NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a(z udfa) draft tudtommal olyan játékosok behúzásáról szól, akiket még nem vitt el másjjncaa
jo igy mar ertem h nem vele van bajod, hanem roppant szellemesen vmi ezelotti fail beirasomat minositetted.
mintha amugy en sportbol csinalnam ezt ugy irod ... engem is kurvara zavar ha megtortenik.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
én kérek elnézéstjjncaa
egyebkent ha kepes vagy normalis hangnemben targyalni akkor megkerdeznem:
neiko thorpe-pal mi problemad van ? azt irja tobb oldal is h 2011ben az auburnben jatszott es a pro dayen pedig remekul teljesitett. nem ertem h akkor miert aposztrofalod olyan emberkent akit 2 eve nem vitt el senki ? nem tevesztetted ossze valakivel veletlenul ?Fake
a(z udfa) draft tudtommal olyan játékosok behúzásáról szól, akiket még nem vitt el más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Demaryius érdekelhet 😀Wyatt
azt sejtem. megvenned te mar kis tulzassal a fel csapatomat ahany emberre ramondtad h erdekelhet 😛Fake
Örülj neki, ez azt jelenti, hogy van egy csomó jó játékosod 😊Wyatt
vagy mindkettont ertekitelete szar 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Demaryius érdekelhet 😀Wyatt
azt sejtem. megvenned te mar kis tulzassal a fel csapatomat ahany emberre ramondtad h erdekelhet 😛Fake
Örülj neki, ez azt jelenti, hogy van egy csomó jó játékosod 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én kérek elnézéstjjncaa
egyebkent ha kepes vagy normalis hangnemben targyalni akkor megkerdeznem:
neiko thorpe-pal mi problemad van ? azt irja tobb oldal is h 2011ben az auburnben jatszott es a pro dayen pedig remekul teljesitett. nem ertem h akkor miert aposztrofalod olyan emberkent akit 2 eve nem vitt el senki ? nem tevesztetted ossze valakivel veletlenul ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
én kérek elnézést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fake ha nem megy, akkor ne erőltesdjjncaa
mit ? a ctrl+fnel tobbet nem tudok tenni sajnalom ... hidd el ugyanugy irtam be a nevet ahogy a neten barhol megtalalhato.
amugy azert nem jelezte a kereso a nevet, mert egybol utana van a vesszo a trackerben. ezert ne haragudj, de nem fogom magam rosszul erezni. majd ha hasbol irom be a neveket, akkor jogos lesz az oltogatasod, addig viszont gondolkodj el azon, hogy miert csinalsz folyamatosan nagy ugyet draft tracker keszitesnel a kibaszott vesszok es zarojelek elhelyezesebol.Fake
elgondolkodtam, de nem jöttem rá, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy harmadik próbálkozásból sikerült pár napnyi gondolkodási idővel beírnod egy olyan nevet, akit az elmúlt két évben nem húzott be senkijjncaa
oke rendben ugyes vagy kivartad mig dobok neked egy magaslabdat 😊
az a par nap gondolkodasi ido amugy az elmult 3x perc volt, de tudom h ez ma az okostelefonok, wifik es folyamatos facebookozas vilagaban kurvara elkepzelhetetlen h vki a legutobbi 3 hetben kb 4-5 alkalommal percekre legyen internet elott.
jeannel kivilagitotta a szemem h 2011ben volt udfa igaz. parksnal a vesszo tevesztett meg, neiko thorpenal pedig mivel nincs wiki lapja es a nepatriotsdraft udfakent tartja szamon, ezert nem tudtam mas forrasra hagyatkozni. tudom, szar vagyok, bena vagyok h nincs a fejemben az egesz kurva ncaa osszes jatekosmozgasa az elmult 8 evbol legalabb, sot meg amiatt is kevesnek erzem magam, mert nem tudok ilyen elbaszott turelmetlen lenni, csak azert mert itt rohadok a forumon 24/7. amiatt pedig plane, mert inkabb huzok vmi balfaszt, minthogy hozzad menjek sirni h valassz helyettem jatekost te minden magyar os-ncaa papaja.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem húzok több UDFA-t, kihúzhattok a listáról
köszi

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
fake ha nem megy, akkor ne erőltesdjjncaa
mit ? a ctrl+fnel tobbet nem tudok tenni sajnalom ... hidd el ugyanugy irtam be a nevet ahogy a neten barhol megtalalhato.
amugy azert nem jelezte a kereso a nevet, mert egybol utana van a vesszo a trackerben. ezert ne haragudj, de nem fogom magam rosszul erezni. majd ha hasbol irom be a neveket, akkor jogos lesz az oltogatasod, addig viszont gondolkodj el azon, hogy miert csinalsz folyamatosan nagy ugyet draft tracker keszitesnel a kibaszott vesszok es zarojelek elhelyezesebol.Fake
elgondolkodtam, de nem jöttem rá, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy harmadik próbálkozásból sikerült pár napnyi gondolkodási idővel beírnod egy olyan nevet, akit az elmúlt két évben nem húzott be senki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fake ha nem megy, akkor ne erőltesdjjncaa
mit ? a ctrl+fnel tobbet nem tudok tenni sajnalom ... hidd el ugyanugy irtam be a nevet ahogy a neten barhol megtalalhato.
amugy azert nem jelezte a kereso a nevet, mert egybol utana van a vesszo a trackerben. ezert ne haragudj, de nem fogom magam rosszul erezni. majd ha hasbol irom be a neveket, akkor jogos lesz az oltogatasod, addig viszont gondolkodj el azon, hogy miert csinalsz folyamatosan nagy ugyet draft tracker keszitesnel a kibaszott vesszok es zarojelek elhelyezesebol.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
fake ha nem megy, akkor ne erőltesd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Demaryius érdekelhet 😀Wyatt
azt sejtem. megvenned te mar kis tulzassal a fel csapatomat ahany emberre ramondtad h erdekelhet 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Demaryius érdekelhet 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Lassú Batman voltam.

Amúgy Jean a Giantsnél van.szaba
Már tradeltem a Patsbe 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lassú Batman voltam.

Amúgy Jean a Giantsnél van.szaba
már elcserélte

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Lassú Batman voltam.

Amúgy Jean a Giantsnél van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lestar Jean udfa drafton nem szedhető fel, mert tavaly volt udfaSzegecs
valoban, koszi h szoltal. figyelmetlen voltam.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Lestar Jean udfa drafton nem szedhető fel, mert tavaly volt udfa


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
huzhatnek meg udfat ?Fake
húzzjjncaa
ma nem tudok es nemtudom pontosan h mikor lesz lehetosegem legkozelebb ugy huzni h utana tudok nezni mert egyaltalan nem vagyok netelerhetosegben. kesobb potolnam a jovo heten es koszi a lehetoseget.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
huzhatnek meg udfat ?Fake
húzz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
huzhatnek meg udfat ?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
csodás
future HOF kérem szépen :rolleyes:

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
előzz


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
beelőznék, ha volna rá mód

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boooo