NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bitch please, ne kelljen bevetnem az ultimate weapont 😂

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ebbe a versenybe én is benevezek PP-vel, meg Hiltonnal és még Robinsont is be akartam húzni....
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, mert a visszahordott TD meg az elkapott TD nem ugyanannyi pontot ér.
Oh wait.tenorx
returnerből olyanod mint nekem, sose lesz 😛 Ráadásul bőrfikt vágja majd előtte az utat, meccsenként 1-1 PR és KR TD garantált.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudod mit?
Lehet keresni Megatronert, jovore elado, ha megfizeti valaki. 5 elso kor a kiindulas, de mindegyik legyen top10es
ha eloallsz valami hasonloval, beszelhetunkStez
Nem kell Megatron, nálam van Joe Adams.
http://www.youtube.com/watch?v=RxW2mL8BbOA Ezt egy meccsen többször is meg fogja csinálni.tenorx
Ja, mert megatron punt returner.szaba
Ja, mert a visszahordott TD meg az elkapott TD nem ugyanannyi pontot ér.
Oh wait.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Szerintem a nagyanyádat is eladnád 5 első körért :ptenorx
Tudod mit?
Lehet keresni Megatronert, jovore elado, ha megfizeti valaki. 5 elso kor a kiindulas, de mindegyik legyen top10es
ha eloallsz valami hasonloval, beszelhetunkStez
Nem kell Megatron, nálam van Joe Adams.
http://www.youtube.com/watch?v=RxW2mL8BbOA Ezt egy meccsen többször is meg fogja csinálni.tenorx
Ja, mert megatron punt returner.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De tenorx hulye, ahogy szaba is. 😊
es de, Megatron a mostani szerzodesevel is lazan tobbet er ennel, ket teljes draftert sem valoszinu, hogy eladnam 😊
ahogy gabo mondta, olyan 4 elso kor lenne a minimum, de mivel szemelyes kedvencem, igy velhetoen nincs az az ar, amiert odaadnamStez
Szerintem a nagyanyádat is eladnád 5 első körért :ptenorx
Tudod mit?
Lehet keresni Megatronert, jovore elado, ha megfizeti valaki. 5 elso kor a kiindulas, de mindegyik legyen top10es
ha eloallsz valami hasonloval, beszelhetunkStez
Nem kell Megatron, nálam van Joe Adams.
http://www.youtube.com/watch?v=RxW2mL8BbOA Ezt egy meccsen többször is meg fogja csinálni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De tenorx hulye, ahogy szaba is. 😊
es de, Megatron a mostani szerzodesevel is lazan tobbet er ennel, ket teljes draftert sem valoszinu, hogy eladnam 😊
ahogy gabo mondta, olyan 4 elso kor lenne a minimum, de mivel szemelyes kedvencem, igy velhetoen nincs az az ar, amiert odaadnamStez
Szerintem a nagyanyádat is eladnád 5 első körért :ptenorx
Tudod mit?
Lehet keresni Megatronert, jovore elado, ha megfizeti valaki. 5 elso kor a kiindulas, de mindegyik legyen top10es
ha eloallsz valami hasonloval, beszelhetunk

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Végülis van még pár draftcetlim 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De tenorx hulye, ahogy szaba is. 😊
es de, Megatron a mostani szerzodesevel is lazan tobbet er ennel, ket teljes draftert sem valoszinu, hogy eladnam 😊
ahogy gabo mondta, olyan 4 elso kor lenne a minimum, de mivel szemelyes kedvencem, igy velhetoen nincs az az ar, amiert odaadnamStez
Szerintem a nagyanyádat is eladnád 5 első körért :p
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Long olyan nagy kedvencem sosem volt, mint Megatron
es egy ilyen WR nekem sokkal tobbet er, mint egy OL
Nem vicc, hogy egy szavam nem volt, mikor 10 millat kert a rosi nala, soot, ugraltam oromomben. Inkabb, mint hogy Longnak 8 millat fizethessek jovore, azert nem viccbol adtam el, LT-m igy is volt mar 😊
de hat ha nem hiszed, lehet probalkozni Megatronert 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt mondtad Longról is 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De tenorx hulye, ahogy szaba is. 😊
es de, Megatron a mostani szerzodesevel is lazan tobbet er ennel, ket teljes draftert sem valoszinu, hogy eladnam 😊
ahogy gabo mondta, olyan 4 elso kor lenne a minimum, de mivel szemelyes kedvencem, igy velhetoen nincs az az ar, amiert odaadnam

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem sem olyan gáz ez a tréd, ha figyelembe vesszük, hogy p-will 10+-t fog kérni jövőre
:cool:


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bowman > Willis.szaba
Tenor is ezt mondta rá rögtön...
Én azért bízom benne hogy nem így van.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az emberek véleménye megoszlik a traderől így is van ez jól.
Én nem hiszem hogy egy nem QB érne ennél többet és azt sem hogy lényegesen többet adott volna valaki egy lejáró szerződésű ám nagyon jó játékosért.
Én megtehettem és kedvelem a palit, a végén adtam neki egy öt játékosból álló listát hogy válasszon róla amennyi kell, nálam ez volt a vége, többet semmilyen körülmények közt nem adtam volna érte. Biztos vagyok abban, hogy ezt a Phinst a pickekkel és a többi ellenértékkel sokkal jobbá fogja tenni.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Bowman > Willis.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Huhu, es en hulye elmenten lefekudni fel 12kor 😀 😐

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként én nem érzem akkora lehúzásnak. Del járt jobban, de Schleck helyzete is teljesen érthető, új csapatot kell építenie, amihez pickekre van szükség. Odrick kezdeni fog, és kapott egy rakat picket, amiből ha jól draftol (márpedig elég up-to-date NCAAvel, tehát jól kell), akkor ez egy jó kiinduló pont lehet az új, Schleck féle Dolphinshoz.
Ennél én csináltam sokkal nagyobb faszságokat rookieként, 1+2t adtam kb Matt Light + Adalius Thomasért. Thomast még abban az évben kibaszták, Lightot meg utána sikerült elpasszolni egy 6. körért. Most nyiván úgy csinálnám, hogy McNeill a FAról olcsóbb fizetéssel, + a pick valamelyikéből pass rusher, de hát rookie, majd megtanulja.tenorx
😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ha láttátok volna az első csereajánlatot, akkor meg lennétek győződve, hogy még delonso lett lehúzva 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Mi rookiek már csak ilyenek vagyunk. Kitaláljuk, hogy nem tetszik a csapat, muszáj lesz javítani rajta ezért elkezdünk abból főzni ami van. Én eladom Elit, ő eladja Wilist szerintünk aránylag megfelelő, sok ember szerint aránytalanul kevés árért. Ebből 2 féleképpen jöhetünk ki vagy jól vagy rosszul,de legalább tanulva a hibákból, de egy biztos lesz egy csapatunk ami, lehet olyan lesz mint a magyar narancs (kicsit avanyú , kicsit sárga de legalább a mienk).
Ha meg a rosik nem értenek egyet majd adnak jó kis 10 millás igényt jövőre Willisnek vagy többet aztán majd kiderül meddig marad ott 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ejha, látom nem csak nálam szabadulnak el az indulatok néha... 😊

Szerintem nem rossz trade ez, bár ha Del megnyeri a SB-t, akkor nálam karcosabb, de ez a kockázat benne van, ahogy Willis egy esetleges sérülése is...

Ha Schleck úgy érzi (egyébként szerintem jogosan), hogy ő ellesz ebben a szezonban Willis nélkül, akkor neki jó ez a trade, csak azt nem értem, hogy miért nem draft előtt csinálta (nagyobb és konkrétabb értéket kaphatott volna), vagy miért nem hirdette meg (szintén növelte volna az ellenértéket), de ez már az ő dolga... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 244 — Keep pounding
Willis ilyen fizuval kb. 4 első kört ér, de senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy elfogadja amit ajánlanak érte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A szokásos személyeskedés, de tőled kb ezt vártam.
Valahol ez is szórakoztató, pláne az hogy te egy oroszlán lennél 😊

Bármennyire is erőlteted azt hogy ez a levelezés a kulcs, nem az.
A kulcs az, hogy nem kötsz szabálytalan tradet, ha kötsz a helyszínen helyrehozod akár a te hibád akár nem. Nem volt olyan érték ami kompenzált volna?
Ohh még megsajnállak titeket, hogy sem pickben sem 61 játékos közül nem lehetett megfelelő cserealapot képezni. Kit érdekel mit beszéltek meg mit nem priviben?

Totálisan agyhalott trade ahogy az indoklás meg az erőlködésed is az. Abba meg a helyedben nem nagyon mennék bele ki köt kibe, mert ez ebben az esetben is látható volt. Ha neked nem az, olvass kicsit vissza. Teee Mr Wendriner Aladár (ha nem tudnád ki az, keresd Rejtőnél)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tenorx: igen, csak épp ezért kell rosenhaus-t kérdezni a rookie-nak, hogy ilyet ne csináljon. Mondjuk Schleck megfogadta a tanácsomat, és keresett valakit, aki hajlandó erre áldását adni 😊 Inkább azt fogadta volna meg, hogy legalább meghirdeti...

Delonso: hol tettem én neked keresztbe? Azzal, hogy lebeszéltem Schleck-et arról,hogy gyakorlatilag egy jövő évi 1+Hardestyért eladjon neked egy játékost, akit kb. 3 első körért sem szabadna? Itt sem te voltál a lényeg, mert ezt akárki adta volna neki, ugyanazt mondom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fake meg fogsz lepődni, én nem bánom hogy a játékban vagy és nem örülnék ha elmennél.
Nem szimpátia és antipátia kérdése ez, hanem unalmasabb lenne.

Ez olyan mint a puha fociban a Fradi - Dózsa. Ha kiesik az egyik nem ugyanaz a bajnokság. Persze nem gondolom hogy ezt te is így éreznéd. 😊

Edit: ahogy pl Fetomyval is szívesen tradelek és nem bunkózom vele sem se tradenél sem egyébben, holott ott tesz nekem keresztbe ahol tud.Delonso_
A legnagyobb tisztelettel szeretnem megkerdezni : miert tereled el a temat arrol amit felvetettem ?
Rakj ki a gecibe a jatekbol, ha en egy ennyire unfair, ostoba, szar alak vagyok. Ez kurvara nem szolgalja a jatek erdeket h egy ilyen ember legyen erdemtelenul gm szekben. Itt van az eszkoz a kezedben, semmit nem kell tenned szinte es repulok, ha nem alaptalanul gyanusitgattal meg felhaborito vadakkal.

Az meg h szted ez a fagyi-dozsa egy roppant szar parhuzam sztem. Tudod az oroszlannak a patkany nem termeszetes ellensege, es a kis pici patkany barhogyis probalkozna, akkor sem lenne ellenfel az oroszlan szamara, ha veletlen kapna egy genkezelest, amitol szazszorosara none. Es igen sajnalom, de bevallom neked, (ha nem ertened) hogy en vagyok ebben a hasonlatban az oroszlan, a patkany pedig az akivel hajlando vagy azonositani.