GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Valahol mindig is tudtam, hogy Szegecs = Szaba.tenorx
shit shit shit... lebuktam 😕
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Vagyis legalább tűzzük ki, azért kapjunk 1-2 napot körülnézni ha már ilyen hirtelen akarjuk indítani (bevallom öncélú a hozzászólásom, kedden este érek haza és addig igen korlátozott az internethozzáférésem 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valahol mindig is tudtam, hogy Szegecs = Szaba.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem indítsuk el a 2. fa kört


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabb két villámgyors GM 😀 Utánuk Tyr, egy darabig megint nem lesz választás 😀

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Panthers, Bengals is választhat...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Örömmel konstatáltam, hogy a kinézett emberem még a 7. körben elvitték 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jelzem, hogy én sem szeretnék már udfa-n húzni többet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem kifejezetten tetszik Fetomy javaslata, csak a 48 órát csökkenteném 24-re.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szinte egy az egyben ezt a szöveget írtam a nem éppen aktív szerkesztőknek 😊jjncaa
Hoppá, hát akkor végre tényleg lehet valami abban amit mondok 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
hát fetomy, most sajnálom igazán hogy te nem láthatod a szerkesztői topicot 😀jjncaa
Ne sajnáld, másold be miről van szó 😀

Amúgy sajnálom én is, legalább tudnám, hogy mindenki fikáz-e vagy van aki nem 😀fetomy
szinte egy az egyben ezt a szöveget írtam a nem éppen aktív szerkesztőknek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát fetomy, most sajnálom igazán hogy te nem láthatod a szerkesztői topicot 😀jjncaa
Ne sajnáld, másold be miről van szó 😀

Amúgy sajnálom én is, legalább tudnám, hogy mindenki fikáz-e vagy van aki nem 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most akkor melyik az igazi? Mert ha 24 óra után is claimelhető a játékos akkor nem teljesen világos számomra terminológiailag a waiver/FA közötti váltás menete 😊 Itt van pl. Shelley Smith, akit a Bears waivelt idén márciusban, majd Adam8 vet. min.-t adva neki FA-ról húzta be. Akkor itt a waiver sorrend alapján még valaki beelőzhette volna szintén vet. min.-es fizuval? Vagy onnantól kezdve hogy megnyílt az FA piac elmúlt a claimelhetősége? Vagy az első rá érkező FA-licit után nem claimelhető? Vagy hogy van ez? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
hát fetomy, most sajnálom igazán hogy te nem láthatod a szerkesztői topicot 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Figyelj Toca. Ha leírod az első választásod után, hogy bocs de nem fogsz ráérni, inkább nem udfázol, akkor nincsen semmi baj. Vagy ha nem lenne a nap teljesen más szakaszaiban hozzászólásod mindenfele a fórumon, mert nem érnél rá feljönni, akkor sincsen semmi baj. De pluszban azok a hozzászólások sem olyanok, amiket nem lehet kihagyni, mind ilyen NBA, soccer, éden hotel, satöbbi rendkívüli fontosságú dolgok.

Igen, ez egy játék, van ezen kívül élet. Nekem is van, mégis tudok rá szánni 2 percet, ha arról van szó éppen. Ha nem tudok, nem vállalom el, vagy ha épp ilyen feladat van, listát adok le vagy szólok, hogy ebből a részből kiszállok, ne várjatok rám. De szartál erre, járkálsz itt a fórumon írkálsz mindenfele, csak ide nem vagy hajlandó egy nevet beírni. Szóval ez így nekem kicsit érdekes indok, mert annál még tényleg megértettem, aki tényleg nem volt a fórumon egész nap, csak te itt irogatsz reggel, délben, kora délután, késő délután, este, egész nap. Így szerintem kicsit szar dolog, hogy erre viszont 2 perced nincsen.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na így már akkor tényleg gáz van, mert én úgy emlékszem tavaly ha nem kellett 24 óráig, akkor FA lett, mint ahogyan az az általam idézett mondatban is szerepel. De lényeg, hogy akkor mindkét mondat ne legyen benne, mert mindkettő egyértelmű, csak együtt így kiütik egymást.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Őszinten kisebb gondom nagyobb mint ez, de ha nagyon zavar valakit dobjatok forfeitre ha nem akkor majd igyekszem egy nevet dobni.Toca
Ezért lenne jó, ha már új játékos jön a játékba, akkor az olyan lenne, aki ha napi 6szor fellátogat, egyikből jut 2 perc az ilyen feladatokra, hogy ne álljon rendszeresen miatta a játék, de hát mindegy.fetomy
Miert van az hogy vannak egyesek akik nem birjak felfogni hogy ez egy jatek es ezen kivul van egy masik elet. Ha ezen mulik mondom forfeiteljetek az osszes pickem.
Oszinten nem ellened szolok es nem sajnaltatni akarom magam de kb tizedet nem kivanom senkinek amit en nekem at kell elnem es amikor beomlik az eleted lehet te se az udfakkal fogsz foglalkozni. Ha nehez ezt felfogni hogy most nincs idom ra akkor keressetek mast, hisz nyilvan mekkora geciseg mar hogy nem huzok udfa-t, nem hiszem hogy eddigi aktivitasommal barmilyen gond lett volna es kesobb se hiszem hogy gond lesz most ez egy gecifos honap ez van .
Ki is jelentem nem szeretnek tobb udfat huzni mert nincs ra idom , nyugodtan hagyjatok ki minden korbol.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom ez a zavaró
Azt rakhatod waiverre, aki után nem jár cap hit ha kirakod = 600k-nál kevesebb vagy veteránminimumot keres.

A játékos 48 órát tölt el waiveren. Ha ezalatt többen is jelentkeznek rá [ebben a topikban szintén] akkor az viszi el, aki hamarabb van a waiver listán. Alapértelmezett waiver lista = draftsorrend.
Ha elviszel valakit, akkor a lista végére kerülsz.

Ha 48 óráig nem kell senkinek a delikvens, akkor szabadon igazolhatóvá válik és az 1. jelentkező elviheti egyből.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"A waiver határideje 24 óra, ezen idő alatt lehet jelezni az igényt a játékos megszerzésére."

Ezen mi nem egyértelmű? 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Goethel fa
már nem lehet így begyűjteniSzegecs
Viszont ezt kéne valahol egyértelműsíteni, mert tényleg ennek a szellemében mentek a dolgok, de sehol nincs ez konkrétan így leírva

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Goethel fa
már nem lehet így begyűjteni


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez esetben mikor valik FA-n megszerezhetove az adott jatekos? Kovetkezo off-seasonra? Csak mert szerintem az FA listakban korabban waivelt jatekosok is szerepeltek...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Eddig nem így volt...

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Lehet én voltam figyelmetlen, de nem találtam a szabályzatban erre vonatkozó pontot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Olvasd àt a szabàlyzatot. Szerk.: megnéztem, koràbban minrha egyértelmüen benne lett volna hogy 24 óra utàn FA lesz, de lehet rosszul emlékszem. Viszont ezt mùltkor mintha megtàrgyaltuk volna a JJ/Mincey eset kapcsàn.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes