NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 846
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Direkt írtál mindenhova steelt? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Broyles hatalmas steal valóban, konkrétan 10 hellyel ment ki hamarabb 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na akkor én is

1/2. Buccaneers: Robert Griffin III, QB (Baylor) 1/2 Washington. Welcome to Tampa Bay.

1/7. Buccaneers: Alshon Jeffery, WR (South Carolina) 2/13. Egy körös reach, de bánja kánya. A Bearsben Cutlerrel és Beasttel fog állatkodni, a Bears pedig a legjobb kezű elkapónak látta a drafton. Nekem ennyi elég is.

2/19. Buccaneers: Bobby Wagner, LB (Utah State) 2/15 Seahawks. Első évében kezdő lehet. Remek védelembe került, jó húzás lehet.

2/21. Buccaneers: David Wilson, RB (Virginia Tech) 1/32 Giants. Egy körös steel. A Giants Rich után a legjobb RB-nek tartja, bízom benne, már első évében is megfelelő mennyiségű carryt kap majd.

3/1. Buccaneers: Ryan Broyles, WR (Oklahoma) 2/22 Lions, steel. Kellemes slot lesz ő és szerintem nagy playmaker is. Éreztem én, hogy hamar el kell vinni.

3/2. Buccaneers: Brandon Brooks G, (Miami-Ohio) 3/13 Houston. Kezdő lehet egy jó falban, jól hangzik.

4/13. Buccaneers: Tank Carder LB, (TCU) 5/12 egy körös reach, ám jó az előérzetem, szerintem akár kezdő is lehet egy év múlva a Billsben.

4/16. Buccaneers*: Antonio Allen S, (South Carolina) 7/35 Jets 3 körös reach. Benne én többet láttam mint az NFL. A Jetsbe került, a rosterért fog küzdeni.

4/18. Buccaneers (from Redskins): Tommy Streeter, WR (Miami) 6/28 Két körös reach Ravens Igazság szerint eléggé fogtam a fejem, de fene tudja, a Ravensnél még lehetősége is lehet, kellett nekik az RZ-ben jól használható elkapó.

4/21. Buccaneers: T.Y. Hilton, WR/KR (Florida International) 3/29 egy körös steel, Colts, második számú WR-ként egy Luck által vezényelt támadósorban... Álom, imádom Hiltont, nagy lehetőséget kapott az élettől.

7/10. Buccaneers: Markus Zusevics OT/OG, (Iowa) UDFA
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
admin és moderátor kollégák, aki tudja, az majd frissítse az undrafted topik nevét, hátha nem látja a következő

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez így ebben a formában nem igaz... Cutolhatnám Charles Johnsont is abból a trédből és akkor nem mentettél meg semmitől 😀Rataxes
Főleg, hogy ezt Adam írta 😀Wyatt
Ja akkor jó, most épp fél órája azon gondolkodom, hogy ezt vajon honnan ásta elő rata, mert azt se tudom már hogy miről lehet szó 😀fetomy
Rosszul rövidítettem az idézetet, bocsi :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma 14:37:03
Ma 14:39:13
Tegyük fel, hogy még ebben a másodpercben el is olvastad, és egy mp alatt írtál is
Jó relatív lehet nálad egy félórás menet egy csajjal 😂
Bocsi, magas volt 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rata: én megmentettelek attól hogy kivágjanak, mert cap hitet trade-eltél Gabóval 😛fetomy
Ez így ebben a formában nem igaz... Cutolhatnám Charles Johnsont is abból a trédből és akkor nem mentettél meg semmitől 😀Rataxes
Főleg, hogy ezt Adam írta 😀Wyatt
Ja akkor jó, most épp fél órája azon gondolkodom, hogy ezt vajon honnan ásta elő rata, mert azt se tudom már hogy miről lehet szó 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rata: én megmentettelek attól hogy kivágjanak, mert cap hitet trade-eltél Gabóval 😛fetomy
Ez így ebben a formában nem igaz... Cutolhatnám Charles Johnsont is abból a trédből és akkor nem mentettél meg semmitől 😀Rataxes
Főleg, hogy ezt Adam írta 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata: én megmentettelek attól hogy kivágjanak, mert cap hitet trade-eltél Gabóval 😛adam8
Ez így ebben a formában nem igaz... Cutolhatnám Charles Johnsont is abból a trédből és akkor nem mentettél meg semmitől 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor igazam volt a 61-gyel délelőtt.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
na ugye csak kiderül, hogy milyen fontos a vessző is 😛 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért nem tökéletes a cucc:

3/2. Buccaneers: Brandon Brooks G, (Miami-Ohio)
4/13. Buccaneers: Tank Carder LB, (TCU)
7/40. Panthers: Greg Zeuerlein, K (Missouri Western State)
4/16. Buccaneers*: Antonio Allen S, (South Carolina)
4/35. Broncos: B.J. Coleman, QB (Chattanooga)

Rata: én megmentettelek attól hogy kivágjanak, mert cap hitet trade-eltél Gabóval 😛adam8
Hoppá igen. Méghozzá azért nem tökéletes, mert néhányan szeretik rosszul írni a selectiont 😛

Pl. a buccaneers három pickje azért maradt ki, mert a vessző rossz helyen van 😂 Ugyanis darabteli az pontos egyezést keres, így Brandon Brooks-ra nem találta meg a Brandon Brooks G cellát 😀 (mivel excelbe külön cellába kellett rakni az adatokat, aminél a ,-nél választotta el a cellákat, így a nevébe került a poszt is)

Zeuerlein pedig helyesen Zuerlein, az ilyen B.J. Colemaneket pedig space nélkül írták be IRL, itt meg B. J.-nak 😊

Úgyhogy legközelebb majd helyesen csináljátok a trackert és tökéletes lesz 😀

egyébként attól még jó, nyilván amúgyis rá kell keresni választás előtt a trackerben 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nagyon rendes leszek: tessékfetomy
Köszi szépen! Ha lesz rá módom viszonzom a szívességet! (adam8 és Wyatt meg felkerült a "nekiknemsegítünksemmiben" listára 😛 )Rataxes
Az enyém otthon még félkész állapotban van (itteni lista, meg irl, összevetni még nem volt időm) 😀

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊fetomy
Na ezt a funkciót pl. nem vágom, de majd megpróbálom kiokoskodni...Rataxes
DARABTELI(A:A;B1) ahol A oszlopban vannak az itt draftoltak nevei, B1-ben pedig az IRL 1/1 neve pl. Amelyik cellába beleírod és lehúzod, odarak egy 1-et vagy 0-át attól függően,hogy megtalálta-e.

De nagyon rendes leszek: tessékfetomy
Azért nem tökéletes a cucc:

3/2. Buccaneers: Brandon Brooks G, (Miami-Ohio)
4/13. Buccaneers: Tank Carder LB, (TCU)
7/40. Panthers: Greg Zeuerlein, K (Missouri Western State)
4/16. Buccaneers*: Antonio Allen S, (South Carolina)
4/35. Broncos: B.J. Coleman, QB (Chattanooga)

Rata: én megmentettelek attól hogy kivágjanak, mert cap hitet trade-eltél Gabóval 😛

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ja ezért lett neked 68 ember 😀 azokat a játékosokat is beletette, akik egyetemi csapatának neve nálunk kicsit másképp lett leírva, Brandon Books pl. sima 3. körös volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De nagyon rendes leszek: tessékfetomy
Köszi szépen! Ha lesz rá módom viszonzom a szívességet! (adam8 és Wyatt meg felkerült a "nekiknemsegítünksemmiben" listára 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
B.J. Colemant én draftoltam
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊fetomy
Na ezt a funkciót pl. nem vágom, de majd megpróbálom kiokoskodni...Rataxes
DARABTELI(A:A;B1) ahol A oszlopban vannak az itt draftoltak nevei, B1-ben pedig az IRL 1/1 neve pl. Amelyik cellába beleírod és lehúzod, odarak egy 1-et vagy 0-át attól függően,hogy megtalálta-e.

De nagyon rendes leszek: tessék
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊fetomy
Na ezt a funkciót pl. nem vágom, de majd megpróbálom kiokoskodni...Rataxes
Na mondjuk ezt én sem ismertem 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊fetomy
Na ezt a funkciót pl. nem vágom, de majd megpróbálom kiokoskodni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊fetomy
Na akkor 1 órám kárba ment 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
1 óra? Berakot excelben az IRL draft trackert meg az ittenit, majd egy DARABTELI-t végighúzol rajta 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van valaki aki már kigyűjtötte az IRL draftolt, de nálunk UDFA játékosokat...? Ha igen akkor igazán megkímélhetne engem (és sorstársaimat) a böngészgetéstől 😊Rataxes
Úgy mi az izgalom az UDFA draftban? 😛adam8
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀Rataxes
Ha már helyetted dolgoztak a csapatok a játékos kiválasztásánál, ennyi a minimum, amit megtehetsz 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van valaki aki már kigyűjtötte az IRL draftolt, de nálunk UDFA játékosokat...? Ha igen akkor igazán megkímélhetne engem (és sorstársaimat) a böngészgetéstől 😊Rataxes
Úgy mi az izgalom az UDFA draftban? 😛adam8
Háát, nekem nem attól lesz izgalmasabb hogy 1 órán keresztül két lista összehasonlításával vesződök 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Van valaki aki már kigyűjtötte az IRL draftolt, de nálunk UDFA játékosokat...? Ha igen akkor igazán megkímélhetne engem (és sorstársaimat) a böngészgetéstől 😊Rataxes
Úgy mi az izgalom az UDFA draftban? 😛