NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na kiment Massie is, a Cardsban legalább egyből kezdő lesz... 😀

Egyébként frissült a KeKí.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TyR D-t kapott JJ-től (én se adtam volna sokkal jobbat) ahhoz képest most elég impresszíven fest eddig a draftja 😊
az eddig kiment playerei mind nagyon jó helyre kerültek irl, ráadásul nagyrészük komoly steal is volt
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én Massiet is küldeném a Texansba, Manningben meg titkon reménykedek, hogy második kör első felében elmegy 😊adam8
Na ezek nem jöttek össze, de nem én vagyok a hülye, hanem az IRL GM-ek... 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mai napi program: Fetomy minden csapattopicban megvédi a reachelve húzott, szar QBit 😛tenorx
A reach és a szar jelzők esetén azért én ha nem haragszol, tenorx helyett jobban bízom egyelőre az IRL GM-ekben 😛

De amúgy mi alapján is reach tulajdonképpen? 😛

Egyébként meg persze, hogy védem, mert én sem véletlenül húztam be őket 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem gondoltam volna hogy Schwartz lesz az első IRL draftolt játékosom... 😐

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A mai napi program: Fetomy minden csapattopicban megvédi a reachelve húzott, szar QBit 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Pead a Ramsben 2/18-ra, SJ-nél már nincs sok a tankban, szvsz kb. hasonló szerepre számíthat IRL, mint nálam CJ mellett.
Crawford 3/18 Cowboys, be fog kerülni a DE rotációba, ennek is örülünk, mondjuk ha vki mint 4-3 LDE-ként számított volna rá annak jobban örültem volna.
Matthews és Wade még bent van de legkésőbb az 5. körben ők is el fognak kelni szvsz.
A Baker-Ballard párost szvsz valszeg szintén draftolják kb ott ahol én a 7. kör környékén.
Mondjuk ha folytatódik a tendencia akk minden kör 18. pickjére kell hatványozottan odafigyelnem 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha valakiről több helyen azt írják, hogy 2-3. körös prospekt, elég jó combine-t csinál, kiveszem 5/4-re, elmegy 3/9-re, az szerintem nem rólam állít ki negatív képet...

Nem képzelem én magam scout-nak, csak tudom értelmezni az ő írásaikat néha... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy pl. már más kérdés, aki nemhogy négy QB-t húzott, de abból egy első, egy második és egy harmadik körös lett, ott már van miért tapsikolnijjncaa
Még a végén éppen a QB-k miatt lesz a draftom jó 😊

Egyébként nekem könnyebb dolgom volt ezzel, mert itt a GM játékban meg úgy egyáltalán szurkolók között nagyon előítéletesek tudnak/tudtok lenni a QB-kkal. Tényleg aki nem 1/1 várományos, azt már be sem érdemes húzni szinte. A Weeden-Browns, Osweiler-Broncos és Seahawks-undersized QB pickek pl. sztem majdhogynem Luck to Colts bizonyosságúak voltak, csak utóbbinál inkább Kellen Moore-ra számítottam 😊

Megmondom őszintén, hogy függetlenül attól, hogy ennyi még semmire sem garancia, azok után amit kaptam a QB pickekért, mostmár kábé az sem érdekelne ha mindenki más udfa lenne, nagyon örülnék 😊 Már csak a homérkodásról kéne leszoknom, mert az lett volna az igazi, ha Brewster helyett Irvint húzom 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Fenébe, Hillman pont a Broncosba ment. 😕
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most nem azért, hogy a mundér becsületét védjem, de attól, hogy egy embert bémákoltatok, ne már scoutnak érezzétek magatokat... Fetomy pl. már más kérdés, aki nemhogy négy QB-t húzott, de abból egy első, egy második és egy harmadik körös lett, ott már van miért tapsikolni

Én sem panaszkodhatom, Kirkpatrick és Brockers a helyén kelt el, mellette három 1-2 körös steal, ha Green még elmegy hamar ma (eddig kevés TE-t vittek), és a másik négyből kettőt draftolnak, akkor A+-os a draftom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát eddig kurva szar a draftom.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah.
Gilmore 1/16->1/10 (-6)
Weeden 2/17->1/22 (-27)
Zeitler 2/2->1/27 (-7)
Osweiler 2/31->2/25 (-6)
Wilson 4/10->3/12 (-30)

A draftot javarészt meghatározó top6 pickemből úgy néz ki csak Brewster fog később elkelni mint ahol én húztam, de hát ebben biztos is voltam, hisz félig homérkodás volt részemről. Viszont ez nagyon tetszik eddig nekem, Weeden és Wilson 1 körös steal, és a másik háromtól se rosszak ezek a 6-7 helyek.
Ráadásul ahogyan vártam, Weeden elmegy rögtön kezdeni akár, Osweiler meg kb. a legjobb helyre került PM mögé. 2 év és jöhet is. Wilson olyan szempontból jó helyen van, hogy Flynn helye sem biztos, Tarvy meg fos, úgyhogy neki is simán van esélye PC kezei alatt kinőni valami faszántos kis playerré, olyan szempontból meg nem, hogy ott az elején biztos, hogy Flynn lesz csak aakire számítanak.

De ez kurvanagy, hogy mind a három QB-t vastagon besztíleztem, szerencse hogy itt a GM-ek számára csak top5 pickben QB a QB, ráadásul a "nagy trió" utáni 3 QB-t sikerült eltalálni 😀 Ma 4. körben jöhet Keenum 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A PS claim védettség hanyadik körtől érvényes?Rajna
5.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A PS claim védettség hanyadik körtől érvényes?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
3/4-es Quick pick-em 2/1 lett és szintén Ram... 😊

Sajna Iloka még bent van, ő reach lesz...

5/4 Olivier Vernon -> 3/9 ......... 😂 This made my day... 😂 ("jóízlés")



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
curry se lesz kezdő idén, de legalább hozzánk jött 😊 remélem kihozzuk belőle az állatot.
davidot sajnos nem sikerült behúznunk, nagyobb para hogy crick még el se kelt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én sem vagyok szomorú 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem tetszik, még egy 5. körösöm ment ki, ráadásul pont a Patshez 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Asszondja JJ, hogy UDFA project játékosra 5. kört (5/24.) nem illik ellőni 😀 3/26. 😀Wyatt
jó hát úgy nézem a 3. kör az új UDFA
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Asszondja JJ, hogy UDFA project játékosra 5. kört (5/24.) nem illik ellőni 😀 3/26. 😀

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Posey jó helyre ment, korán. Lehet, hogy nálam is befér a rosterre 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6/6-ra 3/8-as guard se rossz 😊
1/21-es 1/7-es safety mellé^^

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már a draft közben tudtam, hogy sokat fogok még anyázni az Anger-Posey párosért Braxára és Rajnára... 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Braxa miket húzott 😂