GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
False, ugyanúgy waiveren marad, csak nem változtat a sorrenden.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mert így van... Adam8 szerintem majd a 2. FA-n mehet rà Goethelre.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért rémlik nekem mindig az, hogy akit nem vittek el időben waiverről, azt csak FA-ről lehet behúzni?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Őszinten kisebb gondom nagyobb mint ez, de ha nagyon zavar valakit dobjatok forfeitre ha nem akkor majd igyekszem egy nevet dobni.Toca
Ezért lenne jó, ha már új játékos jön a játékba, akkor az olyan lenne, aki ha napi 6szor fellátogat, egyikből jut 2 perc az ilyen feladatokra, hogy ne álljon rendszeresen miatta a játék, de hát mindegy.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
JJ meg Szaba is nyilatkozhat már, mondjuk az tényleg vicc, hogy bevezettük a két emberes húzást, és még többet állunk, mint amikor egyre kellett várniWyatt
Mert csak elsőre tűnt megoldásnak, amúgy nem az. :/

De nem kell sietni, ráérünk, elvégre csak decemberben lesz világvége. És már többen elmondták, hogy szem előtt kell tartani, hogy van aki naponta csak egyszer tud felnézni, van aki csak hetente, van aki már nem is emlékszik, hogy van ez a játék, igazán lehetnél türelmesebb. Nem várhatjuk el, hogy mindenki betartsa a szabályokat/határidőket. 😉

Toca mondjuk jól nyomja, ez a 3. pickje, és ha most írná be, akkor is 27 órás átlagideje van (24-26-32+ óra)
Ja, és mindezt úgy, hogy naponta többször is itt van 😊fetomy
Őszinten kisebb gondom nagyobb mint ez, de ha nagyon zavar valakit dobjatok forfeitre ha nem akkor majd igyekszem egy nevet dobni.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kristof megkért, hogy írjam be, ha esetleg ő jönne.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha kell valamit segíteni a játékosok belövésénél, vagy bármi, ide is jöhet majd
Továbbá aki érez magában ambíciót, hogy ezekből összedobjon egy pár támadóbeállítást (mennyire legyen elnyomva passz irányába a pass heavy etc), akkor elkezdhetem tesztelgetni a lehetőségeket is

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én csak évente egyszer nézek fel, akkor húzok majd UDFA-t legközelebb. 😐
Amúgy igaza van Jewmannek szaba, Binnsre majd 2. FA körben izmozhatsz.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Binns nem az idei drafton "kelt" el. Ebben az esetben nem csak az FA piacon keresztül lehet megszerezni?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ meg Szaba is nyilatkozhat már, mondjuk az tényleg vicc, hogy bevezettük a két emberes húzást, és még többet állunk, mint amikor egyre kellett várniWyatt
Mert csak elsőre tűnt megoldásnak, amúgy nem az. :/

De nem kell sietni, ráérünk, elvégre csak decemberben lesz világvége. És már többen elmondták, hogy szem előtt kell tartani, hogy van aki naponta csak egyszer tud felnézni, van aki csak hetente, van aki már nem is emlékszik, hogy van ez a játék, igazán lehetnél türelmesebb. Nem várhatjuk el, hogy mindenki betartsa a szabályokat/határidőket. 😉

Toca mondjuk jól nyomja, ez a 3. pickje, és ha most írná be, akkor is 27 órás átlagideje van (24-26-32+ óra)
Ja, és mindezt úgy, hogy naponta többször is itt van 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
JJ meg Szaba is nyilatkozhat már, mondjuk az tényleg vicc, hogy bevezettük a két emberes húzást, és még többet állunk, mint amikor egyre kellett várniWyatt
Akkor én beírom.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JJ meg Szaba is nyilatkozhat már, mondjuk az tényleg vicc, hogy bevezettük a két emberes húzást, és még többet állunk, mint amikor egyre kellett várni

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Draftoltak úgy legyenek, ahogy tavaly? IRL csak körök szerint volt ugye különbség, a top10-esek és az 1/32 között mondjuk nem, nem?Wyatt
En ugy csinaltam h az irlt kovetve volt top3,top10, es utana koronkent.
Mindenki ugyanolyan overallt es potencialt kapott tierenkent aztan csumi.Fake
Jól van, ez jól hangzik (nem tudom itt van-e értelme egyesével megcsinálni a játékosok összes értékét, vagy itt tényleg csak ezt lőjük be, úgyis IRL is lutri, hogy mit tolnak)Wyatt
Csak haladjatok könyörgöm. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát bazdmeg, itt várok napokig, erre egyből kiviszik mindkét emberemet, kurva jó továbbra is ez a nap

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jöhet a Broncos, a felsorolásból ki lehetne venni a Steelerst

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Draftoltak úgy legyenek, ahogy tavaly? IRL csak körök szerint volt ugye különbség, a top10-esek és az 1/32 között mondjuk nem, nem?Wyatt
En ugy csinaltam h az irlt kovetve volt top3,top10, es utana koronkent.
Mindenki ugyanolyan overallt es potencialt kapott tierenkent aztan csumi.Fake
Jól van, ez jól hangzik (nem tudom itt van-e értelme egyesével megcsinálni a játékosok összes értékét, vagy itt tényleg csak ezt lőjük be, úgyis IRL is lutri, hogy mit tolnak)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draftoltak úgy legyenek, ahogy tavaly? IRL csak körök szerint volt ugye különbség, a top10-esek és az 1/32 között mondjuk nem, nem?Wyatt
En ugy csinaltam h az irlt kovetve volt top3,top10, es utana koronkent.
Mindenki ugyanolyan overallt es potencialt kapott tierenkent aztan csumi.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
megnéztem, hogy kik maradtak és a továbbiakban már nem szeretnék újabb udfa-t húzni idén


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még két és fél óra, és jöhet Adam is 😛
Habi nagyon szereti kitölteni az időt 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem jó, bemondási sorrendben.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt már olyan emberekről beszélünk akik itt nem kellettek a top300+ ember között, és IRL is csak udfák lettek. fetomy
Amúgy még erre akartam reagálni, hogy attól még, hogy másnak nem kellett, nekem még a 4. körben húzandó játékos is kellett volna úgy a 6. kör környékén, de sajna nem volt annyi pickem 😊
Alapvetően nem rossz ez a gondolat, csak a hátrányaira akartam felhívni a figyelmet, nehogy az legyen, hogy miért nem szólt időben senki 😊Wyatt
Ez egyértelmű én is így vagyok vele, de az a játékos simán kimehet így is előtted, mivel az előtted levő csapatoknak alapvető joga előbb kiválasztani, viszont úgy legalább meg lenne a lehetőséged behúzni 😊 A nem kellő embereket azért írtam, merthogy így talán olyan nagy vihart csak nem kavar, de ha kavarna, akkor tényleg ott van, hogy úgy van esélyed behúzni, míg a draftsorrenddel ha kell másnak is akkor szívtál 😊fetomy
Na igen, viszont ott, ha kell, akkor meg tudom oldani, hogy beelőzzem, így nem 😊
De nekem aztán mindegy, jó a 4. körtől napi egy ember mondása, csak akkor azt még előtte döntsük el, ne a kör közben

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
itt már olyan emberekről beszélünk akik itt nem kellettek a top300+ ember között, és IRL is csak udfák lettek. fetomy
Amúgy még erre akartam reagálni, hogy attól még, hogy másnak nem kellett, nekem még a 4. körben húzandó játékos is kellett volna úgy a 6. kör környékén, de sajna nem volt annyi pickem 😊
Alapvetően nem rossz ez a gondolat, csak a hátrányaira akartam felhívni a figyelmet, nehogy az legyen, hogy miért nem szólt időben senki 😊Wyatt
Ez egyértelmű én is így vagyok vele, de az a játékos simán kimehet így is előtted, mivel az előtted levő csapatoknak alapvető joga előbb kiválasztani, viszont úgy legalább meg lenne a lehetőséged behúzni 😊 A nem kellő embereket azért írtam, merthogy így talán olyan nagy vihart csak nem kavar, de ha kavarna, akkor tényleg ott van, hogy úgy van esélyed behúzni, míg a draftsorrenddel ha kell másnak is akkor szívtál 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Már mindannyian nekikezdtünk szerintem, de nekem is most ZH és vizsgaidőszak van, addig kis adagokban haladok, utána tudok teljes erőbedobással a ratingeléssel foglalkozni. Én biztosan a régieket tolom majd, a draftoltak belövését viszont inkább másra bíznám, aki jobban ismeri a playákat. Na meg az alap, hogy Luck ratingjeit nem szeretném én belőni, mert aztán meg jön a sírás a simnél, ha úgy alakulna...Stez
Mondjuk velem jól kibasztatok, mert így megint egyben kell majd x-száz játékosmozgást átvennem, addig míg a ratingek nincsenek meg, nem tudom ezt csinálni, mert abból káosz lenne. 😛 Nekem az volt a hátsó szándékom, hogy majd mindig ahogy egy-egy tranzakció, draft stb lemegy, akkor az aktuálisan követem a kész ratinges táblával, hát ez gecire nem jött be. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Már mindannyian nekikezdtünk szerintem, de nekem is most ZH és vizsgaidőszak van, addig kis adagokban haladok, utána tudok teljes erőbedobással a ratingeléssel foglalkozni. Én biztosan a régieket tolom majd, a draftoltak belövését viszont inkább másra bíznám, aki jobban ismeri a playákat. Na meg az alap, hogy Luck ratingjeit nem szeretném én belőni, mert aztán meg jön a sírás a simnél, ha úgy alakulna...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk hozzám már csak két ember érkezik még valszeg, és amúgy is jobban érdekel, hogyan állnak a ratingbelövések, nekikezdett-e már egyáltalán valaki csak a régieknek, a draftoltakkal gondolom még senki nem kezdett el foglalkozni, pedig ezek sokkal fontosabbak, minthogy most állunk egy fél napokat UDFA x. körébenWyatt
nekikezdtem, de az OLek felénél abbamaradt az aktivitásom, de sebaj zh-k vizsgák után nekiugrok és meglesz az 😀eaglesmcnabb
Parádés, hajrá hajrá 😊
Draftoltak úgy legyenek, ahogy tavaly? IRL csak körök szerint volt ugye különbség, a top10-esek és az 1/32 között mondjuk nem, nem?