GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
mondjátok, ebben a játékban lehet csalni?Amadeus91
Persze. De amíg rájössz, hogyan, addig küldj egy hosszabbítási ajánlatot Clady-re, különben marad a franchise tag összeg idénre.

több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Rengeteg OL sérülés van Maddenben,
Igor
Hehe, az én O-lineom IRL szokott durván lesérülni (tavaly pl Louis, Walton és Colon is IR-on kötött ki)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van más csapatnak is 20+ milliós OL-je, de az enyém legalább jó és mély is 😛Igor
pontosan, az enyém drága és szar 😀 (bár évről-évre jobb, G poszton pl. már simán ligaelit vagyok sztem)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hörit kell lefizetni

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
mondjátok, ebben a játékban lehet csalni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
az meg nagy kérdőjel nekem h Pouncey mellé minek Myers, meg h John Jerry és Kory Lichtensteiger minek oda 1,5 és 2milláért backupnak, mikor a 2 kezdő G 8milláál többet eszik
Winston 4+m, jön Igor szerint egy OT 1/3ra, de Webbel kellet a hosszabítás 3milláér 😀braxa88
Old school GM: you can never have enough offensive linemen!

Rengeteg OL sérülés van Maddenben, úgy döntöttem, ott 5 deep leszek minden poszton 😛
Myerst ennyi pénzért nem volt szívem kint hagyni, az 1/3-t talán még el tudom sózni, és nem csak 2 évre terveztem..

Van más csapatnak is 20+ milliós OL-je, de az enyém legalább jó és mély is 😛
Amúgy ez a goal line dolog megfontolandó.. pláne Cammel, és a gyenge WR bandámmal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor holnap 20:00tól DB kör? remélhetőleg az utolsó két ol arcért már nem alakul ki bidwar 😊briareos
ja

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
akkor holnap 20:00tól DB kör? remélhetőleg az utolsó két ol arcért már nem alakul ki bidwar 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
az meg nagy kérdőjel nekem h Pouncey mellé minek Myers, meg h John Jerry és Kory Lichtensteiger minek oda 1,5 és 2milláért backupnak, mikor a 2 kezdő G 8milláál többet eszik
Winston 4+m, jön Igor szerint egy OT 1/3ra, de Webbel kellet a hosszabítás 3milláér 😀braxa88
Igor csak goal line big formációban fog játszani, a TE-ek helyett is OL-manusokkal. 😊

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
az meg nagy kérdőjel nekem h Pouncey mellé minek Myers, meg h John Jerry és Kory Lichtensteiger minek oda 1,5 és 2milláért backupnak, mikor a 2 kezdő G 8milláál többet eszik
Winston 4+m, jön Igor szerint egy OT 1/3ra, de Webbel kellet a hosszabítás 3milláér 😀
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Háh, az egész OL-em összesen csak 600 000-rel keres többet, mint Green egyedül. 😛Döme
12 misi teljesen jó, sőt Maddenben valszeg jobb taktika, mint mondjuk az enyém, mert én meg az OL-re költöttem az összes pénzt. 😊Igor
Az a vicc, hogy Greennek ez még a rookie contractja. 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg Flynné mellett 😊
Van ez így

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛Igor
1/20 Cleveland Browns, Matthew Stafford, QB (Georgia)
Ez is van olyan jó
(ez mondjuk már kevésbé szép 1/12. Baltimore Ravens, Brian Brohm, QB (Louisville))Wyatt
Akartam is írni, hogy Brohm-hoz képest egyenesen Hall of Famer 😛
Amúgy meg rossz helyre ment, Rodgers zsenialitása miatt nem volt esélye 😕 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Holnap beírom Robinson szerződését, nem annyira sikerült képbe kerülni a hétvégén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛Igor
1/20 Cleveland Browns, Matthew Stafford, QB (Georgia)
Ez is van olyan jó
(ez mondjuk már kevésbé szép 1/12. Baltimore Ravens, Brian Brohm, QB (Louisville))

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Welcome to the real worldWyatt
Annyira nem zavar... 5 jó évet kihozok belőle, és nyertem vele 5-10 millió cap erre az öt évre.. a nehéz döntést meg majd meghozom 2016-ban.
Pláne amikor eszembe jut, hogy hol draftoltam.. mindig jót mosolygok magamban azon a 21 GM-n (főleg azokon akik más QB-t húztak), és hagyták lecsúszni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha McGee-t kivágom és szerzek valami rookie csere irányítót, akkor az én teljes QB sorom kevesebbet fog keresni, mint a LS-em. Ezt überelje valaki! 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
jaja, szép is volt a világ amíg 1.7 millát keresett Stafford, de hát még a PO se lett meg így se 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Welcome to the real world

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az enyém több mint 25 milliót keres az idén, jövőre meg kb 30-at... és még el fogok hozni egy OT-t 5 millióért 1/3-ra 😊 Ezalatt a két-három év alatt kell Super Bowlt nyerni, amíg olcsó irányítónk van 😕Igor
Nálam is ez a cink, Kaepernick contract yearben van, kb. rá fog menni az összes felszabaduló cap space-em a jövő évi szezonban 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Háh, az egész OL-em összesen csak 600 000-rel keres többet, mint Green egyedül. 😛Döme
12 misi teljesen jó, sőt Maddenben valszeg jobb taktika, mint mondjuk az enyém, mert én meg az OL-re költöttem az összes pénzt. 😊

Az enyém több mint 25 milliót keres az idén, jövőre meg kb 30-at... és még el fogok hozni egy OT-t 5 millióért 1/3-ra 😊 Ezalatt a két-három év alatt kell Super Bowlt nyerni, amíg olcsó irányítónk van 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Háh, az egész OL-em összesen csak 600 000-rel keres többet, mint Green egyedül. 😛
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
annyi idobe telik neki mire felallitja a cerkat 😛

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
draft pontos időpontja mikor dől el?
mert április végén megyek majdnem 3 hét szabira net nélkül (its about fucking time)briareos
Mióta kell neked a fucking timehoz szabit kivenned? Kúrótúrára mész?