GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛Igor
micsoda ötlet.. a New Orleans Saints hivatalosan is bejelenti igényét az NFL összes DL/LB posztú szabadügynökére, veteránminimumot tartalmazó szerződéssel

a játékosok a sűrű jövés-menés miatt csoportos kedvezményt kapnak a New Orleans-ba tartó járataik repülőjegyeinek árábóljjncaa
Te már nem vagy a Saints GM-e 😛szaba
ezt honnan vetted?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Azt mondták ez a rendszer jó, ha jó akkor csináljuk , ha mégsem akkor találjunk ki rá valamit 😊 Igazából gondolkodtam ,hogy az összesre tegyek-e vagy csak akiben látok fényt ,de az 50-es listát is leszűkítettem inkább 😊Toca
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛Igor
micsoda ötlet.. a New Orleans Saints hivatalosan is bejelenti igényét az NFL összes DL/LB posztú szabadügynökére, veteránminimumot tartalmazó szerződéssel

a játékosok a sűrű jövés-menés miatt csoportos kedvezményt kapnak a New Orleans-ba tartó járataik repülőjegyeinek árábóljjncaa
Erről 2 dolog jutott eszembe.
1.Majd a megfelelő időben 😀
2.Megfelelő GM 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
micsoda ötlet.. a New Orleans Saints hivatalosan is bejelenti igényét az NFL összes DL/LB posztú szabadügynökére, veteránminimumot tartalmazó szerződéssel

a játékosok a sűrű jövés-menés miatt csoportos kedvezményt kapnak a New Orleans-ba tartó járataik repülőjegyeinek árábóljjncaa
Nem lesz az már cap túllépés? 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Azt mondták ez a rendszer jó, ha jó akkor csináljuk , ha mégsem akkor találjunk ki rá valamit 😊 Igazából gondolkodtam ,hogy az összesre tegyek-e vagy csak akiben látok fényt ,de az 50-es listát is leszűkítettem inkább 😊Toca
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛Igor
micsoda ötlet.. a New Orleans Saints hivatalosan is bejelenti igényét az NFL összes DL/LB posztú szabadügynökére, veteránminimumot tartalmazó szerződéssel

a játékosok a sűrű jövés-menés miatt csoportos kedvezményt kapnak a New Orleans-ba tartó járataik repülőjegyeinek árábóljjncaa
Te már nem vagy a Saints GM-e 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én most is fröcsögök,mert szerintem egy faszság, de mindenki leírta hogy ne rinyáljunk már annyit, teljesen normális ez hát tessék, ha ez normális hát csináljuk nagybanToca
Igen, csak én utálom kurvára ezt a módszert, és még azzal is beszopom, hogy a trackerbe 1 órán át fogom baszogatni az ajánlatokat, hogy normálisan meglegyenek.

Ez van, ha a nem szabálytalan de kurvanagy baromság meg van engedve. Várom a jelentkezőket aki megcsinálja helyettem a front7 kör adminisztrálását.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Toca 😂 😂

Ennyi .....-t 😛 :rolleyes:Igor
Azt mondták ez a rendszer jó, ha jó akkor csináljuk , ha mégsem akkor találjunk ki rá valamit 😊 Igazából gondolkodtam ,hogy az összesre tegyek-e vagy csak akiben látok fényt ,de az 50-es listát is leszűkítettem inkább 😊Toca
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛Igor
micsoda ötlet.. a New Orleans Saints hivatalosan is bejelenti igényét az NFL összes DL/LB posztú szabadügynökére, veteránminimumot tartalmazó szerződéssel

a játékosok a sűrű jövés-menés miatt csoportos kedvezményt kapnak a New Orleans-ba tartó járataik repülőjegyeinek árából


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ép keretek között ezzel szvsz nem is volt semmi baj
csak már senki sem érzi, hol a határ
adam posztonként 5-6 játékost szedett tavaly is kb. ezzel a módszerrel és javarészét nem is első másodperces licittel

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
18 perces késéssel szabálytalan ajánlat se rossz, de mondjuk érthető ebben a sok szarban

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Braxa, gondold át még1x
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként én se szívesen csinálom ezt / nekem sem tetszik, de ha ez a trend akkor haladni kell a korral. Az új divatnak köszönhetően csak így lehet használható vet.min-es backupot szerezni FA-ról.Rataxes
Én inkább nem állok be ebbe a viccbe.
A legszebb az, hogy ezek az emberek még pár napja fröcsögtek Adamen, most meg ugyanezt csinálják.
Vicc.tenorx
Ok, okozat? Szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy ez lesz 😊
Az egy szem Koppenemet lehet vinni drágáért 😂
Btw, ez csak a szaros OL-piac, milyen vicces lesz az összes DE, DT, OLB és ILB 2 mp alatt 10 embertől

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Egyébként én se szívesen csinálom ezt / nekem sem tetszik, de ha ez a trend akkor haladni kell a korral. Az új divatnak köszönhetően csak így lehet használható vet.min-es backupot szerezni FA-ról.Rataxes
Én inkább nem állok be ebbe a viccbe.
A legszebb az, hogy ezek az emberek még pár napja fröcsögtek Adamen, most meg ugyanezt csinálják.
Vicc.tenorx
Én most is fröcsögök,mert szerintem egy faszság, de mindenki leírta hogy ne rinyáljunk már annyit, teljesen normális ez hát tessék, ha ez normális hát csináljuk nagyban
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
fetomy segítek a szerkesztett hsz-em után is maradtak az enyémek az alábbi playák:

Mike McGlynn, OG 850K/3 év
Max Jean-Gilles, OT 1,2milla/3 év
Samson Satele, OC 3milla/5 év
Seth Olsen, OG 685K/3 év

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én se szívesen csinálom ezt / nekem sem tetszik, de ha ez a trend akkor haladni kell a korral. Az új divatnak köszönhetően csak így lehet használható vet.min-es backupot szerezni FA-ról.Rataxes
Én inkább nem állok be ebbe a viccbe.
A legszebb az, hogy ezek az emberek még pár napja fröcsögtek Adamen, most meg ugyanezt csinálják.
Vicc.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként én se szívesen csinálom ezt / nekem sem tetszik, de ha ez a trend akkor haladni kell a korral. Az új divatnak köszönhetően csak így lehet használható vet.min-es backupot szerezni FA-ról.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Toca 😂 😂

Ennyi .....-t 😛 :rolleyes:Igor
Azt mondták ez a rendszer jó, ha jó akkor csináljuk , ha mégsem akkor találjunk ki rá valamit 😊 Igazából gondolkodtam ,hogy az összesre tegyek-e vagy csak akiben látok fényt ,de az 50-es listát is leszűkítettem inkább 😊Toca
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛Igor
Épp ezaz, hogy megy waiverre, így semmibe nem kerül neki 😀 (és majd azért lesz, aki szar helyen végzett 😀)

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Toca 😂 😂

Ennyi .....-t 😛 :rolleyes:Igor
Azt mondták ez a rendszer jó, ha jó akkor csináljuk , ha mégsem akkor találjunk ki rá valamit 😊 Igazából gondolkodtam ,hogy az összesre tegyek-e vagy csak akiben látok fényt ,de az 50-es listát is leszűkítettem inkább 😊Toca
Felőlem nyugodtan, tegyél az összesre akkor 4-5 ember helyett a végén egy tucatot kéne cutolnod 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nemtom jó 5let-e, ha minden hsz. javítva lesz abból előbb-utóbb valami turpisság lesz 😊
Másoljuk ki azt az oldalt aztán utána lehet javítani.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
*Roger Goodell egy hosszú nap után, éjfél körül menne haza, amikor berohan 6 GM, 17 ügynök és 41 veterán játékos az irodájába Michael Buffer kíséretében, és egymással lókupecként ordítozva elkezdik a free agent piac újabb körét (a helyzetet kihasználva a háttérből azért így is kihallatszik egy sunyi "Goodell, takarodj!", amit persze nem is kérdés melyik acélvárosi ex-GM vethetett oda)*

Hát nem teljesen életszerű? :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiszedegessem a playereket akikre már előttem ugyanazt ajánlották, vagy a belejavítást nem nézzük jó szemmel?Rataxes
Nem nézzük jó szemmel, csak stez próbálja menteni a menthetőt. Eddig se javítgattunk, most se kéne.tenorx
stez nem próbálja menteni a menthetőt, tele van midnenki listája oylanokkal, akikre már ment ajánlat előttük vagy tőlem, vagy másoktól, azoakt ki lehetne szedegetni

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ilyenkor a belejavítás számít időnek nem ? Nah ezért nem javítok bele.Toca
Igen, szerintem is 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
díjaznám, ha az izmozás után elkezdenétek kiszedegetni a playákat, akikre már jött előttetek ajánlat, hogy tisztán láthatóbbak legyenek a dolgok főleg fetomy számára, de szerintem mindenki örülne egy kis átláthatóságnak
nálam kb. 5 playa van, akire toltam, és utánam toltak még 4-en rájuk ugyanolyan fizutStez
Ilyenkor a belejavítás számít időnek nem ? Nah ezért nem javítok bele.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ok 😊 kitartás Fetomy! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kiszedegessem a playereket akikre már előttem ugyanazt ajánlották, vagy a belejavítást nem nézzük jó szemmel?Rataxes
Nem nézzük jó szemmel, csak stez próbálja menteni a menthetőt. Eddig se javítgattunk, most se kéne.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kiszedegessem a playereket akikre már előttem ugyanazt ajánlották, vagy a belejavítást nem nézzük jó szemmel?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
díjaznám, ha az izmozás után elkezdenétek kiszedegetni a playákat, akikre már jött előttetek ajánlat, hogy tisztán láthatóbbak legyenek a dolgok főleg fetomy számára, de szerintem mindenki örülne egy kis átláthatóságnak
nálam kb. 5 playa van, akire toltam, és utánam toltak még 4-en rájuk ugyanolyan fizut