GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 825
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
pontosn ezért írtam csak, hogy a Chargers jön, mert ez így nagy geciség
két óráig nem nézek a fórumra, aztán szélsőséges esetben elmehet közben egy teljes kör...jjncaa
Ennyi, nem is értem, hogy ez hogy lehet egyáltalán vita tárgya... No mindegy

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
urunk-parancsolónk azt nyilatkozta, hogy udfa csak veteránminimumot kaphat, szóval ezen logika mentén a 2. fa kört simán el is lehetne indítani


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ja idén nem lesz 2. FA kör? 😮

Ahhoz, hogy valaki beírjon egy nevet udfa topicba, miért kellene öntömjénezéseket és hasonló szarokat olvasni? Senki nem kért rá senkit, hogy itt tresseljen, csak lehetőleg ne álljon miatta a játék.

Én pl. elég sokat vagyok itt, nyugodtan lehet nekem leadni pár fős listát ha tudja valaki hogy nem lesz, de mindjárt ő jön, ha esetleg nem szeretné, hogy rá várjon mindenki.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A rating baszogatást minden további nélkül el lehet kezdeni, függetlenül attól, hogy megy-e az udfa draft/fa 2., vagy sem.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
mondjuk a nagy sietés tényleg hülyeség, a másik oldalról viszont illik megjegyezni, hogy ha fél kör ment le egy hét alatt, ilyen tempóval kalkulálva ez azt jelenti, hogy már bőven elindultak IRL a minicampek, mire a 3-4. körhöz érünk 😊 az meg ugye elég nagy segítség lehet az udfa-zésben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Érdemes vetni egy pillantást a tavalyi UDFA trackerre:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1383
Kb. 100 ember kelt el, ez a korábbi tempóban szerintem minimum egy hónapig tartana, de lehet hogy másfél...
Azért vegyük figyelembe azt is hogy utána még le kéne zavarni a 2. FA kört, PS hirdetést, meg még nemtudommit 😊
A végén ott tartanánk mint tavaly, hogy van egy hónap a szezonig és még el se kezdtünk ratingeket baszogatni/programot abajgatni, stb. Szóval - szerintem - nem árt a sietség.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ohh igaz, mert ha várunk mindenkire egy napokat, az sokkal szórakoztatóbbá teszi a maradék három hónapot. Nincs is nagyobb móka mint egy két-három hétig tartó 1. UDFA kör.Delonso_
ha 1 nap alatt lemegy az mennyivel szórakoztatóbb?
Esetleg ha pörgősebb az udfa, akkor popcornal ülsz a gép előtt, és rágod a körmöd, hogy nehogy kimenjen a kiszemelted?Szegecs
Nos, rettenetesen meglepne, ha egy nap alatt lemenne az UDFA.
De valóban szórakoztató egy hetet ott ülni, mire az első választásom meglehet.
A további körök meg még lassúbbak lesznek a tapasztalatok szerint.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ohh igaz, mert ha várunk mindenkire egy napokat, az sokkal szórakoztatóbbá teszi a maradék három hónapot. Nincs is nagyobb móka mint egy két-három hétig tartó 1. UDFA kör.Delonso_
Viszont ha 3 nap alatt lezavarjuk az UDFA-zást akkor már sokkal nagyobb lesz a móka?Toca
Ez a veszély nem fenyeget így sem. Simán lesz 6-7 körös az UDFA.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ez nagyon így van, nehéz pozitív példaként tekintenem arra aki egy-két naponta les rá a játékra és nem gondolom azt, hogy ez kéne legyen a kiinduló példa.Delonso_
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ohh igaz, mert ha várunk mindenkire egy napokat, az sokkal szórakoztatóbbá teszi a maradék három hónapot. Nincs is nagyobb móka mint egy két-három hétig tartó 1. UDFA kör.Delonso_
ha 1 nap alatt lemegy az mennyivel szórakoztatóbb?
Esetleg ha pörgősebb az udfa, akkor popcornal ülsz a gép előtt, és rágod a körmöd, hogy nehogy kimenjen a kiszemelted?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Ez nagyon így van, nehéz pozitív példaként tekintenem arra aki egy-két naponta les rá a játékra és nem gondolom azt, hogy ez kéne legyen a kiinduló példa.Delonso_
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ohh igaz, mert ha várunk mindenkire egy napokat, az sokkal szórakoztatóbbá teszi a maradék három hónapot. Nincs is nagyobb móka mint egy két-három hétig tartó 1. UDFA kör.Delonso_
Viszont ha 3 nap alatt lezavarjuk az UDFA-zást akkor már sokkal nagyobb lesz a móka?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Főleg ha valaki 1 nap 1szer néz a játékra, annak amúgysem annyira fontos szerintem. Főleg ha tudja, hogy 2-3 választással járnak épp előtte, mégse tesz meg annyit, hogy többször nézzen, vagy ha nem tud, akkor adna le 1-2 nevet valakinek, hogy ne kelljen miatta állni egész napokat.fetomy
Ez nagyon így van, nehéz pozitív példaként tekintenem arra aki egy-két naponta les rá a játékra és nem gondolom azt, hogy ez kéne legyen a kiinduló példa.Delonso_
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?Szegecs
Ohh igaz, mert ha várunk mindenkire egy napokat, az sokkal szórakoztatóbbá teszi a maradék három hónapot. Nincs is nagyobb móka mint egy két-három hétig tartó 1. UDFA kör.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Egyébként nyilván rohadt mód sietni kell mert ha esetleg több idő lesz az UDFAakkor a szezonidításig már alig marad idő...
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A megoldás egyszerű, ne egyszer nézzen egy nap a játékra. Mindig két húzó van, ha az egyik lassú beelőzik. Ez nem fél órán múlik, nézd meg hányszor álltunk egy fél kör alatt teljes napot. Az mennyire fair?Delonso_
Főleg ha valaki 1 nap 1szer néz a játékra, annak amúgysem annyira fontos szerintem. Főleg ha tudja, hogy 2-3 választással járnak épp előtte, mégse tesz meg annyit, hogy többször nézzen, vagy ha nem tud, akkor adna le 1-2 nevet valakinek, hogy ne kelljen miatta állni egész napokat.fetomy
Ez nagyon így van, nehéz pozitív példaként tekintenem arra aki egy-két naponta les rá a játékra és nem gondolom azt, hogy ez kéne legyen a kiinduló példa.Delonso_
ez nettó hülyeség
a szabályok szerint mindenkinek 24 órája van udfa-t húzni,
miért baj az, ha valaki csak naponta 1x néz rá, mert nem kíváncsi a fórumon folyó öntömjénezésre, és egyéb bs-re, főleg úgy, hogy van még kb 3 hónap, amíg nem kell semmi mást csinálni?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A megoldás egyszerű, ne egyszer nézzen egy nap a játékra. Mindig két húzó van, ha az egyik lassú beelőzik. Ez nem fél órán múlik, nézd meg hányszor álltunk egy fél kör alatt teljes napot. Az mennyire fair?Delonso_
Főleg ha valaki 1 nap 1szer néz a játékra, annak amúgysem annyira fontos szerintem. Főleg ha tudja, hogy 2-3 választással járnak épp előtte, mégse tesz meg annyit, hogy többször nézzen, vagy ha nem tud, akkor adna le 1-2 nevet valakinek, hogy ne kelljen miatta állni egész napokat.fetomy
Ez nagyon így van, nehéz pozitív példaként tekintenem arra aki egy-két naponta les rá a játékra és nem gondolom azt, hogy ez kéne legyen a kiinduló példa.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na. Most azért ne büntessük már a népet azért mert napjában egyszer néz a fórumra...Rajna
Wyatt
A megoldás egyszerű, ne egyszer nézzen egy nap a játékra. Mindig két húzó van, ha az egyik lassú beelőzik. Ez nem fél órán múlik, nézd meg hányszor álltunk egy fél kör alatt teljes napot. Az mennyire fair?Delonso_
Főleg ha valaki 1 nap 1szer néz a játékra, annak amúgysem annyira fontos szerintem. Főleg ha tudja, hogy 2-3 választással járnak épp előtte, mégse tesz meg annyit, hogy többször nézzen, vagy ha nem tud, akkor adna le 1-2 nevet valakinek, hogy ne kelljen miatta állni egész napokat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagy szimplán le kell venni a limitet 24 óráról 12-reWyatt
Na. Most azért ne büntessük már a népet azért mert napjában egyszer néz a fórumra...Rajna
Wyatt
A megoldás egyszerű, ne egyszer nézzen egy nap a játékra. Mindig két húzó van, ha az egyik lassú beelőzik. Ez nem fél órán múlik, nézd meg hányszor álltunk egy fél kör alatt teljes napot. Az mennyire fair?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jó, az ideire már megint b@szhatjuk szerintem... nem hiszem, hogy aki 2. körös embert vitt 1/1-ként, az lemondana róla 😊

Ettől függetlenül bepötyögöm (most rögtön!) kicsit konkrétabb formában a javaslatokba, hogy most ne felejtsük el majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
pontosn ezért írtam csak, hogy a Chargers jön, mert ez így nagy geciség
két óráig nem nézek a fórumra, aztán szélsőséges esetben elmehet közben egy teljes kör...

Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
Miért, az mivel korrektebb, hogy pusztán a random.org miatt van aki második körös játékost húzhat, meg van akinek be kell érnie 7. körös töltelékemberekkel?Schleck
ez is jogos, sosem értettem miért kell a random.org-ot erőltetni, miért nem lehet a bajnokság eredményét figyelembe venni, a legjobbtól kezdve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem kristof vagy Igor javaslata enne az igazi, az még tükrözné is az irl kinézetét a dolognak, mert most gyakorlatilag tartunk egy draft 2.0t az irl draft után.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jó én leszarom, mivel kristof választott idő közben és szaba után én jönnék, így be fogom írni most a nevet, mivel holnap délutánig meg nem túl esélyes, hogy géphez jutok

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
Miért, az mivel korrektebb, hogy pusztán a random.org miatt van aki második körös játékost húzhat, meg van akinek be kell érnie 7. körös töltelékemberekkel?Schleck
Azt nem menetközben egyik percről a másikra vezettük be 😛
Am ott van Igor javaslata, már évek óta

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nekem mindegy aztán, csak ennek ilyen gyorsan nyúljuk le a másik elől az embert fílingje van 😀
De legalább a türelmetlenek jól járnak 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
Miért, az mivel korrektebb, hogy pusztán a random.org miatt van aki második körös játékost húzhat, meg van akinek be kell érnie 7. körös töltelékemberekkel?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
be kell vezetni udfa húzásnál, hogy egyszerre ketten vannak soron. ha valamelyik választ, jön a következő. aki lemaradt, az nyilván marad az órán.Höri
Vagy szimplán le kell venni a limitet 24 óráról 12-reWyatt
Na. Most azért ne büntessük már a népet azért mert napjában egyszer néz a fórumra...Rajna

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
Nem, ebben van valami, csak így akkor sok értelme van az újításnak, hogy ha éppen elérünk egy 24 óráshoz, ugyanúgy kivárjuk a 24 órát.
Ezt most nem szaba ellen mondom, meg minden, csak így most ugyanott vagyunk, mintha nem lenne a szabály.