NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fetomy hagyjuk ezt a szöveget.

Érdekes mód ha visszaolvasol, amit bármikor megtehetsz finoman szólva sem osztja mindenki a nézeteid. Ha normálisan mondod el még akkor sem.
Hangulatot kelteni meg lehet, de totál felesleges.Delonso_
Nekem csak az nem tetszik, hogy itt keménykedsz, miközben lehúztál egy rookie-t elég rendesen. De hát így megy ez, ha ehhez a trade-hez, meg ahhoz a korábbi ajánlathoz volt bőr, akkor érthető hogy ehhez is van 😊

eaglesmcnabb: Majd beszélünk, ha megérted amit mondok, így felesleges. 😊fetomy
az alábbi szabályok értelmében : a saját értékítéletem szerint belemegyek egy tradebe. megkérdezek egy tapasztaltabbat aki figyelmeztet hogy ez kevés. de mi a szart csináljak ha nekem így is megéri? mondjak le a traderől csak azért?
vétó meg ugye nincs, ergo szabályos. innentől kezdve nincs miről beszélni. persze a szart lehet ragozni csak felesleges.
wilkersonnál is kiröhögtek, mégis megérte nekem. akkor miről beszélünk?

amúgy is a saját hibádból tanulsz 1-2 cida és schleck is megnézi kit miért tradel. bár most bevallom én vagyok olyan hülye hogy belementem volna a helyében a tradebe.
szerk.: pontosan erről van szó amit tenorx mond 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én nem érzem akkora lehúzásnak. Del járt jobban, de Schleck helyzete is teljesen érthető, új csapatot kell építenie, amihez pickekre van szükség. Odrick kezdeni fog, és kapott egy rakat picket, amiből ha jól draftol (márpedig elég up-to-date NCAAvel, tehát jól kell), akkor ez egy jó kiinduló pont lehet az új, Schleck féle Dolphinshoz.
Ennél én csináltam sokkal nagyobb faszságokat rookieként, 1+2t adtam kb Matt Light + Adalius Thomasért. Thomast még abban az évben kibaszták, Lightot meg utána sikerült elpasszolni egy 6. körért. Most nyiván úgy csinálnám, hogy McNeill a FAról olcsóbb fizetéssel, + a pick valamelyikéből pass rusher, de hát rookie, majd megtanulja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fake meg fogsz lepődni, én nem bánom hogy a játékban vagy és nem örülnék ha elmennél.
Nem szimpátia és antipátia kérdése ez, hanem unalmasabb lenne.

Ez olyan mint a puha fociban a Fradi - Dózsa. Ha kiesik az egyik nem ugyanaz a bajnokság. Persze nem gondolom hogy ezt te is így éreznéd. 😊

Edit: ahogy pl Fetomyval is szívesen tradelek és nem bunkózom vele sem se tradenél sem egyébben, holott ott tesz nekem keresztbe ahol tud.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha pedig ezt az egesz "meset" nem hiszed el, akkor indits peticiot, amin meg 3 gm neve szerepel.
Ha megvan a 4 nev a sajatoddal egyutt, koteles vagyok bemutatni az egesz levelezest es ha nem mondtam most igazat, repulok a jatekbol, ha egy ilyenbe a commish beleegyezik. Na ehhez mit szolsz ?Fake
Tudtommal egy trade akkor érvényes, ha annak minden feltétele adott a trade pillanatában. Ez ugye nyilvánvalóan nem volt meg. Miről beszélünk?
A másik ez a jóhiszeműség felára. Enyhén szólva vicces és szubjektív. De az tuti hogy ez így nem egy trade kereteibe való.

Petíció? Atya ég, interpelláljak is?

Én elmondtam amit akartam ezzel kapcsolatban, a vitát be is fejeztem.Delonso_
Elarulnad h csinalsz vissza egy drafton tortent tradet amiben csak pickek szerepelnek ?
Kerdeznem kontrakent a kerdesedre : van fogalmad rola h mirol beszelsz ?
Vagy csak elkonyveltel engem egy agyatlan seggfejnek (szived joga sot meglehet alapod is van ra)
es ahanyszor meglatod a nickem, barmit megtennel h ellentmondj es elkezdj kutyazni ugy h masok szamara nyilvanvalo legyen ami szamodra reg az ?
Es nem kell interpellalnod. Lehetetlen felteteleket sem kotottem hozza. Ha ez annyira inkorrekt dolog volt, ahogyan azt allitod, es a tetejebe meg hazudok is, akkor rohogve osszegyujhetsz 3 db nevet es en repulok a jatekbol legnagyobb gyonyorusegedre. Biztosra mehetsz, tettem neked egy szivesseget 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy hagyjuk ezt a szöveget.

Érdekes mód ha visszaolvasol, amit bármikor megtehetsz finoman szólva sem osztja mindenki a nézeteid. Ha normálisan mondod el még akkor sem.
Hangulatot kelteni meg lehet, de totál felesleges.Delonso_
Nekem csak az nem tetszik, hogy itt keménykedsz, miközben lehúztál egy rookie-t elég rendesen. De hát így megy ez, ha ehhez a trade-hez, meg ahhoz a korábbi ajánlathoz volt bőr, akkor érthető hogy ehhez is van 😊

eaglesmcnabb: Majd beszélünk, ha megérted amit mondok, így felesleges. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt kicsit ellentmondásosnak érzem, hogy 2 évvel későbbi pickekkel dobálózást is felhozod (mondjuk ebben jövő évi van), miközben schleck ezeket kapja, nem adja.

nem mondtam neki hogy ne csinálja, ez igaz, csak azt, hogy keveset kap és én nem mennék bele. innentől kezdve nem az én felelősségem, hogy mi lesz.

volt vétózás több periódusban is már az évek alatt, abból sokkal nagyobb hirig alakult ki mindig, mint a tanácsadói rendszerből.Höri
nem feltetlen emiatt a trade miatt hoztam fel a tobb even ativelo pickek eltradeleset bocsi ha felreertheto volt. amugyis zavart a jelenseg mivel ennek aztan semmi realitasa nincs mondjuk az 1. koroson kivul ha az vmi nagyobb volumenu dolog resze, csak most bukott ki belolem. emliteni akartam mar, rosszkor keritettem ra sort.
vetozast pedig egyetertek h nem lenne tanacsos, de 1-2 evvel ezelott ennel sokkal kisebb hulyesegek megakadtak a rosi v a te halodban, ami vissza lett dobva. csak ezert gondolnam h ez esetben kivetelt tehetnel a dolog extremitasa miatt es onhatalmulag undozhatnad a dolgot mint mr. stern, de elismerem az nem lenne tul korrekt.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha pedig ezt az egesz "meset" nem hiszed el, akkor indits peticiot, amin meg 3 gm neve szerepel.
Ha megvan a 4 nev a sajatoddal egyutt, koteles vagyok bemutatni az egesz levelezest es ha nem mondtam most igazat, repulok a jatekbol, ha egy ilyenbe a commish beleegyezik. Na ehhez mit szolsz ?Fake
Tudtommal egy trade akkor érvényes, ha annak minden feltétele adott a trade pillanatában. Ez ugye nyilvánvalóan nem volt meg. Miről beszélünk?
A másik ez a jóhiszeműség felára. Enyhén szólva vicces és szubjektív. De az tuti hogy ez így nem egy trade kereteibe való.

Petíció? Atya ég, interpelláljak is?

Ami nekem még fura ebben a történetben így editálva, hogy időnként csapnivaló marha vagyok, lásd a Stezzel kötött trade, máskor átverem az embereket, ami nem a játékba való. A lényeg az. valakit szidni lehessen és erre én remek lehetőség vagyok, bármit is csinálok.

Én elmondtam amit akartam ezzel kapcsolatban, a vitát be is fejeztem.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fetomy hagyjuk ezt a szöveget.

Érdekes mód ha visszaolvasol, amit bármikor megtehetsz finoman szólva sem osztja mindenki a nézeteid. Ha normálisan mondod el még akkor sem.
Hangulatot kelteni meg lehet, de totál felesleges.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én direkt nem szoktam mostanság tradeket kritizálni, erre pl itt vagy te, ám nagyon nem szimpatikus ahogy másokról beszélsz, a minimális tiszteletet nem ártana megadni másoknak is, mintahogy azt te is elvárod (talán)

Az etikát meg ne te mutasd be senkinek amikor egy leköszönő GM-mel akit kurvára nem érdekelt már a játék ilyen tradet kötsz, majd amikor megkérdezik ezt mégis hogy? Akkor azt válaszolod tartozott neked.

buffalo bills adja : robert turner, ol (0.63, ufa)

miami dolphins adja : orlando franklin, ol (0.925, 0.925, 0.925, ufa)Delonso_
Bocsanat en nem masok szemelyiseget szoktam minositeni (te vagy erre manapsag kb az egyetlen kivetel), hanem a cselekmenyuket, ne adj isten a gondolataikat amit leirnak. Mivel nem ismerek senkit innet, hogy jonnek ahhoz, h magat az embert vegyem celkeresztbe aki a nick mogott van ? Neked sajnos sikerult ezt a kuszobot, sajnalom is h miattad magamat minositve teszek megjegyzeseket.

Semmifele etikat nem mutatok be senkinek, ezt nem is tudom mibol olvastad ki, de ezzel a peldaval nagyon rossz helyen peldalozol. Ugy kotottem briaval tredet h utana sem neztem mien pickje van.
Miutan kiderult, h hanyadan allunk a masik szamara leheto legelonyosebb megoldast en vetettem fel neki, amibe erthetoen bele is ment. Tudniillik h szezon utan iden intez egy 3. kort es annyi. 2x v 3x irtam ra briara h ne legyen felreertes, mindig irt, h rajta van a probleman, az utolso pmemre annyit valaszolt h szamara game over es vigyek akit akarjak. Erre en ugy gondolom, h olyat vittem, akire szuksegem volt es ugyan tobbet er mint egy 3. kor de hadd legyen meg az en johiszemusegemnek ez a felara. Kit kellett vna vigyek akkor mar ha itt tartunk ? Vagy te a helyemben mosolyogva mondtad vna h semmi gaz haver h nem tudod ideadni a megbeszelt ellenerteket ? Te vagy az elso ember aki veres szajjal utotted vna az asztalt, h hol a 3. korom (lasd a stilusod a draft tracker problema felhanytorgatasakor).
Ha pedig ezt az egesz "meset" nem hiszed el, akkor indits peticiot, amin meg 3 gm neve szerepel.
Ha megvan a 4 nev a sajatoddal egyutt, koteles vagyok bemutatni az egesz levelezest es ha nem mondtam most igazat, repulok a jatekbol, ha egy ilyenbe a commish beleegyezik. Na ehhez mit szolsz ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Willis nem a posztja legjobbja, hanem az NFL egyik top5 playere kábé. És mellé kurva fiatal.

És milyen 3 kezdőt kapott érte? Hagyjuk már...

Az a helyzet, hogy ez egy kurvaszar trade Schlecknek. Az ilyen kitétel, hogy 600 yardos futó (idén kb. 40 futó érte ezt el) = 2. kör meg hab a tortán. Persze a kiinduló 1+2+hardesty for PWill+kondis 2. (500yard) -nál még mindig jobb, de ez még így is lófasz egy ilyen játékosért.

A cap space-t meg hagyjuk már. Épp emiatt számoltam ma össze, 0 space-el indultam offseasonnak egészen konkrétan és az azóta szedett penaltyval együtt majdnem 70 milliót költöttem el csak az idei szerződésekre. A 94-ből. 12.5m a penaltym. Szorri, de körberöhögöm aki azzal jön, hogy egy abszolút top playerért nem tud akár 10 millát kifizetni.

Mindenki jól akar járni, de azért lehetne egy normális határ....


Delonso: az a trade pedig érthetően meg lett magyarázva, és semmi köze a leköszönéshez, de mindegy.fetomy
nem tisztem senkit bírálni, nem is akarok.de kurvajól gazdálkodtál a pénzeddel. mégis mire? az 1/1-re?. hát légy boldog vele.
ezt a dolphinst olyannyira nem tudja leamortizálva azért, mert le volt ez eddig is.

ja és még valami. delonsot sem tisztem védeni, mert miért tenném? de a dezbryan+1/30-omra kaptam egy daltont 3 évre 1 milla fizuval. ott lehúztam delt. nem csináltunk belőle ügyet.

és mindenki máshogy látja. én nem vettem volna tavaly egy második kör elejét az idei 1/1-re (jósok nem vagyunk ugyan, nem gondolta senki stb, de én még 1/16ra se.). te meg igen. nagydolog. nem vagyunk egyformák.
vagy IRL a Skins 4 hely előlépésért adtál volna annyit amennyit ők? mert én pl. nem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Delonso: az a trade pedig érthetően meg lett magyarázva, és semmi köze a leköszönéshez, de mindegy.fetomy
Erre csak annyit mondok LOL.
Ez is érthetően meg van szerintem magyarázva.Delonso_
Az a helyzet, hogy a helyedben inkább csendben lennék, miután így lehúztam egy rookie GM-et. Neked ezen nincs sok magyarázni való.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
abba mar bele sem megyek h mennyire karos sztem a jatekra h 2 evvel kesobbi draftvalasztasi jogokkal csak ugy dobalozni lehet, de ha szted mindenki jatekanak elvezetesseget elosegiti a "hadd csinaljon mindenki es minden ugy es azt amit akar" mentalitas, akkor egy szot sem szoltam. sztem vhol meg kene huzni egy vonalat, mert ez az egesz kezd kurvara komikussa valni.Fake
ezt kicsit ellentmondásosnak érzem, hogy 2 évvel későbbi pickekkel dobálózást is felhozod (mondjuk ebben jövő évi van), miközben schleck ezeket kapja, nem adja.

nem mondtam neki hogy ne csinálja, ez igaz, csak azt, hogy keveset kap és én nem mennék bele. innentől kezdve nem az én felelősségem, hogy mi lesz.

volt vétózás több periódusban is már az évek alatt, abból sokkal nagyobb hirig alakult ki mindig, mint a tanácsadói rendszerből.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso: az a trade pedig érthetően meg lett magyarázva, és semmi köze a leköszönéshez, de mindegy.fetomy
Erre csak annyit mondok LOL.
Ez is érthetően meg van szerintem magyarázva.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Willis nem a posztja legjobbja, hanem az NFL egyik top5 playere kábé. És mellé kurva fiatal.

És milyen 3 kezdőt kapott érte? Hagyjuk már...

Az a helyzet, hogy ez egy kurvaszar trade Schlecknek. Az ilyen kitétel, hogy 600 yardos futó (idén kb. 40 futó érte ezt el) = 2. kör meg hab a tortán. Persze a kiinduló 1+2+hardesty for PWill+kondis 2. (500yard) -nál még mindig jobb, de ez még így is lófasz egy ilyen játékosért.

A cap space-t meg hagyjuk már. Épp emiatt számoltam ma össze, 0 space-el indultam offseasonnak egészen konkrétan és az azóta szedett penaltyval együtt majdnem 70 milliót költöttem el csak az idei szerződésekre. A 94-ből. 12.5m a penaltym. Szorri, de körberöhögöm aki azzal jön, hogy egy abszolút top playerért nem tud akár 10 millát kifizetni.

Mindenki jól akar járni, de azért lehetne egy normális határ....


Delonso: az a trade pedig érthetően meg lett magyarázva, és semmi köze a leköszönéshez, de mindegy.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezúton gratulálok nekik.fetomy
megkerdezhetem kik ? nem szemelyeskedni akarok plane nem kozosben. csak rakerdeznek h naluk, h miert engedtek at neked egy ilyet ha az en lehuzos tredemet (jogosan) visszadobjak, vmint mivel fetomy sem es en sem engednenk at egy ilyet, ezert kizarasos alapon sok embertol mar nem kerhetett engedelyt schleck. foleg ha "vagy ketto" forol van szo.Fake
nekem írt schleck, mikor még 1-2-3-4-hardesty volt a csomag.

mondtam hogy kevés. hozzádobták thurmondot és odrickot, válaszoltam hogy szar mind2, de így is bele akart menni. hát akkor csinálja.Höri
horibacsi. meg ha vmi regen itt levo arc csinalna, akkor nem szolnek egy szot sem. de momentan egy olyan gm tesz totalisan lapatra egy franchiset aki 1 honapja csatlakozott a kompaniahoz es ki tudja h jovore mennyire lesz aktiv. csak azert vannak effelol ketsegeim, mert ezidaig egy szot nem szolt hozza semmihez, bar elismerem ez meg nem bizonyossag semmi felol. austin collie meg ez, bocsanat de kiakasztotta nalam a merot. abba mar bele sem megyek h mennyire karos sztem a jatekra h 2 evvel kesobbi draftvalasztasi jogokkal csak ugy dobalozni lehet, de ha szted mindenki jatekanak elvezetesseget elosegiti a "hadd csinaljon mindenki es minden ugy es azt amit akar" mentalitas, akkor egy szot sem szoltam. sztem vhol meg kene huzni egy vonalat, mert ez az egesz kezd kurvara komikussa valni. es momentan konkretan magam ellen beszelek, mikor rohoghetnek is a markomba h micsoda idiota a divrivalisom.
del neked tenyleg gratulalok a tradehez. vegre ertelmesen hasznaltad fel azt amit felhalmoztal. tenyleg riszpekt es meg jol is jottel ki belole, mert gyanitom 2x ennyit is adtal vna pwillert. es 1 evig meg 900 000 a fizetese, ez mar csak a hab a tortan 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most ebben mi a durva? Ennél nekem szerintem többért nem adta el Bria, és pickeket nézve kb ennyiért hoztam Mayót, igaz játékos abban nem volt. Viszont Odrick egyelőre nem az a hűde nagy player, Turmond és Hardesty meg pláne nem
Aztán most már nem feltétlen top10-es helyből Del pickje sem 😊Wyatt
ebben pont ez a durva. ez egy mocskos nagy lerantasa egy olyan rookienak akinek jo lathatoan fingja sincs h mi merre hany meter. ne haragudj schleck a szelsoseges velemenyemert rolad gmkent, de a collie trade es ennek az eredetije plusz ez ravilagitott arra szamomra h ez a tenyallas.Fake
Én direkt nem szoktam mostanság tradeket kritizálni, erre pl itt vagy te, ám nagyon nem szimpatikus ahogy másokról beszélsz, a minimális tiszteletet nem ártana megadni másoknak is, mintahogy azt te is elvárod (talán)

Az etikát meg ne te mutasd be senkinek amikor egy leköszönő GM-mel akit kurvára nem érdekelt már a játék ilyen tradet kötsz, majd amikor megkérdezik ezt mégis hogy? Akkor azt válaszolod tartozott neked.

buffalo bills adja : robert turner, ol (0.63, ufa)

miami dolphins adja : orlando franklin, ol (0.925, 0.925, 0.925, ufa)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Delonsot lehet szidni, de ha van 8millió picked simán bevállalhatod, és még így is bőven marad neki 😀
mindkét fél jól járt ugyan, más-más célok, más-más értékek 😊eaglesmcnabb
Ezt most komolyan mondod??fetomy
hát figyelj.
tisztában vagyok Willis képességeivel, a posztja legjobbja 3 éve kb, és még fiatal is.
viszont ha új csapatot építenék, és még ilyen nagy áldozatok árán is, de lenne módom 3-4 kezdő játékost hozni érte akkor eladnám. annak a tudatában hogy a fizuja legalább 9 miska lesz jövőre, ha nem több, és nálam biza az is elég nagy tradeérték.
itt van ngata, a védelmem pillére, de ha valakinek van hasonló ajánlata érte hát vigye 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most ebben mi a durva? Ennél nekem szerintem többért nem adta el Bria, és pickeket nézve kb ennyiért hoztam Mayót, igaz játékos abban nem volt. Viszont Odrick egyelőre nem az a hűde nagy player, Turmond és Hardesty meg pláne nem
Aztán most már nem feltétlen top10-es helyből Del pickje sem 😊Wyatt
ebben pont ez a durva. ez egy mocskos nagy lerantasa egy olyan rookienak akinek jo lathatoan fingja sincs h mi merre hany meter. ne haragudj schleck a szelsoseges velemenyemert rolad gmkent, de a collie trade es ennek az eredetije plusz ez ravilagitott arra szamomra h ez a tenyallas.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagy kettő.Delonso_
Ezúton gratulálok nekik.fetomy
megkerdezhetem kik ? nem szemelyeskedni akarok plane nem kozosben. csak rakerdeznek h naluk, h miert engedtek at neked egy ilyet ha az en lehuzos tredemet (jogosan) visszadobjak, vmint mivel fetomy sem es en sem engednenk at egy ilyet, ezert kizarasos alapon sok embertol mar nem kerhetett engedelyt schleck. foleg ha "vagy ketto" forol van szo.Fake
nekem írt schleck, mikor még 1-2-3-4-hardesty volt a csomag.

mondtam hogy kevés. hozzádobták thurmondot és odrickot, válaszoltam hogy szar mind2, de így is bele akart menni. hát akkor csinálja.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagy kettő.Delonso_
Ezúton gratulálok nekik.fetomy
megkerdezhetem kik ? nem szemelyeskedni akarok plane nem kozosben. csak rakerdeznek h naluk, h miert engedtek at neked egy ilyet ha az en lehuzos tredemet (jogosan) visszadobjak, vmint mivel fetomy sem es en sem engednenk at egy ilyet, ezert kizarasos alapon sok embertol mar nem kerhetett engedelyt schleck. foleg ha "vagy ketto" forol van szo.Fake
Kérdezd meg Schlektől.
Mellesleg nincs jogod átengedni vagy nem átengedni, hanem véleményt formálhatsz, ha te vagy az a Rosi aki megkérdez.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintük keveset adtam bro.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vagy kettő.Delonso_
Ezúton gratulálok nekik.fetomy
megkerdezhetem kik ? nem szemelyeskedni akarok plane nem kozosben. csak rakerdeznek h naluk, h miert engedtek at neked egy ilyet ha az en lehuzos tredemet (jogosan) visszadobjak, vmint mivel fetomy sem es en sem engednenk at egy ilyet, ezert kizarasos alapon sok embertol mar nem kerhetett engedelyt schleck. foleg ha "vagy ketto" forol van szo.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most ebben mi a durva? Ennél nekem szerintem többért nem adta el Bria, és pickeket nézve kb ennyiért hoztam Mayót, igaz játékos abban nem volt. Viszont Odrick egyelőre nem az a hűde nagy player, Turmond és Hardesty meg pláne nem
Aztán most már nem feltétlen top10-es helyből Del pickje sem 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vagy kettő.Delonso_
Ezúton gratulálok nekik.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Herschel Walker és Ricky Williams üdvözlik az új tradet!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)