NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
Már nem is tudnám odaadni, mert nem nálam van az 1/10. 😀

beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀eaglesmcnabb
Nem új ez, mert az előző nincs már meg. 😀Beki
És még csalni is próbál, ez már 25.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ne legyél ebben olyan biztos, például ha szabával tradelted el az 1/10-et, akkor simán visszamondja majd. 😀Stez
Biztos vagyok a dologban és nem szaba az illetékes az ügyben. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
Már nem is tudnám odaadni, mert nem nálam van az 1/10. 😀

beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀eaglesmcnabb
Nem új ez, mert az előző nincs már meg. 😀Beki
ne legyél ebben olyan biztos, például ha szabával tradelted el az 1/10-et, akkor simán visszamondja majd. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
Már nem is tudnám odaadni, mert nem nálam van az 1/10. 😀

beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀eaglesmcnabb
Nem új ez, mert az előző nincs már meg. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
mcnabb nem jól írta, tőled azt várnánk, hogy az elmúlt 5 év pro bowlereit összegyűjtöd, aztán kiírod, melyik csapatban hányan voltak 😀Stez
intézd el, hogy ne kelljen ma éjjel melóznom, mégis megkapjam érte a lóvét és deal 😀fetomy
elintéztem, nem kell menned
persze ha esetleg hívna a főnököd este, ne vedd fel 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mcnabb nem jól írta, tőled azt várnánk, hogy az elmúlt 5 év pro bowlereit összegyűjtöd, aztán kiírod, melyik csapatban hányan voltak 😀Stez
intézd el, hogy ne kelljen ma éjjel melóznom, mégis megkapjam érte a lóvét és deal 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nézzenek oda már, hogy itt mekkora gond, ha az ember mindig szerkeszti a KeKi-jét. 😀

fetomy: elfelejtettem törölni az előzőt, de már megtörtént. 😉
A fél csapatot még nem adtam el, alig távozott vki eddig. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
de már van egy 1/26-a, ha jól látom, próbáld be azt 😀Stez
á már vettem tőle mást 😀

Farky Weeden eladó ^^ igaz nem fiatal nem elit és nem hátsó körért adom de amúgy stimmel 😀

mcnabb: nyugi már folyamatban van 😊fetomy
mcnabb nem jól írta, tőled azt várnánk, hogy az elmúlt 5 év pro bowlereit összegyűjtöd, aztán kiírod, melyik csapatban hányan voltak 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
beki remélem tudod hogy az új keki 20 milla bünti 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
de már van egy 1/26-a, ha jól látom, próbáld be azt 😀Stez
á már vettem tőle mást 😀

Farky Weeden eladó ^^ igaz nem fiatal nem elit és nem hátsó körért adom de amúgy stimmel 😀

mcnabb: nyugi már folyamatban van 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
átírnám a nickjt bekiről arra hogy: Keki 😀

jee egy emberem se lett pro bowler 😀fetomy
ne bohóckodj tőled azt vártam hogy eddigre kigyűjtöd csapatokra lebontva az összeset

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/fetomy
de már van egy 1/26-a, ha jól látom, próbáld be azt 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én keresek olcsó, fiatal elit QB-t hátsó körért 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀Stez
csak nekem nem adta oda az 1/10-et :/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
de jó látni, milyen határozott csávó ez a Beki, kétnaponta változik a kekíje, lehet már a fél csapatát el is adta 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
namost írsz egy új hszt kekibe és még ide is beírod? 😀 Leginkább szerkeszd az előzőt és úgy linkeld ide 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legfrissebb Sains KeKi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jee egy emberem se lett pro bowler 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
odaadom neked kurvaolcsón arringtont 😀😀😀DDDDDDDD nálad ELIT lenne még ő is 😀eaglesmcnabb
Wilhite All-pro éve óta haldoklik a poszt

Amúgy Arrington jöhet olcsóért, amikor nem kell a szélen játszania, akkor nagyon korrektül játszik, csak az a baj, ha egyszer szélre kerül, akkor az ég sem ment meg minket a szopástólWyatt
faszt nem: Cundiff! 😀eaglesmcnabb
Előző szezonban nem volt nagy gond Arringtonnal, ott pedig Sterling Moore játszott óriásit, de tény, hogy kellett ő is
Most már viszont ő sem biztos, hogy elég lenne, ha Arrington van a szélen, nem pedig slotban :d

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
odaadom neked kurvaolcsón arringtont 😀😀😀DDDDDDDD nálad ELIT lenne még ő is 😀eaglesmcnabb
Wilhite All-pro éve óta haldoklik a poszt

Amúgy Arrington jöhet olcsóért, amikor nem kell a szélen játszania, akkor nagyon korrektül játszik, csak az a baj, ha egyszer szélre kerül, akkor az ég sem ment meg minket a szopástólWyatt
faszt nem: Cundiff! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
odaadom neked kurvaolcsón arringtont 😀😀😀DDDDDDDD nálad ELIT lenne még ő is 😀eaglesmcnabb
Wilhite All-pro éve óta haldoklik a poszt

Amúgy Arrington jöhet olcsóért, amikor nem kell a szélen játszania, akkor nagyon korrektül játszik, csak az a baj, ha egyszer szélre kerül, akkor az ég sem ment meg minket a szopástól

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amatőr, az igazán tehetségesek tudják, hogyan draftoljanak olyat jó magasan, akik mielőtt kezdők lennének gyorsan elkezdenek parkolóban fegyverrel hadonászni, hozni első számút FA-ről, hogy aztán az egyik lába elfogyjon(!), draftolni egy mélynövésűt 1. körben, aki mondjuk lassan kezd játszogatni végre, majd hozni egy végre hibátlannak tűnő, fiatal, elit játékost, akinek persze első dolga a szezonban IR-re kerülni (és akkor az elődöm parádés 1. körös draftját, ahol olyan CB-t sikerült vadászni, aki Buffalóban max visszahordani mehet pályára, vagy a szintén lehaló, amúgy korrekt nickel Colemant ne is említsük)
Meg elengedni Tim Jenningset, bár mondjuk akkor, és ott ez még mindig a kisebbik rossz volt a két lehetőség (megtartás) közül...
CB-poszt, ezt nekem találták kiWyatt
odaadom neked kurvaolcsón arringtont 😀😀😀DDDDDDDD nálad ELIT lenne még ő is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amatőr, az igazán tehetségesek tudják, hogyan draftoljanak olyat jó magasan, akik mielőtt kezdők lennének gyorsan elkezdenek parkolóban fegyverrel hadonászni, hozni első számút FA-ről, hogy aztán az egyik lába elfogyjon(!), draftolni egy mélynövésűt 1. körben, aki mondjuk lassan kezd játszogatni végre, majd hozni egy végre hibátlannak tűnő, fiatal, elit játékost, akinek persze első dolga a szezonban IR-re kerülni (és akkor az elődöm parádés 1. körös draftját, ahol olyan CB-t sikerült vadászni, aki Buffalóban max visszahordani mehet pályára, vagy a szintén lehaló, amúgy korrekt nickel Colemant ne is említsük)
Meg elengedni Tim Jenningset, bár mondjuk akkor, és ott ez még mindig a kisebbik rossz volt a két lehetőség (megtartás) közül...
CB-poszt, ezt nekem találták ki

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki emlegetett cornerbackeket?Wyatt
én biztos nem, azokkal nem jártam sikerrel, csak két kezdő (egy no1 és egy no2) sikerült :/fetomy
egyik sem Houston szint 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ki emlegetett cornerbackeket?Wyatt
én biztos nem, azokkal nem jártam sikerrel, csak két kezdő (egy no1 és egy no2) sikerült :/