GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Csak nekem nincs kb. 2 secondary emberem sem, akik egy csapatban játszanának IRL? 😀 Bears, Eagles, Chargers, -mostmár- Cards, Browns, Bills, Raiders, Texans, 49ers 😀 (mondjuk ez kb. minden posztnál így van nálam 😀)fetomy
Sajna én múlthéten elbasztam ezt már két Bucsos és 2 Ninerses is van a fedélzeten.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak nekem nincs kb. 2 secondary emberem sem, akik egy csapatban játszanának IRL? 😀 Bears, Eagles, Chargers, -mostmár- Cards, Browns, Bills, Raiders, Texans, 49ers 😀 (mondjuk ez kb. minden posztnál így van nálam 😀)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem a 3/4 GB secondary van meg, nem lehet baj 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pokoligen, megszereztem a két jaguars cornert, markomban a bajnoki címHöri
én meg a fél pats secet, itt sem lehet majd sok gond 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pokoligen, megszereztem a két jaguars cornert, markomban a bajnoki cím

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hirdess meg néhányat, hogy jó ajánlatért eladók, de ha maradnak is elférnek 😛 😀fetomy
Kénytelenek lesznek elférni, mivel nem tradelhetőek. 😛
De cap hit sincs rájuk, szóval ráérek gondolkodni, menjen-e valaki. Ráadásul így is csak 85 millán van a cap, csodás.
Még jön 15 OL, 10 LB, 2 K és 2 P és kész is a csapat.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hirdess meg néhányat, hogy jó ajánlatért eladók, de ha maradnak is elférnek 😛 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Akarod mondani a dutyiban szopkodja valami bengala feka faszát?
Nálad inkább ezt tudnám elképzelni. 😀Stez
Dehogy, az olyanokat inkább eladom gyorsba olyannak,ahova illik 😀
Pl. a Kansas City Chicksbe 😛fetomy
Tényleg, most hogy mondod, kezdek félni, hogy Hall és McKinnie is lecsukatja magát.
Bár túlélem, a friss rosteremen 10 CB van 😂 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akarod mondani a dutyiban szopkodja valami bengala feka faszát?
Nálad inkább ezt tudnám elképzelni. 😀Stez
Dehogy, az olyanokat inkább eladom gyorsba olyannak,ahova illik 😀
Pl. a Kansas City Chicksbe 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondtam fetomy, nincs semmi gond, ha annyira kell Houston, jövőre nyitott vagyok tradere, mint már mondtam, örömmel fogadnám a jövő évi első körös picked. 😀
A nagy szerelmed meg végre a Tiéd lesz, és még meg is köszönheted, milyen jól jársz vele és mennyire olcsón adom. :rolleyes:Stez
Azt csak akkor adom oda érte, ha 1/1 lesz a pick 😛
Egyébként sem kell már jövőre, mivel így akkor jó szokásomhoz híven lopok udfáról valakit, aki jövőre már fasza lesz 😛fetomy
Akarod mondani a dutyiban szopkodja valami bengala feka faszát?
Nálad inkább ezt tudnám elképzelni. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondtam fetomy, nincs semmi gond, ha annyira kell Houston, jövőre nyitott vagyok tradere, mint már mondtam, örömmel fogadnám a jövő évi első körös picked. 😀
A nagy szerelmed meg végre a Tiéd lesz, és még meg is köszönheted, milyen jól jársz vele és mennyire olcsón adom. :rolleyes:Stez
Azt csak akkor adom oda érte, ha 1/1 lesz a pick 😛
Egyébként sem kell már jövőre, mivel így akkor jó szokásomhoz híven lopok udfáról valakit, aki jövőre már fasza lesz 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondtam fetomy, nincs semmi gond, ha annyira kell Houston, jövőre nyitott vagyok tradere, mint már mondtam, örömmel fogadnám a jövő évi első körös picked. 😀
A nagy szerelmed meg végre a Tiéd lesz, és még meg is köszönheted, milyen jól jársz vele és mennyire olcsón adom. :rolleyes:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én azt hittem, hogy pont véleményt cserélünk 😀Wyatt
Ja az elején még arról volt szó, aztán átváltottunk Tebow üzemmódba, vagyis ha nem azt mondom, hogy Dorsey hiperelit, akkor azzal azt mondom, hogy dorsey moslékszar. Onnantól már nem véleménycsere volt a dolog 😛 😊

Stez: Véletlenül sem szeretném rossz híredet kelteni, csak gondoltam megfizetsz hjúsztonért, és ideje az első részletnek 😀😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Így van. 😐

na nem baj, holnap kivágom Dorseyt, mert egyébként csak teher 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Egy igazi mártír vagy 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Tizenhetedszer: Nem fosoztam és hordtam le a sárga földig, mivel nem tartom fosnak. Akkor sem, ha mégegyszer leírod, hogy fosnak tartom. Azt se mondtam, hogy add el late round pickért. Mármint hogy nekem add el azért azt lehet 😀 de az nyilván más tészta 😛
És akkor elnézést, azt hittem azért akarod eladni, mert el akarod adni 😊 Az hogy miért akarod eladni teljesen mindegy, mivel azzal kapcsolatban nem mondtam, hogy ne lenne igaz, de mindegy 😊

Igen, mindenki maga ítéli meg az értékét. Én elmondtam a véleményemet erről, és akkor azóta lett ez a szarság belőle. Tényleg nem értem minek a csevegő, ha nem lehet véleményezni.

szaba: nyilván túloztam, de nem is az volt a lényeg, csak raji miatt írtam, akit meg wyatt "szólt le" 1 szar év miatt 😊fetomy
Jah ne érts félre, véleményezz nyugodtan.
Csak mondjuk az egy kicsit felbaszott, hogy most mert Dorseyt kiraktam trade blockra, azt hitted rögtön kötelezően szabadulni akarok tőle, és egyébként sem ér szerinted sokat, aztán úgy is csak rá akarom sózni valami rookire. Nem, abszolut nem ez volt a célom. 😊
Aztán meg csodálkozzak, ha fosik tőlem mindenki, amikor pont, hogy folyton magamat húztam le például az idei évben is mindennel, csak vagy szükség volt, vagy kedvencet hoztam. 😀
Te kelted itt rossz hírem, amikor igazi gentleman volnék, vagy mifasz. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tizenhetedszer: Nem fosoztam és hordtam le a sárga földig, mivel nem tartom fosnak. Akkor sem, ha mégegyszer leírod, hogy fosnak tartom. Azt se mondtam, hogy add el late round pickért. Mármint hogy nekem add el azért azt lehet 😀 de az nyilván más tészta 😛
És akkor elnézést, azt hittem azért akarod eladni, mert el akarod adni 😊 Az hogy miért akarod eladni teljesen mindegy, mivel azzal kapcsolatban nem mondtam, hogy ne lenne igaz, de mindegy 😊

Igen, mindenki maga ítéli meg az értékét. Én elmondtam a véleményemet erről, és akkor azóta lett ez a szarság belőle. Tényleg nem értem minek a csevegő, ha nem lehet véleményezni.

szaba: nyilván túloztam, de nem is az volt a lényeg, csak raji miatt írtam, akit meg wyatt "szólt le" 1 szar év miatt 😊fetomy
Én azt hittem, hogy pont véleményt cserélünk 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
üdv Farky
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ohh én nem gondolom hogy neked estem, miért tenném?
Sok vélemény elfér egymás mellett, inkább levezettem miért nem osztom a nézeted.
Azért ne sértődj meg. Majd sok más dologban egyetértek veled, hogy az ősi druida nézetek szerint helyreálljon az egyensúly 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tizenhetedszer: Nem fosoztam és hordtam le a sárga földig, mivel nem tartom fosnak. Akkor sem, ha mégegyszer leírod, hogy fosnak tartom. Azt se mondtam, hogy add el late round pickért. Mármint hogy nekem add el azért azt lehet 😀 de az nyilván más tészta 😛
És akkor elnézést, azt hittem azért akarod eladni, mert el akarod adni 😊 Az hogy miért akarod eladni teljesen mindegy, mivel azzal kapcsolatban nem mondtam, hogy ne lenne igaz, de mindegy 😊

Igen, mindenki maga ítéli meg az értékét. Én elmondtam a véleményemet erről, és akkor azóta lett ez a szarság belőle. Tényleg nem értem minek a csevegő, ha nem lehet véleményezni.

szaba: nyilván túloztam, de nem is az volt a lényeg, csak raji miatt írtam, akit meg wyatt "szólt le" 1 szar év miatt 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán nem értünk egyet, így van. Abban sem, hogy Dorseynak nem volt jó éve. Ráadásul 3-4-re is át kellett szoknia.
Csak ami engem zavar, hogy azért, emrt Te éppen 5. kört adnál Dorseyért, nem kell lehordani és fosozni a sárga földig.
Én Rajiért adtam volna max 2. kört, na puff. Írtó fos szezonja volt, ettől függetlenül mégsem vélem szarnak.
Aztán most érted, minek adjam el szaros late-round pickekért az "elég jó" 3-4-es endemet, aki idén még 2 millát is keres, amikor az eladásával hatalmas needem is keletkezne?
De hát ahogy azt az okosok mondják, mindenkinek megvan a maga ára..
Azért hülyének ne nézz már, hogy szabadulni akarok Dorseytól és erről szól itt a fáma.
De mindegy, kár ezen vitatkozni egyébként, ahogy mondtad, ebben nem értünk egyet, mindenki a maga véleménye szerint ítéli meg a játékosok értékét.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazd, most esik csak le, hogy fetomy 1/12+2/16-ért szerezte meg a hiperuniverzális, előző idény legszarabb NT-mutatójával végző Rajit 😀 Ez, meg az ötmillás kérése Dorseyra, +a 3-4. kör körüli max ár, hááát, ez minimum kurvavicces 😀Wyatt
Látom a rosenhaus bizottság feladata még mindig sötét folt 😛
Rajinak volt egy rossz éve ja. Dorsey-nak meg nem volt jó 😛 De úgy látom ezt csak én gondolom így, úgyhogy érthető, hogy kurvavicces 😛
Plusz az NT fontosabb poszt 34-ben mint a DE, de kétségkívül túlfizettem őt, csak NT-ben nem akartam kockáztatni. Raji nem ér ennyit, de Dorsey-ról is elmondtam, hogy ha valakinek nagy need, akkor ő is fog érte akár 1. kört is adni.

Delonso: Jó, és Cason? Fiatal, nem is rossz, de abszolút nem ér 1. kört, mégis 5 milla. Dorsey esetén nem csak a sackre gondoltam, de ahogy fentebb írtam, felesleges tovább folytatni, mivel nyilvánvalóan nem értünk egyet, nem is akarok győzködni senkit sem 😉fetomy
A kiemelt részben sem értünk egyet, finoman szólva sem, meg lehet nézni a Pats védelmén
Másik, Rajinak volt egy rossz éve, Dorseynak meg nem, ezért Raji a jobb? Ezt nem értem 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Dorseynak nem volt jó éve? Na, mifene.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bazd, most esik csak le, hogy fetomy 1/12+2/16-ért szerezte meg a hiperuniverzális, előző idény legszarabb NT-mutatójával végző Rajit 😀 Ez, meg az ötmillás kérése Dorseyra, +a 3-4. kör körüli max ár, hááát, ez minimum kurvavicces 😀Wyatt
Látom a rosenhaus bizottság feladata még mindig sötét folt 😛
Rajinak volt egy rossz éve ja. Dorsey-nak meg nem volt jó 😛 De úgy látom ezt csak én gondolom így, úgyhogy érthető, hogy kurvavicces 😛
Plusz az NT fontosabb poszt 34-ben mint a DE, de kétségkívül túlfizettem őt, csak NT-ben nem akartam kockáztatni. Raji nem ér ennyit, de Dorsey-ról is elmondtam, hogy ha valakinek nagy need, akkor ő is fog érte akár 1. kört is adni.

Delonso: Jó, és Cason? Fiatal, nem is rossz, de abszolút nem ér 1. kört, mégis 5 milla. Dorsey esetén nem csak a sackre gondoltam, de ahogy fentebb írtam, felesleges tovább folytatni, mivel nyilvánvalóan nem értünk egyet, nem is akarok győzködni senkit sem 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dorsey nem rossz, az elmúlt éve nem volt csúcs, de előtte szépen pakolta az embereket.
Ilyen 3-4. kör érte az vicces. Persze kinek mennyit ér. De nagyon korrekt 3-4 játékos.Delonso_
Ja, 2010-ben szépen pakolta az embereket, ha jól emlékszem 41. legjobb DE volt a 43-ból passrush szempontból 😛 Előtte 43 DT-ként meg még faszább volt... Fejlődőképes és nem is szar, csak az én véleményem szerint nem elég, ha csak a futás ellen használható.

Miért ne kérne 5 millát valaki, aki nem ér 1. kört? Csak az én embereim közül ott van Cason és London Fletcher. Mindegyik megkérte, aztán egyikért se adnék első kört, Londonért még 4-et se biztos. Ugyanis a hosszabbítás ára még mindig nem a játékos értéke, hanem a játékos igénye, ami eléggé nagy különbség. IRL például érvelhetne azzal, hogy igenis nagy lóvét kérek, mert futás ellen fasza vagyok, a többi meg kit izgat 😛fetomy
Erről két dolog jutott eszembe.
1. egy 3-4 DE-nél nem hiszem hogy a sack mutató a legfontosabb, bármelyik oldalra is tedd őket.
Dorsey iszonyat univerzális mert DE-NT szerepkörben is eljátszik, persze utóbbit tartósan nem hiszem hogy tudná, de még azt is kinézem belőle.
2. Egy 36 éves játékos mégha remek is a posztján nem hiszem hogy összehasonlítható vele, ilyen kontextusban sem.