GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
A) eaglesmcnabb-koncepció: draftsorrend, húzás a jelenlegi rendszer alapján
B) jj-plan: erősorrend, húzás a jelenlegi rendszer alapján
C) Igor-elv: a gm javaslatok topicban előadott módon
D) szabaötlet: szarrágás nuku, minden marad a régiben
E) kristofizált tocaterv: listaküldés

lehet szavazást kiírni, mondjuk 32 gm-nél, akik közül jó esetben 80% szavaz, döntő fölény biztos nem lesz 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Toca listás is jó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egyszerre csak egy ember kapja meg a 2. köröst--->tökmindegy mi a szabály úgyis sírás lesz. 😊eaglesmcnabb
De nagyon nem random módon.tenorx
A) eaglesmcnabb-koncepció: draftsorrend
B) jj-plan: erősorrend
C) Igor-elv: a gm javaslatok topicban előadott módon
D) szabaterv: szarrágás nuku, minden marad a régiben

kihagytam valamit?jjncaa
A Kristóf-féle elküldünk x nevet

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Még mindig nem értitek. Ezek nem UDFAk, van egy második körös, és több 3-4. körös.
Azért nem mindegy, hogy teljesen random módon kapsz egy második kört, vagy egy 7.ettenorx
egyszerre csak egy ember kapja meg a 2. köröst--->tökmindegy mi a szabály úgyis sírás lesz. 😊eaglesmcnabb
De nagyon nem random módon.tenorx
A) eaglesmcnabb-koncepció: draftsorrend
B) jj-plan: erősorrend
C) Igor-elv: a gm javaslatok topicban előadott módon
D) szabaterv: szarrágás nuku, minden marad a régiben

kihagytam valamit?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még mindig nem értitek. Ezek nem UDFAk, van egy második körös, és több 3-4. körös.
Azért nem mindegy, hogy teljesen random módon kapsz egy második kört, vagy egy 7.ettenorx
egyszerre csak egy ember kapja meg a 2. köröst--->tökmindegy mi a szabály úgyis sírás lesz. 😊eaglesmcnabb
De nagyon nem random módon.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még mindig nem értitek. Ezek nem UDFAk, van egy második körös, és több 3-4. körös.
Azért nem mindegy, hogy teljesen random módon kapsz egy második kört, vagy egy 7.ettenorx
egyszerre csak egy ember kapja meg a 2. köröst--->tökmindegy mi a szabály úgyis sírás lesz. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szaba azért írta a szarrágásos szöveget mert az új szabály miatt ketten is beelőzték 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még mindig nem értitek. Ezek nem UDFAk, van egy második körös, és több 3-4. körös.
Azért nem mindegy, hogy teljesen random módon kapsz egy második kört, vagy egy 7.et
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Jó, ez azért nevetséges, milyen szarrágás megy udfa-kon.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Egyszerubb lenne mindenki ir 10-15 nevet aki kell neki sorrendben. Ha tobben mennek a jatekosert akkor johet a sorsolas(kb ugyanaz mint a random sorrend). Aki mar nyert egy jatekost az addig nem nyerhet masodikat amig van olyan ellenfele egy emberert aki meg nem nyert es ennyi.
Lehet 20-30 nev is az mar reszlet kerdes.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagy összegben fogadnék veled, hogy nagyon széles körben jönnének nevek, már az első körben, és nemcsak 6-8 emberre.
Ahogy az egyszámjátékban sem fog mindenki 1-2-3-ra tippelni..

Definiálod az igazságosságot? 😛 Ennél igazságosabb rendszert (ahol mindenkinek van esélye mindenkire) nehéz alkotni..Igor
Az nem lesz igazságos, hogy a 2-3. körben a megmaradt 6-7. körösök közül kb. véletlenszerűen megy a licit már, és tuti lesz olyan, aki pont rossz három embert jelöl meg, míg más bemákolja mindhárom jelöltjét. Így a draftoltak eloszlása igazságtalan lesz, míg a jelen rendszerben legalább annyi kb. biztos, hogy mindenkinek jut két draftolt, vagy egy mid-rounder és 7. kör végi manus, vagy pedig két hatodik körös, nyilván az előbbi jobb, de ez még mindig jobban néz ki, mint az a rendszer, ahol valakinek 5-6 draftoltja van, míg másnak egy.Rajna
Szerencsére volt aki jobban elmondta amit én akartam 😀 +1
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagy összegben fogadnék veled, hogy nagyon széles körben jönnének nevek, már az első körben, és nemcsak 6-8 emberre.
Ahogy az egyszámjátékban sem fog mindenki 1-2-3-ra tippelni..

Definiálod az igazságosságot? 😛 Ennél igazságosabb rendszert (ahol mindenkinek van esélye mindenkire) nehéz alkotni..Igor
Az nem lesz igazságos, hogy a 2-3. körben a megmaradt 6-7. körösök közül kb. véletlenszerűen megy a licit már, és tuti lesz olyan, aki pont rossz három embert jelöl meg, míg más bemákolja mindhárom jelöltjét. Így a draftoltak eloszlása igazságtalan lesz, míg a jelen rendszerben legalább annyi kb. biztos, hogy mindenkinek jut két draftolt, vagy egy mid-rounder és 7. kör végi manus, vagy pedig két hatodik körös, nyilván az előbbi jobb, de ez még mindig jobban néz ki, mint az a rendszer, ahol valakinek 5-6 draftoltja van, míg másnak egy.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, mondjuk szerintem abba ne menjünk bele azért, ki hogyan játszik és erről a többieknek mi a véleménye.
Tök fölösleges és meddő vita. Ha ez az adott GM-nek jó, akkor tegye, ez csak egy játék. Úgy nem fog játszani senki se, hogy az a másik 31 GM-nek pont megfeleljen, mert fikázni azt mindenki tud, az megy. Én sem tudom elképzelni, hogy IRL toljon valaki olyan offseasonokat, mint Delonso, de hát az Ő dolga, ha neki ez így jó..
Egészen addig kár is erről fecsegnünk, amíg mi nem IRL pénzzel dobálózunk, mert addig nyilván megérteni sem fogjuk a dolgokat teljesen, meg átérezni sem egy-egy FA/trade súlyát.
Ha nem tetszik 20 GM-nek, hogy csinálom a csapatom és a keretem, írjon PM-et és fikázzon, mondja el a véleményét, de attól még nem változtatok nagyon a játékomon, majd Höri kibasz, ha úgy gondolja, hogy tré van.
Az UDFA kapcsán meg támogatom Igor ötletét, nem hülyeség, egy próbát mindenképpen megérne szerintem.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerencsefaktor alatt azt érted, hogy nem tudod, hogy a többiek mit fognak licitálni? 😊
Hát igen, ez tény 😛

Ettől függetlenül mehetsz akár 100 játékosra is egyszerre 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt az érvet nem tudom elfogadni, hogy UDFA-n nem lehet értelmes játékost húzni... amikor én, a híresen szarul draftoló GM J'marcus Webbet 3-4. körben húztam be pl - biztos mindenkinek van egy-két ilyen sztorija még. (és fetomy majdhogynem franchise LT-nek titulálta 😀)
A másik fő érvem pedig valóban az, hogy míg egy draft alatt bárkinek van esélye bármilyen játékost behúzni (az 1/1-ért elviekben bárki fel tud tradelni), az UDFA draftnál nem lehet cserélni, így az első 5-6 GM kap egy 2-4. körös picket..

Azt értem, hogy egyeseknek picit komplikált - ezért írtam, hogy konstruktív kritika jöhet, és ha tudunk rajta egyszerűsíteni akkor annak csak örülni fogok (sajna sztem nem olyan egyszerű, próbáltam ennél vanillábbat, de azt könnyű kicselezni)Igor
"de a meglehetősen fontos LT poszton Dzsámárkusz minden csak nem jó." Félreértettél, nálam ez nem a franchise LT szinonimája 😀 Mondjuk UDFA-nak egészen jó pick.

btw én elhiszem, hogy van aki random bököd udfán és nem talált még semmit, de én mondjuk minden évben utánanézegetek (IRL drafthelytől teljesen függetlenül) hogy kit lenne még érdemes behúzogatni, és találgatok is embereket azért, akik rostert érnek IRL, sőt nem egy van aki kifejezetten sok játéklehetőséget kap (Russell Allen, Troy Nolan, Tim Jamison pl.), szóval szerintem azért nem teljesen értéktelen ez az udfa dolog, hogy ne próbáljuk igazságossá tenni mondjuk.

És felőlem lehet SB győzteseket meg playoffosokat pluszba jutalmazni (bár szerintem maga a siker elég jutalom, de mindegy), csak nem olyan szinten, hogy megkapnak egy 2. körös picket. És persze, Tavon Wilson lehet nem lesz francihse safety, de akkor is egy ajándékba kapott IRL 2. körös emberről van szó, akinek százszor több esélye lesz mint egy 7. körösnek.

Nem SB-re játszani meg fasság, nekem pl. ez a célja az egésznek (plusz a fasza érzés, hogy draftolok valakit, aki később beválik), de ezt is nehéz eldönteni, hogy ki szerint mi van, mert itt most könnyen kimondja akárki, hogy a franchise építés és a super bowl meg a playoff a célja, 2 hónap múlva meg kifakad azon, hogy néhány idióta mit izgul a sim miatt...


Igor: ha jól értelmezem, nálad is lenne egy jelentős szerencsefaktora a dolognak, és vagy nem mehetnék több játékosra egyszerre, hogy egyet megkapjak vagy mennék többre, hogy ne maradjak le senkiről, de közben meg végül a kis licitek miatt elbuknám mindet 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagy összegben fogadnék veled, hogy nagyon széles körben jönnének nevek, már az első körben, és nemcsak 6-8 emberre.
Ahogy az egyszámjátékban sem fog mindenki 1-2-3-ra tippelni..

Definiálod az igazságosságot? 😛 Ennél igazságosabb rendszert (ahol mindenkinek van esélye mindenkire) nehéz alkotni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát mivel mindenki az első négy körben elkeltekre licitálna, kb. ők mennének el az első három nap folyamán. Aztán meg már tök randommá válik a dolog, még igazságtalanabb is tud lenni, ki melyik hetedik köröst rakja bele a listájába és ki melyiket nem... nekem általában tetszenek az ilyen megoldások de ez nem. Nem vagyok biztos sem a sebességében, sem az igazságosságában.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazat adok Rajnának, ebben az esetben tényleg kurva nagy faszság itt előzgetni az embereket, amikor nem ez lett megbeszélve.
Viszont, a következő UDFAnál Igor vagy Kristof ötlete:
a. sokkal életszerűbb
b. sokkal logikusabb
és végül de nem utolsó sorban sokkal gyorsabb is.
De idén menjünk végig azon amit elkezdtünk.tenorx
Meglátjuk... lehet nem lesz ez olyan gyors, ha mindenki ugyanazokra licitál. Nekem semmi bajom a jelenlegi rendszerrel, IRL is tök random, hogy ki hova kerül, gsn blogjából ez anno ki is derült, apró hülyeségek tudnak dönteni.Rajna
Olvastad, hogy max 3 kör megy egy játékosra? 😛
Három kör alatt (mondjuk 9 ap) elmegy minimum 32 ember.. az már gyorsabb mint itt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Igazat adok Rajnának, ebben az esetben tényleg kurva nagy faszság itt előzgetni az embereket, amikor nem ez lett megbeszélve.
Viszont, a következő UDFAnál Igor vagy Kristof ötlete:
a. sokkal életszerűbb
b. sokkal logikusabb
és végül de nem utolsó sorban sokkal gyorsabb is.
De idén menjünk végig azon amit elkezdtünk.tenorx
Meglátjuk... lehet nem lesz ez olyan gyors, ha mindenki ugyanazokra licitál. Nekem semmi bajom a jelenlegi rendszerrel, IRL is tök random, hogy ki hova kerül, gsn blogjából ez anno ki is derült, apró hülyeségek tudnak dönteni.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazat adok Rajnának, ebben az esetben tényleg kurva nagy faszság itt előzgetni az embereket, amikor nem ez lett megbeszélve.
Viszont, a következő UDFAnál Igor vagy Kristof ötlete:
a. sokkal életszerűbb
b. sokkal logikusabb
és végül de nem utolsó sorban sokkal gyorsabb is.
De idén menjünk végig azon amit elkezdtünk.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Komolyan nem értem miért követeljük meg az emberektől, hogy ne legyen életük. Vannak olyan emberek, akik mondjuk csak este érnek rá netezni, mondjuk hét után, és éjfél fele lefekszenek, valóban érdemes elvenni a kedvüket a játéktól. Én gyakran csekkolok be, de volt olyan periódusom, amikor alig tudtam az oldalra nézni, nem örültem volna, ha emiatt lemaradok valamiről. Most úgysem sietünk sehová.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nincs olyan GM, aki nem törekedne Super Bowl győzelemre.tenorx
de olyan egy csomo van aki indirekt modon torekedik ra ertsd ha sbba jut orulne neki meg minden, de amugy meg szarik ra h mennyire eredmenyes es a fo h jol szorakozzon. vagy olyanok is vannak szepszammal akit mar reg kibasztak vna a hora a valosagban ertheto okokbol kifolyolag.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szerintem nincs olyan GM, aki nem törekedne Super Bowl győzelemre.tenorx
szerinted, szerintem meg sokaknál nyoma sincs a szisztematikus építkezésnek, a lényeg hogy minden draft pickedet és játékosodat folyamatosan elcseréld, ettől érzed jobbnak és jobbnak a csapatodat, majd őket is add tovább valakinek, aztán a következő szezonban való rossz szereplés csak kapóra jön, mert újabb további értékes pickeket tudsz elcserélni és így tovább...

erre rá lehet fogni, hogy a "Super Bowl a cél", csak köze nincs a valósághoz, arról érdekelne egy stat, hogy kinek hány olyan játékos van jelenlegi keretében, akit maga draftolt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyetértek. Azért ajándékba ne kapjon már egy majdnem 1. körös játékost az, aki előző évben SB-t nyert...fetomy
ha szerinted a Seattle Jerron McMillian lett most hirtelen Super Bowl-kaliber csapat, akkor tényleg nincs értelme vitatkoznijjncaa
eddig is SB kaliber volt a hawks 😛braxa88
Bruce Irvin miatt ez természetes.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
tehát a 12 legerősebb csapatot még ezzel is erősítsük? inkább csak simán Igor ötlete...kristof
Egyetértek. Azért ajándékba ne kapjon már egy majdnem 1. körös játékost az, aki előző évben SB-t nyert...fetomy
ha szerinted a Seattle Jerron McMillian lett most hirtelen Super Bowl-kaliber csapat, akkor tényleg nincs értelme vitatkoznijjncaa
eddig is SB kaliber volt a hawks 😛