GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?Döme
Bocs Döme, semmi személyes 😊TyR
Nekem nem kell a duma, tudom hogy gyűlölsz középsuli óta.... 😛
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?Döme
Bocs Döme, semmi személyes 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
draft pontos időpontja mikor dől el?
mert április végén megyek majdnem 3 hét szabira net nélkül (its about fucking time)briareos
lenyomjuk a mock draft gamet, utána elkezdjük szervezni az ittenit.Höri
IRL draft előtti vasárnap 19:30 és 20:30 közötti kezdéssel. mindig akkor volt eddig, nem kell variálni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
draft pontos időpontja mikor dől el?
mert április végén megyek majdnem 3 hét szabira net nélkül (its about fucking time)briareos
lenyomjuk a mock draft gamet, utána elkezdjük szervezni az ittenit.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nem is az, hogy a jó csávók olcsók, hanem a csíra kis gyökerek, akiknek volt 3 startja 3. opcióként a szezon végén tavaly is másfél, kétmilla korül mennek. Természetesen 5 évre...Döme
nekem aztan nem faj, ha mas faroksagra kolti a penzet 😀 kenyszerbol nem fogok senkit sem igazolni, hosszu meg az offseason 😊
egyebirant: mckinnie v newhouse amugy konvertalhato guardnak ?MMMS
Newhouse-t anno a Packers G-nek draftolta, csak ott szar volt így lett T, de ott se jó 😀 Sztem őt esetleg nyomathatod G-ként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
persze nem fiatal, de 3-4 éve még lehet. ha nem friscoban akkor máshol.braxa88
Annyi már biztos nincs benne, idén is már eléggé kilógott a falból lefelé (átlagos center), és éppen Kaep miatt simán beleférne egy csere.. én gondolkodtam rajta is, de épp az 5 év miatt passzoltam, fölösleges 3 évrny capbüntit beszednem.

Szerintem ha szerencséd van 2 évet meg letol, aztán nem vonul vissza időben, és akkor megtarthatod a 2015-re is.. de igazából mindegy, mert a 2*3 misit sanszosan be kell nyalnod szerintem.
Myersnél is aggódom picit, de talán ő kihúzza még 5 évig..Igor
meglepődnék ha csak 2 lenne benne. inkább 3.
most az utolsó 2 évi caphit 600k, ezvan. megér ennyit
az meg h kilóg, sztem csak azért mert mellette van 2 top5 OG, de Goodwin simán a jobb centerek között van még mindig.
de nem zavar ha cutolja a frisco (padozni nemfog, kezdő marad v cut),nem hinném h csapat nélkül maradna.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
draft pontos időpontja mikor dől el?
mert április végén megyek majdnem 3 hét szabira net nélkül (its about fucking time)

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
persze nem fiatal, de 3-4 éve még lehet. ha nem friscoban akkor máshol.braxa88
Annyi már biztos nincs benne, idén is már eléggé kilógott a falból lefelé (átlagos center), és éppen Kaep miatt simán beleférne egy csere.. én gondolkodtam rajta is, de épp az 5 év miatt passzoltam, fölösleges 3 évrny capbüntit beszednem.

Szerintem ha szerencséd van 2 évet meg letol, aztán nem vonul vissza időben, és akkor megtarthatod a 2015-re is.. de igazából mindegy, mert a 2*3 misit sanszosan be kell nyalnod szerintem.
Myersnél is aggódom picit, de talán ő kihúzza még 5 évig..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Nem is az, hogy a jó csávók olcsók, hanem a csíra kis gyökerek, akiknek volt 3 startja 3. opcióként a szezon végén tavaly is másfél, kétmilla korül mennek. Természetesen 5 évre...Döme
nekem aztan nem faj, ha mas faroksagra kolti a penzet 😀 kenyszerbol nem fogok senkit sem igazolni, hosszu meg az offseason 😊
egyebirant: mckinnie v newhouse amugy konvertalhato guardnak ?MMMS
BigMek sztem soha nem játszott G-t végig T volt, Newhouse szintén.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem is az, hogy a jó csávók olcsók, hanem a csíra kis gyökerek, akiknek volt 3 startja 3. opcióként a szezon végén tavaly is másfél, kétmilla korül mennek. Természetesen 5 évre...Döme
nekem aztan nem faj, ha mas faroksagra kolti a penzet 😀 kenyszerbol nem fogok senkit sem igazolni, hosszu meg az offseason 😊
egyebirant: mckinnie v newhouse amugy konvertalhato guardnak ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
amugy nagyon kemeny h az ol korben milyen zsetondobalas zajlott/lik. hasznalhato embert, aki nem teljesen kilatastalan mar eselyed sincs nemhogy minimumert, de vmi ertelmesebb osszegert sem elhozni. sot, ott tartunk h a tragyakra is ugyanugy szall a manna, mert mindenki panikol h nincs depthje. ugyanakkor meg igor meg bestealezi a liga top3 centeret ilyen fiszemfaszom penzert ...
wendell is meno arc, de h kozte es myers kozott 750k legyen csak a kulonbseg azon beszarok azert.MMMS
goodwin meg 2milla 😛braxa88
ja az meg a masik. mondjuk az o ara sztem azert realisabb, foleg h enyhen szolva sem a jovonek szolo befektetes. siman lehet h a nyakara hoz a 49ers vkit drafton, kicsit baszakodik meg tcben v neadjisten leserul, aztan agyo herr goodwin. es o azert sosem volt elit.MMMS
elitnek nem elit. de a jobb Ck közé tartozik.
azt meg nem hinném h a frisco megbontaná a falát.
persze nem fiatal, de 3-4 éve még lehet. ha nem friscoban akkor máshol.
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem is az, hogy a jó csávók olcsók, hanem a csíra kis gyökerek, akiknek volt 3 startja 3. opcióként a szezon végén tavaly is másfél, kétmilla korül mennek. Természetesen 5 évre...
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
amugy nagyon kemeny h az ol korben milyen zsetondobalas zajlott/lik. hasznalhato embert, aki nem teljesen kilatastalan mar eselyed sincs nemhogy minimumert, de vmi ertelmesebb osszegert sem elhozni. sot, ott tartunk h a tragyakra is ugyanugy szall a manna, mert mindenki panikol h nincs depthje. ugyanakkor meg igor meg bestealezi a liga top3 centeret ilyen fiszemfaszom penzert ...
wendell is meno arc, de h kozte es myers kozott 750k legyen csak a kulonbseg azon beszarok azert.MMMS
goodwin meg 2milla 😛braxa88
ja az meg a masik. mondjuk az o ara sztem azert realisabb, foleg h enyhen szolva sem a jovonek szolo befektetes. siman lehet h a nyakara hoz a 49ers vkit drafton, kicsit baszakodik meg tcben v neadjisten leserul, aztan agyo herr goodwin. es o azert sosem volt elit.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
amugy nagyon kemeny h az ol korben milyen zsetondobalas zajlott/lik. hasznalhato embert, aki nem teljesen kilatastalan mar eselyed sincs nemhogy minimumert, de vmi ertelmesebb osszegert sem elhozni. sot, ott tartunk h a tragyakra is ugyanugy szall a manna, mert mindenki panikol h nincs depthje. ugyanakkor meg igor meg bestealezi a liga top3 centeret ilyen fiszemfaszom penzert ...
wendell is meno arc, de h kozte es myers kozott 750k legyen csak a kulonbseg azon beszarok azert.MMMS
goodwin meg 2milla 😛
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
amugy nagyon kemeny h az ol korben milyen zsetondobalas zajlott/lik. hasznalhato embert, aki nem teljesen kilatastalan mar eselyed sincs nemhogy minimumert, de vmi ertelmesebb osszegert sem elhozni. sot, ott tartunk h a tragyakra is ugyanugy szall a manna, mert mindenki panikol h nincs depthje. ugyanakkor meg igor meg bestealezi a liga top3 centeret ilyen fiszemfaszom penzert ...
wendell is meno arc, de h kozte es myers kozott 750k legyen csak a kulonbseg azon beszarok azert.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 perc alatt 2 Toca hsz mondjuk annyira nem szabályos

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na elmehettek a büdös faszba 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha valakire 3 éves szerződés ajánlat van elég ha 5 évesre nyújtom vagy pénzben is emelni kell ?Toca
Elég ha 1,2M felett van az átlagfizu


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ha valakire 3 éves szerződés ajánlat van elég ha 5 évesre nyújtom vagy pénzben is emelni kell ?Toca
elég
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ha valakire 3 éves szerződés ajánlat van elég ha 5 évesre nyújtom vagy pénzben is emelni kell ?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
toca ez most mi?
más csapat nevében ne ajánljunk márbriareos
elbasztam másoltam az övét de a csapatnév úgy maradt 😀 Majd jövök ha letelt a bünti 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
toca ez most mi?
más csapat nevében ne ajánljunk már

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?Döme
A 900k/5 év se lesz jó (vagy 900k/3év, vagy 1.2mm/5év) 😊Igor
Igazad van. 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?Döme
A 900k/5 év se lesz jó (vagy 900k/3év, vagy 1.2mm/5év) 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?Döme
a legnagyobb sztárokért meg kell harcolni