GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ugye ez a FA lista még nem lett leellenőrizve? Én eddig négy sajàt játékost találtam és még végig sem mentem minden poszton.
Paul43
dolgozom az ügyön, hogy ne így legyen, a piacnyitásra megpróbálok naprakész lenni vele, de lehet, hogy pont akkor fogok elutazni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ugye ez a FA lista még nem lett leellenőrizve? Én eddig négy sajàt játékost találtam és még végig sem mentem minden poszton.
Paul43
Nem kell aggódni, tavaly májusban volt utoljára frissítve, és ez a lista amúgy se hivatalos.
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Ugye ez a FA lista még nem lett leellenőrizve? Én eddig négy sajàt játékost találtam és még végig sem mentem minden poszton.
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
vassadi
Belinkeled a rosterek topicba az ideit is?
Rataxes
Kész
vassadi
Kösz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
vassadi
Belinkeled a rosterek topicba az ideit is?
Rataxes
Kész
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
vassadi
Belinkeled a rosterek topicba az ideit is?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Két rózitól és a pót-rózitól már megkaptam a számokat. A hétvége folyamán a többiek is küldik, ugye? 😊
vassadi
Keddnél hamarabb biztos nem
braxa88
Melyik kedd?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Két rózitól és a pót-rózitól már megkaptam a számokat. A hétvége folyamán a többiek is küldik, ugye? 😊
vassadi
Keddnél hamarabb biztos nem
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@vassadi: a Washington a 8. helyen húz a lista szerint, miért 4/9 a pickje?
Paul43
Mert az azonos mérlegű csapatok között körönként rotálódnak a pickek, ahogy IRL is.
vassadi
Oks értem. Köszi 👍
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@vassadi: a Washington a 8. helyen húz a lista szerint, miért 4/9 a pickje?
Paul43
Mert az azonos mérlegű csapatok között körönként rotálódnak a pickek, ahogy IRL is.
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@vassadi: a Washington a 8. helyen húz a lista szerint, miért 4/9 a pickje?
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Két rózitól és a pót-rózitól már megkaptam a számokat. A hétvége folyamán a többiek is küldik, ugye? 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Köszi @vassadi !
Valamiért nekem az volt meg, hogy átlagolni kell.
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 591
@somoskovig
Tudom már többször szóba került, de nem lehetne valahogy a Rosenhaus árazást nyilvánosságra hozni? Ha nincs is meg a spéci táblád, a PM-jeid közül az egyes tagok árazásának közzétételével viszonylag gyorsan ki lehet nyerni a 95-80 százalékokat. A hosszabbításoknál mindig fontos segítség volt a tavalyi igények feltérképezése, és nem lenne jó ha ez kiesne.
Rataxes
Hétvégén megpróbálom előtúrni.
somoskovig
ezt hova fogjátok felölteni?
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
@somoskovig
Tudom már többször szóba került, de nem lehetne valahogy a Rosenhaus árazást nyilvánosságra hozni? Ha nincs is meg a spéci táblád, a PM-jeid közül az egyes tagok árazásának közzétételével viszonylag gyorsan ki lehet nyerni a 95-80 százalékokat. A hosszabbításoknál mindig fontos segítség volt a tavalyi igények feltérképezése, és nem lenne jó ha ez kiesne.
Rataxes
Hétvégén megpróbálom előtúrni.

több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
@somoskovig
Tudom már többször szóba került, de nem lehetne valahogy a Rosenhaus árazást nyilvánosságra hozni? Ha nincs is meg a spéci táblád, a PM-jeid közül az egyes tagok árazásának közzétételével viszonylag gyorsan ki lehet nyerni a 95-80 százalékokat. A hosszabbításoknál mindig fontos segítség volt a tavalyi igények feltérképezése, és nem lenne jó ha ez kiesne.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Nice claim.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én nem akarok hosszabbítani senkivel, majd visszahozom őket a piacról, ha kellenek. 😊
somoskovig
#metoo 😀
Meg egyszer szeretnék úgy nekimenni a Free Agency-nek úgy hogy van cap space

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
öten nem akarnak hosszabbítani, vagy inaktívak?
braxa88
Én se akartam, írtam is.
Egy lejáróm van, akit elengedek.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Én zokogok ha a sapkámra nézek, amióta átvettem ezt a | kurva | remek gárdát, így inkább a visszafogott sírást választom ha az elengedett játékosokra. 😊
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én nem akarok hosszabbítani senkivel, majd visszahozom őket a piacról, ha kellenek. 😊

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
öten nem akarnak hosszabbítani, vagy inaktívak?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Imádom Zeitlert, kb kedvenc guardom, de lehúzott 4 évet a fővárosban, a cap viszont már nem bírta el.
Inkább ő menjen, mint egy elit vedőm.
Nehéz GM döntés az ilyen, de ezért szép a játék, mert építkezni csak így lehet. Úgy nem, ha valaki mindig csak a szarokat rakja ki, de jó játékosokat meg nem hoz.
Persze a végén a madden úgyis helyretesz... 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez egy időben tiltva volt, most explicit nincs benne a szabályzatban, de azért fura.
Rajna
Ööö... Akkor most a ti cseréteket is annullálnom kellene?
vassadi
Nem mondtam, hogy törölni kell, csak, hogy fura, IRL NFL-ben ritkaság, de természetesen érthető. Amikor tiltva volt, akkor is ki lehetett kerülni (ha rárakott az ember valami apróságot).

Az én cserémben azért más a helyzet, még ha egy játékos a fizuja miatt is mozog, összességében hasonló a két elcserélt játékos fizetése (tag után), csak a pályán mutatott teljesítményük eltérő.