GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tyr fogyasszál már péniszt, most írattad alá Langot, mineke neked Louis is?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Megint jött két kezdő kaliber, nem is drágán. 😛szaba
már csak 15 kellHöri
Gondolom ez elgépelés... mármint 51, nem?
Kéne egy ilyen szótár, főleg az újoncoknak, hátha akkor a tradeket sem szívják be ennyire gyakran.. néhány példa a szaba-speakre (amúgy sok egyéb GM is használja)

"Kezdő kaliber" = "megpróbálom meglovagolni a tavalyi nagy szezonját és imádkozom, hogy hátha még egyszer valóban kezdő lesz belőle, mert valójában annyira szar hogy sérülés esetén kerül max pályára, ahogy ez tavaly is történt... de akkor is általában kiviláglik hogy mennyire használhatatlan"

"Szolid" = "öreg és drága, valószínűleg cutolnám és legrosszabb esetben 2 éven belül nyugdíjba megy, de neked csak itt és csak most szívesen elsózom"

"elit" = "igazából TOP 15/20/25/30 játékos a posztján, de Joe Smith NFL szaki a Week 7 teljesítményére azt mondta, hogy remek volt, így mindenképp rásüthető ez a címke"

"ígéretes tehetség nagy potenciállal" = " 3 éve van különböző csapatok PS-ein, de még nem lépett pályára sehol, így mostmár aztán tényleg mindenképp ideje... pechje volt, mert nem volt elég sérülés hogy 4th string punterként beverekedje magá a kezdőbe!"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megint jött két kezdő kaliber, nem is drágán. 😛szaba
már csak 15 kell

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Megint jött két kezdő kaliber, nem is drágán. 😛
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Mondjuk tény, hogy komolytalan trade volt, de szerencsére ez az első ilyen 😀
De ha innentől minden ilyen szar vétós, akkor oksiWyatt
az lesz, mert beki tradejei kozul is csak alig nehanyat engedett vna at barki, csak neki nem volt kotelezo lattamozni. rohej egyebkent h kenyszermozgassal osszevissza cserelt, majd kilepett a gecibe amikor mar nem volt mit elcserelni ...
tavaly emlekszem en hogy kivoltam akadva amikor schleck eladta p-willt, azt sem engedte vna velem egyutt legalabb 3 rozsi, ha nem tevedek. pedig ott kapott erte kb egy full draft classt cserebe.MMMS
Nem azért lépett ki, a durci is csak mondvacsinált faszság...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem egyébként kicsit kacifántos a megfogalmazás a waiver/cut résznél, és ebből adódhatnak a félreértések. Ha jobban elkülönülne a waivelés meg a cut a szabálykönyvben akkor szerintem kevesebb lenne a félreértés.
Kb így:

Waive - minden hátralévő évben vet.min.t, vagy 600k alatt kereső playerek esetén, bünti nincs, waiver sorrend alapján szedhető fel.

Cut - Az összes játékosra érvényes akik a waiver kategóriába nem férnek bele. Cut után FA lesz, sávos bünti jár a cutolásért:
600k vagy vet.min. alatti évekre: 0
600k-1,2m 10%
1,2m fölött 20%

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tehát, házi feladat a hétvégére, ha kérhetném, mindenki olvassa el a szabálykönyvet, ha vmi kétértelmű, nem tiszta, nincs benne, jelezzük javítom. De utána próbáljuk tartani magunkat hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valamit nem vettem észre amit észre kellett volna? Rossz az értelmezés? 😊

szerk.: Ehh basszus sorry 😀
Amennyiben a hátralevő szerződésének van olyan éve, amikor nem a veterán minimumot keresi a játékos, nem kerül waiverre, de cap büntetést csak azokra az évekre kap, amikor a fizetése meghaladja a minimumot, a többire nem.
Eddig ez nem volt benne, és így nem gondoltam hogy változott, nem olvastam át az egészet 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Szerintem csak akkor nincs bünti hogy ha a hátralévő minden évben vet.min.-t keres 😊 Kivéve ha a vet. min. nem haladja meg a 600k-t, pl van egy játékosod aki egy évet töltött eddig az NFL-ben, és ilyen fizuja van: 800.000, 600.000, 685.000, akkor a büntik: 80.000, 0, 68.500. Legalábbis a szabálykönyben leírtakat szerintem így lehet helyesen értelmezni, de tudtommal ilyenkor a legtöbben csak az első évre írják be 😊
szerk.:
Szintén waiverre kerül az a játékos, aki a szerződése hátralévő éveinek mindegyikében veterán minimumot kap fizetésként, ekkor szintén nincs utána cap büntetés, és az előző pontban leírt waiver procedúra alá esik. Amennyiben a hátralevő szerződésének van olyan éve, amikor nem a veterán minimumot keresi a játékos, nem kerül waiverre, de cap büntetést csak azokra az évekre kap, amikor a fizetése meghaladja a minimumot, a többire nem.
A lényeg a "mindegyikében" szón van, ha nem mindegyik hátralévő év vet.min. akkor szerintem az nem waive, hanem cut, és innentől a sávos cutbüntinek kéne élnie.Rataxes
Eddig az volt a sírás, hogy nincs benne semmi a szabálykönyvben.
Átírtam, most meg baszik elolvasni bárki is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem nem mindenki alkalmazza így, én legalábbis nem így csináltam még tavaly. Persze lehet csak magammal basztam ki 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Köszi! Igor álláspontja jobban tetszik, meg ha így szokták alkalmazni akkor nincs miről beszélni 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem csak akkor nincs bünti hogy ha a hátralévő minden évben vet.min.-t keres 😊 Kivéve ha a vet. min. nem haladja meg a 600k-t, pl van egy játékosod aki egy évet töltött eddig az NFL-ben, és ilyen fizuja van: 800.000, 600.000, 685.000, akkor a büntik: 80.000, 0, 68.500. Legalábbis a szabálykönyben leírtakat szerintem így lehet helyesen értelmezni, de tudtommal ilyenkor a legtöbben csak az első évre írják be 😊
szerk.:
Szintén waiverre kerül az a játékos, aki a szerződése hátralévő éveinek mindegyikében veterán minimumot kap fizetésként, ekkor szintén nincs utána cap büntetés, és az előző pontban leírt waiver procedúra alá esik. Amennyiben a hátralevő szerződésének van olyan éve, amikor nem a veterán minimumot keresi a játékos, nem kerül waiverre, de cap büntetést csak azokra az évekre kap, amikor a fizetése meghaladja a minimumot, a többire nem.
A lényeg a "mindegyikében" szón van, ha nem mindegyik hátralévő év vet.min. akkor szerintem az nem waive, hanem cut, és innentől a sávos cutbüntinek kéne élnie.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, bekérdezek még egyet 😊
Ha cut-olok egy játékost, akinek 3 évig van szerződése és az első évben vetmin felett van, de a 2. és 3. éveben vetmines a fizuja, akkor a bünti csak az első évre jár vagy az összesre? Nyilván nem nagy összegről van szó csak érdekel.BaltimoreDefense
Adott évre, szóval ebben az esetben csak az első évre jár bünti.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Na, bekérdezek még egyet 😊
Ha cut-olok egy játékost, akinek 3 évig van szerződése és az első évben vetmin felett van, de a 2. és 3. éveben vetmines a fizuja, akkor a bünti csak az első évre jár vagy az összesre? Nyilván nem nagy összegről van szó csak érdekel.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ez a linkenbach bidwar a fa eddigi legnagyobb kabareja 😂MMMS
ennyit már nem ér 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ez a linkenbach bidwar a fa eddigi legnagyobb kabareja 😂

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Na akkor ismét le kell szögezzük, mert sok az új arc 😊
A Madden szimuláció csak azért van hogy legyen draftsorrend és mehessen a trash, a játék lényege a csapatod keretének kialakítása. Ebben meg van PS, amelynek tagjai jövőre ismét a keretedhez tartoznak majd, tehát a szerződésük ugyanúgy él tovább. Ergo ez egy plusz lehetőség, hogy játékosaid legyenek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
adminisztrációs szinten lesz, csak a maddenben nem lesz megcsinálva 😊Rataxes
ahammm, oks
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
adminisztrációs szinten lesz, csak a maddenben nem lesz megcsinálva 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Akkor PS nem is lesz? Akiket oda szántunk az kuka?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én megcsinálom majd faszán maddenbe valóan a DC-t, a Vikingsszal nem kell majd sokat szenvedni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azokat úgy rendezed ahogy akarodgabokocka
= a hülye commish majd szenved vele helyetted 😛

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, vágás, igazából Turner mégis guard lesz névleg hogy meglegyen a 4, ettől függetlenül DC-ben Ő lesz a 2. számú center 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A lényeg, hogy legyen 10 támadófalembered, aztán azokat úgy rendezed ahogy akarod, ha 3 center van és 3 guard, akkor az egyik cetnert nyugodtan átpakolhatod guardnak. IRL is eléggé mobilisak ezek a dolgok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz mindkettőtöknek! Akkor Turner marad center.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes