GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valóban sorry, bele is szerkesztem hogy a Commish úrnak könnyű dolga legyen 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ujhaz is nalam van. carroll nem horinel volt ? elcserelodott ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Greg van Roten dühös a GM-jére, mert csúnyán szabálytalan szerződéssel próbálta átverni. Amellett, hogy szabálytalan fizetést kapott, még a nevét is elírta a hanyag GM.Schleck
a többi jó, revizor úr?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Billsnél a tavalyi UFA-k/RFA-k közül csak Matt Ryan, Pitta, Nicks és Arenas van most rosteren. A többiek:
Deji Karim RB
David Gettis WR
Tim Toone WR
Steve Hutchinson G
Jeff Linkenbach G
Eric Olsen C
Ricardo Matthews DT
Ricky Sapp DE
Dwight Freeney DE
Keith Rivers LB
Koa Misi LB
Donald Strickland CB
Malcolm Williams S
David Caldwell S
John Kasay K
Brian Moorman P

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Greg van Roten dühös a GM-jére, mert csúnyán szabálytalan szerződéssel próbálta átverni. Amellett, hogy szabálytalan fizetést kapott, még a nevét is elírta a hanyag GM.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Headed back to ATL in the am for Retirement press conference. Hope I can get through it with out getting to choked up. #falcon4life
(Todd McClure)

- szép csere Schleck!szaba
És a köcsög még az O-line FA kör után is tette meg...
Shawnka pedig nem ért az Atlantához, mert azt mondta, hogy nem fog még idén visszavonulni. 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jakk.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A komp. pickes listában Nolan Carroll a Billshez meg a Dolphinshoz is be van írva. szerk: vagyis 1-az-1-ben megegyezik a két lista.Rataxes
az szívás. ki tudod gyűjteni a tavalyi excelból a helyest?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
53 játékos lesz a maddenben. Mégpedig azért mert nem vagyok hajlandó PS arcok megcsinálásával elkúrni az időt feleslegesen.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Clady túl olcsó.adam8
staley 9millája után pláne...
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Clady túl olcsó.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 453
Headed back to ATL in the am for Retirement press conference. Hope I can get through it with out getting to choked up. #falcon4life
(Todd McClure)

- szép csere Schleck!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 453
55-öt enged a Madden.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kéne egy madden-szaki aki megválaszolja hogy technikailag lehetséges-e, meg egy Höri aki jóváhagyja a dolgot ha igen 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mintha valaki azt írta volna hogy Maddenben 55 emberes lehet a roster. Ez azt jelenti hogy a mi "adminisztratív" PS-ünkből még 2 embert rosterre lehet tenni a esetleges posztminimumokat javítandó? (pl. 53-ban csak 9 OL-em van, de a +2 roster spotba beteszek még egy OL-embert akkor a posztminimumokkal rendben vagyok?)Rataxes
Ez olyan szinten jó ötlet, hogy nem tudom eléggé támogatni 😊
DC-ben bebaszni hátra, pályát úgyse lát, de nem hisztizik se a Madden, se a GM

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mintha valaki azt írta volna hogy Maddenben 55 emberes lehet a roster. Ez azt jelenti hogy a mi "adminisztratív" PS-ünkből még 2 embert rosterre lehet tenni a esetleges posztminimumokat javítandó? (pl. 53-ban csak 9 OL-em van, de a +2 roster spotba beteszek még egy OL-embert akkor a posztminimumokkal rendben vagyok?)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sorry, ha lemaradtam.

a madden miatt akkor nem kell 61 játékos csak 53 ? vagy hogy ?gabtsi
van ps, csak a 3 qbnak pl az 53ban kell bennelennie ( ha jol emlekszem),
mert a ps csak adminisztrative lesz meg, a maddenban nincs lehetoseg a nyilvantartasukra (tehat nincs aktiv meg inaktiv keretresz, az 53 playa mindegyike jatszik a meccsen)

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry, ha lemaradtam.

a madden miatt akkor nem kell 61 játékos csak 53 ? vagy hogy ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A komp. pickes listában Nolan Carroll a Billshez meg a Dolphinshoz is be van írva. szerk: vagyis 1-az-1-ben megegyezik a két lista.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
jepp, o milliokkal van alulfizetve 😀 amugy doom 7 millaja sztem korrekt es ndamokung fizuja is korrekt osszessegeben veve, csak ez a 2 ev huzos. ennel legalabb nem fog feljebb emelkedni 😉

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛Igor
ugy sajnalom h wattot huztam helyette, a szivem megszakad 😕MMMS
Szívemből örülök neki.. így legalább van 1 olyan ember a DL sorodban, aki nincs milliókkal túlfizetve 😉 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛Igor
ugy sajnalom h wattot huztam helyette, a szivem megszakad 😕MMMS
Együtt érzek veled, és hogy ne legyen neked olyan rossz, adok érte egy Hali+Ninko+JoJo kört
1/3 tényleg mókás, Igor nagyon szabadulni akart ezektől a pickektől

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛Igor
ugy sajnalom h wattot huztam helyette, a szivem megszakad 😕

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát ez az 1/3 kibaszott olcsó volt...Döme
Ezt már az 1/1-nél is megkaptam... ez van.
Elég régóta hirdettem mindkettőt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát ez az 1/3 kibaszott olcsó volt...