GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nincs olyan GM, aki nem törekedne Super Bowl győzelemre.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Azt az érvet nem tudom elfogadni, hogy UDFA-n nem lehet értelmes játékost húzni... amikor én, a híresen szarul draftoló GM J'marcus Webbet 3-4. körben húztam be pl - biztos mindenkinek van egy-két ilyen sztorija még. (és fetomy majdhogynem franchise LT-nek titulálta 😀)
A másik fő érvem pedig valóban az, hogy míg egy draft alatt bárkinek van esélye bármilyen játékost behúzni (az 1/1-ért elviekben bárki fel tud tradelni), az UDFA draftnál nem lehet cserélni, így az első 5-6 GM kap egy 2-4. körös picket..

Azt értem, hogy egyeseknek picit komplikált - ezért írtam, hogy konstruktív kritika jöhet, és ha tudunk rajta egyszerűsíteni akkor annak csak örülni fogok (sajna sztem nem olyan egyszerű, próbáltam ennél vanillábbat, de azt könnyű kicselezni)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
JJ úgy van vele, hogy a gyengébb csapatok 7 körön keresztül előnyben voltak, az erősebbek is kapjanak valamit, mondjuk az UDFA elejénWyatt
Jó nekem mindegy, én ígyis úgyis a végén vagyok mindig, csak érdekes ez az érvelés, hogy ne kapja random ember mert azért egy majdnem 1. körös játékosról beszélünk, de nyugodtan kaphatja az SB győztes, mert azért mégiscsak egy UDFÁról van szó, plusz nem is feltétlen az övé, lehet mást húz...Szerintem ez elég durva érvelés így, de mondom felőlem kapja akárki, nem izgat, plusz nem is kell az ember, csak ez szúrt szemet.fetomy
azért, mert mint írtam, az udfa 1/1 tényleg papíron értékes dolog, de nem úgy, mint egy draftpick, amit újabb és újabbakra tudsz cserélni...

és számomra ez zavar a legjobban a játékban és ezért is lépek ki, mert a kiegyenlítettséget nagyon felkavarta, hogy egyes gm-ek szinte soha nem törekedtek super bowl-győzelemre, csak a tradebuzi verseny első helye lebeg a szemük előtt, a szimuláció meg úgyis olyan lesz, amilyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.adam8
gm udfa-k, nem mindegy 😉 most newman pl. a random.org-nak köszönhetően kapott egy 2., majdnem 1. körös játékost, ami azért szerintem nem kis érték ahhoz, hogy így döntsük el...

kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick utánjjncaa
tudod mivel dijazod a rajatszasba jutott csapatokat ? http://www.youtube.com/watch?v=IMk5sMHj58I
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk az engem sem zavarna ha nem random lenne.
Az hogy mi legyen pontosan, azt pedig mivel több lehetőség is van, gondolom szavazás dönti majd el.
Én tudok azonosulni JJ felvetésével is, de Kristófé is tetszett kövezzetek meg, Igoré meg már tavaly is bejött.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ úgy van vele, hogy a gyengébb csapatok 7 körön keresztül előnyben voltak, az erősebbek is kapjanak valamit, mondjuk az UDFA elejénWyatt
rendben. odaadom a hatodik és hetedik körömet az udfa 1/1-ért és 1/2-ért. de csak mert ilyen jófej vagyok és, mert ezzel díjazom a super bowl résztvevőket.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ úgy van vele, hogy a gyengébb csapatok 7 körön keresztül előnyben voltak, az erősebbek is kapjanak valamit, mondjuk az UDFA elejénWyatt
Jó nekem mindegy, én ígyis úgyis a végén vagyok mindig, csak érdekes ez az érvelés, hogy ne kapja random ember mert azért egy majdnem 1. körös játékosról beszélünk, de nyugodtan kaphatja az SB győztes, mert azért mégiscsak egy UDFÁról van szó, plusz nem is feltétlen az övé, lehet mást húz...Szerintem ez elég durva érvelés így, de mondom felőlem kapja akárki, nem izgat, plusz nem is kell az ember, csak ez szúrt szemet.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JJ úgy van vele, hogy a gyengébb csapatok 7 körön keresztül előnyben voltak, az erősebbek is kapjanak valamit, mondjuk az UDFA elején

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
most newman pl. a random.org-nak köszönhetően kapott egy 2., majdnem 1. körös játékost, ami azért szerintem nem kis érték ahhoz, hogy így döntsük el...jjncaa
Ezt írtad az előbb. Most akkor nagy érték vagy nem nagy érték?fetomy
nagy érték lehet, ha az ember jól - szerencsésen - választ, és erre a lehetőségre rászolgált az, aki jól szerepelt

a draftnál ez így nem lőhető be, mert vannak notórius pickcserélgetők, vagy inkább harácsolók, ami a draftok alapvető célját, a paritást már rég felborította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most newman pl. a random.org-nak köszönhetően kapott egy 2., majdnem 1. körös játékost, ami azért szerintem nem kis érték ahhoz, hogy így döntsük el...jjncaa
Ezt írtad az előbb. Most akkor nagy érték vagy nem nagy érték?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick utánjjncaa
tehát a 12 legerősebb csapatot még ezzel is erősítsük? inkább csak simán Igor ötlete...kristof
Egyetértek. Azért ajándékba ne kapjon már egy majdnem 1. körös játékost az, aki előző évben SB-t nyert...fetomy
ha szerinted a Seattle Jerron McMillian lett most hirtelen Super Bowl-kaliber csapat, akkor tényleg nincs értelme vitatkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick utánjjncaa
tehát a 12 legerősebb csapatot még ezzel is erősítsük? inkább csak simán Igor ötlete...kristof
Egyetértek. Azért ajándékba ne kapjon már egy majdnem 1. körös játékost az, aki előző évben SB-t nyert...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick utánjjncaa
tehát a 12 legerősebb csapatot még ezzel is erősítsük? inkább csak simán Igor ötlete...kristof
nem a draft 1/1-et kapja meg a super bowl-győztes, hanem az udfa 1/1-et, azért na... hogy ott kit húz, az már rajta áll, de vlaahogy igazán jutalmazni lehetne a rájátszásba jutott csapatokat

szimulációban eddig Brees mindig betolta a csapatomat a rájátszába, ami miatt soha nem draftolhattam jó helyen, a randomizálás udfa-n is baszott velem, majd elmegy Brees és rögtön 32. vagyok PR-ben, szép dolog mondhatom 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick utánjjncaa
tehát a 12 legerősebb csapatot még ezzel is erősítsük? inkább csak simán Igor ötlete...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.adam8
gm udfa-k, nem mindegy 😉 most newman pl. a random.org-nak köszönhetően kapott egy 2., majdnem 1. körös játékost, ami azért szerintem nem kis érték ahhoz, hogy így döntsük el...

kötöm az ebet a karóhoz, és a rájátszásba jutott csapatokat igenis "díjazni" kellene valamivel, támogatom Igor ötletét is, de az első 12 pick után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.adam8
😂 szabatosan, korulmenyesen elvan magyarazva egy szabalyvaltozatasi javaslat atol cettig annak minden reszletevel. ezen mi a bonyolult most komolyan ? h tobbet kell olvasni es ertelmezni egyszerre mint 2 sort ? nevetseges ...Fake
Szépen el van magyarázva el is olvastam, képzeld meg is értettem 😛, még tetszett is, csak nem értem hogy miért kell ilyen procedúra azokért a játékosokért akiknek túlnyomó részét úgyis kivágjuk a keretszűkítésnél.adam8
Akkor Höri ki is basz 😀
Jó azt nyilván nem, de tavaly volt egy olyan alapelv, hogy olyat igyekezz behúzni, akit nem dobsz ki egyből 😛
Így meg ezzel tényleg olyan helyekre kelnének el az emberek, ahova kellenek is, és nem lenne az, hogy a random megint megszopatott, vagy az idő van túlságosan elhúzva etc
Úgyhogy valami Igoréhoz hasonló ötlet simán jó lehet

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.adam8
😂 szabatosan, korulmenyesen elvan magyarazva egy szabalyvaltozatasi javaslat atol cettig annak minden reszletevel. ezen mi a bonyolult most komolyan ? h tobbet kell olvasni es ertelmezni egyszerre mint 2 sort ? nevetseges ...Fake
Szépen el van magyarázva el is olvastam, képzeld meg is értettem 😛, még tetszett is, csak nem értem hogy miért kell ilyen procedúra azokért a játékosokért akiknek túlnyomó részét úgyis kivágjuk a keretszűkítésnél.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ha nincs túlbonyolítva, akkor jönnek ezek
Egyik percről a másikra szabályváltások, ha valaki nem néz fel egy napig, miután egy hét alatt nem volt semmi, akkor meg simán lemaradhat egy egész körről, csak mert egyeseknek ez tetszett 😀
Vicc

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.adam8
😂 szabatosan, korulmenyesen elvan magyarazva egy szabalyvaltozatasi javaslat atol cettig annak minden reszletevel. ezen mi a bonyolult most komolyan ? h tobbet kell olvasni es ertelmezni egyszerre mint 2 sort ? nevetseges ...
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Minek ezt ennyire túlbonyolítani? Ezek csak UDFA-k.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tetszik a megoldás 😀
Bár a példában mindig én vagyok a spur 😕tenorx
Próbáltam realisztikusra tervezni.. :cool: (igazából rövid csapatnév kellett az NFC-ből 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ok, akkor csak szerintem lenne inkorrekt, ha Habira, Tocára és Visire vártunk 24 órákat, hogy egy olyan ember, aki a jelenlegi menet szerint kb 2-3 nap múlva húzna, pár óra alatt lemaradna mindenkiről?Wyatt
pontosn ezért írtam csak, hogy a Chargers jön, mert ez így nagy geciség
két óráig nem nézek a fórumra, aztán szélsőséges esetben elmehet közben egy teljes kör...jjncaa
Ennyi, nem is értem, hogy ez hogy lehet egyáltalán vita tárgya... No mindegyWyatt
Pedig ez így ahogy van hülyeség...
Ha ez nem Szaba lenne hanem a játékkal nem foglalkozók akkor megint állnánk egy napot, ez a szabály pedig a tökölés ellen lett, amúgy jogosan kitalálva.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sztem meg hülyeség, ez a +1-es megoldás semmit nem javít.. pont olyan, mint a BCS+1 😀 😛
A lassú ember ugyanígy 1 napra lelassítja a dolgot.Igor
Így van, én meg ezért nem értettem, hogy lehetett egyáltalán vita tárgya 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tetszik a megoldás 😀
Bár a példában mindig én vagyok a spur 😕
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem meg hülyeség, ez a +1-es megoldás semmit nem javít.. pont olyan, mint a BCS+1 😀 😛
A lassú ember ugyanígy 1 napra lelassítja a dolgot.

Na de ezt félretéve, beírtam a javaslatokba.. tessék próbálkozni/emészteni, és jöhet a konstruktív kritika. (hála istennek már nincs Soldi, és egyre több a mérnökember, talán nem lesz túl komplex matematikailag..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)