GM játék csevegő

16 feliratkozó

11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 11 134
2019-es roster fájl

2020-as roster fájl

Draft tracker 2020

Szerkesztette: vassadi
10 napja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 174
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
vassadi
Belinkeled a rosterek topicba az ideit is?
Rataxes
Kész
10 napja
Rataxes Philadelphia Eagles 9 798 — Eagles fan
Továbbá ahogy tavaly is csináltam, az adminisztráció megkönnyítése érdekében már most elkezdem törölni a roster fájlból a hosszabbításra nem jelölt UFA-kat, majd pedig azokat is, akik nem hosszabbítanak a csapatukkal az első körben és második körös javított ajánlat megtételére sem lesz lehetősége a csapatnak, de taget és RFA tendert ettől függetlenül még bárkinek ki lehet majd osztani a határidőig (ami - mint már a csevegőben említettem - két nappal a második szerződéshosszabbítási kör lejárta után lesz).
vassadi
Done. Ha valakinek mégis hiányoznának, a 2019-es roster fájlban vissza lehet nézni.
vassadi
Belinkeled a rosterek topicba az ideit is?

10 napja
vassadi
10 napja
Két rózitól és a pót-rózitól már megkaptam a számokat. A hétvége folyamán a többiek is küldik, ugye? 😊
vassadi
Keddnél hamarabb biztos nem
braxa88
Melyik kedd?

10 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 296
Két rózitól és a pót-rózitól már megkaptam a számokat. A hétvége folyamán a többiek is küldik, ugye? 😊
vassadi
Keddnél hamarabb biztos nem
11 napja
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 348
@vassadi: a Washington a 8. helyen húz a lista szerint, miért 4/9 a pickje?
Paul43
Mert az azonos mérlegű csapatok között körönként rotálódnak a pickek, ahogy IRL is.
vassadi
Oks értem. Köszi 👍
11 napja
Paul43
Mert az azonos mérlegű csapatok között körönként rotálódnak a pickek, ahogy IRL is.
11 napja
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 348
11 napja
11 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 9 539 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Köszi @vassadi !
Valamiért nekem az volt meg, hogy átlagolni kell.
11 napja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 190
@somoskovig
Tudom már többször szóba került, de nem lehetne valahogy a Rosenhaus árazást nyilvánosságra hozni? Ha nincs is meg a spéci táblád, a PM-jeid közül az egyes tagok árazásának közzétételével viszonylag gyorsan ki lehet nyerni a 95-80 százalékokat. A hosszabbításoknál mindig fontos segítség volt a tavalyi igények feltérképezése, és nem lenne jó ha ez kiesne.
Rataxes
Hétvégén megpróbálom előtúrni.
somoskovig
ezt hova fogjátok felölteni?
12 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 323 — 49ers GM
@somoskovig
Tudom már többször szóba került, de nem lehetne valahogy a Rosenhaus árazást nyilvánosságra hozni? Ha nincs is meg a spéci táblád, a PM-jeid közül az egyes tagok árazásának közzétételével viszonylag gyorsan ki lehet nyerni a 95-80 százalékokat. A hosszabbításoknál mindig fontos segítség volt a tavalyi igények feltérképezése, és nem lenne jó ha ez kiesne.
Rataxes
Hétvégén megpróbálom előtúrni.

12 napja
@somoskovig

Szerkesztette: Rataxes

12 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 9 539 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Nice claim.
12 napja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 8 603 — Bears GM / Kick his ASP!
Én nem akarok hosszabbítani senkivel, majd visszahozom őket a piacról, ha kellenek. 😊
somoskovig
#metoo 😀
Meg egyszer szeretnék úgy nekimenni a Free Agency-nek úgy hogy van cap space

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Valencia/Levante, Rákóczi / NBA : GSW / NHL : Ducks / MLB : Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
Cycling : Quintana, Cras / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
12 napja
öten nem akarnak hosszabbítani, vagy inaktívak?
braxa88
Én se akartam, írtam is.
Egy lejáróm van, akit elengedek.
12 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 2 221 — Colts fan
Én zokogok ha a sapkámra nézek, amióta átvettem ezt a | kurva | remek gárdát, így inkább a visszafogott sírást választom ha az elengedett játékosokra. 😊
12 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 323 — 49ers GM
Én nem akarok hosszabbítani senkivel, majd visszahozom őket a piacról, ha kellenek. 😊

12 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 296
öten nem akarnak hosszabbítani, vagy inaktívak?
13 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 6 922 — Jedi Master
Imádom Zeitlert, kb kedvenc guardom, de lehúzott 4 évet a fővárosban, a cap viszont már nem bírta el.
Inkább ő menjen, mint egy elit vedőm.
Nehéz GM döntés az ilyen, de ezért szép a játék, mert építkezni csak így lehet. Úgy nem, ha valaki mindig csak a szarokat rakja ki, de jó játékosokat meg nem hoz.
Persze a végén a madden úgyis helyretesz... 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
13 napja
Rajna Tennessee Titans 6 807 — Nega Scott
Ez egy időben tiltva volt, most explicit nincs benne a szabályzatban, de azért fura.
Rajna
Ööö... Akkor most a ti cseréteket is annullálnom kellene?
vassadi
Nem mondtam, hogy törölni kell, csak, hogy fura, IRL NFL-ben ritkaság, de természetesen érthető. Amikor tiltva volt, akkor is ki lehetett kerülni (ha rárakott az ember valami apróságot).

Az én cserémben azért más a helyzet, még ha egy játékos a fizuja miatt is mozog, összességében hasonló a két elcserélt játékos fizetése (tag után), csak a pályán mutatott teljesítményük eltérő.

13 napja
Kérdés: Most ez valószínűleg nem fog érinteni de a jövőre vonatkozóan jó lenne tudni, hogy mi a helyzet.
Szóval. Ha mondjuk egy olyan játékossal hosszabbítok, akinek még van a szerződéséből egy év. És úgy látom így előre, hogy marad majd abban a capben még idén, akkor előre lehet hozni a játékos új szerződéséből az aktuális évére büntetés nélkül vagy csak úgy, hogy hosszabbít (pl 3 évre), majd szerződést átstrukturálom, ezzel ellőve a két lehetőségből egyet az adott évre?
ljambrik
Ezt most nem értem. 😊
13 napja
Ez egy időben tiltva volt, most explicit nincs benne a szabályzatban, de azért fura.
Rajna
Ööö... Akkor most a ti cseréteket is annullálnom kellene?
13 napja
Beki New York Jets 12 666
IRL is volt ilyen, szabályzat nem tiltja, oké ez.
13 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 2 221 — Colts fan
Persze, én is értem a dolgot, de ez kurvaerős 😀