NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
seahawks:
Duane Brown nem rookie, hanem allpro OT
Michael Robinson nem rookie, hanem probowler FB
😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kristof: óh köszi, fingom nincs hogy miért töröltem ki, mikor alapvetően ott volt a listán 😀

Schleck: akit kivágtunk az nem számít, csak annyi a lényeg, hogy rookie-k akik jelenleg rosteren vannak itt.

Köszi egyébként mindenkinek 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patriotsnál jónak tűnik

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
az enyém rendben


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kurvaélet azt elfelejtettem 😀

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlOpBzkJ_U91dHg1cUNGcURwWjBlX09McVlhU29rOVEfetomy
A Dolphinsnál Alex Hoffman-Ellis 7. körös pick hiányzik, ami nem is tudom, hogy annak számít-e egyáltalán, mert ki lett vágva keretszűkítéskor. 😊

Este pedig várható friss Dolphins KeKi, készüljön fel mindenki! 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Browns: Kendall Wright WR mindenképp hiányzik, ill. James Bryant (boxoló, fullbacknek) is jött FA-ről, 0 NFL tapasztalattal, de azóta se lett neki több, szal ő nem tudom mennyire számít 😀

más: eaglesmcnabb! nemsokára vége az alapszakasznak irl, a pontos draft trackert meg tudnád utána csinálni? 😊kristof
nekiugrok majd, csak nem fog menni olyan gyorsan mert mindösszesen 7 db vizsgám lesz így januárban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hirtelen átfutva Saints játékosok rendben. 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kurvaélet azt elfelejtettem 😀

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlOpBzkJ_U91dHg1cUNGcURwWjBlX09McVlhU29rOVEfetomy
Browns: Kendall Wright WR mindenképp hiányzik, ill. James Bryant (boxoló, fullbacknek) is jött FA-ről, 0 NFL tapasztalattal, de azóta se lett neki több, szal ő nem tudom mennyire számít 😀

más: eaglesmcnabb! nemsokára vége az alapszakasznak irl, a pontos draft trackert meg tudnád utána csinálni? 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kurvaélet azt elfelejtettem 😀

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlOpBzkJ_U91dHg1cUNGcURwWjBlX09McVlhU29rOVE
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valaki le tudná ellenőrizni (főleg a saját csapatát minél többen), hogy jó-e ez a rookie listám? Főleg fizetés alapján írtam ki, elvileg ez mind rookie, csak gondolom van aki kimaradt. Az, hogy drafton, udfán vagy utána FA-n jöttek az mindegy 😊 Fasza kis lapszemléhez kell, úgyhogy tényleg jó lenne a minél nagyobb pontosság miatt besegíteni az ellenőrzéssel 😊

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlOpBzkJ_U91dHg1cUNGcURwWjBlX09McVlhU29rOVEfetomy
Tedd láthatóvá mindenki számára, mert nincs hozzá access. 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki le tudná ellenőrizni (főleg a saját csapatát minél többen), hogy jó-e ez a rookie listám? Főleg fizetés alapján írtam ki, elvileg ez mind rookie, csak gondolom van aki kimaradt. Az, hogy drafton, udfán vagy utána FA-n jöttek az mindegy 😊 Fasza kis lapszemléhez kell, úgyhogy tényleg jó lenne a minél nagyobb pontosság miatt besegíteni az ellenőrzéssel 😊

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlOpBzkJ_U91dHg1cUNGcURwWjBlX09McVlhU29rOVE
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért van valami ironikus abban, hogy a minden évben legnagyobb cap penalty-val és legtöbb trade-el bíró GM kardoskodik leginkább (egyedül?) azokért az intézkedésekért, ami csökkentené a tradeket és masszívan növelné a penaltyt 😊fetomy
Most csak azért, mert beszedsz sok szart drágán, és utána minden évben kivágod, és ezért megint jön a sok drága ember, akit majd megint kivágsz, miért kéne a trade-eket hazabaszni 😛

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Azért van valami ironikus abban, hogy a minden évben legnagyobb cap penalty-val és legtöbb trade-el bíró GM kardoskodik leginkább (egyedül?) azokért az intézkedésekért, ami csökkentené a tradeket és masszívan növelné a penaltyt 😊fetomy
Mazoizmus?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért van valami ironikus abban, hogy a minden évben legnagyobb cap penalty-val és legtöbb trade-el bíró GM kardoskodik leginkább (egyedül?) azokért az intézkedésekért, ami csökkentené a tradeket és masszívan növelné a penaltyt 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ja igen? ahogy én láttam nem sok pozitív szavazatot kapott, de ha meglett szavazva, akkor jó 😊

és milyen formában?
fetomy
En csak pozitiv velemenyeket olvastam rola, de konkret szamok nem voltak eddig tudomasom szerint, az elv lett elfogadva.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hú hálistennek 😀 köszi 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Aktualizálás előtt csináltam egy biztonsági mentést az előzőről:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDNYMkQ2SWtGQzItdjBVWEJqbE5OVVE
Gyakorlatilag annyi történt egyébként hogy a 2013-2017 oszlopokat eggyel balra mozgattam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jajj és megint elfelejtettem:
HÖRI: Milyen változások történtek az előző excel óta? Csak mert folyamatban van egy következő projekt, és én még az előzőt használom, és ha nem csak kitörölted a tavalyi lóvékat, akkor lehet, hogy durván beszoptam a harcifaszt 😀fetomy
Sztem csak a fizuk kerültek törlése belőle, így elsőre. 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja igen? ahogy én láttam nem sok pozitív szavazatot kapott, de ha meglett szavazva, akkor jó 😊

és milyen formában?

Jajj és megint elfelejtettem:
HÖRI: Milyen változások történtek az előző excel óta? Csak mert folyamatban van egy következő projekt, és én még az előzőt használom, és ha nem csak kitörölted a tavalyi lóvékat, akkor lehet, hogy durván beszoptam a harcifaszt 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha a penalty drasztikusan nő, akkor majd kevésbé lesznek elszállt szerződések. Főleg ha trade esetén is lesz valami. De amíg 20%-ért kibaszok bármekkora ökör túlfizetést, addig mér ne adnék akármennyit annak aki mindenképp kéne. Nekem is van évi 2-3 túlfizetésem mindig (értek ezalatt 5M+os üzleteket) és mégis 40-50 millás space-ekkel indulok neki minden szezonnak.

Hfetomy
Na jó, de nem mindenkinek kell minden szar kivágnia állandóan 😀
Am ez a penaltys meg lett szavazva valamilyen formában már asszem, szal majd látjuk

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ha a penalty drasztikusan nő, akkor majd kevésbé lesznek elszállt szerződések. Főleg ha trade esetén is lesz valami. De amíg 20%-ért kibaszok bármekkora ökör túlfizetést, addig mér ne adnék akármennyit annak aki mindenképp kéne. Nekem is van évi 2-3 túlfizetésem mindig (értek ezalatt 5M+os üzleteket) és mégis 40-50 millás space-ekkel indulok neki minden szezonnak.

Szvsz:
Magas bünti -> Meggondoltabb szerződések -> Visszafogottabb Rosenhaus

Mint ígyis a legnagyobb penalty-val bíró GM évről évre, nyilvánvalóan nem nekem kedvezne, szóval nem ezért erőltetném 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt: Azt nem érted meg, hogy matematikailag lehetetlen, hogy a cap növekedésével együtt ne növekedjenek a fizetések. És ez még csak nem is azért, mert sokat kér a rózsi vagy felelőtlenek a GM-ek, hanem mert így logikus.

Hozzáteszem nekem tök mindegy, ha több pénzem lesz, többet költök el (ugye?) csak akkor aki azért kardoskodik, hogy nőjön a cap, az utána ne panaszkodjon, hogy nagyok a fizetések 😊fetomy
Persze, ez is igaz, de arányai tekintve talán kisebbek lesznek majd az eltérések, legalábbis ezt remélem

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wyatt: Azt nem érted meg, hogy matematikailag lehetetlen, hogy a cap növekedésével együtt ne növekedjenek a fizetések. És ez még csak nem is azért, mert sokat kér a rózsi vagy felelőtlenek a GM-ek, hanem mert így logikus.

Hozzáteszem nekem tök mindegy, ha több pénzem lesz, többet költök el (ugye?) csak akkor aki azért kardoskodik, hogy nőjön a cap, az utána ne panaszkodjon, hogy nagyok a fizetések 😊
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
100 milla? Én vagyok az egyik legnehezebb helyzetben cap ügyileg, de ez még nekem is lol. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor 120.4, zsír :d