GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Épp most ismerkedek a csapatommal, és lenne egy kérdésem. A poszt váltások mennyire jelennek meg itt a játékban? Csak mert Caldwell nálam centerként szerepel, míg google szerint pillanatnyilag Ő a Texans kezdő RG-ja. Jól sejtem, hogy OL-en belül oda teszem be ahova én akarom? Bocs ha amatőr a kérdésem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Deny Kolb fan, inkább eaglesmcnabbra várj. Bár ő már szerintem eladta a franchiset Hörinek Herremansért.tenorx
😂 Gigalol 😂

El kell hogy keserítsem, Orton nekem bőven megteszi... Majd egy normálisabb backup QB-t beszerzek, de mint már mondtam azt a 6. körben húzom majd ki( Ha egyáltalán kijön a drafton 😛 😀)
Herremans meg sokba kerülne nekem, akkora lyukak vannak, hogy #79 beszerzése egyenlőre még csak utópia.eaglesmcnabb
nincs szükséged guardra a Staley - Garza - Ted Larsen - Otah - Scott fal mögött, főleg ha sikerül hosszabítani Kuperrel ésvagy Kreutz-cal.Höri
éppen ezért mondtam hogy akkora lyukak vannak (nem feltétlen Guard poszton), hogy Todd egyenlőre nincs napirenden.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Deny Kolb fan, inkább eaglesmcnabbra várj. Bár ő már szerintem eladta a franchiset Hörinek Herremansért.tenorx
😂 Gigalol 😂

El kell hogy keserítsem, Orton nekem bőven megteszi... Majd egy normálisabb backup QB-t beszerzek, de mint már mondtam azt a 6. körben húzom majd ki( Ha egyáltalán kijön a drafton 😛 😀)
Herremans meg sokba kerülne nekem, akkora lyukak vannak, hogy #79 beszerzése egyenlőre még csak utópia.eaglesmcnabb
nincs szükséged guardra a Staley - Garza - Ted Larsen - Otah - Scott fal mögött, főleg ha sikerül hosszabítani Kuperrel ésvagy Kreutz-cal.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Deny Kolb fan, inkább eaglesmcnabbra várj. Bár ő már szerintem eladta a franchiset Hörinek Herremansért.tenorx
😂 Gigalol 😂

El kell hogy keserítsem, Orton nekem bőven megteszi... Majd egy normálisabb backup QB-t beszerzek, de mint már mondtam azt a 6. körben húzom majd ki( Ha egyáltalán kijön a drafton 😛 😀)
Herremans meg sokba kerülne nekem, akkora lyukak vannak, hogy #79 beszerzése egyenlőre még csak utópia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
honnan tudod, hogy nem viszi ki előled valaki azt a cardinalt? 😀Wyatt
ez jogos, eddig minden évben elvittek előlem legalább egyet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
honnan tudod, hogy nem viszi ki előled valaki azt a cardinalt? 😀
kolb persze, hogy nem, na de egy Chaney? 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
köszöntem Hörinek a comp pickek kikeresését, és még csurrant is egy 6. kör, már meg is van kit viszek vele 😊

Üdv köreinkben Rata! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀Wyatt
miért, mit vártál? ők látnak ám eagles meccseket... 😛😀
Egyébként Vick-ért sem jelentkeztek 😕 Pedig oly szívesen eladnám néhány első körért... Pedig pl. Deny-től vártam volna... 😀fetomy
😀 Még Kolb se kell jelenleg, amikor Josh Freeman a kezdő QB-m 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
énis tudom, hogy Kolb fan.. méghozzá hárdkór 😀 poénnak szántam 😛 főleg, hogy Vick ára kb. duplája Lauénak, ami neked sztem jól szemlélteti, hogy mit is jelent ez.. 😀fetomy
És ha ledraftolom az aktuális top Buckeye-t, akkor egy az egyben megoldható a dolog nem?Döme
Amint írtam, Vick ára = Lau x 2. Tehát két top Buckeye az ára 😛 És mivel idén 1 valaki várható a top64ben, ez eléggé esélytelennek néz ki 😛
Különben is, neked már egyszer eladtam, legyen elég ennyi 😛fetomy
Baszki, azt a 2007-es game-et kellett volna folytatni, most nem Jamarcus meg Gradkowski dobálna Megatronnak, hanem Vick. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
énis tudom, hogy Kolb fan.. méghozzá hárdkór 😀 poénnak szántam 😛 főleg, hogy Vick ára kb. duplája Lauénak, ami neked sztem jól szemlélteti, hogy mit is jelent ez.. 😀fetomy
És ha ledraftolom az aktuális top Buckeye-t, akkor egy az egyben megoldható a dolog nem?Döme
Amint írtam, Vick ára = Lau x 2. Tehát két top Buckeye az ára 😛 És mivel idén 1 valaki várható a top64ben, ez eléggé esélytelennek néz ki 😛
Különben is, neked már egyszer eladtam, legyen elég ennyi 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
énis tudom, hogy Kolb fan.. méghozzá hárdkór 😀 poénnak szántam 😛 főleg, hogy Vick ára kb. duplája Lauénak, ami neked sztem jól szemlélteti, hogy mit is jelent ez.. 😀fetomy
És ha ledraftolom az aktuális top Buckeye-t, akkor egy az egyben megoldható a dolog nem?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀Wyatt
miért, mit vártál? ők látnak ám eagles meccseket... 😛😀
Egyébként Vick-ért sem jelentkeztek 😕 Pedig oly szívesen eladnám néhány első körért... Pedig pl. Deny-től vártam volna... 😀fetomy
Deny Kolb fan, inkább eaglesmcnabbra várj. Bár ő már szerintem eladta a franchiset Hörinek Herremansért.tenorx
énis tudom, hogy Kolb fan.. méghozzá hárdkór 😀 poénnak szántam 😛 főleg, hogy Vick ára kb. duplája Lauénak, ami neked sztem jól szemlélteti, hogy mit is jelent ez.. 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Moss egyszer Eagles mezben is fog játszani ám, szóval érte is lehet jelentkezni 😂

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀Wyatt
miért, mit vártál? ők látnak ám eagles meccseket... 😛😀
Egyébként Vick-ért sem jelentkeztek 😕 Pedig oly szívesen eladnám néhány első körért... Pedig pl. Deny-től vártam volna... 😀fetomy
Deny Kolb fan, inkább eaglesmcnabbra várj. Bár ő már szerintem eladta a franchiset Hörinek Herremansért.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀Wyatt
miért, mit vártál? ők látnak ám eagles meccseket... 😛😀
Egyébként Vick-ért sem jelentkeztek 😕 Pedig oly szívesen eladnám néhány első körért... Pedig pl. Deny-től vártam volna... 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
köszönöm mindenkinek az eddigi ajánlatokat, hétvégén érdemben reagálok

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
én sose baszok át senkit 😛Newman
Én sem 😛 Amúgy amikor engem kib-sznak... na akkor lesz vége a világnak 😛szaba
2012? 😀tenorx
😛WNED:
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ugye tudjátok hogy legalább az Eagles fanoktól minimum elvárás hogy nem basztok át... 😀eaglesmcnabb
én sose baszok át senkit 😛Newman
Én sem 😛 Amúgy amikor engem kib-sznak... na akkor lesz vége a világnak 😛szaba
Dunába ugrassz?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
ugye tudjátok hogy legalább az Eagles fanoktól minimum elvárás hogy nem basztok át... 😀eaglesmcnabb
én sose baszok át senkit 😛Newman
Én sem 😛 Amúgy amikor engem kib-sznak... na akkor lesz vége a világnak 😛szaba
2012? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én sem 😛 Amúgy amikor engem kib-sznak... na akkor lesz vége a világnak 😛szaba
eddig nem akartam istent játszani, de most kipróbálnám milyen armageddont generálni 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
üdv Rata!
lassan a fél liga Eagles fanokból fog állni! 😛 :cool:
NFC North: 3 Eagles és 1 Steelers fan,Pennsylvania rulez 😛Newman
ugye tudjátok hogy legalább az Eagles fanoktól minimum elvárás hogy nem basztok át... 😀eaglesmcnabb
én sose baszok át senkit 😛Newman
Én sem 😛 Amúgy amikor engem kib-sznak... na akkor lesz vége a világnak 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
üdv néked, újabb sas
soldi, neked meg köszi h megcsináltad a comp pickeketkristof
bizony. én már készülök kihúzni az új Tom Bradyt a 6. körömmel 😛
mire Orton megkopik, lesz egy top5 QB-m szaré-húgyé 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀Wyatt
legalább páran igen,nálam meg senki,kajak unatkozok,lehet be kell újítanom még 1-2 embert 😛

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és még mindig nem jelentkezett senki Chaneyért és Maclinért se sokan 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
üdv Rata!
lassan a fél liga Eagles fanokból fog állni! 😛 :cool:
NFC North: 3 Eagles és 1 Steelers fan,Pennsylvania rulez 😛Newman
És már én is féltem az állásom 😕tenorx
szabát hamarabb basszák ki,addig nem kell félned 😛