NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ha kivágod, akkor kivágunk


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha most kivágnám Jeff Kinget az caphit trédnek minősülne és büntetéssel járna? Bár a tréd csak most draft után került adminisztrálásra, de már vagy egy hónapja megkötöttük Gabo-val, és esküszöm hogy akkor még meg akartam tartani 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
köszi, nekem is csak most tűnt fel

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, látom... Már így volt a Höri féle excelben is, én csak átmásoltam, de akkor most javítom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
köszi, Brandon Fusconál, mintha lemaradt volna egy 0 a fizuból, bár én nem bánom ha csak ennyit keres 😊
805 00 875000 RFA

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Köszönjük.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elkészültem. Itt egy public verzió amit bárki szerkeszthet, lehet próbálgatni/ellenőrizni hogy minden a helyén van-e:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdC1qMW1Xd2I5RDZ4VWN3YmNtTndwalE
Hörinek természetesen PM-ben megy egy másik változat, mielőtt átírnák páran a szerződéseiket 😊
A Höri féle xls-ekben pár eltérést találtam az én számításaimhoz képest: a San Diego 2013-as, a chicago 2013-as, valamint a Detroit '14-'15-'16-os összfizuja különbözik az általam számolttól, őszintén szólva most nincs időm végigbogarászni hogy mi lehet a hiba és melyik a jó változat.
A büntit tartalmazó sor felett van 51 rejtett sor, azok nullásokkal vannak tömve mert csak így tudtam megoldani hogy a top 51 fizut számoló képlet működjön. Biztos van egyszerűbb módja is, de én kontár vagyok, és szerintem így is maradéktalanul megfelel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Korábban már kérdeztem hogy nem lenne-e jobb, ha a rosterek nem külön fájlokban lennének, hanem egy táblázaton belül külön füleken lennének a csapatok. Ez szerintem áttekinthetőbb/könnyebben kezelhető/egyszerűbb lenne (ha pl. valaki más rosterét meg akarod nézni), és vsz. Höri munkáját is megkönnyítené (pl. a top 51 fizuját magától számolja, ha tréd van szintén nem kell rumlizni, hanem egy sima copy-paste-el megoldható az egész, nem kell feltöltögetni, stb...) Én már megcsináltam magamnak a saját csapatomra Google doc's-ban, ha esetleg van rá igény akkor holnap délelőtt bemásolgatom a többi csapatot is. (persze az is megoldható hogy csak a Commish tudja szerkeszteni, a többiek viszont mindenféle regisztráció nélkül megtekinthetik)
?Rataxes
csináld

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Korábban már kérdeztem hogy nem lenne-e jobb, ha a rosterek nem külön fájlokban lennének, hanem egy táblázaton belül külön füleken lennének a csapatok. Ez szerintem áttekinthetőbb/könnyebben kezelhető/egyszerűbb lenne (ha pl. valaki más rosterét meg akarod nézni), és vsz. Höri munkáját is megkönnyítené (pl. a top 51 fizuját magától számolja, ha tréd van szintén nem kell rumlizni, hanem egy sima copy-paste-el megoldható az egész, nem kell feltöltögetni, stb...) Én már megcsináltam magamnak a saját csapatomra Google doc's-ban, ha esetleg van rá igény akkor holnap délelőtt bemásolgatom a többi csapatot is. (persze az is megoldható hogy csak a Commish tudja szerkeszteni, a többiek viszont mindenféle regisztráció nélkül megtekinthetik)
?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon durva hogy a Bengalsnak idénre 840.000, a maradék évekre meg összesen 0 $ büntetése van...Rataxes
nyehehe, nekem már jövőre is majd' 7M van + 2-3 cut esélyes játékos 😀 de ezt nem (csak) az én saramnak tekintem, így '15-ben 0-ról indulok 😊kristof
Nekem jövőre 9.4m 😀 A capem meg 94m. De természetesen fasza lesz mindenki úgyhogy nem kell hoznom majd senkit.
Meg mondjuk hosszabbítani is csak Dahl-al kell, plusz idén se volt jobb a helyzet induláskor 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon durva hogy a Bengalsnak idénre 840.000, a maradék évekre meg összesen 0 $ büntetése van...Rataxes
nyehehe, nekem már jövőre is majd' 7M van + 2-3 cut esélyes játékos 😀 de ezt nem (csak) az én saramnak tekintem, így '15-ben 0-ról indulok 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀
Végignéztem egyébként kiváncsiságból, az idei évre erősen kerekítve 4,9 millás büntetés a ligaátlag. Annyira nem is vagyok gáz a magam 5,4 millájával 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán mert Ork annyira szarik az egészre, hogy ki sem vagdossa az öreg, drága játékosokat, hanem megvárja, míg UFA-k lesznek. 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nagyon durva hogy a Bengalsnak idénre 840.000, a maradék évekre meg összesen 0 $ büntetése van...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy Somosnak már most 92 millión áll a salary 2013-ra 😀Höri
Legalább 10-12 csapatnak 90+-os, és ha beírod a rosteremre a draftoltjaimat, nekem bőven 90 fölött lesz 😊Stez
Lehet, nem néztem végig. Csak én ahhoz vagyok szokva, hogy nálam a következő év mindig 70 körülről indul.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Most látom, hogy Somosnak már most 92 millión áll a salary 2013-ra 😀Höri
Én csak 89,4 millát látok (lehet, hogy a mostani waivert és cutot még nem számoltad bele).

Egyébként csak egy Briggs + Clady + Sedrick Ellis hosszabbításom lesz, sima liba. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most látom, hogy Somosnak már most 92 millión áll a salary 2013-ra 😀Höri
Legalább 10-12 csapatnak 90+-os, és ha beírod a rosteremre a draftoltjaimat, nekem bőven 90 fölött lesz 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy Somosnak már most 92 millión áll a salary 2013-ra 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ja, mert a visszahordott TD meg az elkapott TD nem ugyanannyi pontot ér.
Oh wait.tenorx
returnerből olyanod mint nekem, sose lesz 😛 Ráadásul bőrfikt vágja majd előtte az utat, meccsenként 1-1 PR és KR TD garantált.fetomy
Csak az a kérdés kinek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos egy darab pickem sincs, de én személy szerint például minden további nélkül megadnám ezt. 😊
De fölösleges is erről a továbbiakban fecsegni, Höri is mondta, Schleck akarta az üzletet, asszem itt el is dőlt az egész.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És az idei FA piacból kiindulva, valóban úgy gondolod, hogy senki sem lett volna rajtad kívűl, aki megadja ezt az árat, de akár emel is ezen? Szerintem simán emeltek volna. Egy Harvini árat biztos kapott volna Schleck, tutira.Stez
Mondom. várom aki nagyságrendekkel többet ad érte, mert más pickjeivel nagyon könnyű kufárkodni.
Biztos megadott... volna...
Adjon bro, ne volna.

Ismételten leírom. Aki egy nagyságrenddel többet ad érte, számolja ki amit adtam és tegyen rá mondjuk egy első kört, azt sem kérdezem meg milyet, szezonblli legyen. És adja.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szegecs más kategória, jókor volt jó helyen. Azért meg Ő a köcsög, ha kint van a kekín egy 1/5, megkérdezi, mennyibe fáj és egy ilyen nevetséges árat mond kristof? Mert szerintem nem. Itt mi, a másik 30 GM volt a vakegér, hogy nem nézett gykrabban kekít, nem kérdezett rá a pickre.
Ettől függetlenül jah, jó nagy lehúzás, de kristóf maga vallotta be, hogy Ő szabta az árat és egy napig magyarázta, hogy ez neki jó trade volt. Ha meg Ő így gondolja, akkor egészségére, az a lényeg, hogy neki tetszik.Stez
Aha szóval Schleck igazából nem akarta a tradet, Delonso geci módon ráerőltette valószínűleg hiptnózissal vagy valami mágiával és nem is volt köze az árhoz. Én is így gondolom...
Kristófot én meg kérdeztem kb 2-3 első kört kért ,most nekem honnan kellett volna tudom hogy pár nap múlva fosért hugyért eladja ?😊Toca
Pont leszűrted a mondandóm lényegét.
Ja, nem. 😀 A két tradet nem állítottam egymással párhuzamba, mivel fingom sincs, hogy Schleck mit akart és mit nem. Én csak láttam, mennyit kellene Willisért adni, röhögtem egyet, majd azonnal azt mondtam, hogy nem kevés igazából, de én nekem ha iylen helyzetben lennék, mint Delonso, nagyon nagyon nagyon simán egy perc alatt belemennék. Mert Willis az Willis,

De egyébként elárulom, hogy valóban, nem árt gyakran kérdezgetni egy-egy játékost.. Sosem tudni, milyen napja van az adott GM-nek és mikor mi változik benne. Én kibaszott sokat írogattam nagyon sokaknak ugyanazokért a játékosokért akár hetente is és meg fogsz lepődni, de gyakran találkoztam vele, hogy a ligaelit játékos 1-2 hónapig nem eladó, majd valami változik a GM-ben és a következőnél meg egyáltalán nincs elzárkózva 1-1 tradetől.
Számtalan ilyen esetet tudnék neked mondani, amikor ez történt. Nyilván én nekem is időbe tellett, amíg kitapasztaltam ezeket a dolgokat. 😊 Te is kifogod, ha elég aktív leszel gondolom. 😊
Meg hát a drafton nagy hangsúlyt kell fektetni a vadászatra, hogy olyan elképesztő lófasz áron menj fel/szerezz pickeket, mint amik az idei draftunkon voltak...
Nevetséges volt majdnem az összes trade.Stez
Ok.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegecs más kategória, jókor volt jó helyen. Azért meg Ő a köcsög, ha kint van a kekín egy 1/5, megkérdezi, mennyibe fáj és egy ilyen nevetséges árat mond kristof? Mert szerintem nem. Itt mi, a másik 30 GM volt a vakegér, hogy nem nézett gykrabban kekít, nem kérdezett rá a pickre.
Ettől függetlenül jah, jó nagy lehúzás, de kristóf maga vallotta be, hogy Ő szabta az árat és egy napig magyarázta, hogy ez neki jó trade volt. Ha meg Ő így gondolja, akkor egészségére, az a lényeg, hogy neki tetszik.Stez
Aha szóval Schleck igazából nem akarta a tradet, Delonso geci módon ráerőltette valószínűleg hiptnózissal vagy valami mágiával és nem is volt köze az árhoz. Én is így gondolom...
Kristófot én meg kérdeztem kb 2-3 első kört kért ,most nekem honnan kellett volna tudom hogy pár nap múlva fosért hugyért eladja ?😊Toca
Pont leszűrted a mondandóm lényegét.
Ja, nem. 😀 A két tradet nem állítottam egymással párhuzamba, mivel fingom sincs, hogy Schleck mit akart és mit nem. Én csak láttam, mennyit kellene Willisért adni, röhögtem egyet, majd azonnal azt mondtam, hogy nem kevés igazából, de én nekem ha iylen helyzetben lennék, mint Delonso, nagyon nagyon nagyon simán egy perc alatt belemennék. Mert Willis az Willis,

De egyébként elárulom, hogy valóban, nem árt gyakran kérdezgetni egy-egy játékost.. Sosem tudni, milyen napja van az adott GM-nek és mikor mi változik benne. Én kibaszott sokat írogattam nagyon sokaknak ugyanazokért a játékosokért akár hetente is és meg fogsz lepődni, de gyakran találkoztam vele, hogy a ligaelit játékos 1-2 hónapig nem eladó, majd valami változik a GM-ben és a következőnél meg egyáltalán nincs elzárkózva 1-1 tradetől.
Számtalan ilyen esetet tudnék neked mondani, amikor ez történt. Nyilván én nekem is időbe tellett, amíg kitapasztaltam ezeket a dolgokat. 😊 Te is kifogod, ha elég aktív leszel gondolom. 😊
Meg hát a drafton nagy hangsúlyt kell fektetni a vadászatra, hogy olyan elképesztő lófasz áron menj fel/szerezz pickeket, mint amik az idei draftunkon voltak...
Nevetséges volt majdnem az összes trade.

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
kristófnak vicceseket kell írni
ez a titok


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Szegecs más kategória, jókor volt jó helyen. Azért meg Ő a köcsög, ha kint van a kekín egy 1/5, megkérdezi, mennyibe fáj és egy ilyen nevetséges árat mond kristof? Mert szerintem nem. Itt mi, a másik 30 GM volt a vakegér, hogy nem nézett gykrabban kekít, nem kérdezett rá a pickre.
Ettől függetlenül jah, jó nagy lehúzás, de kristóf maga vallotta be, hogy Ő szabta az árat és egy napig magyarázta, hogy ez neki jó trade volt. Ha meg Ő így gondolja, akkor egészségére, az a lényeg, hogy neki tetszik.Stez
Aha szóval Schleck igazából nem akarta a tradet, Delonso geci módon ráerőltette valószínűleg hiptnózissal vagy valami mágiával és nem is volt köze az árhoz. Én is így gondolom...
Kristófot én meg kérdeztem kb 2-3 első kört kért ,most nekem honnan kellett volna tudom hogy pár nap múlva fosért hugyért eladja ?😊