NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 834
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Ha az én secondarym pozitív számot mer kapni, akkor hiteltelen az egész.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem eddig igen korrekt a PR.
Bár az elejéről még lesz aki nem ért majd egyet.
Szintén várom a folytatást. Toljátok a pluszokat.Delonso_
Dánke, dánke 😊

Hát ilyen Stez-Tenorx-Wyatt sírásra mindenképpen számítok 😀 De igyekeztem mind a hármat első helyre tenni, így talán nem lesz majd baj 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Toca: De ilyet ne jelentsél már ki egy ilyen trade-el bazdmeg 😀

Denver Broncos adja:
Eli Manning
Detroit Lions adja:
Melvin Ingram DE + Ronnell Lewis DE + James Laurinaitis LB + 2013/1(Lions)fetomy
Bazdmeg, kérem vissza Ingramet meg Laut.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Toca: De ilyet ne jelentsél már ki egy ilyen trade-el bazdmeg 😀

Denver Broncos adja:
Eli Manning
Detroit Lions adja:
Melvin Ingram DE + Ronnell Lewis DE + James Laurinaitis LB + 2013/1(Lions)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem eddig igen korrekt a PR.
Bár az elejéről még lesz aki nem ért majd egyet.
Szintén várom a folytatást. Toljátok a pluszokat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fetomy állat, lett nem tudom hogy kerültem ennyire előre 😀. Érdekes ráakartam erősíteni az O-ra erre a D lett jó 😀 Ki érti ezt 😀
Egyedül RT drafttal nem értek egyet 😀
1 évig még jó lesz az Újpest szlogen nekem ,csak aggódom ha ennyire elől vagyok hogy lesz 1/1 😀Toca
A lehető legjobban kezdted a kétszeres SB-győztes Elit irányítód eladásával 😂

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Fetomy állat, lett nem tudom hogy kerültem ennyire előre 😀. Érdekes ráakartam erősíteni az O-ra erre a D lett jó 😀 Ki érti ezt 😀
Egyedül RT drafttal nem értek egyet 😀
1 évig még jó lesz az Újpest szlogen nekem ,csak aggódom ha ennyire elől vagyok hogy lesz 1/1 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már csak 4 posztot? 😀tenorx
Persze, majdnem 😀fetomy
5? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már csak 4 posztot? 😀tenorx
Persze, majdnem 😀
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Grat fetomy, jo lett!
csak engem ne rakj top20ba, addig nem is lesz gaz 😊Stez
Mr. Fürdőskurva is back!tenorx
Some things'll never change...


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már csak 4 posztot? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tenorx: Rakosgatom persze, de kell köztük idő, hogy lehessen emésztgetni és várakozni 😛 😊 Mondjuk neked nem kell már sokat várnod 😛

Storm: Tudomén, csak itt általában mindenkinek hof csapata van, így nem is szokás elfogadni a negatív kritikát 😀

empty: Meg kell valljam, Kolbot én nagyon nem tartom semmire 😀 Emiatt értékeltem lejjebb biztos, de hát ennyi szubjektivitás kell, meg hát ez úgyis még csak félig a te értékelésed 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Ez is jó lett, ment is a plusz 😊
Bár nálam McCoy egyedül jobb mint Hillis+DeMarco, de védhető ez az álláspont is perszeWyatt
Nem teljesen értek egyet, de ami fontosabb, hogy az RB poszt az, ahol muszáj legyen mögötted jóféle RB, mert könnyen sérülsz, fáradsz plusz 1 fajta RB ellen könnyebb védekezni is 😊

Storm: Hurrá, van aki pozitívan reagál egy hátsó helyre 😀 Reméltem, hogy azért nem mindenki küldd el az anyámba 😀fetomy
Nem reagáltam, de alapvetően az én részem is eléggé reális. Mondjuk én bízok Kolbban, IRL a Cards azért húzott 3 nem is rossz OL-t (Massie, Kelemete, Potter) és Kolb is akk volt jó az Eaglesben mikor megvédte az OL.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ez is jó lett, ment is a plusz 😊
Bár nálam McCoy egyedül jobb mint Hillis+DeMarco, de védhető ez az álláspont is perszeWyatt
Nem teljesen értek egyet, de ami fontosabb, hogy az RB poszt az, ahol muszáj legyen mögötted jóféle RB, mert könnyen sérülsz, fáradsz plusz 1 fajta RB ellen könnyebb védekezni is 😊

Storm: Hurrá, van aki pozitívan reagál egy hátsó helyre 😀 Reméltem, hogy azért nem mindenki küldd el az anyámba 😀fetomy
Miért küldenélek el? Tudom én, hogy nem jó túlzottan ez a csapat, mivel az OL fejlesztésére nem maradt se pénz, se energia, ugyanez igaz a WR/TE csoportra is, igaz jó TE-m talán még soha nem is volt... 😀

Ha rendesen meg van magyarázva, akkor nem szoktam belekötni az értékelésekbe... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma kiposztolhatod a többit is 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez is jó lett, ment is a plusz 😊
Bár nálam McCoy egyedül jobb mint Hillis+DeMarco, de védhető ez az álláspont is perszeWyatt
Nem teljesen értek egyet, de ami fontosabb, hogy az RB poszt az, ahol muszáj legyen mögötted jóféle RB, mert könnyen sérülsz, fáradsz plusz 1 fajta RB ellen könnyebb védekezni is 😊

Storm: Hurrá, van aki pozitívan reagál egy hátsó helyre 😀 Reméltem, hogy azért nem mindenki küldd el az anyámba 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat fetomy, jo lett!
csak engem ne rakj top20ba, addig nem is lesz gaz 😊Stez
Mr. Fürdőskurva is back!tenorx
Hát ha egyszer bejön neki 😀
Én már előre féltem az 1-2-t, nehogy ők se jussanak playoffba 😂

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem az érdekel majd, hogy a végén mi fog számítani 😀Wyatt
Jó kérdés, de nem dereng hogy szezon közben külön szedte volna Höri a PS-t meg az aktív rostert, úgyhogy szerintem akkor is a teljes keret (61 fő) top 51 fizetése számít majd... Már csak azért is mert ugye reg. seasonban a sérülések okozta embercserék miatt eléggé összemosódik a practice squad meg az aktív roster.Rataxes
Hát nekem mindegy, csak eddig az 53-ból számított elvileg az 51, mondjuk kb mindegy volt, mert általában nem a pénzesebbek voltak ps-ben 😊
(Most a vetminek megemelt pénzeivel nem feltétlen alakul majd így)

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat fetomy, jo lett!
csak engem ne rakj top20ba, addig nem is lesz gaz 😊Stez
Mr. Fürdőskurva is back!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez is jó lett, ment is a plusz 😊
Bár nálam McCoy egyedül jobb mint Hillis+DeMarco, de védhető ez az álláspont is persze

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Engem az érdekel majd, hogy a végén mi fog számítani 😀Wyatt
Jó kérdés, de nem dereng hogy szezon közben külön szedte volna Höri a PS-t meg az aktív rostert, úgyhogy szerintem akkor is a teljes keret (61 fő) top 51 fizetése számít majd... Már csak azért is mert ugye reg. seasonban a sérülések okozta embercserék miatt eléggé összemosódik a practice squad meg az aktív roster.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Wow, #25, tavaly senkinél nem voltam asszem 30-on belül, ez haladás... 😊

Jó ez így, köszi az értékelést, tisztában vagyok én is a hiányosságokkal, most ennyire futotta... 😊

A WR/TE csoport akkor alakul majd, ha Quick jó lesz, egyébként szopok, de ez benne van, illetve jövőre az OL-re kell majd áldozni... 😊

Szerk.: szerintem a támadó oldalon 3 fasza játékosom van 3 fontos posztra, de ezen nem fogunk összeveszni... 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk most az a kérdés, hogy 53-as, vagy 60-as rostert veszünk-e alapnak
Mert nálam az első volt, így abból a top51-et számoltam, ami 100k-val kevesebbre (idei újoncok többet kapnak 50k-val, mint a másodéves vet minesek) jön ki (ha a 60-ast vesszük is megoldom, csak érdekel)Wyatt
Szerintem ilyenkor még a teljes létszám alapján számoljuk, tekintettel arra hogy PS még nincs kijelölve - nem tudom hogy erre vonatkozott-e a kérdésed...Rataxes
Engem az érdekel majd, hogy a végén mi fog számítani 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mondjuk most az a kérdés, hogy 53-as, vagy 60-as rostert veszünk-e alapnak
Mert nálam az első volt, így abból a top51-et számoltam, ami 100k-val kevesebbre (idei újoncok többet kapnak 50k-val, mint a másodéves vet minesek) jön ki (ha a 60-ast vesszük is megoldom, csak érdekel)Wyatt
Szerintem ilyenkor még a teljes létszám alapján számoljuk, tekintettel arra hogy PS még nincs kijelölve - nem tudom hogy erre vonatkozott-e a kérdésed...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na kivancsi leszek, hogy az en WR sorom hanyas osztalyzatot fog kapni, kb. az az egyetlen poszt, amit meg vastagnak is erzek
bar elore latom, hogy fetomy a DL-em is jol lehuzza majd, csak mert szerinte Dorsey fos 😀