NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagy kettő.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt latta barmelyik rosenhaus tag ?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Delonsot lehet szidni, de ha van 8millió picked simán bevállalhatod, és még így is bőven marad neki 😀
mindkét fél jól járt ugyan, más-más célok, más-más értékek 😊eaglesmcnabb
Ezt most komolyan mondod??
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Delonsot lehet szidni, de ha van 8millió picked simán bevállalhatod, és még így is bőven marad neki 😀
mindkét fél jól járt ugyan, más-más célok, más-más értékek 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nos 😀 Nagy pluszegy a dalért, előadótól függetlenül tökéletes pick, mivel mondanivalóban 100%-os kedvenc 😊 mellesleg illik a GM karrierre is, no meg a draftra abszolút 😀 Ment is a szokásos plusz.

Na de. Ha 3 QB extrém esetben megengedhető (ez az), akkor 13 pick esetén pluszegy late round nem értem miért akkora gáz. Főleg ha nem most ez a 4, akkor idén 2, jövőre 2, satöbbi. Ugyanis ha ezek közül egy se válik be, akkor ugyanitt vagyok, mert se Luck se Griffin nem lett volna sehogy az enyém, Tannehill meg fos, szóval ugyanezek közül húzok akkor is.

A trade-ek szarok? Maximum a 2014/1-essel nem jártam jól, de nem tudom ti hogy vagytok vele, én úgy tervezem, hogy nem leszek top5 pickes. Ha az leszek, akkor szerintem nagyobb baj az, hogy évekig utolsó vagyok, minthogy nincs egy 1. köröm. Ha meg nem top5, akkor mitől olyan szar? Behúzok azon egy tannehillt vagy pondert, az sokkal jobb?

Egyébként pedig orbitális needem volt a CB, QB, OLB, C, G. Ebből csak az OLB nem sikerült, de sehol nem volt értelme húznom. Perry lett volna akit berícselek 16-on, de Döme elvitte és a CB jóval nagyobb volt. Curry lehetett volna, de 2/2-n Zeitler sokkal jobban a helyén volt, és fontosabb is volt. Mellesleg Perryt egyre többet látom 2. körben, Gilmore-t meg top10-ben.

Én teljesen megértem, hogy kiakasztó a sok QB pick és a trade-ek, de 5 nagyobb needemből 4-et betömtem jó potenciálú játékosokkal, ez E-s draft? A 4 legnagyobb need-em betömve, a legfontosabb ráadásul bőven, ez nem tudatos építkezés?

De egyébként ez a jó értékelés, mert innen csak felfelé van, és örülök is neki, főleg mert az anything but ordinary-ba abszolút beleillik egy külön osztályzat 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JJ nagy duma volt köszönöm, a számot is meghallgattam 😊
A reachekben van igazság, rám nem lehet fogni hogy a CBS lista alapján draftolnék.

Annyit hozzáfűznék, hogy szerintem meg amikor nagyon mély a WR class akkor kell megszerezni az évekig tartó kéjmámort, nem akkor, amikor alig van használható wr és rosszabbal kell beérned.

Amúgy tetszenek a mostani szövegek is, remek munka. +1
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A közepesnél jobb a draftom. Kb ezt vártam. Én bizakodom és várom ki hova kerül IRL (kerül e egyáltalán). A szám pedig hatalmas + 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Baromi jó lett a dolog.. kb ezt vártam érdemjegy szinten (na jó, valójában inkább olyan D+ körül.. szóval 😕) és szuper, mert így akkor Murphy törvény alapján nyilván lesz 3 Hall of Famer a draftomban. 😀

Nagyon tetszett a stílus is, meg itt-ott a zeneválasztás, nyomtam egy-két like-t ide-oda, amik különösen bejöttek.. viszont talán még mindig van egy kis early-pick bias.
Legalábbis másképp nem tudom értelmezni azt, hogy somos három totális kóma első körös pickkel (2 reach, és egy boom/bust reach) és egy bevallottan elkúrt (nem kicsit, nagyon) elsőkörös performansszal hogyan kapott B jegyet. 😛Igor
Az, hogy mi reach és mi nem, majd kiderül a hétvégén, az első körömmel annyi a bajom, hogy nem 1/21 Jenkins és 1/30 Hill két húzással oldottam meg, hanem csináltam egy felesleges trade-et egy boom/bust játékosért.

Egyébként meg ez ettől még jó draft, csak a tőlem megszokottnál lett gyengébb... :cool:somoskovig
Az meg hogy jók-e majd 3 év múlva.. ezeket már ismerjük.
Jah, meg elszórtad a fél draftodat közben..sztem orbitálisan gyalázatos első köröd volt, már elnézést... ha szaba/fetomy/én draftolom ezt, tuti nem B-t kapunk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
IRL Maci? Paea kettőt ér, mert legalább kettőt ki is nyom.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Baromi jó lett a dolog.. kb ezt vártam érdemjegy szinten (na jó, valójában inkább olyan D+ körül.. szóval 😕) és szuper, mert így akkor Murphy törvény alapján nyilván lesz 3 Hall of Famer a draftomban. 😀

Nagyon tetszett a stílus is, meg itt-ott a zeneválasztás, nyomtam egy-két like-t ide-oda, amik különösen bejöttek.. viszont talán még mindig van egy kis early-pick bias.
Legalábbis másképp nem tudom értelmezni azt, hogy somos három totális kóma első körös pickkel (2 reach, és egy boom/bust reach) és egy bevallottan elkúrt (nem kicsit, nagyon) elsőkörös performansszal hogyan kapott B jegyet. 😛Igor
Az, hogy mi reach és mi nem, majd kiderül a hétvégén, az első körömmel annyi a bajom, hogy nem 1/21 Jenkins és 1/30 Hill két húzással oldottam meg, hanem csináltam egy felesleges trade-et egy boom/bust játékosért.

Egyébként meg ez ettől még jó draft, csak a tőlem megszokottnál lett gyengébb... :cool:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, ne pörögjetek, alig kezdtem el 😛 Mivel nem szeretem az összehányt munkát, ha már csinálom akkor legyen alapos, ezért holnapra sem merem még ígérni 😊

Höri: a mock draft game-es elemzést visszakapod, élből -2 pont mindenhova 😀 Ha kilépsz annál jobb, előbb leszek itt teljhatalmú komisszár! :cool: (JJ-é is majd attól függ, mit oszt itt ki nekem, és milyen zenével 😀)

eaglesmcnabb: az majd attól függ, hány IRL macid van 😛

Stez: Bőrfikt ugyebár nálam van, az LB sorom így már meg is kapta a 10-ből 15-öt, és te mivel nem húztad be max 2-est kaphatsz az összes defense értékre 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk köszi a B-t, mondjuk jobban örültem volna egy alacsonyabbnak, hátha jobban bejön, mint a tavalyi A-, akkor a két elsőkörösből egy IR, meg egy év padozás lett 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, én meg mondhatni a late-rounderek miatt kaptam ilyen szart, mert kétlem legalábbis, hogy az első három körömért. 😀
De hát ez van, Luck és DeCastro is jó lesz, az a lényeg. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Baromi jó lett a dolog.. kb ezt vártam érdemjegy szinten (na jó, valójában inkább olyan D+ körül.. szóval 😕) és szuper, mert így akkor Murphy törvény alapján nyilván lesz 3 Hall of Famer a draftomban. 😀

Nagyon tetszett a stílus is, meg itt-ott a zeneválasztás, nyomtam egy-két like-t ide-oda, amik különösen bejöttek.. viszont talán még mindig van egy kis early-pick bias.
Legalábbis másképp nem tudom értelmezni azt, hogy somos három totális kóma első körös pickkel (2 reach, és egy boom/bust reach) és egy bevallottan elkúrt (nem kicsit, nagyon) elsőkörös performansszal hogyan kapott B jegyet. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Magyarázat: A kedves kollégára túl nagy hatással lehetnek a bleacher report "top5 super sleepers" féle cikkei, mert idén sem hazudtolva meg magát bőszen gyűjtögette a nem a keretbe, hanem a PS-be kerülésért küzdő, csiszolatlan gyémántnak tűnő széndarabokat. Az első két játékos azért ment a helyzeten, főleg Martin 3/13-ra. Toonért felcserélni nem tűnik okos dolognak, de az önforfeit picknél minden jobb

Biza, olyannyira, hogy erről még csak nem is hallottam 😀
Nem Toonért cseréltem fel, hanem Jenkinsért, aki kiment addigra, de mivel ingyen volt, és 4/28-ra már nem valószínű, hogy bármelyik WR bent lett volna, inkább elfogadtam ingyen Toont 😉
A széndarabokat meg meglátjuk, tavaly is bejött Gabe Miller és DeMarcus Dobbs is (előbbit gyorsan IR-re rakták, utóbbi simán túlélte a keretszűkítést), idén is be fognak páran jönni, szal nem kell aggódni 😊

A zene meg, blőá 😀
És még csak a cím se jó 😛
Am kössz az osztást, kellett 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 245 — Keep pounding
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=484912#p484912

Keki frissült

3 veterán minimum alatt kereső backup eladó, nyilván azért árulom őket, mert lesz aki waiverre kerül, de mindet nem tervezem kirakni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
fél12re legyen meg fetomy, addig megyek BL-t nézni 😂
és óvatosan bánni ám Bőrfikttel, nem beírni a 10-est mindenhová 😐

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊fetomy
Ez fasza, mert én idén tuti nem fogok erre ráérni.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊fetomy
úgyis elfogult leszel a bearssel szóval csináld csak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊fetomy
minden játékosom alulértékeled, minden ellenfelet túlértékelsz.

érzem, ki fogok lépni

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊fetomy
Mikor lesz kész? :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊fetomy
Jippííí

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bár nem vagyok somos, és az értékelésembe is majd biztos mindenki beleköt, de én már elkezdtem egy ilyen PR-t írni 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát ez kurvajó lett JJ, kicsit rosszabbra számítottam az első 2 pick miatt, én is úgy látom hogy reach volt mindkét 2. körös pickem, de úgy voltam vele hogyha kezdők lesznek, nekem aztán olyan mindegy hogyha kicsit későbben kelnek el. + ugye vészmegoldás volt david, mert silatolut akartam, bár sila'-t lehúztad úgyhogy lehet jobban járok hogy a 4. körben húztam guardot 😀 Herremans óta tudjuk hogy ott lehet a legjobb guardokat húzni .
ja és a zeneválasztás is jó ment a +1 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
viszont kérdezném már nem először, hogy többen is a DL-t fikázzátok, miért? látom, hogy van lyuk, de sztem csak DT poszton, endből Doom mellé van 2.5 olyan játékos aki rotációban komoly játéklehetőséget fog kapni.kristof
Ezért lennék kiváncsi a Somos féle csapatrészeken alapuló PR-re, remélem lesz idén is 😊 Volt pl. olyan mock ahol DT-t kaptam első körben, pedig a DL lett volna az utolsó csapatrész ahova húztam volna (a WR és a RB - khm... LaMichael :rolleyes: - mellett), kimondottan elit játékosom nincs ugyan a védőfalban, de szerintem tele vagyok viszonylagosan jó potenciállal rendelkező játékosokkal, rotálni jók lesznek 😊
Remélem az idei draftnak köszönhetően ugyanezt elmondhatom majd az OL-ről is, lesz ugyanis bőven foltozgatnivaló a QB/Secondary/LB-sor tájékán :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes