NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Szegecs más kategória, jókor volt jó helyen. Azért meg Ő a köcsög, ha kint van a kekín egy 1/5, megkérdezi, mennyibe fáj és egy ilyen nevetséges árat mond kristof? Mert szerintem nem. Itt mi, a másik 30 GM volt a vakegér, hogy nem nézett gykrabban kekít, nem kérdezett rá a pickre.
Ettől függetlenül jah, jó nagy lehúzás, de kristóf maga vallotta be, hogy Ő szabta az árat és egy napig magyarázta, hogy ez neki jó trade volt. Ha meg Ő így gondolja, akkor egészségére, az a lényeg, hogy neki tetszik.Stez
Aha szóval Schleck igazából nem akarta a tradet, Delonso geci módon ráerőltette valószínűleg hiptnózissal vagy valami mágiával és nem is volt köze az árhoz. Én is így gondolom...
Kristófot én meg kérdeztem kb 2-3 első kört kért ,most nekem honnan kellett volna tudom hogy pár nap múlva fosért hugyért eladja ?😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegecs más kategória, jókor volt jó helyen. Azért meg Ő a köcsög, ha kint van a kekín egy 1/5, megkérdezi, mennyibe fáj és egy ilyen nevetséges árat mond kristof? Mert szerintem nem. Itt mi, a másik 30 GM volt a vakegér, hogy nem nézett gykrabban kekít, nem kérdezett rá a pickre.
Ettől függetlenül jah, jó nagy lehúzás, de kristóf maga vallotta be, hogy Ő szabta az árat és egy napig magyarázta, hogy ez neki jó trade volt. Ha meg Ő így gondolja, akkor egészségére, az a lényeg, hogy neki tetszik.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
meg hát ott a trade partner se volt túl okos... 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nekem a Szegecs féle 1/5 draft még mindig közel távol nagyobb lehúzás mint ez volt.Toca
Szegecs kategórián kívüli cápa.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Nekem a Szegecs féle 1/5 draft még mindig közel távol nagyobb lehúzás mint ez volt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Schlecknek egy hibája volt, mégpedig az, hogy nem írta be sem ide, sem kekíbe, hogy Willis eladó, mert akkor ennél jóval többet is kaphatott volna, és kapott is volna, emrt draft ide vagy oda, de vélhetően nagy licitháború lett volna Willisért.
Ebből majd tanul és jövőre már nem követi el ugyanezt a hibát. Legalábbis reméljük. 😊Stez
Igen?

Akkor várom a sokkal többet, ha annyian vannak akik ennél jóval többért is vinnék, várom a jelentkezésüket.Delonso_
Nézd Del.
Nem ellened szólok, viszont tegnap is azt mondtam, hogy szerintem szó nélkül, a legelső pillanatban add oda Schlecknek Odrickékat is, és a fél bandát a listádról, amit nekem mutattál, így a pickek mellé. Mert ez nem kis ellenérték, de WIllisért minden további nélkül megadtam volna én is, ha van pickem. Ha meg egyenesen annyi pickem van, mint Neked, akkor gondolkodás nélkül odaadok kb. bármit, mert miért ne? Hisz simán megteheted a Te helyzetedben, így is marad még egy rakat picked és a csapatod eléggé kezd erősödni. De ezt elmondtam neked is.
És az idei FA piacból kiindulva, valóban úgy gondolod, hogy senki sem lett volna rajtad kívűl, aki megadja ezt az árat, de akár emel is ezen? Szerintem simán emeltek volna. Egy Harvini árat biztos kapott volna Schleck, tutira.
Az meg már mellékes, hogy a helyébe tutira kondicionáltam volna az összes picket, mert ha 1/23-25 pluszos pickeket kap majd egy Willisért, akkor jól beszopta. Hiába első, második, harmadik körök ezek, majdnem egy full draft.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye semmiből. 😊fetomy
Már megint puffogtassunk minél nagyobb bullshitet nap van ?Toca
Elnézést kérek, igazad van. Inkább ne hallgasson senki másra, szopassa magát az a jó 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Híres eperre nem kell kosárral menni
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Higgy az asszonynépnek, mint az áprilisi időjárásnak.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye semmiből. 😊fetomy
Már megint puffogtassunk minél nagyobb bullshitet nap van ?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Schlecknek egy hibája volt, mégpedig az, hogy nem írta be sem ide, sem kekíbe, hogy Willis eladó, mert akkor ennél jóval többet is kaphatott volna, és kapott is volna, emrt draft ide vagy oda, de vélhetően nagy licitháború lett volna Willisért.
Ebből majd tanul és jövőre már nem követi el ugyanezt a hibát. Legalábbis reméljük. 😊Stez
Igen?

Akkor várom a sokkal többet, ha annyian vannak akik ennél jóval többért is vinnék, Most jelentkezhetnek.

Edit mondja. A saját áram megtartom a különbözetet megkapja Schleck.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye semmiből. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Schlecknek egy hibája volt, mégpedig az, hogy nem írta be sem ide, sem kekíbe, hogy Willis eladó, mert akkor ennél jóval többet is kaphatott volna, és kapott is volna, emrt draft ide vagy oda, de vélhetően nagy licitháború lett volna Willisért.
Ebből majd tanul és jövőre már nem követi el ugyanezt a hibát. Legalábbis reméljük. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Gyenge kezdők vagytok. Emberem olyan sokoldalú, már óvodában ikozaéder volt a jele, nem holmi robot 😛Wyatt
Az a szégyen Edelman?szaba
Neked egy nap nem elég, ha egy ember kioszt?Wyatt
Nem. Osszál ki.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mert megakartam hagyni a lehetőséget hogy FA-piacon vadászd le ahogy ígérted 😊 Viccet félretéve igen, az hiba volt. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Szerintem ha nem Delonsoval, hanem a másik 30 GM valamelyikével kötötte volna ezt a trade-t Schleck, akiknek nincs ilyen pick és cap helyzete, akkor nagyobb lenne a felháborodás, hogy Schleck hogy lehúzta, lejáró játékosért 4 pick jövőre, nyílvánvaló hogy meg se tudta volna fizetni P-Willt, ha ránézünk a cap helyzetére, lejár Justin Smith, Asante és Britton is, gondolom nem akart cap hit spirálba kerülni, mint Fetomy, érthető. Jövőre a hat első három körben található pickjével a maga arcára formálhatja a csapatát. Delonso nyílván jól járt ezzel a trade-del mert megkapta a liga egyik legjobbját, a szerződéshosszabbításnál majd ad neki 12 millát jövőre és mindenki jól járt.
Én is Schleckéhez hasonló okból adtam el Allent áron alul.adam8
Meg mert ostoba vagy és nem kerestél meg engem 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyenge kezdők vagytok. Emberem olyan sokoldalú, már óvodában ikozaéder volt a jele, nem holmi robot 😛Wyatt
Az a szégyen Edelman?szaba
Neked egy nap nem elég, ha egy ember kioszt?

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem ha nem Delonsoval, hanem a másik 30 GM valamelyikével kötötte volna ezt a trade-t Schleck, akiknek nincs ilyen pick és cap helyzete, akkor nagyobb lenne a felháborodás, hogy Schleck hogy lehúzta, lejáró játékosért 4 pick jövőre, nyílvánvaló hogy meg se tudta volna fizetni P-Willt, ha ránézünk a cap helyzetére, lejár Justin Smith, Asante és Britton is, gondolom nem akart cap hit spirálba kerülni, mint Fetomy, érthető. Jövőre a hat első három körben található pickjével a maga arcára formálhatja a csapatát. Delonso nyílván jól járt ezzel a trade-del mert megkapta a liga egyik legjobbját, a szerződéshosszabbításnál majd ad neki 12 millát jövőre és mindenki jól járt.
Én is Schleckéhez hasonló okból adtam el Allent áron alul.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Gyenge kezdők vagytok. Emberem olyan sokoldalú, már óvodában ikozaéder volt a jele, nem holmi robot 😛Wyatt
Az a szégyen Edelman?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyenge kezdők vagytok. Emberem olyan sokoldalú, már óvodában ikozaéder volt a jele, nem holmi robot 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bitch please, ne kelljen bevetnem az ultimate weapont 😂Wyatt
Tom Brady?!tenorx
Menyus?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja, mert megatron punt returner.szaba
Ja, mert a visszahordott TD meg az elkapott TD nem ugyanannyi pontot ér.
Oh wait.tenorx
Értem. És ki szerez egy szezonban annyi PR TD-t, mint amennyit CJ elkap?szaba
Joe Adams. Ne értetlenkedj már.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bitch please, ne kelljen bevetnem az ultimate weapont 😂Wyatt
Tom Brady?!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nem kell Megatron, nálam van Joe Adams.
http://www.youtube.com/watch?v=RxW2mL8BbOA Ezt egy meccsen többször is meg fogja csinálni.tenorx
Ja, mert megatron punt returner.szaba
Ja, mert a visszahordott TD meg az elkapott TD nem ugyanannyi pontot ér.
Oh wait.tenorx
Értem. És ki szerez egy szezonban annyi PR TD-t, mint amennyit CJ elkap?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bitch please, ne kelljen bevetnem az ultimate weapont 😂Wyatt
Al Bundy?