GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jó a madden, csak idén is elfelejtették frissíteni atkins értékeit, ha jövőre is elfelejtik, akkor elmehetnek a faszomba! 😀eaglesmcnabb
ott az editor frissítsd azzal 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó a madden, csak idén is elfelejtették frissíteni atkins értékeit, ha jövőre is elfelejtik, akkor elmehetnek a faszomba! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jaja, bár azért halkan jegyezzük meg, hogy maddennel is mind a Colts, mind a KC rendre PO-ba jutott, egyszer ráadásul Clausennel 😀Stez
Troy Smith ROY, Jarvis Moss rookie Pro Bowl, Gholston sack leader... én szerettem a maddent 😀

A két program ugyanannyira totál random, annyi a különbség, hogy a fof-al sokat kell melózni, de jóval részletesebb képet kapunk a meccsekről. Szóval igazából szerintem annyi lenne a kérdés, hogy van-e néhány ember, aki hajlandó-e dolgozni vele, ha nincs akkor lehet madden is. De reálisabb az sem lesz 😊fetomy
Itt is voltak faszok, akik jók tudtak lenni, viszont a tényleg jók, tényleg jók maradtak 😀
Illetve, amit be akartál állítani, azt be tudtad, mert nem randomizálta szét
Cserébe utána szar

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaja, bár azért halkan jegyezzük meg, hogy maddennel is mind a Colts, mind a KC rendre PO-ba jutott, egyszer ráadásul Clausennel 😀Stez
Troy Smith ROY, Jarvis Moss rookie Pro Bowl, Gholston sack leader... én szerettem a maddent 😀

A két program ugyanannyira totál random, annyi a különbség, hogy a fof-al sokat kell melózni, de jóval részletesebb képet kapunk a meccsekről. Szóval igazából szerintem annyi lenne a kérdés, hogy van-e néhány ember, aki hajlandó-e dolgozni vele, ha nincs akkor lehet madden is. De reálisabb az sem lesz 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem új programot kell keresni, hanem Dömét kell lefizetni rendesen, hogy csítelje a simet

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Keressünk új programot :d

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jaja, bár azért halkan jegyezzük meg, hogy maddennel is mind a Colts, mind a KC rendre PO-ba jutott, egyszer ráadásul Clausennel 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jövőre akkor tuti a madden?Farky
Hát, mivel sajna FoF-fel nem lehet megoldani, hogy egy fogalmatlan emberke ne legyen jobb, mint egy elit/HoF-játékos, így hiába sokkal jobb program, egyszerűen nem adja vissza reálisan a dolgokat (lásd még a KC szereplése, és a Colts bajnoki címe :d)

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jövőre akkor tuti a madden?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én úgy hallottam hogy Logannek az minden vágya hogy a Vikings-ben játszhasson!Rataxes
baszhatod ha előled draftolok majd 😀 már most gyűjtök a jövő évi 1/1-re 😀eaglesmcnabb
Ez esetben tényleg baszhatnám, de az idei draft sorrendet figyelembe véve nem lesz könnyű dolgod 😊Rataxes
Ha jövőre már Maddennel szimulálunk, akkor nem leszel sokkal okosabb a mostani draftsorrenddel, kb. borul az egész szerintem.
Én leszek az 1/1, és QB-t húzok ismét! (az okoskodások elkerülése végett csak mondom, hogy szándékomban áll visszaszerezni legalább az első körös pickem 😛)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én úgy hallottam hogy Logannek az minden vágya hogy a Vikings-ben játszhasson!Rataxes
baszhatod ha előled draftolok majd 😀 már most gyűjtök a jövő évi 1/1-re 😀eaglesmcnabb
Ez esetben tényleg baszhatnám, de az idei draft sorrendet figyelembe véve nem lesz könnyű dolgod 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
egyetlen Logan van, aki kibaszott jó, Bazzani tudna róla nyilatkozni 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem akartam beírni nehogy megjinxeljem, de látom kristóf megelőzött.. 😊 ez miért szomorú arcú smiley?Igor
mert egy csoportban vagyunk 😀

elit RB/WR kéne igazából, esetleg DT.. csakhát ezeket ilyen magasan luxus.eaglesmcnabb
Ryan Grant nem eladó! (pedig tegnap is alázott)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A másiknak tudok adni egy akkorra pont jó korba érő Logant, jó drágáért

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én úgy hallottam hogy Logannek az minden vágya hogy a Vikings-ben játszhasson!Rataxes
baszhatod ha előled draftolok majd 😀 már most gyűjtök a jövő évi 1/1-re 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én úgy hallottam hogy Logannek az minden vágya hogy a Vikings-ben játszhasson!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Folesról ne feledkezz megStez
kéne a ráknak az a balfasz 😛
én már a 2014es classt várom rendületlenül, ott lesz az én emberem, addig Dolt'n (by bóltimór hollaj olliver) elkaristol

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kellett beírni, rögtön megjött majd egy féltucat lehúzó ajánlat 😀

Lassan megyek a melóból, de átgondolom az ajánlatokat majd a bowl szezon alatt.. és írok, valamikor.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyobb pozitívum lenne, ha Luck vagy RG3 jövőre jönne csak ki. 😊Stez
vagy RW!eaglesmcnabb
Folesról ne feledkezz meg

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cammel nekem tökmindegy.. majd az idei super rookie-knak is meglesz a sophormore slumpja 😉 elit RB/WR kéne igazából, esetleg DT.. csakhát ezeket ilyen magasan luxus.Igor
ó hát csak ez a gond, ment PM 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Cammel nekem tökmindegy.. majd az idei super rookie-knak is meglesz a sophormore slumpja 😉 elit RB/WR kéne igazából, esetleg DT.. csakhát ezeket ilyen magasan luxus.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagyobb pozitívum lenne, ha Luck vagy RG3 jövőre jönne csak ki. 😊Stez
vagy RW!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyobb pozitívum lenne, ha Luck vagy RG3 jövőre jönne csak ki. 😊

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
az utolsó meccsen ha legalább 2 tackle-t szerez Daryl Washington akkor hivatalosan is Igoré lesz az 1/1 😕kristof
Nem akartam beírni nehogy megjinxeljem, de látom kristóf megelőzött.. 😊 ez miért szomorú arcú smiley?

Igazából ez a liga többi GM számára is nagy pozitívum, ugyanis így valszeg legalább egyet dealelnék a kettőből, de lehet hogy mindkettőt.. igazából lejjebb szerenék menni még 1/3-ról is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az utolsó meccsen ha legalább 2 tackle-t szerez Daryl Washington akkor hivatalosan is Igoré lesz az 1/1 😕kristof
Hát a 49ers ellen erre elég jó esély mutatkozik.