GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 825
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
szaba úgy is lemond év végén iktriad javára, mindegy neki

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
engem nem izgat
viszont ha már két csapat van soron, akkor mindkettőt be lehetne írni az UDFA topik címébeStez
De most csak egy van már soron
(Mondjuk én támogatom, hogy írjuk be gyorsan Szaba előtt 😀)Wyatt
Miért lenne 1 soron? Kettő van mindig, szaba meg beírja amikor jön, nem?fetomy
Én is így értettem Höri írását.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
engem nem izgat
viszont ha már két csapat van soron, akkor mindkettőt be lehetne írni az UDFA topik címébeStez
De most csak egy van már soron
(Mondjuk én támogatom, hogy írjuk be gyorsan Szaba előtt 😀)Wyatt
Miért lenne 1 soron? Kettő van mindig, szaba meg beírja amikor jön, nem?fetomy
Hát szerintem ha valaki egyet már előzött, akkor a kimaradót ne előzhesse már be az egész mezőny, ha nincs egy napig gépnél, azért na 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
engem nem izgat
viszont ha már két csapat van soron, akkor mindkettőt be lehetne írni az UDFA topik címébeStez
De most csak egy van már soron
(Mondjuk én támogatom, hogy írjuk be gyorsan Szaba előtt 😀)Wyatt
Miért lenne 1 soron? Kettő van mindig, szaba meg beírja amikor jön, nem?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
engem nem izgat
viszont ha már két csapat van soron, akkor mindkettőt be lehetne írni az UDFA topik címébeStez
De most csak egy van már soron
(Mondjuk én támogatom, hogy írjuk be gyorsan Szaba előtt 😀)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
engem nem izgat
viszont ha már két csapat van soron, akkor mindkettőt be lehetne írni az UDFA topik címébe

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
vérlázító


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha nem is egy hét, de azért szerintem legalább 2-3 nap lesz ez

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Még kb egy hét mire az 1/30-hoz érünk....Delonso_
Azért ennyire nem vészes a helyzet, 5 pick lement 3 óra alatt, csak nem kell a maradék 12-nek 168 óra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még kb egy hét mire az 1/30-hoz érünk....
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen felpörögtünk, még akár ma húzhatok a végén 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
JJ ezzel a névvel ez a húzás nagyon üt 😀visi_b
ezért neveztem át magam 😀 gondoltam poén lesz, csak arra nem számítottam, hogy több, mint egy hét, mire az IRL drafttól eddig eljutunk... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
JJ ezzel a névvel ez a húzás nagyon üt 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coty Sensabaugh valahogy az én rosteremre került a googledoxon, de ha jól látom taki bá húzta be.gabtsi
akkor jól emlékeztem, hogy már beírtam egyszer, nem értettem mért nincs benne a rosterében 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Coty Sensabaugh valahogy az én rosteremre került a googledoxon, de ha jól látom taki bá húzta be.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem én már írtam egy rendszert (amit mindenki megéljenzett tavaly, aztán elfelejtettük... én is amúgy :S és nem került a szabályokba)
UDFA budget - 100 dollár.. és azt elosztod az összes játékos között, úgy ahogy akarod.

Attól függően, hogy kire milyen számok érkeznek, az adott csapat viszi a játékost (hacsak nincs két egyenlő/nagyon közeli ajánlat.. akkor újabb kört írunk ki)
És így tovább... minden 2-3 naponta van egy kör, addig megy, amíg mindenki azt nem mondja hogy végzett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
az udfa szerződések kőbe vannak vésve, minimumot kell kapniHöri
akkor legalább azt csináljuk meg, hogy random sorrend, majd mindenki küldhet 3 nevet, aztán ha van közte olyan aki senkinek másnak nem kell az az övé lehet, a többieket kisakkozom kinek ki jut, és utána az új sorrend alapján hagyományos módon mehet a selejtért
így gyakorlatilag 3 nap alatt lemenne az első 1-2 kör, a többi úgyse olyan fontoskristof
Nem jó, most írok három nevet, lehet lemaradok mindháromról éppen, más meg behúzza mindhármat...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az udfa szerződések kőbe vannak vésve, minimumot kell kapniHöri
akkor legalább azt csináljuk meg, hogy random sorrend, majd mindenki küldhet 3 nevet, aztán ha van közte olyan aki senkinek másnak nem kell az az övé lehet, a többieket kisakkozom kinek ki jut, és utána az új sorrend alapján hagyományos módon mehet a selejtért
így gyakorlatilag 3 nap alatt lemenne az első 1-2 kör, a többi úgyse olyan fontos
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én az alapjaitól kezdve megreformálnám az udfa húzás rendszerét, mert így csak a szerencsén múlik, hogy ki kap 2. és ki az aki csak 6. körös játékost. valszeg túl van bonyolítva de múltkor túl sok időm volt 😀
- mindenkinek van rá 2 napja, hogy küldjön egy 3 játékosból álló listát egy ligán kívüli usernek (mondjuk shawnka), átlagfizetéssel együtt (3 évre)
- azon játékos, akire csak 1 ajánlat érkezett, 3 éves, vet.min-es szerződéssel aláír
- ezután aki nem kelt el, az ajánlatot tevő csapatok licitálhatnak érte, a kezdőlicit onnan indul aki a sorsolt udfa húzásos sorrendben legelőrébb van.
pl. idén 31 csapat ajánl wilsonra 1M-t, de Newman csak vet.mint akkor onnan indul a licit az előre meghatározott időpontban
- plusz 100k "fantom" emelést ér ha a gm csapat az irl draftoltra megy (pl wilsonra wyatt 700k-t ajánl és senkinek nem kell 900ért, akkor 700-ért aláír a patshez)
- ugyanennyi plusz ha a GM-ben(!) elsőkörös játékosod ugyanarról az egyetemről jön (mondjuk owusu steznek 100kval "olcsóbb")
- ha minden játékos elkelt akire ajánlott vmelyik csapat akkor indulhatunk a mostani rendszerben a maradékért

így szerintem fairebb lenne, annyira csak nem vagyunk hülyék, hogy aki drafton nem kellett annak egy hét múlva 5M-s fizetést adjunk (de lehetne akár max limit is, pl irl drafthely itteni szerződésének megfelelő 3éves összfizu átlagolva (Wilsonnál ez pl 1.33M) de attól félek, h akkor sokan egyből annyit ajánlanának és akkor nehéz dönteni, hogy kié legyen (bár az se baj ha ilyenkor a sorrend érvényes, mert nem muszáj rá is ajánlani és el lehet lőni másra is 3 ajánlatot ill. a sor végén is lehet ezzel kalkulálni, h senki nem ajánl rá de te igen))

ha láttok benne rációt jövőre kidolgozhatom rendesen, egyértelműen, igazságosan 😊kristof
Te nem voltál itt az FA-körben? 😂

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem túlbecsülöd a gm társaidat 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az udfa szerződések kőbe vannak vésve, minimumot kell kapni

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én az alapjaitól kezdve megreformálnám az udfa húzás rendszerét, mert így csak a szerencsén múlik, hogy ki kap 2. és ki az aki csak 6. körös játékost. valszeg túl van bonyolítva de múltkor túl sok időm volt 😀
- mindenkinek van rá 2 napja, hogy küldjön egy 3 játékosból álló listát egy ligán kívüli usernek (mondjuk shawnka), átlagfizetéssel együtt (3 évre)
- azon játékos, akire csak 1 ajánlat érkezett, 3 éves, vet.min-es szerződéssel aláír
- ezután aki nem kelt el, az ajánlatot tevő csapatok licitálhatnak érte, a kezdőlicit onnan indul aki a sorsolt udfa húzásos sorrendben legelőrébb van.
pl. idén 31 csapat ajánl wilsonra 1M-t, de Newman csak vet.mint akkor onnan indul a licit az előre meghatározott időpontban
- plusz 100k "fantom" emelést ér ha a gm csapat az irl draftoltra megy (pl wilsonra wyatt 700k-t ajánl és senkinek nem kell 900ért, akkor 700-ért aláír a patshez)
- ugyanennyi plusz ha a GM-ben(!) elsőkörös játékosod ugyanarról az egyetemről jön (mondjuk owusu steznek 100kval "olcsóbb")
- ha minden játékos elkelt akire ajánlott vmelyik csapat akkor indulhatunk a mostani rendszerben a maradékért

így szerintem fairebb lenne, annyira csak nem vagyunk hülyék, hogy aki drafton nem kellett annak egy hét múlva 5M-s fizetést adjunk (de lehetne akár max limit is, pl irl drafthely itteni szerződésének megfelelő 3éves összfizu átlagolva (Wilsonnál ez pl 1.33M) de attól félek, h akkor sokan egyből annyit ajánlanának és akkor nehéz dönteni, hogy kié legyen (bár az se baj ha ilyenkor a sorrend érvényes, mert nem muszáj rá is ajánlani és el lehet lőni másra is 3 ajánlatot ill. a sor végén is lehet ezzel kalkulálni, h senki nem ajánl rá de te igen))

ha láttok benne rációt jövőre kidolgozhatom rendesen, egyértelműen, igazságosan 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen és ez az első kör, valamit tegyünk. Nekem a 12 óra is jó meg a ketten jönnek egyszerre is.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
be kell vezetni udfa húzásnál, hogy egyszerre ketten vannak soron. ha valamelyik választ, jön a következő. aki lemaradt, az nyilván marad az órán.Höri
Ha már nem lehet elintézni, hogy ránézzek kétszer egy nap, ha tudom hogy 1-2 pick van előttem, akkor jó lenne valami ilyesmi, mert azért ez így eléggé sokáig fog tartani.