GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt már olyan emberekről beszélünk akik itt nem kellettek a top300+ ember között, és IRL is csak udfák lettek. fetomy
Amúgy még erre akartam reagálni, hogy attól még, hogy másnak nem kellett, nekem még a 4. körben húzandó játékos is kellett volna úgy a 6. kör környékén, de sajna nem volt annyi pickem 😊
Alapvetően nem rossz ez a gondolat, csak a hátrányaira akartam felhívni a figyelmet, nehogy az legyen, hogy miért nem szólt időben senki 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk hozzám már csak két ember érkezik még valszeg, és amúgy is jobban érdekel, hogyan állnak a ratingbelövések, nekikezdett-e már egyáltalán valaki csak a régieknek, a draftoltakkal gondolom még senki nem kezdett el foglalkozni, pedig ezek sokkal fontosabbak, minthogy most állunk egy fél napokat UDFA x. körébenWyatt
nekikezdtem, de az OLek felénél abbamaradt az aktivitásom, de sebaj zh-k vizsgák után nekiugrok és meglesz az 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az aztán a legparádésabb, valaki lemaradt egy másodperccel egy emberről, aztán kapásból kiesik egy napra, hátha elviszik előle a többit is 😀Wyatt
Esetleg valami javaslat, vagy csak fika megy?

Mondjuk ha nap közben pechedre pont akkor írtad be, amikor más akkor nem érvényes ez a szabály, javíthatsz (mármint ha nem a napfordulós időpont közelében történik, hanem random időben nap közben. Sokkal előbb lemenne így az udfa.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi van, ha valakit ketten is akarnak, akkor mi dönt? Az, hogy ki a gyorsabb?
Mert akkor mókás lesz a 0:00:01-es pár ajánlat megint 😀 (simán kinézem, hogy van még olyan, akire többen is mennének)Wyatt
itt már olyan emberekről beszélünk akik itt nem kellettek a top300+ ember között, és IRL is csak udfák lettek. Javarészt az emberek itt már úgy válsztanak szerintem hogy ki szimpatikus, esetleg ki hova került, de nem nagy különbség van a potenciálok között. Naponta 1 nevet mondhat mindenki bármikor, lesz max 4-5 ember aki kimegy 0:01kor és? Ha nagyon akarsz valakit, akkor feljössz 2 percre, hogy beírjad, vagy megszabunk egy barátibb pl. este 8-as "napfordulót". Aki pedig ugyanazt írja, amit már írt valaki az mondjuk 3 napra kiesik. Szerkesztés nincsen.fetomy
Az aztán a legparádésabb, valaki lemaradt egy másodperccel egy emberről, aztán kapásból kiesik egy napra, hátha elviszik előle a többit is 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És mi van, ha valakit ketten is akarnak, akkor mi dönt? Az, hogy ki a gyorsabb?
Mert akkor mókás lesz a 0:00:01-es pár ajánlat megint 😀 (simán kinézem, hogy van még olyan, akire többen is mennének)Wyatt
itt már olyan emberekről beszélünk akik itt nem kellettek a top300+ ember között, és IRL is csak udfák lettek. Javarészt az emberek itt már úgy válsztanak szerintem hogy ki szimpatikus, esetleg ki hova került, de nem nagy különbség van a potenciálok között. Naponta 1 nevet mondhat mindenki bármikor, lesz max 4-5 ember aki kimegy 0:01kor és? Ha nagyon akarsz valakit, akkor feljössz 2 percre, hogy beírjad, vagy megszabunk egy barátibb pl. este 8-as "napfordulót". Aki pedig ugyanazt írja, amit már írt valaki az mondjuk 3 napra kiesik. Szerkesztés nincsen. Így valószínű kevesebb 0:01-es ajánlat jönne. Sima FA-n már veterán embereknél is úgy van, hogy vetminért aki előbb beírja az viszi annyiért, ezek meg olyan emberek,akik tényleg IRL udfák, és itt meg 300 fölötti pickek.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk hozzám már csak két ember érkezik még valszeg, és amúgy is jobban érdekel, hogyan állnak a ratingbelövések, nekikezdett-e már egyáltalán valaki csak a régieknek, a draftoltakkal gondolom még senki nem kezdett el foglalkozni, pedig ezek sokkal fontosabbak, minthogy most állunk egy fél napokat UDFA x. körében

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi van, ha valakit ketten is akarnak, akkor mi dönt? Az, hogy ki a gyorsabb?
Mert akkor mókás lesz a 0:00:01-es pár ajánlat megint 😀 (simán kinézem, hogy van még olyan, akire többen is mennének)

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én támogatom, kéne róla szavazni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
4. körtől mehet a mindenki mond naponta egy nevet rendszer?adam8
Az nem valószínű, mivel senki nem támogatta 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4. körtől mehet a mindenki mond naponta egy nevet rendszer?adam8
ha a többség megszavazza

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
4. körtől mehet a mindenki mond naponta egy nevet rendszer?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
1 draftolt versenyző maradt, ugye?Höri
nálam elfogyott mindHöri
nálam is


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 draftolt versenyző maradt, ugye?Höri
nálam elfogyott mind

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 draftolt versenyző maradt, ugye?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holnap reggel 5-kor elhagyom az országot, és csak vasárnap este leszek gépközelben. Ha addig véletlenül begyorsulna a történet, és ismét rám kerülne a sort, akkor Delonso majd húz helyettem, küldök neki listátWyatt
Én meg ha esetleg nem érném meg a következő választásomat, hátrahagyok majd az unokámnak egy pár nevet, majd beírja ő a picket 😊

Amúgy ilyen 3-4. körtől, vagy ha kimentek a lényeges IRL draftoltak bevezethetnénk, hogy nincsen sorrend, hanem mittudomén naponta 1 névvel akárki akármikor jelentkezhet, úgy akkor akit érdekel a játék az behúzhatná akit szeretne, és nem vinné el randombökéssel olyan, akit nem is igazán mozgat ez a dolog.fetomy
Gondoltam rám se kelljen várni, és én se szopjam be, ha véletlenül begyorsul a dolog
Több szabályt egy körben meg ne változtassunk már

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kétszer vagy Newman
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
His name is Robert Paulson.
His name is Robert Paulson.
His name is Robert Paulson.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Storm! Sweezy nem OG lesz?

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jax és Miami már választhat.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Holnap reggel 5-kor elhagyom az országot, és csak vasárnap este leszek gépközelben. Ha addig véletlenül begyorsulna a történet, és ismét rám kerülne a sort, akkor Delonso majd húz helyettem, küldök neki listátWyatt
Én meg ha esetleg nem érném meg a következő választásomat, hátrahagyok majd az unokámnak egy pár nevet, majd beírja ő a picket 😊

Amúgy ilyen 3-4. körtől, vagy ha kimentek a lényeges IRL draftoltak bevezethetnénk, hogy nincsen sorrend, hanem mittudomén naponta 1 névvel akárki akármikor jelentkezhet, úgy akkor akit érdekel a játék az behúzhatná akit szeretne, és nem vinné el randombökéssel olyan, akit nem is igazán mozgat ez a dolog.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
aki érez magában szorgalmat, összeszedheti a FA listátHöri
az udfa megy, 18 IRL elkelt játékos maradt még, mind 7. körös
mondjuk eaglesmcnabbet nem értem, hogy-hogy nem fért el a PS-ében legalább egy évig egy IRL 7. körben draftolt ember...jjncaa
a PS-em tele van, a létszám is meglesz, úgy vagyok vele, hogy inkább FA 2. körről hozok valakit aki játszani is fog idén 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
emlékszem két éve már vagy 5 kör lement, de a Jax 6. körös Scotty McGee nem kellett sehová, JJ idegből elvitte, mert ez borzasztó, hogy ennyire nem hiszünk benne, aztán látjuk hogy bejött 😀Höri
annyit megért, amennyit adtam érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
emlékszem két éve már vagy 5 kör lement, de a Jax 6. körös Scotty McGee nem kellett sehová, JJ idegből elvitte, mert ez borzasztó, hogy ennyire nem hiszünk benne, aztán látjuk hogy bejött 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viccet félretéve, hozzám is jön azért még pár arc, akiben látok fantáziát, szal ha másért nem, ezért sajnálom, hogy kiszállt a Bears, legalább húzott volna nekem egy playát, aztán szezon után kapott volna érte egy hátsó körös picket cserébe 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
aki érez magában szorgalmat, összeszedheti a FA listátHöri
az udfa megy, 18 IRL elkelt játékos maradt még, mind 7. körös
mondjuk eaglesmcnabbet nem értem, hogy-hogy nem fért el a PS-ében legalább egy évig egy IRL 7. körben draftolt ember...jjncaa
Nem PR 32.Wyatt
akkor örülök, hogy én lettem az utolsó, hozzám még azért jöhetnek az ilyen szardarabok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal