GM játék csevegő

16 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 713
2020-as roster fájl

2021-es roster fájl

Draft tracker 2021

Szerkesztette: vassadi
7 hónapja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 470
@Csvesz Látom optimistán előre beírtad a claimelt játékosokat a depth chartba, de biztosan csak akkor lesznek a tieid, ha a waiver határidő leteltéig nem halássza el őket előled senki. 😊
vassadi
Sőt, egy részüknél már le is járt a 48 órás waiver határidő, őket FA-ről húzhatod be.
7 hónapja
@Csvesz Látom optimistán előre beírtad a claimelt játékosokat a depth chartba, de biztosan csak akkor lesznek a tieid, ha a waiver határidő leteltéig nem halássza el őket előled senki. 😊

Szerkesztette: vassadi
7 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 1 501
Szerintem én is.

Pulvis et umbra sumus.
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 7 036 — 49ers GM
Ezzel szerintem én megvagyok.

7 hónapja
Na csak sikerült úgy átalakítani a keretet, hogy elég ember jusson a practice squadba, akit nem lehet ellopkodni.

Elnézést az extra adminisztrációért Vassadi, ami ezzel jár (látom már beírogattad a practice squadosaimat, nos volt pár változás azóta)!
iktriad
Nincs miért elnézést kérni, határidőig még módosíthatók a leadott keretek.
7 hónapja
alatriste Green Bay Packers 9 014 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Àdi, az OL posztminimumnak megfelelően minimálisan módosítottam a DCm. Remelem megfelel így hogy a korábbiba beleszerkesztettem.
A frissen érkezett jatekos bekerült az 53ba.
Egy eddigi 53as PSbe ment.
Egy PS tagot pedig elküldtem.

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 63 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na csak sikerült úgy átalakítani a keretet, hogy elég ember jusson a practice squadba, akit nem lehet ellopkodni.

Elnézést az extra adminisztrációért Vassadi, ami ezzel jár (látom már beírogattad a practice squadosaimat, nos volt pár változás azóta)!
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers 9 014 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste, szerintem ez kevés OL ember
kristof
Igen tényleg köszi!
Összekaparok egy udfa OLt.

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns
8 hónapja
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 418 — Browns GM
alatriste, szerintem ez kevés OL ember

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
8 hónapja
adam8 Houston Texans Ole Miss Rebels 2 399 — Rams GM
Igen.

8 hónapja
habakukk Washington Football Team Oregon Ducks 89 — Viking GM
egy szabály értelmező kérdés: PS védelmet éveznek az ide 5-7 választottak és udfa-k.
ez a mi dreftunkra vonatkozik, ugye? Akit én 5-ben elhoztam, de IRL 4-ben választották, az védett itt?
köszi

HTTR
8 hónapja
Baker és Dunbar olcsón eladó lesz! 😀
Klaci79
Nyilván itt (is) 😂 nálam van Dunbar, hogy rohadjon meg
Végre egy olcsó, későn draftolt playa, aki bejön, erre ilyen gyökér
Chargers LT
Ezért kert keveset, így egészítette ki a lóvét
8 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 8 264 — Jedi Master
Klaci79
Nyilván itt (is) 😂 nálam van Dunbar, hogy rohadjon meg
Végre egy olcsó, későn draftolt playa, aki bejön, erre ilyen gyökér

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
8 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 11 171 — Bears GM / Darts - Nathan Aspinall
Klaci79
Adnak mellé picket elviszem őket Kelvin Benjaminért. 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz
8 hónapja
tenorx Buffalo Bills 10 496 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Klaci79
Nee, mindkettő zseni nálad? 😀
tenorx
Dehogy....egyik sem....csak tippelek, hogy ez következik, hátha valaki nem olvas híreket 😀
Klaci79
Jah, pedig már nagyon megsajnáltalak 😀
8 hónapja
Klaci79
tenorx
Dehogy....egyik sem....csak tippelek, hogy ez következik, hátha valaki nem olvas híreket 😀
8 hónapja
tenorx Buffalo Bills 10 496 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Klaci79
8 hónapja
8 hónapja
Ez mind szép Ádi, de hol van a divíziók legnagyobb stealjei, reachei válogatás? 😜
ljambrik
Mondtam, arra még egy darabig várni kell. 😊
8 hónapja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 342
Ez mind szép Ádi, de hol van a divíziók legnagyobb stealjei, reachei válogatás? 😜
8 hónapja
Csvesz Denver Broncos 36 — Lions GM
Köszi!
8 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 27 222 — Lynn go Lynn go Lynn go láz!
Bocs fiuk, szenvedek itt azzal, hogy megpróbáljam a nevem mellé bebiggyeszteni, hogy Lions GM mint ahogy Shilkor kollégánál látom. Segítenétek, hogy a beállításoknál hova írjam? Köszi
Csvesz
Fórum cím

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
8 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 1 501
Aki akart, az gondolom szavazott, a 20 euro 13 emberre leosztva 538 forint kb 350-es euroval szamolva, szoval aki akar utalni, irjon nekem privatban, varok par napot, es ha irt mindenki, kuldok szamlaszamot. Aki akar, utal 500-at, nyilvan ez a 38 forint fejenkent nem osszeg senkinek, csak az egyszeruseg kedveert 😊 Es azert kerek egy privatot, hogy tudjam, kiktol varjak utalast. Illetve igy elkeruljuk, hogy tobben utaljanak anelkul, hogy irtak volba es vissza kelljen utalgatnom.
dankodavid
Bocs, ha a hiv közleményekben lett volna, biztos szavazok, így elsiklott kissé...de most nyomtam egy igent
Klaci79
Szintén
Shilkor
Teged is 😊

Pulvis et umbra sumus.
8 hónapja
Csvesz Denver Broncos 36 — Lions GM
Bocs fiuk, szenvedek itt azzal, hogy megpróbáljam a nevem mellé bebiggyeszteni, hogy Lions GM mint ahogy Shilkor kollégánál látom. Segítenétek, hogy a beállításoknál hova írjam? Köszi
8 hónapja
Shilkor Pittsburgh Steelers 3 890 — Falcons GM
Aki akart, az gondolom szavazott, a 20 euro 13 emberre leosztva 538 forint kb 350-es euroval szamolva, szoval aki akar utalni, irjon nekem privatban, varok par napot, es ha irt mindenki, kuldok szamlaszamot. Aki akar, utal 500-at, nyilvan ez a 38 forint fejenkent nem osszeg senkinek, csak az egyszeruseg kedveert 😊 Es azert kerek egy privatot, hogy tudjam, kiktol varjak utalast. Illetve igy elkeruljuk, hogy tobben utaljanak anelkul, hogy irtak volba es vissza kelljen utalgatnom.
dankodavid
Bocs, ha a hiv közleményekben lett volna, biztos szavazok, így elsiklott kissé...de most nyomtam egy igent
Klaci79
Szintén