NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 236 — Keep pounding
Enyém jó szar lett, kb mindenki reach, Dwight Jones, Kellen Moore, Drew Butler, Marcus Forston is UDFA lett.
A többit meglátjuk a szezon alatt, nem az idei évre draftoltam őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
3/3 Brian Quick, WR (Appalachian State) ---> 2/1 Rams
3/17 George Iloka, S (Boise State) ---> 5/32 Bengals (elvileg az egyetlen jó pick-em volt 😛)
5/4 Olivier Vernon, DE (Miami) ---> 3/9 Dolphins
6/27 Rhett Ellison, TE/FB (USC) ---> 4/33 Vikings
6/35 Mike Daniels, DT (Iowa) ---> 4/37 Packers
7/16  James Hanna, TE (Oklahoma) ---> 6/16 Cowboys
7/44 Chyl Quarles, S (Wake Forest) ---> UDFA (Ravens)

Soha rosszabbat... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
4/19. Vikings: James Brown, OG (Troy)
5/25. Vikings: DeAngelo Peterson, TE (LSU)
6/3. Vikings: Aaron Henry, FS (Wisconsin)
7/31. Vikings: Jeff Adams, OT (Columbia)
Rataxes
Gyönyörű... :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
1/13 Dre Kirkpatrick, DB (Alabama) - 1/17
1/18 Michael Brockers, DT (LSU) - 1/14
3/11 Ladarius Green, TE (Louisiana) - 4/15
4/25 Sean Spence, OLB (Miami) - 3/24
4/28 Dwight Bentley, CB (Louisiana) - 3/23
5/6 Tom Compton, OT (South Dakota) - 6/23
5/15 Nick Foles, QB (Arizona) - 3/26
6/14 Jack Crawford, DE (Penn State) - 5/22
6/15 Janzen Jackson, S (McNeese State) - udfa: Giants
7/25 Elvis Akpla, WR (Montana State) - udfa: Eagles

Akpla mellett Benjamint akartam még behúzni, sajnos az FCS-ség miatt előbbire esett a választásom, de így se rossz

ezt még egyszer, van benne persze pár homály dolog is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez gondolom költői kérdés 😊 A drafton pl. a közös chatben súgtad meg diszkréten, hogy menjek a picsába hogy elvittem James-t, ha jól emlékszem Mock draft game-ben is behúztad + a korábbi sigjeid azt sejtetik hogy az Oregonnal sem állsz hadilábon 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
reszletkerdes ftw vmint a megpendites szot nemtudom h lehet meg ennel is jobban felreertelmezni ...Fake
Konkrétan azért pendítettem meg Neked a trédet mert tudtam hogy nagy LMJ fan vagy 😊Rataxes
erre mondjuk kivancsi lennek, hogy honnan tudtad 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
reszletkerdes ftw vmint a megpendites szot nemtudom h lehet meg ennel is jobban felreertelmezni ...Fake
Konkrétan azért pendítettem meg Neked a trédet mert tudtam hogy nagy LMJ fan vagy 😊 Egyébként Őt én is bírom 😊 Most jutott eszembe hogy mely szavakat használtam a draftnapi csetelésünk lezárásakor, amire asszem már nem reagáltál: "De ha LMJ kell akkor komoly lehúzásszagot kell generálnod, mert egyébként simán elfér a rosteremen".. A félkövérrel kiemelt rész garantáltan szó szerinti idézet, a többiben 1-2 részletet lehet hogy egy másik, rokon kifejezés váltott.
Arról meg igazán nem tehetek hogy azóta IRL kiment egy körrel hamarabb és még feljebb ment az ára 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Pead a Ramsben 2/18-ra, SJ-nél már nincs sok a tankban, szvsz kb. hasonló szerepre számíthat IRL, mint nálam CJ mellett.
Crawford 3/18 Cowboys, be fog kerülni a DE rotációba, ennek is örülünk, mondjuk ha vki mint 4-3 LDE-ként számított volna rá annak jobban örültem volna.
Matthews és Wade még bent van de legkésőbb az 5. körben ők is el fognak kelni szvsz.
A Baker-Ballard párost szvsz valszeg szintén draftolják kb ott ahol én a 7. kör környékén.
Mondjuk ha folytatódik a tendencia akk minden kör 18. pickjére kell hatványozottan odafigyelnem 😀empty taxi
A másik két futó is jó helyre került Ballard 5/35 Colts, ahol azért annyira nincsenek komoly RB-k, Baker meg 7/43 Chargers, ahol Mathews mögött akár lehet 2. számú is ha McClainből FB lesz.
Rishard is rosterre fog kerülni a Phinsnél, annak ellenére h csak 7/20 lett.
Wade került mondjuk szar helyre: 7/38 Browns, egyhamar nem fog itt sok sót megenni szvsz.
Mindenesetre legalább az összes playámat draftolták IRL is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Drafton rata 1az1ben cseret is megpenditett Minnifield es LMJ kozott amit kategorikusan visszautasitottam. Nagy huzas volt.Fake
Ebben nem vagyok biztos hogy konkétan egy-az-egyben cserét ajánlottam volna... Sőt, biztos hogy nem 😊 Max. jeleztem hogy tárgyalhatnánk róla később, de hogy egy-az-egyben cseréljünk ezt tuti nem írtam le.
szerk.: pont azért írtam rád mert úgy gondoltam hogy hajlandó lennél még áldozni valamit Minnifield mellé... Ahhoz azért elég hülyének kéne lennem hogy a drafton egy-az-egyben akarjam cserélni a behúzott játékosomat egy később draftoltra 😊Rataxes
reszletkerdes ftw vmint a megpendites szot nemtudom h lehet meg ennel is jobban felreertelmezni ...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos hát ha jövőre kifelejtem a homérkodást még fasza draftom is lehet 😀 De a lényeg, hogy az eleje jól bejött, majd a sejthetően 1/32-vel kozmetikázok udfán 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Drafton rata 1az1ben cseret is megpenditett Minnifield es LMJ kozott amit kategorikusan visszautasitottam. Nagy huzas volt.Fake
Ebben nem vagyok biztos hogy konkétan egy-az-egyben cserét ajánlottam volna... Sőt, biztos hogy nem 😊 Max. jeleztem hogy tárgyalhatnánk róla később, de hogy egy-az-egyben cseréljünk ezt tuti nem írtam le.
szerk.: pont azért írtam rád mert úgy gondoltam hogy hajlandó lennél még áldozni valamit Minnifield mellé... Ahhoz azért elég hülyének kéne lennem hogy a drafton egy-az-egyben akarjam cserélni a behúzott játékosomat egy később draftoltra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A+++

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
basszus visi, pőrfikt draft, 12/12...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A tanulság: DB-t nem szabad draftolni, mert totálisan kiszámíthatatlan módon gondolkoznak az NFL csapatok, ami ezt a pozit illeti.. és az UDFA drafton sokkal biztosabban szedsz be majd embereket, akik IRL elkeltek.Igor
Kivéve, ha tudod, hogy a harmadosztályban milyen kiváló tehetségek rejtőznek 😛Rajna
Aha.. majd meglátjuk meddig lesz rosteren az a zseniális Zölderdőd 😛 (a korábbi években húztam krva jó small-school CB-ket én is.. most nem jött be)

Szerintem ha megnézzük a pozis rangsorokat, egyértelműen itt borult a legjobban minden (nagy nevek egyáltalán nem mentek el/legtöbb és legkorábban húzott WTHIT játékos (Who the hell is this?) is itt ment el) - erre utaltam amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A tanulság: DB-t nem szabad draftolni, mert totálisan kiszámíthatatlan módon gondolkoznak az NFL csapatok, ami ezt a pozit illeti.. és az UDFA drafton sokkal biztosabban szedsz be majd embereket, akik IRL elkeltek.Igor
Kivéve, ha tudod, hogy a harmadosztályban milyen kiváló tehetségek rejtőznek 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Drafton rata 1az1ben cseret is megpenditett Minnifield es LMJ kozott amit kategorikusan visszautasitottam. Nagy huzas volt.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A tanulság: DB-t nem szabad draftolni, mert totálisan kiszámíthatatlan módon gondolkoznak az NFL csapatok, ami ezt a pozit illeti.. és az UDFA drafton sokkal biztosabban szedsz be majd embereket, akik IRL elkeltek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
szívesen visi 😛JJ Tiller
Köszi!!! 😀visi_b
Nekem is mondogatta, de én nagyobb sztílt találtam. 😛
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
szívesen visi 😛JJ Tiller
Köszi!!! 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
szívesen visi 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
3-4-es csapatok figyelmébe ajánlanám egyébként Jerry Hughest aki első körös matéria volt anno csak szar rendszerben és csapatban volt. Utóbbi nem változott, de előbbi igen, ha valakinek kell akkor olcsón vihető.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna Albionja is steal lett. 😀szaba
Small school CBs for prez 😊 és Malik is jó helyre került, alig pár pickkel azután, hogy én kihúztam. Már csak Harnisht várjuk 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Rajna Albionja is steal lett. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagy reachem (bár 4/28+6/15-ért ingyen volt a 3/25) is elment 4/27-re (nálunk tuti elment volna 4/28 előtt 😉) a Saintshez, ott még akár jó is lehet 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az udfa-nak titulált TE-m el is ment a 4. körben. 😀