NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja, a programnak ehhez semmi koze nem volt...

A PB-hez nem irok semmit, biztosan csak a nezokon mulik, semmi teljesitmeny nem kell hozza altalaban. Delonso_
Ezt nem írta senki, én is csak azt írtam, hogy a falembereknél általában hülye dolgok jönnek ki, a többi pozin még el is fogadom akár a végeredményt. Ettől még nem jelent a Pro Bowlerek száma önmagában semmit, hat emberrel még senki nem lett bajnok.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
a pro bowl tényleg nem mérvadó. hiába van nálad 4 ha abból 3 special teamer, meg egy center. az nem fog neked meccset nyerni.

meg aztán 5-6 kiemelkedő játékosa mindenkinek van.
22 kezdő szintű is csak összejön.
a lényeg az hogy a depth kinek mekkora, és ha jön a sérülés, épp kit tesz gajra és hányan fejezik be a szezont.

nálam speciel 4 pro bowler volt, amiből Snee gyenge sajnos magához képest, Colquitt meg punter. Manning default probowl, Wayne is majdnem az. Az más kérdés hogy a szezon előtt ki hitte hogy top1 WR és top1 QB lesznek az AFC-ben. Mivel én igen, így megynertem a bajnokságot 😂 de nem ezen 4 személy miatt hanem mert kurva masszív a keret.Höri
Ja, a programnak ehhez semmi koze nem volt...

A PB-hez nem irok semmit, biztosan csak a nezokon mulik, semmi teljesitmeny nem kell hozza altalaban.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Döme: 3 WR, de abból egyik csak KR-ként 😛

Egyébként majd az allpro érdekesebb lesz 😊 Onnan már nekem is lesz egy 6-10 játékosom tuti 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a pro bowl tényleg nem mérvadó. hiába van nálad 4 ha abból 3 special teamer, meg egy center. az nem fog neked meccset nyerni.

meg aztán 5-6 kiemelkedő játékosa mindenkinek van.
22 kezdő szintű is csak összejön.
a lényeg az hogy a depth kinek mekkora, és ha jön a sérülés, épp kit tesz gajra és hányan fejezik be a szezont.

nálam speciel 4 pro bowler volt, amiből Snee gyenge sajnos magához képest, Colquitt meg punter. Manning default probowl, Wayne is majdnem az. Az más kérdés hogy a szezon előtt ki hitte hogy top1 WR és top1 QB lesznek az AFC-ben. Mivel én igen, így megynertem a bajnokságot 😂 de nem ezen 4 személy miatt hanem mert kurva masszív a keret.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Pro Bowl-jázékosok száma nem számít szten sokat, részben mert több poszton a szurkolói szavazatok nem túl mérvadóak (OL, DT főleg), másrészt ha valaki kickert, fullbacket meg spec teamert ad a PB-re az nem ugyanaz, mintha QB, RB meg LB lenne, harmadrészt pedig hiába van 10 Pro Bowlered, ha a másik 12 kezdőd kutyaütő.

A csoportkimutatás meg a konferenciabontás már érdekesebb talán.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezért már kicsit keresgetnem kellett 😀
 bowl.hu/forum/manager_jatek/gm_lapszemle/491904 2012
 bowl.hu/forum/manager_jatek/hosszabbitasok/209535 2011
Mondjuk a második elveszett, de otthon szerintem nekem még megvan (ha más addig nem rakja fel)Wyatt
Sajnos valóban rossz a link a 2011-esre... Fel tudnád akkor pakolni? (már ha megvan tényleg...)
szerk.: Basszus, közben megtaláltam, megvan nekem is 😀
Itt a link ha másnak is kellene:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdGlwMUYxMzRVZzNpTDZKVUFUVkpvalE

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben persze van valami, de RG ebben az egeytlen ujonc. P Will, Lynch, Unger, PP, JoJo eddig is eleg kemenyen tolta.

Az en beirasom inkabb gondolatebreszto volt, talan nem artana, ahogy Hori is irta par hete tovabbi alternativakat felkutatni.Delonso_
PP cornerként gyenge volt tavaly, csak returnerként ment PO-ba, de idén már cornerként is fasza volt. Alapból egy ember, akinek eléggé meggnő majd a ratingje. RGIII a második, Unger meg mondjuk alulértékelt volt annak ellenére, hogy tavaly is jó volt, de idén már szerintem bőven nagyon jó ratinget kap ő is.
Azt láthattuk, hogy a programban az ILB-k annyira nem menők, de a maddenben is Boss Baileyk vitték a prímet folyton.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ebben persze van valami, de RG ebben az egyetlen ujonc. P Will, Lynch, Unger, PP, JoJo eddig is eleg kemenyen tolta.

Az en beirasom inkabb gondolatebreszto volt, talan nem artana, ahogy Hori is irta par hete tovabbi alternativakat felkutatni.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, de azzal is számolj, hogy mi már lesimmeltük a szezonunkat. Jövőre már a 6 pro bowlered is elit ratinget fog kapni, pontosan mert ilyen szezont nyomtak. Az élen RGIII-al, egy ilyen QB-val meg alapból teljesen más a leányzó fekvése, főleg maddenben, ahol rendes ratinget is kap, nem csak egy 7-es osztályzatot.
Mert ugye ez a szezon, amire te most ki lettél hegyezve, ez még jó részüknél sokkal rosszabb ratinggel ment le például.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem meg jelent valamit.

Van a PB-nek vicces resze is de joresze talalat.
Es kifejezi a jatekosaid idenyet.

Az hogy en erosnek lattam a csapatom egy dolog, mindenki annak latja a sajatjat.
Az hogy a csapaterom alapjan csalodas a helyezesem egy masik dolog. Neha kijohet igy.
De barmilyen statisztika alapjan az egyik legerosebb csapattal ilyen gyenge helyezes mar a program eros kritikaja.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ugyanez a Maddenben nem fordulhat ugyanigy elo.
Azonban hadd fejezzem ki csalodottsagom ha igen es jelezzem, azert ez nem tul jo dolog igy.
Es eros bennem a torekves, hogy szavazaskor azt a programot valasszam ahol ez a durva random, vagy hasrautesre valo eredmenygeneralas kevesbe van jelen, avagy szabalyozhato, bar ehhez lehet nem artana tovabbi programok felfedezese sem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom miben hasonlithato a csapatom az IRL KC-hez. Ott tulzas az 5 PB. Nalam is az lenne ? Delonso_
Mindösszesen arra céloztam, hogy a PB szám lófaszt se jelent. Még IRL sem, nem hogy még simmel is keverve.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
3 PB játékos és csoport utolsó hely, jól jönne a madden a csapatnak 😀Farky
IRL Chiefs 5 😛Höri
ott is szar a program 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom miben hasonlithato a csapatom az IRL KC-hez. Ott tulzas az 5 PB. Nalam is az lenne ?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
6 PB es 22-23 hely korul vegeztem, mit mondjak?Delonso_
IRL KC

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
6 PB es 22-23 hely korul vegeztem, mit mondjak?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 PB játékos és csoport utolsó hely, jól jönne a madden a csapatnak 😀Farky
IRL Chiefs 5 😛Höri
az mondjuk durva hogy 2 olyan csapat is beelőzte őket ahol 1 ember se jutott PBra, ráadásul az egyik még főcsoportdöntőt is játszott, tényleg jó volt a progi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 PB játékos és csoport utolsó hely, jól jönne a madden a csapatnak 😀Farky
IRL Chiefs 5 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
3 PB játékos és csoport utolsó hely, jól jönne a madden a csapatnak 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Három Probowler WR, überelhetetlen. 😛
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó az elemzés, remélem azért négynél több All-Prom lesz! 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat PB, nem rossz ez 😊 Es Long is az lett volna, bar erdemtelenul, ritka fos volt iden, ki is rugjak a Phinstol.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, gondoltam, hogy az a hetes nem olyan rossz, amikor láttam a neveket, bár volt olyan, aki elég vicces, hogy bekerült (persze, ha páran egészségesek bírnának maradni, akkor lehetett volna még pluszban így is), és olyan is, aki vicces, hogy nem 😊

Végigolvasva, jó fáradt vagy te is :d
FA-kért meg nagy harc lesz

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
Legalabb olyan GM aki foglalkozik a csapataval rendesen.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
Már nem is tudnám odaadni, mert nem nálam van az 1/10. 😀

beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀eaglesmcnabb
Nem új ez, mert az előző nincs már meg. 😀Beki
És még csalni is próbál, ez már 25.tenorx
Alakulunk. 😉Beki
Illetve forfeit draft picks.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
Már nem is tudnám odaadni, mert nem nálam van az 1/10. 😀

beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀eaglesmcnabb
Nem új ez, mert az előző nincs már meg. 😀Beki
És még csalni is próbál, ez már 25.tenorx
Alakulunk. 😉