NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a fele megvan, a másik felét majd megírják a kötözködők a draft után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"tipikus szerkesztői taktika" 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én örülök, ha ennél rosszabb nincs a mai világban (talán csak egy Barca–Real) 😊
Nekem jöhet ez, még illik is majd rá
http://www.youtube.com/watch?v=LOSPFn8JD8g

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Mindegy, én elfogadom, hogy nem értek hozzá......... 😛StormST
minek sértődsz meg?Höri
Nem sértődtem meg, csupán csak levontam a konzekvenciákat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Trackválasztásnál ha kötözködhetek ink ez 😛 : http://www.youtube.com/watch?v=rq_JOeo3tKw


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindegy, én elfogadom, hogy nem értek hozzá......... 😛StormST
minek sértődsz meg?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
(remélem nem baj, ha a draft-om elemzését nyilvánosan elemzem, ha igen, akkor leveszem azonnal)

C-

"Bevallottan listás draftoltolás, nincs is ennél szomorúbb dolog a világon. " 😂

Szerinted szomorú, szerintem meg egy módja a játéknak...

3/3 volt az első pick-em, szerintem így komoly előkészületet belefektetni totál felesleges lett volna. De ha valakinek van valami javaslata, hogy milyen stratégia lett volna ésszerűbb, azt szívesen meghallgatom...

Nem kötözködés, csak érdekelne a vélemények...

Én egyébként évek óta tudhatóan nem foglalkozom a college focival, az már nem fér bele. Így viszont ha én azt olvasom egy játékosról, hogy " started for three years" és "Teams should give him late-round consideration as an NFL-ready safety." (Chyl) az nekem 7/44-nél abszolút nem tűnik hülye pick-nek...

Vagy pl. Daniels 6/35-nél csak jóízlés határain kívül jellemezhetően rossz pick? (máshol is mid-rounder-nek írják)

Vagy Ellison 6/27-nél?

De nekem pl. Vernon 5/4-nél nem rosszabb, mint egy low-risk pick, aki akár még jó is lehet, de Long és Redding mögé pont elég is lehet...

Mondjuk érdekelt volna, hogy Quick-ről mi a vélemény, ő kimaradt. Vagy 3/3-nál annyira szar pick? 😊

Mindegy, én elfogadom, hogy nem értek hozzá......... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem írok semmit, nem lenne értelme, az összes pick-hez azt tudnám csak írni, hogy "ez a poszt volt a need, megkerestem azt, aki szerintem a BPA volt a posztján az általam nézett listákon és azt húztam", ezért meg kár lenne koptatni a billentyűzetet 7 játékosnál... 😀StormST
9 gm még ennyit se tett meg (egyelőre) 😊 amúgy nagyon látszik, hogy ki milyen metódus szerint draftol, az értékelésben én az eredetiséget fogom felpontozni, szóval készülj fel a megsemmisítő kritikára 😛jjncaa
Minek értékeljem a saját draftomat?
Megteszitek Ti helyettem, hogy leírjátok, szar. 😊
Luck ha bejön, már fasza a draftom, és ne húzza le a Stez átok 😊
DeCastro meg nagy kedvencem, azért mentem fel érte, ennyi. De Ő fasza lesz. 3. körre a boardomon kb. úgy 30 játékos volt targetként, persze, hogy mindet elvitték előlem, így maradt, hogy needre elhozom Winnt, aki amúgy is 3-4. körre várt playa. A többinél már letojtam mi van, a boardom összekavarodott, mivel szakadt a netem párszor és az addigi pickekről meg lemaradtam, így párakat nem húztam ki. 😀 5. körre meg még 5/20 körül kb. 10 targetem volt még bent, de utána mindet kikapták előlem, így jól beszoptam.
Ez van.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tőlem is ment a +1, aztán max. visszavonom ha túl szar az értékelésem 😛
Viccen kívül köszi hogy időt szánsz a dologra!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JJ ez tényleg nagy ötlet, ha tudnék, adnék neked tíz pluszt érte.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppá, mostmár várom az értékelésemet, hogy a zs- mellé milyen dalt kapok 😀 Bár várok egy American Idiot-ot kb. 😀

Hozzáteszem ez kurvanagy ötlet JJ, nagyszerű hogy vittél bele egy kis plusz kreativitást 😊
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 245 — Keep pounding
"7/40 - Greg Zeuerlein, K (Missouri Western State)
Sztem a class legjobb kickere, nem baj ha nálam van, ki tudja mit hoz a jövő."

Nyilván én vagyok kurva kommersz, töredelmesen bevallom hogy egy Missouri Western State meccset nem láttam, sőt még égőbb, de nem is tudtam hogy ilyen egyetem van, de honnan a jóistenből tudod gabo hogy ő a legjobb? 😛

Najó nyilván egy kickert mondjuk tényleg tökéletesen meg lehet ítélni a statjai alapján is anélkül hogy egyszer látnád élőben, csak gecisködök. 😀Döme
Valóban csak a statok alapján ítélem de a többi kicker ilyen 50% körül bombázott, ő meg ettől sokkal jobb volt. A FG-t meg kb mindegy milyen ellenfél ellen rúgod, sőt lehet hogy itt még nehezebb is egy fogalmatlan ST mögött állva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme: utáltalak is rendesen a Perry picknél 😕

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Frissült a kekim.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, Womack miért számít be a cuccba? Nem csak a 1,5 milla felettiekre vonatkozik a szabály?Rajna
kitöröltem, télleg úgy van

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Höri, Womack miért számít be a cuccba? Nem csak a 1,5 milla felettiekre vonatkozik a szabály?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem egyszer láttuk már, hogy milyen fontos a backup QB, így Tannehill miatt A+++++++
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Láttad volna a boardomat nem biztos, hogy ezt mondanád 😀fetomy
az én boardomon csak luck és rg3 volt de egyik sem csúszott le 2/8-ra szóval gyorsan letöltöttem torrentről JJ boardját és utána már aszerint ment a draft, ha jól megnézitek onnan húztam a pickeket.eaglesmcnabb
Akkor te bizonyára "A-"-nál rosszabbat már nem kaphatsz 😀fetomy
remélem is. inkább rícseltem, csak nehogy mást húzzak. remélem értékeli.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
"7/40 - Greg Zeuerlein, K (Missouri Western State)
Sztem a class legjobb kickere, nem baj ha nálam van, ki tudja mit hoz a jövő."

Nyilván én vagyok kurva kommersz, töredelmesen bevallom hogy egy Missouri Western State meccset nem láttam, sőt még égőbb, de nem is tudtam hogy ilyen egyetem van, de honnan a jóistenből tudod gabo hogy ő a legjobb? 😛

Najó nyilván egy kickert mondjuk tényleg tökéletesen meg lehet ítélni a statjai alapján is anélkül hogy egyszer látnád élőben, csak gecisködök. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Döme után még csak eredeti sem vagy 😀Wyatt
Láttad volna a boardomat nem biztos, hogy ezt mondanád 😀fetomy
az én boardomon csak luck és rg3 volt de egyik sem csúszott le 2/8-ra szóval gyorsan letöltöttem torrentről JJ boardját és utána már aszerint ment a draft, ha jól megnézitek onnan húztam a pickeket.eaglesmcnabb
Akkor te bizonyára "A-"-nál rosszabbat már nem kaphatsz 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Döme után még csak eredeti sem vagy 😀Wyatt
Láttad volna a boardomat nem biztos, hogy ezt mondanád 😀fetomy
az én boardomon csak luck és rg3 volt de egyik sem csúszott le 2/8-ra szóval gyorsan letöltöttem torrentről JJ boardját és utána már aszerint ment a draft, ha jól megnézitek onnan húztam a pickeket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Döme után még csak eredeti sem vagy 😀Wyatt
Láttad volna a boardomat nem biztos, hogy ezt mondanád 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, amúgy reppent pár galamb megint

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem írok semmit, nem lenne értelme, az összes pick-hez azt tudnám csak írni, hogy "ez a poszt volt a need, megkerestem azt, aki szerintem a BPA volt a posztján az általam nézett listákon és azt húztam", ezért meg kár lenne koptatni a billentyűzetet 7 játékosnál... 😀StormST
9 gm még ennyit se tett meg (egyelőre) 😊 amúgy nagyon látszik, hogy ki milyen metódus szerint draftol, az értékelésben én az eredetiséget fogom felpontozni, szóval készülj fel a megsemmisítő kritikára 😛jjncaa
😀 Tedd, amit jónak látsz... 😀

Én idén feladtam a draft-ot Vick miatt, amire persze lehet, hogy rácseszek, de ezt ítéltem jónak... 😊

(egyébként aki kicsit is figyelt, az tudja, hogy nem szoktam túl bonyolultan draft-olni, részben azért, mert nincs időm/energiám a college foci figyelésére, részben a saját ezen irányú lustaságom miatt... 😀)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme után még csak eredeti sem vagy 😀