NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 846
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Inkább legyen egy, amit csak ketten tudtok editelni, a többiek meg nézhetik.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
legjobb vagy rata!

editke: de miért public ? pl a csaló fake egy trade előtt biztos beleokoskodna, de más is akár tök véletlenül klikkelget, mint magdika a földhivatalban. gondolom mindenki vezeti magának, minek nyúlhat ebbe ?gabtsi
Höri, Te gmailon egy másik változathoz kaptál hozzáférést, ez amit ide linkeltem az imént bárki által editálható szóval lehet hogy egy-két dolog már el van benne cseszve 😊Rataxes
😊
Csináltam egy public változatot hogy lehessen tesztelgetni, ezt linkeltem ide, természetesen Höri verziója titkosított 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legjobb vagy rata!

editke: de miért public ? pl a csaló fake egy trade előtt biztos beleokoskodna, de más is akár tök véletlenül klikkelget, mint magdika a földhivatalban. gondolom mindenki vezeti magának, minek nyúlhat ebbe ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pár dolog amit már leírtam ugyan - egy részét ide egy részét meg Neked PM-ben:
- a fizuknál a számok közötti szóközöket nem szeretik a képletek
- a bünti fölötti részen minden csapatnál rejtve van 51 sor ami nullásokkal van tömve, ez a top 51 fizu számolásához kellett, ezek nélkül az 51-nél kevesebb játékossal rendelkező csapatoknál/későbbi éveknél hibát jelzett a dolog... az alul, fekete háttéren fehérrel írt rész szintén a top 51 számolása miatt van bent
- egy-két csapatnál találtam eltérést az általad és a képletek által számított összfizuk között: a San Diego 2013-as, a chicago 2013-as, valamint a Detroit '14-'15-'16-os összfizuja hibádzik, nem tudom hogy a Te verziód vagy a google docos a jó
- bármiféle változtatás után automatikusan menti magát a doksi

Elég értelemszerű a dolog használata szerintem, majdnemhogy tiszta MS Excel, de ha bármi kérdésed adódna természetesen állok rendelkezésre 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, Te gmailon egy másik változathoz kaptál hozzáférést, ez amit ide linkeltem az imént bárki által editálható szóval lehet hogy egy-két dolog már el van benne cseszve 😊Rataxes
oksa, akkor elkezdem magam kiismerni benne.

a rosterek egyébként múlt hét csütörtöki állapotban vannak, mielőtt elindultam volna pestre, akkor baszakodtam vele utoljára, de ma etse beírom a maradék újoncokat is.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Höri, Te gmailon egy másik változathoz kaptál hozzáférést, ez amit ide linkeltem az imént bárki által editálható szóval lehet hogy egy-két dolog már el van benne cseszve 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na majd az RFAkat ki kell színeznem

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
végül lett all-in-one xl sheet a rosterekről ?gabtsi
Igen, elkészültem vele:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdC1qMW1Xd2I5RDZ4VWN3YmNtTndwalE#gid=28
Természetesen Höri is kapott értesítést, remélem kényelmesnek/megfelelőnek találja a Google doc-os környezetet és a még nem regisztrált roster move-okat már ebben vezeti 😊
Ha minden igaz akkor a csütörtök délelőtt az itteni rosteres topicban lévő állapotokat tükrözi a dolog - úgy vettem észre hogy ekkor a csapatok egy részénél már be voltak írva a draftolt játékosok is.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
végül lett all-in-one xl sheet a rosterekről ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Végre PR, kiváncsian várom... Én átszámolgattam a napokban hogy a Somos féle pontozási rendszerben most hány pontot adnék magamnak - a kapott eredmény az akkori rangsorban valahova a 25-29. hely tájékára pozícionált volna (a tavalyi 13 helyett). Remélem fetomy azért kevésbé lesz szigorú mint én voltam magammal 😀Rataxes
Megszavazok neked egy 24. helyet 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Végre PR, kiváncsian várom... Én átszámolgattam a napokban hogy a Somos féle pontozási rendszerben most hány pontot adnék magamnak - a kapott eredmény az akkori rangsorban valahova a 25-29. hely tájékára pozícionált volna (a tavalyi 13 helyett). Remélem fetomy azért kevésbé lesz szigorú mint én voltam magammal 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, pedig már tavaly is körbeszopattuk a Northot, gyak négy erős csapat volt 😀
Ne csak az 1-2. kört nézd, nekem a 3.-ból jött négy 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
AFC South pedig a legerősebb 😀fetomy
as usual

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megintcsak: hajrá! 😀 Remélem már este tudunk rajta flamelni 😀 Előre szólok, hogy legalább 5 helyjel hátrébb raktál, mint kellett volna.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Előre félek, de hajrá, hajrá 😊
(U.i: lesz még erősítésem, azt is vedd bele 😀)Wyatt
Persze, belevettem hogy mindenki a jövő héten vesz franchise QB-t, top1 RB-t elit WR-t, és satöbbit 😀

Egyébként a draftról az ilyen 1-2. körös pickeket is beleszámítottam valamennyire. Eltart egy darabig, mert igyekszem mindenkinek akit kevésbé ismerek jól utánanézni, de nyilván szubjektív lesz így is 😊 Viszont igyekszem ha már ilyen sokáig tart, megdobni valami érdekességgel 😀

Egyébként hogy mennyire van félnivalód: Egyelőre a ti és a mi csoportunk a két leggyengébb, AFC South pedig a legerősebb 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fetomy, a projekteddel hogy állsz? 😀tenorx
Még két csoport van vissza, csak mivel nem csoportonként rakom ki hanem PR-ként utolsótól nézve, muszáj először végigvenni őket 😊 Ma este/holnap délelőtt elkezdem kirakni 😊fetomy
Előre félek, de hajrá, hajrá 😊
(U.i: lesz még erősítésem, azt is vedd bele 😀)

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hajrá 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy, a projekteddel hogy állsz? 😀tenorx
Még két csoport van vissza, csak mivel nem csoportonként rakom ki hanem PR-ként utolsótól nézve, muszáj először végigvenni őket 😊 Ma este/holnap délelőtt elkezdem kirakni 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fetomy, a projekteddel hogy állsz? 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Direkt írtál mindenhova steelt? 😀tenorx
Ralshon Jeffery után mit vársz? 😛szaba
Ja elég durva, elírtam egy betűvel a rossz copy paste miatt, nem is értem hogy vagyok képes így élni.Delonso_
Elég sok nevet elírtál már mióta gm vagy, de most már tudom, hogy mi az oka. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Direkt írtál mindenhova steelt? 😀tenorx
Ralshon Jeffery után mit vársz? 😛szaba
Ja elég durva, elírtam egy betűvel a rossz copy paste miatt, nem is értem hogy vagyok képes így élni.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Broyles hatalmas steal valóban, konkrétan 10 hellyel ment ki hamarabb 😀Höri
Úgy hiszem ahhoz képest, hogy hatalmas reachnek tartottátok, ez a -10 hely is elég jó.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Direkt írtál mindenhova steelt? 😀tenorx
Aha 😊

Mi nem lopunk, viszont acélból vagyunk.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Direkt írtál mindenhova steelt? 😀tenorx
Ralshon Jeffery után mit vársz? 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Látom én, ha épp gépnél vagyok... 😊

Pár perc és választok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!