NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(amire akár rá is lehet emelni, csak nem százezresével, hanem mondjuk tízezerrel - úgyse lesz rá példa)jjncaa
JJ, ezek itt nem normális emberek, a megváltót látják a 20. udfa körben is - BIZTOS lesz emelés 😀Höri
akkor meg lesz rá, ha annyira kell a játékos, az illető majd behúzza korábban 😊 (vagy ha azért kell, mert jókat írnak róla az OTA-k alapján, akkor legyen is érte verseny)jjncaa
mindenkiről jót írnak, kivéve dwight jones

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
hehe, JJ lezárta a topikot 😀 akkor sehová, innentől ha akarsz se igazolhatsz. #gonoszvigyorHöri
Na most nem mintha életbevágó dolog lenne, de azért jó, hogy szóltatok, hogy JJ-ből co-commish lett, aki ráadásul már nem is szól, ha eldönt valamit, csak majd észrevesszük, ha épp belefutunk. Plusz zseniális ötlet volt akkor ez a napi 1 név rendszer, ha 3 nappal később le is lett zárva.fetomy
nem írt senki két napig semmit, így úgy vettem, hogy nincs több játékos már nem kell, de ha ennyire életbevágó, hogy lestoppold az udfa topicban a kiszemelt embert, akkor hajrá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hehe, JJ lezárta a topikot 😀 akkor sehová, innentől ha akarsz se igazolhatsz. #gonoszvigyorHöri
Na most nem mintha életbevágó dolog lenne, de azért jó, hogy szóltatok, hogy JJ-ből co-commish lett, aki ráadásul már nem is szól, ha eldönt valamit, csak majd észrevesszük, ha épp belefutunk. Plusz zseniális ötlet volt akkor ez a napi 1 név rendszer, ha 3 nappal később le is lett zárva.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
(amire akár rá is lehet emelni, csak nem százezresével, hanem mondjuk tízezerrel - úgyse lesz rá példa)jjncaa
JJ, ezek itt nem normális emberek, a megváltót látják a 20. udfa körben is - BIZTOS lesz emelés 😀Höri
akkor meg lesz rá, ha annyira kell a játékos, az illető majd behúzza korábban 😊 (vagy ha azért kell, mert jókat írnak róla az OTA-k alapján, akkor legyen is érte verseny)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kár, akkor drága játékosokat keresek late pickért 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(amire akár rá is lehet emelni, csak nem százezresével, hanem mondjuk tízezerrel - úgyse lesz rá példa)jjncaa
JJ, ezek itt nem normális emberek, a megváltót látják a 20. udfa körben is - BIZTOS lesz emelés 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt van olyan hogy át lehet vinni cap spacet jövőre? 😀adam8
na eddig kipártoltalak, de a kettős könyvelés már nem fér bele

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
nemHöri
Jobb is, de hát akkor hova? 😀fetomy
hehe, JJ lezárta a topikot 😀 akkor sehová, innentől ha akarsz se igazolhatsz. #gonoszvigyorHöri
szerintem az udfa igazolás határidejét a 2. FA kör kezdeténél kellene meghúzni, onnantól pedig meg mehetnek a nevek a free agency topicba (amire akár rá is lehet emelni, csak nem százezresével, hanem mondjuk tízezerrel - úgyse lesz rá példa)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Itt van olyan hogy át lehet vinni cap spacet jövőre? 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt az eredménye a csodálatos tömeges vet.min. igazolásoknak... Nem adam ellen akarok szólni, inkább a módszer ellen - ha valaki "ilyen stílusban" játszik, akkor legalább erre odafigyelhetne. Höri helyében simán érvényteleníteném az összes szerződését onnantól hogy a 80-as keret átlépésre került :rolleyes:Rataxes
90 fő a limit tavaly óta.

Szerintem csak azért utáljátok a druszámat, mert okosabb nálatok 😊Höri
Én ugyan nem utálom, azért meg végképp nem amit írsz 😊 A rosterlimit viszont akkor rosszul van feltüntetve a szabálykönyvben... (egyébként a hivatalos közleményekben sem találtam hirtelenjében a rosterlimit növelésére vonatkozó infót)Rataxes
a szabálykönyv csak támpontnak van, olyan mint a diktatúrában az alkotmány 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként most akkor ha kell még 1-2 udfa, azt free agent topicba kell írni?fetomy
nemHöri
Jobb is, de hát akkor hova? 😀fetomy
hehe, JJ lezárta a topikot 😀 akkor sehová, innentől ha akarsz se igazolhatsz. #gonoszvigyor

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként most akkor ha kell még 1-2 udfa, azt free agent topicba kell írni?fetomy
nemHöri
Jobb is, de hát akkor hova? 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt az eredménye a csodálatos tömeges vet.min. igazolásoknak... Nem adam ellen akarok szólni, inkább a módszer ellen - ha valaki "ilyen stílusban" játszik, akkor legalább erre odafigyelhetne. Höri helyében simán érvényteleníteném az összes szerződését onnantól hogy a 80-as keret átlépésre került :rolleyes:Rataxes
90 fő a limit tavaly óta.

Szerintem csak azért utáljátok a druszámat, mert okosabb nálatok 😊Höri
Én ugyan nem utálom, azért meg végképp nem amit írsz 😊 A rosterlimit viszont akkor rosszul van feltüntetve a szabálykönyvben... (egyébként a hivatalos közleményekben sem találtam hirtelenjében a rosterlimit növelésére vonatkozó infót)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Clever use of game mechanics.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt az eredménye a csodálatos tömeges vet.min. igazolásoknak... Nem adam ellen akarok szólni, inkább a módszer ellen - ha valaki "ilyen stílusban" játszik, akkor legalább erre odafigyelhetne. Höri helyében simán érvényteleníteném az összes szerződését onnantól hogy a 80-as keret átlépésre került :rolleyes:Rataxes
90 fő a limit tavaly óta.

Szerintem csak azért utáljátok a druszámat, mert okosabb nálatok 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként most akkor ha kell még 1-2 udfa, azt free agent topicba kell írni?fetomy
nem

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt az eredménye a csodálatos tömeges vet.min. igazolásoknak... Nem adam ellen akarok szólni, inkább a módszer ellen - ha valaki "ilyen stílusban" játszik, akkor legalább erre odafigyelhetne. Höri helyében simán érvényteleníteném az összes szerződését onnantól hogy a 80-as keret átlépésre került :rolleyes:Rataxes
Annak örülnék, berántanék pár playáját. 😀
Magával a módszerrel nincs baj szerintem, Ő teljesen ép keretek között tolta, a gond valóban amit mondtál, hogy odafigyelhetett volna, aztán teszem azt, még gyorsba ki lehetett volna vágni pár rosterszemetet a 2. FA kör kezdete előtt.

Szerk.:
Na és akkor mi van most? Érvénytelenek a 2 FA körben tett licitek, vagy mi?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként most akkor ha kell még 1-2 udfa, azt free agent topicba kell írni?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt az eredménye a csodálatos tömeges vet.min. igazolásoknak... Nem adam ellen akarok szólni, inkább a módszer ellen - ha valaki "ilyen stílusban" játszik, akkor legalább erre odafigyelhetne. Höri helyében simán érvényteleníteném az összes szerződését onnantól hogy a 80-as keret átlépésre került :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehetséges, hogy adam eddig azt hitte, hogy két csapatot visz. 😕

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Frissült a kekim.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frissítettem az állást

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ő nem is, de ő viszont kétbalkezes
OL meg nincs, MoJo minnyá holdoutol itt is, esélytelen még a PO is 😀
egyedül Plaxicoban bízhatok, mint a franchise alapköve

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Palko nem rúki

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, kösz Schleck! 😀
Rájöttem, hogy ez volt a hiba, figyelmetlen voltam, úgyhogy a Campbell licitem sem okés akkor, ahogy Höri írta.
Dream Team egy faszt! Rookie QB-m van, szóval alapból pozitív szezonja sem lehet a csapatnak.