NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 833
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 344 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fetomy kapsz egy mcfairlane weeden babat ha nyomatod a prt schnellbe.

neztem a draft trackert es csak 1 eszrevetelem lenne amit legyszi javitson vmi illetekes:
a chekwa kompenzacio eltorlodott mar egy masik trade miatt !Fake
sorry, ezidáig elkerülte a figyelmemet, javítva.

ha Delonso OLje 5ös, akkor az enyém hanyas? 2-es? 😀

leszarom, top20ba vagyok :cool: 😉 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
fetomy, lehet egy nem kötözködő kérdésem?

WR/TE: 4 - Marshall nyilván nagyon jó, de mögötte max Royal aki még elmegy valaminek. Fells so-so, de azért ezen az egységen nagyon sok javítani való van.

WR/TE: 8 - Van no1 WR és TE, viszont gyenge a depth és pl. második számú elkapó sincsen.

WR/TE: 7 - Nagyszerű játékosok, két probléma: 1) nincs no1 WR (bár Bryant jól halad afelé), 2) még nem szóltak nekik, hogy TE is kéne. Ha Jeffery beválik, akkor ez sokkal jobb lesz.

WR/TE: 7 - Tök jó a depth, de ki lesz no1? Ráadásul Pitta se egy Gates, kellene legalább 1 elit célpont.

Hogy jött ki nálam a 4? Nem kötözködnék, csak érdekelne... 😊

(((Szerintem van egy top10-15 körüli WR-em, egy közepesen jó slot WR-em (mindkettő előnyére váltott idén), egy IRL 2/1-es rookie-m, aki ráadásul WR need-es csapatba került, valamint egy jól blokkoló és egész jól elkapó TE-m. De meggyőzhető vagyok... 😊 )))



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na igen, köszönet mindenesetre, klasz PR.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk ezt az OL-t lehet egy kicsit tényleg benéztem 😊 Túlzásnak gondolom hogy ligaelit, de valóban alullőttem kissé 😉

Paea egyáltalán nem lesz kezdő 😉 Kapni fog lehetőséget persze, de sima Melton-BigToe páros fog kezdeni nálunk. De nem rossz, kétségkívül, csak lehetett volna 1/1 is, ha nem annyira jó 😊

LB 7-es lett, mert Willis fasza és Henderson is még jó. Wagnerből is lehet kezdő, de hogy milyen az ugye még kérdéses, és a depthed itt szerintem kevés. Nyilván ha Wagner jó lesz, akkor ez ennél jobb, de az ilyen "korai" rookie-kat igyekeztem úgy belőni, hogy nem rögtön megadni nekik a fasza osztályzatot. Főleg ha nem első kör eleje. De amúgy ez azért is lett csak 7-es, mert sok jobbat láttam 😊

DB-nél meg akkor vedd úgy, hogy itt visszaadtam valamennyit az OL-ből,és akkor kb. sikerült is az átlagot eltalálni 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah megjöttem én is.

A Qb-t köszönöm hogy ilyen sokra tartod, én csak reménykedni tudok benne.

Az RB-vel egyetértek.

A WR-ben teljesen igazad van. Kezdő TE nincs, talán még lesz ide egy csere idén, de ebben nem vagyok biztos. Dez lenne a NO1 WR, végül is Little is az, csak sok a dropja, így inkább nr2 Jefferyvel küzdve, aztán a többi...

OL no ebben nem értek egyet nagyon. Long elit. Gaither remek LT, de Gilbert is LT lesz. Incognito évek óta kezdő és nem is rossz. Unger remek szezont tolt, depthnek pedig ott van Brooks, aki kezdő lesz a Houstonban és Reid, aki vagy lesz valaki vagy nem Baltimoreban, nameg az apró. Ez szerintem ligaelit egység.

Dl Teljesen igaz, bár Paea is kezdő lesz és ő is tavalyi második körös.

LB, Wagner most jött a második körben, szerintem kezd is a Hawksban már idén, emellé P-Will és Henderson elmegy, de az tény, P-Will nagyságrendekkel jobb mint a többi.

DB: 8 - Ohh köszönöm, sajnos én csak CB-ben érzem magam erősnek, a safetyk... hááát...

Edit mondja köszönöm a PR-t hasznos volt látni mit gondolsz a gyengeségünknek, ment a +1.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy kapsz egy mcfairlane weeden babat ha nyomatod a prt schnellbe.Fake
Jöhet, köszi 😀

A folytatás viszont valószínű csak este gyün. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy kapsz egy mcfairlane weeden babat ha nyomatod a prt schnellbe.

neztem a draft trackert es csak 1 eszrevetelem lenne amit legyszi javitson vmi illetekes:
a chekwa kompenzacio eltorlodott mar egy masik trade miatt !
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ket megjegyzes:
- Saints is too high 😛
- lesz 10-esnel magasabb osztalyzat? 😛Igor
- Lejjebb akartam tenni őket, csak nincs hova 😀
- Lesz igor-pr? 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Tenorx: Rakosgatom persze, de kell köztük idő, hogy lehessen emésztgetni és várakozni 😛 😊 Mondjuk neked nem kell már sokat várnod 😛

Storm: Tudomén, csak itt általában mindenkinek hof csapata van, így nem is szokás elfogadni a negatív kritikát 😀

empty: Meg kell valljam, Kolbot én nagyon nem tartom semmire 😀 Emiatt értékeltem lejjebb biztos, de hát ennyi szubjektivitás kell, meg hát ez úgyis még csak félig a te értékelésed 😊fetomy
Hát én attól elég messze vagyok, ezt tudom jól... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
én már megszoktam, hogy a szurkolók szemében mindig az a jó (jobb) játékos, aki nem játszik, szóval nem reklamálok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem aki rookieként 8 meccs alatt összerohangál 850 yardot az nem olyan rossz, Hillis meg ha visszatér a clevelandi formájához ez simán 10-es egység, egyben is tudja tartani még sok évig őket Visi, jelenleg én se adnék rá 10-est, de 9-est mindenképpen.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ket megjegyzes:
- Saints is too high 😛
- lesz 10-esnel magasabb osztalyzat? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 344 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó kérdés, de nem dereng hogy szezon közben külön szedte volna Höri a PS-t meg az aktív rostert, úgyhogy szerintem akkor is a teljes keret (61 fő) top 51 fizetése számít majd... Már csak azért is mert ugye reg. seasonban a sérülések okozta embercserék miatt eléggé összemosódik a practice squad meg az aktív roster.Rataxes
Hát nekem mindegy, csak eddig az 53-ból számított elvileg az 51, mondjuk kb mindegy volt, mert általában nem a pénzesebbek voltak ps-ben 😊
(Most a vetminek megemelt pénzeivel nem feltétlen alakul majd így)Wyatt
53-ból.

A Murray-Hillis páros nálam mondjuk 7-nél biztos nem több. 😀 Én is felkaptam a fejem néhány magas pontértéknél.szaba
Láttad Murrayt játszani?adam8
McCoynak pontosan 10szer annyi TDja volt tavaly mint neki 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Jó kérdés, de nem dereng hogy szezon közben külön szedte volna Höri a PS-t meg az aktív rostert, úgyhogy szerintem akkor is a teljes keret (61 fő) top 51 fizetése számít majd... Már csak azért is mert ugye reg. seasonban a sérülések okozta embercserék miatt eléggé összemosódik a practice squad meg az aktív roster.Rataxes
Hát nekem mindegy, csak eddig az 53-ból számított elvileg az 51, mondjuk kb mindegy volt, mert általában nem a pénzesebbek voltak ps-ben 😊
(Most a vetminek megemelt pénzeivel nem feltétlen alakul majd így)Wyatt
53-ból.

A Murray-Hillis páros nálam mondjuk 7-nél biztos nem több. 😀 Én is felkaptam a fejem néhány magas pontértéknél.szaba
Láttad Murrayt játszani?adam8
Jó, és szted akkor egyből 10-es, mert volt pár jó meccse? Ez esetben én kérek elnézést. Bob Sanderst megvenném!
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Engem az érdekel majd, hogy a végén mi fog számítani 😀Wyatt
Jó kérdés, de nem dereng hogy szezon közben külön szedte volna Höri a PS-t meg az aktív rostert, úgyhogy szerintem akkor is a teljes keret (61 fő) top 51 fizetése számít majd... Már csak azért is mert ugye reg. seasonban a sérülések okozta embercserék miatt eléggé összemosódik a practice squad meg az aktív roster.Rataxes
Hát nekem mindegy, csak eddig az 53-ból számított elvileg az 51, mondjuk kb mindegy volt, mert általában nem a pénzesebbek voltak ps-ben 😊
(Most a vetminek megemelt pénzeivel nem feltétlen alakul majd így)Wyatt
53-ból.

A Murray-Hillis páros nálam mondjuk 7-nél biztos nem több. 😀 Én is felkaptam a fejem néhány magas pontértéknél.szaba
Láttad Murrayt játszani?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
egyébként jó látni fetomy hogy dobálózol a 9-10-ekkel, csak sajnos néhol ok nélkül 😀 ment a +eaglesmcnabb
Igen kétségkívül -taáln írtam is- megszaladtam és felértékeltem dolgokat itt-ott, de hát inkább azért szidjanak hogy túl nagyra tartom, mint túl szarnak 😀

Szélesebb skála kellett volna az biztos, de ha az összkép reális lesz akkor kevésbé gond 😊fetomy
Inkább raknád az újat 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként jó látni fetomy hogy dobálózol a 9-10-ekkel, csak sajnos néhol ok nélkül 😀 ment a +eaglesmcnabb
Igen kétségkívül -taáln írtam is- megszaladtam és felértékeltem dolgokat itt-ott, de hát inkább azért szidjanak hogy túl nagyra tartom, mint túl szarnak 😀

Szélesebb skála kellett volna az biztos, de ha az összkép reális lesz akkor kevésbé gond 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
A Murray-Hillis páros nálam mondjuk 7-nél biztos nem több. 😀 Én is felkaptam a fejem néhány magas pontértéknél.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 344 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez is jó lett, ment is a plusz 😊
Bár nálam McCoy egyedül jobb mint Hillis+DeMarco, de védhető ez az álláspont is perszeWyatt
Nem teljesen értek egyet, de ami fontosabb, hogy az RB poszt az, ahol muszáj legyen mögötted jóféle RB, mert könnyen sérülsz, fáradsz plusz 1 fajta RB ellen könnyebb védekezni is 😊

Storm: Hurrá, van aki pozitívan reagál egy hátsó helyre 😀 Reméltem, hogy azért nem mindenki küldd el az anyámba 😀fetomy
Nem reagáltam, de alapvetően az én részem is eléggé reális. Mondjuk én bízok Kolbban, IRL a Cards azért húzott 3 nem is rossz OL-t (Massie, Kelemete, Potter) és Kolb is akk volt jó az Eaglesben mikor megvédte az OL.empty taxi
el kell hogy szomoríjjalak: Kolb nem volt jó soha az Eaglesben. 😀

egyébként jó látni fetomy hogy dobálózol a 9-10-ekkel, csak sajnos néhol ok nélkül 😀 ment a +

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert szólj, ha nem, és nem írok semmitWyatt
Ne viccelj, pont ez a lényege 😀fetomy
Akkor meg ne halljak még egy ilyen sírós szöveget, nem vagyok én Stez 😀
Toca meg inkább PM-re reagáljon, Üres taxi ladája sem olyan üres már

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Ingram mozdítható? 😀szaba
Eli trade utan meg kerdeses hogy nincs mozdithatatlan jatekosom?
Van az az ar amiert odaadom.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mert szólj, ha nem, és nem írok semmitWyatt
Ne viccelj, pont ez a lényege 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Ingram mozdítható? 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Toca: De ilyet ne jelentsél már ki egy ilyen trade-el bazdmeg 😀

Denver Broncos adja:
Eli Manning
Detroit Lions adja:
Melvin Ingram DE + Ronnell Lewis DE + James Laurinaitis LB + 2013/1(Lions)fetomy
Hat igen mint irtam nem sikerult 😀 Ugyanarrol beszelunk.
Eli meg tulertekelt iden fasorba se lesz 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem eddig igen korrekt a PR.
Bár az elejéről még lesz aki nem ért majd egyet.
Szintén várom a folytatást. Toljátok a pluszokat.Delonso_
Dánke, dánke 😊

Hát ilyen Stez-Tenorx-Wyatt sírásra mindenképpen számítok 😀 De igyekeztem mind a hármat első helyre tenni, így talán nem lesz majd baj 😀fetomy
Sírásra nem kell (eddig sem sírtam soha), de reagálni azt biztos fogok nyugi. Mondjuk ez a lényege nem? 😀 Mert szólj, ha nem, és nem írok semmit