GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Aktív rosterhez tartoznak a létszámminimumok, maddenben nincs PS.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
A posztminimukoknál a practice squad is számítani fog? Úgy értem lehet olyat hogy a 2 centeremből az egyik aktív rosteren, a másik meg PS-ben van? Egyáltalán van PS maddenben? 😀Rataxes
nincs és ha jól tudom max. 55 fős rostered lehet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
tavaly emlekszem en hogy kivoltam akadva amikor schleck eladta p-willt, azt sem engedte vna velem egyutt legalabb 3 rozsi, ha nem tevedek. pedig ott kapott erte kb egy full draft classt cserebe.MMMS
Mondjuk ezt én utólag sem bántam meg, látva ezt a 9.6-os hosszabbítást. 😀Schleck
bár nem voltam itt, de én sem haragszom 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A posztminimukoknál a practice squad is számítani fog? Úgy értem lehet olyat hogy a 2 centeremből az egyik aktív rosteren, a másik meg PS-ben van? Egyáltalán van PS maddenben? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tavaly emlekszem en hogy kivoltam akadva amikor schleck eladta p-willt, azt sem engedte vna velem egyutt legalabb 3 rozsi, ha nem tevedek. pedig ott kapott erte kb egy full draft classt cserebe.MMMS
Mondjuk ezt én utólag sem bántam meg, látva ezt a 9.6-os hosszabbítást. 😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Mondjuk tény, hogy komolytalan trade volt, de szerencsére ez az első ilyen 😀
De ha innentől minden ilyen szar vétós, akkor oksiWyatt
az lesz, mert beki tradejei kozul is csak alig nehanyat engedett vna at barki, csak neki nem volt kotelezo lattamozni. rohej egyebkent h kenyszermozgassal osszevissza cserelt, majd kilepett a gecibe amikor mar nem volt mit elcserelni ...
tavaly emlekszem en hogy kivoltam akadva amikor schleck eladta p-willt, azt sem engedte vna velem egyutt legalabb 3 rozsi, ha nem tevedek. pedig ott kapott erte kb egy full draft classt cserebe.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk tény, hogy komolytalan trade volt, de szerencsére ez az első ilyen 😀
De ha innentől minden ilyen szar vétós, akkor oksi

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most nézem hogy lecsökkent hirtelen Winslow értéke 😀Rataxes
Soha senkire nem lett alkalmazva a veto pedig nem egy csapat lett szejjelbaszva... Szarok bele
Jovore a draft tan max masodeves jatekosom lesz az fix, az oregebbekert lehet jonni.Toca
Ezen megsértődni azért vicces. 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt se, de a maddenest szerintem vágod, nagy valószínűséggel ugyanaz lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Most nézem hogy lecsökkent hirtelen Winslow értéke 😀Rataxes
Soha senkire nem lett alkalmazva a veto pedig nem egy csapat lett szejjelbaszva... Szarok bele
Jovore a draft tan max masodeves jatekosom lesz az fix, az oregebbekert lehet jonni.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Szabálykönyben megtalálod! (szerk.: mondjuk OL-en belül is mintha lennének minimumok az egyes posztokra, esetleg azt is bele lehetne szerkeszteni)Rataxes
ezért kérdezem, mert maddenben nem mindegy

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Nem vagyok biztos benne, de mintha Toca cut-bünti összegei nem lennének teljesen rendben, szerintem a 2. év nem stimmel.somoskovig
Akkor szamold ki mennyi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szabálykönyben megtalálod! (szerk.: mondjuk OL-en belül is mintha lennének minimumok az egyes posztokra, esetleg azt is bele lehetne szerkeszteni)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
most pontosan milyen posztminimumok lesznek? vagy marad az eddigi?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az oké, hogy egyenlő fizuknál a hosszabb szerződés a nyerő, de attól még a 100k-s, 300k-s, 500k-s emeléseknek összességében

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
na kb fél óra és nekiállok frissíteni a trackert, aki hatalmas késztetést érez h bideljen az inkább most tegye

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Biztos elég fake emelése McKinniere, hogy csak hozzábaszott egy évet? Nem tudom telejesen értelmezni a szabálykönyv erre vonatkozói részeit, mert hülye vagyok. Ugye alapból 3 kilót rá kellett volna raknia...

Amúgy meg vicces hogy nincs 3 év alatti szerződés, ez kicsit értelmetlen nekem, IRL sorba kapják az 1-2 éves szerződéseket, itt meg én adnék egyedül 2-évest akárkinek.Döme
a szabalykonyv aszondja h megegyezo evenkenti atlagfizetesnel a hosszabb szerzodes a nyero, azert boktem csak ra evet es nem zsetont.MMMS
Ja az tiszta sor perszehogy az a jobb, csak hogy emelésnél elég ez, de legyen végülis, nem ez a lényeg. De ez tényleg nonszensz dolog, hogy 3 év alatti szerződést nem látni. Kell ez az Igor féle NPV mert ez így kurva rosszul néz ki.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most nézem hogy lecsökkent hirtelen Winslow értéke 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Biztos elég fake emelése McKinniere, hogy csak hozzábaszott egy évet? Nem tudom telejesen értelmezni a szabálykönyv erre vonatkozói részeit, mert hülye vagyok. Ugye alapból 3 kilót rá kellett volna raknia...

Amúgy meg vicces hogy nincs 3 év alatti szerződés, ez kicsit értelmetlen nekem, IRL sorba kapják az 1-2 éves szerződéseket, itt meg én adnék egyedül 2-évest akárkinek.Döme
a szabalykonyv aszondja h megegyezo evenkenti atlagfizetesnel a hosszabb szerzodes a nyero, azert boktem csak ra evet es nem zsetont.
a tobbivel es igor kommentjevel teljesen egyetertek. en azert trogerkodok pl, mert mar meglehetosen elegem lett abbol, h a liga ketharmada v annal is tobb ember kijatssza a gumiszabalyokat (tegyek, senki sem tiltja ...), ott ahol lehet, ezzel jogszeru, de moralisan megkerdojelezheto elonyre szert teve. paran meg realisztikusan probalunk cserelni/fazni es ezzel csak magunkat szopatjuk.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy picivel jobb lett a nagyobb cutbüntik miatt a, már vannak 3-4 évesek is, nem csak őt.. de igazából pont így van ahogy mondod, szignikinásan nem lett életszerűbb a dolog.
Igor
Az új cutbüntikről azt nyilatkozta a Commish hogy újra lesznek szavazva (az összes többi újítással egyetemben)Rataxes
Az lehet.. de a múltkori szavazást eredményét elnézve szerintem sanszos, hogy maradni fognak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy picivel jobb lett a nagyobb cutbüntik miatt a, már vannak 3-4 évesek is, nem csak őt.. de igazából pont így van ahogy mondod, szignikinásan nem lett életszerűbb a dolog.
Igor
Az új cutbüntikről azt nyilatkozta a Commish hogy újra lesznek szavazva (az összes többi újítással egyetemben)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy meg vicces hogy nincs 3 év alatti szerződés, ez kicsit értelmetlen nekem, IRL sorba kapják az 1-2 éves szerződéseket, itt meg én adnék egyedül 2-évest akárkinek.Döme
Egy picivel jobb lett a nagyobb cutbüntik miatt a helyzet amúgy, már vannak 3-4 évesek is, nem csak 5.. de igazából pont így van ahogy mondod, szignifikinásan nem lett életszerűbb a dolog.

Nem akartam felhozni/mondani, de kb. ez lenne az NPV igazán nagy előnye.. 😊 hogy ott az 1, az 5 vagy a 27 éves szerződések is viszonylag reálisan összemérhetők.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Biztos elég fake emelése McKinniere, hogy csak hozzábaszott egy évet? Nem tudom telejesen értelmezni a szabálykönyv erre vonatkozói részeit, mert hülye vagyok. Ugye alapból 3 kilót rá kellett volna raknia...

Amúgy meg vicces hogy nincs 3 év alatti szerződés, ez kicsit értelmetlen nekem, IRL sorba kapják az 1-2 éves szerződéseket, itt meg én adnék egyedül 2-évest akárkinek.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Adam8!
Brian Waters G 910 000 / 3 év
Azt tudod, hogy idén egész végig holdout-olt?Egon
Persze, de bízom benne, hogy csak a Patriotsot utálja. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mar mihez kepest persze 😛MMMS
Azért írtam, hogy teljesen még nem :d