NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Chargers

Brodney Pool - 1.58M, 1.5M, 1.42M, UFA
Dominic Raiola - 1.4M, 1.4M, UFA
Brian Schaefering - 685k, 685k, 685k, UFA

Ezzel mi volt a baj? 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt nem az a kérdés, hogy irl-hez, vagy a többi TE-hez hogyan viszonyul(na) Gronk fizetése, hanem az, hogy ha szabadügynök lenne, akkor mennyit kapna a piaconSzegecs
Ez mondjuk ott bukik, hogy itt senkinek nem kerül semmibe 😀
Nem véletlen van egy-két igencsak elborult dolog a capünkhöz képest, így sajna muszáj mindenkit túlfizetni, hogy maradjon

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
itt nem az a kérdés, hogy irl-hez, vagy a többi TE-hez hogyan viszonyul(na) Gronk fizetése, hanem az, hogy ha szabadügynök lenne, akkor mennyit kapna a piaconSzegecs
én 13 millát biztosan megadnék neki 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
itt nem az a kérdés, hogy irl-hez, vagy a többi TE-hez hogyan viszonyul(na) Gronk fizetése, hanem az, hogy ha szabadügynök lenne, akkor mennyit kapna a piacon


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meglátjuk, 13 millió garantált a 8 évért, zseniális szerződés ^^Wyatt
Akkor mivel a róziknak szem előtt kell tartani az IRL szerződését, számíthatsz egy 13 millió / éves fizura 😉fetomy
Hehe, 7 alatt gondolom, hogy még így se nagyon fogom megúszni mondjuk 😊Wyatt
Attól függ... Egyszerű amúgy kiszámolni. Top TE, így vélhetően szeretne majd a legjobban fizetett lenni az akkori aktuális TE pénzekhez képest 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglátjuk, 13 millió garantált a 8 évért, zseniális szerződés ^^Wyatt
Akkor mivel a róziknak szem előtt kell tartani az IRL szerződését, számíthatsz egy 13 millió / éves fizura 😉fetomy
Hehe, 7 alatt gondolom, hogy még így se nagyon fogom megúszni mondjuk 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meglátjuk, 13 millió garantált a 8 évért, zseniális szerződés ^^Wyatt
Akkor mivel a róziknak szem előtt kell tartani az IRL szerződését, számíthatsz egy 13 millió / éves fizura 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglátjuk, 13 millió garantált a 8 évért, zseniális szerződés ^^

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ohh, csak plusz hat év a meglévő kettőhöz, szal végül úgy néz ki, hogy 8 év alatt 55 milliót kereshet, az még 7 sincs, az úgy egészen korrektWyatt
Jó, de azért nyilván sejtheted te is, hogy ettől függetlenül itt a rózik valami irgalmatlan környéki zsét kérnek el neki, ha az eddigiekhez hasonló szezonokat fog hozni még.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ohh, csak plusz hat év a meglévő kettőhöz, szal végül úgy néz ki, hogy 8 év alatt 55 milliót kereshet, az még 7 sincs, az úgy egészen korrekt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk aki ennyire olcsón bemákolta Megatront szerintem inkább ne nagyon pofázzon 😛fetomy
Nana, én mondtam, hogy kipengettem volna neki évi 15 millát is, a rózi volt a ratyi, hogy a 10 is elég volt. 😀
De így a liga egyik legjobban fizetett játékosa, itt is. 😀
Gronko viszont nem a legjobban kereső TE. 😛Stez
Pontosan tudom, hogy főleg somos és szegecs volt túl punci, de a lényeg ugyanaz: Olcsón megúsztad, úgyhogy pssszt 😀fetomy
Azért azt ne feledd, hogy ez a játék arról szól, hogy a másik viszont nehogy mázlista legyen, még ha én egyszer az is voltam. 😀 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Mondjuk aki ennyire olcsón bemákolta Megatront szerintem inkább ne nagyon pofázzon 😛fetomy
Nana, én mondtam, hogy kipengettem volna neki évi 15 millát is, a rózi volt a ratyi, hogy a 10 is elég volt. 😀
De így a liga egyik legjobban fizetett játékosa, itt is. 😀
Gronko viszont nem a legjobban kereső TE. 😛Stez
Pontosan tudom, hogy főleg somos és szegecs volt túl punci, de a lényeg ugyanaz: Olcsón megúsztad, úgyhogy pssszt 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Mondjuk aki ennyire olcsón bemákolta Megatront szerintem inkább ne nagyon pofázzon 😛fetomy
Nana, én mondtam, hogy kipengettem volna neki évi 15 millát is, a rózi volt a ratyi, hogy a 10 is elég volt. 😀
De így a liga egyik legjobban fizetett játékosa, itt is. 😀
Gronko viszont nem a legjobban kereső TE. 😛Stez
Majd az lesz, ha lejár a szerződése

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Mondjuk aki ennyire olcsón bemákolta Megatront szerintem inkább ne nagyon pofázzon 😛fetomy
Nana, én mondtam, hogy kipengettem volna neki évi 15 millát is, a rózi volt a ratyi, hogy a 10 is elég volt. 😀
De így a liga egyik legjobban fizetett játékosa, itt is. 😀
Gronko viszont nem a legjobban kereső TE. 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Mondjuk aki ennyire olcsón bemákolta Megatront szerintem inkább ne nagyon pofázzon 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Meg, hogy szakadna meg 😀
Nálam nagyon szívesen játszana ugyanilyen feltételekkel még két évig 😊
Asszondja 6 év 54 millió, abból lehet, vagy 30 körüli garantált. Évi 9 misi még leosztva se lesz viszont olcsó (mégha nálunk kevesebb is lesz kb két millával)
No mindegy, legalább be van biztosítva a poszt IRL 😛Wyatt
Jaja, mi is ezt hittük, amikor Bobzilla megkapta a lovettát a hosszútávú szerződésével. 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛Stez
Meg, hogy szakadna meg 😀
Nálam nagyon szívesen játszana ugyanilyen feltételekkel még két évig 😊
Asszondja 6 év 54 millió, abból lehet, vagy 30 körüli garantált. Évi 9 misi még leosztva se lesz viszont olcsó (mégha nálunk kevesebb is lesz kb két millával)
No mindegy, legalább be van biztosítva a poszt IRL 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gronko megkapta az új szerződését.
Holdoutolhatna nálunk valami hasonló zsé reményében. 😛

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
JJ szép utat járt be a kiszállásától az co-commishságig 😀tenorx
wow, az oldal szerkesztőjeként dönthettem az udfa ügyekről, az élet császára vagyok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
JJ szép utat járt be a kiszállásától az co-commishságig 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
jó lépjünk tovább, mert ha valaki nem tud semmit, az a baj, ha valaki meg túl sokat tud, az a baj, hogy ugyan mit képzel magáról, miért nézi le a többieket

ment a lájk, nagyon igazad van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem írt senki két napig semmit, így úgy vettem, hogy nincs több játékos már nem kell, de ha ennyire életbevágó, hogy lestoppold az udfa topicban a kiszemelt embert, akkor hajrájjncaa
Nagyon is életbevágó, és mivel szövegértésed nyilván csillagos 5-ös volt mindig is, láthatóan fel is fogtad annak ellenére, hogy én éppen az ellenkezőjét írtam le. Sajnálom, hogy nem tetszett, hogy kijelölted magad commishnak, és ráadásul úgy hajtasz itt végre döntéseket, hogy nem kérdezel vagy szólsz. Belátom, az én hibám, hogy ezt szóvá tettem.

És akkor ezúton kérnék elnézést, hogy meg mertem kérdezni, hol lehet a maradék udfákat behúzni, amiket bevallom,hogy 1-2 esetben én sem azért választottam ki, mert 5 éve minden meccsén scoutolom a helyszínen, hanem mert jókat írtak róla. Sajnálom, ha ezen cselekedeteimmel zavartam a játék működését, de a jövőben ez nem fog előfordulni, és csakis olyan játékosokat fogok draftolni illetve leigazolni, akik képességeit személyesen mértem fel legalább 15-20 meccs alapján.

...Na most nem mintha életbevágó dolog lenne...fetomy
...de ha ennyire életbevágó...jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
akkor kérvényezem, hogy tartsuk a draftot (vagy legalább a 3-7. kört) az IRL draft után, mert az átlagos nfl nézőtől én azt sem várom el, hogy a legjobb egyetemi játékoson kívül ismerjen mást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért hadd ne érezzem már rosszul magam, hogy nem ismerem az összes UDFA-t, és az alapján merek húzni, hogy valakiről bíztatóakat mondanak.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
JJ, ezek itt nem normális emberek, a megváltót látják a 20. udfa körben is - BIZTOS lesz emelés 😀Höri
akkor meg lesz rá, ha annyira kell a játékos, az illető majd behúzza korábban 😊 (vagy ha azért kell, mert jókat írnak róla az OTA-k alapján, akkor legyen is érte verseny)jjncaa
mindenkiről jót írnak, kivéve dwight jonesHöri
nem, valakiről nem írnak 😛 de azért a vége felé már nagyon látszik, hogy kik kerülnek pusztán emiatt kiválasztásra, na de ki vagyok én, hogy ezt meghatározzam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal