdés 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
Jan
Szóval mehet a seggből szájba? 😊
warr_b
hát... elvileg ugye ahhoz gyűrűt kell húzni az ujjára, mert nász nélkül nem áll kötélnek. bár lehet, hogy be lehet neki mesélni, hogy ha hátulra teszed be, az nem számít paráználkodásnak... sose lehet tudni
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
Jan
Főleg h van a második tisztaság is!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
Jan
Szóval mehet a seggből szájba? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Az ilyeneket tök könnyű befolyásolni. Egy közepesen manipulatív faszi gyakorlatilag bármire rá tudja venni.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 coub.com/view/29fnae
Negritis
Ne mondd, hogy te nem érzed soha, hogy “aaaaaaaaa jóistenit”?
Én rendszerint tapasztalom az áldását az egész esemény viszonylatában.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
 coub.com/view/29fnae

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/OGTedBerg/status/1229449554132639744?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már TikTok
 twitter.com/HartYT_/status/1228149203261698048
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Megnézni csak saját felelősségre 😀

 www.facebook.com/Baldegino/videos/703112430130848/
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RexChapman/status/1228383608789970944?s=19

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 852

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
shagi0206
Amugy, biztos van olyan aki nem tudja mi az a cv.Persze sokaknak ez evidens, de bizonyos munkakornel sztem azt sem tudjak mi az a oneletrajz.
ZoliMP
Ennyi elütéssel, elírással, helyesírásai hibával céget reprezentálni cikibb.
Sobri Jóska
Pont ebbol latszik h a hirdetes kamu.
ZoliMP
Én is azt hittem, de nem.
 m.facebook.com/magyarkulfoldre/posts/ugyfelunk-hollandiai-csirke-es-pulyka-feldolgozo-uzemebe-keresunk-a-filezo-reszl/1644689248876265/
Ez egy ilyen cég.
Sobri Jóska
Attol h van fb oldal es ott hirdetes.nem jelent semmit.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
shagi0206
Amugy, biztos van olyan aki nem tudja mi az a cv.Persze sokaknak ez evidens, de bizonyos munkakornel sztem azt sem tudjak mi az a oneletrajz.
ZoliMP
Ennyi elütéssel, elírással, helyesírásai hibával céget reprezentálni cikibb.
Sobri Jóska
Pont ebbol latszik h a hirdetes kamu.
ZoliMP
Én is azt hittem, de nem.
 m.facebook.com/magyarkulfoldre/posts/ugyfelunk-hollandiai-csirke-es-pulyka-feldolgozo-uzemebe-keresunk-a-filezo-reszl/1644689248876265/
Ez egy ilyen cég.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 852

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
shagi0206
Amugy, biztos van olyan aki nem tudja mi az a cv.Persze sokaknak ez evidens, de bizonyos munkakornel sztem azt sem tudjak mi az a oneletrajz.
ZoliMP
Ennyi elütéssel, elírással, helyesírásai hibával céget reprezentálni cikibb.
Sobri Jóska
Pont ebbol latszik h a hirdetes kamu.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
shagi0206
Amugy, biztos van olyan aki nem tudja mi az a cv.Persze sokaknak ez evidens, de bizonyos munkakornel sztem azt sem tudjak mi az a oneletrajz.
ZoliMP
Ennyi elütéssel, elírással, helyesírásai hibával céget reprezentálni cikibb.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 852

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
shagi0206
Amugy, biztos van olyan aki nem tudja mi az a cv.Persze sokaknak ez evidens, de bizonyos munkakornel sztem azt sem tudjak mi az a oneletrajz.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
ma is tanultam valamit
 coub.com/view/28v4ga
Negritis
Majd beidomítja valaki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214

NB2
Mondjátok, hogy ezek csak trollkodtak. Mert sajnos a másik opció is elég reális tud lenni.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 852

NB2
oriasi 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
ma is tanultam valamit
 coub.com/view/28v4ga
Negritis
Bocsi, én leragadtam a melleinél, mondott is valamit?
Wyatt
 www.youtube.com/watch?v=OqB5hnhKzms

 www.youtube.com/channel/UCMGm4eFBvwV6Xj8fQxv29Ew
Negritis
Azert druszam ragasztó szalagos hasonlata is ütött. A hölgy haat legalább kapott két nagy tudot mert elég egyszerű, (félre ne értsetek nem a tisztasággal van a bajom, mki szíve joga, de ezek az érvek? Pl attól mert együtt elsz vkivel házasság előtt miért lenne szükségszerű sexelni? Ha komoly a hited meg tudod állni elvileg nem? Plusz ez a “szakértő” beszéde is elég félbe lett vágva érdekes lenne mit mond (megjegyzem a tisztaságáról ebben a részletben sincsen egy szó ...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.