GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazd, most esik csak le, hogy fetomy 1/12+2/16-ért szerezte meg a hiperuniverzális, előző idény legszarabb NT-mutatójával végző Rajit 😀 Ez, meg az ötmillás kérése Dorseyra, +a 3-4. kör körüli max ár, hááát, ez minimum kurvavicces 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dorsey nem rossz, az elmúlt éve nem volt csúcs, de előtte szépen pakolta az embereket.
Ilyen 3-4. kör érte az vicces. Persze kinek mennyit ér. De nagyon korrekt 3-4 játékos.Delonso_
Ja, 2010-ben szépen pakolta az embereket, ha jól emlékszem 41. legjobb DE volt a 43-ból passrush szempontból 😛 Előtte 43 DT-ként meg még faszább volt... Fejlődőképes és nem is szar, csak az én véleményem szerint nem elég, ha csak a futás ellen használható.

Miért ne kérne 5 millát valaki, aki nem ér 1. kört? Csak az én embereim közül ott van Cason és London Fletcher. Mindegyik megkérte, aztán egyikért se adnék első kört, Londonért még 4-et se biztos. Ugyanis a hosszabbítás ára még mindig nem a játékos értéke, hanem a játékos igénye, ami eléggé nagy különbség. IRL például érvelhetne azzal, hogy igenis nagy lóvét kérek, mert futás ellen fasza vagyok, a többi meg kit izgat 😛

De azért mégegyszer hozzáteszem, hogy dorsey jó játékos, egyáltalán nem szemét vagy szar, csak 1. kört nem adnék érte, mert ott még lazán lehet húzni hasonlót. Nálam pl. per pill kettő darab DE is van aki 2. kör elején lett húzva, mégis simán megvan bennük az, hogy Dorsey szinten legalább nyomják ;P
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Adam, Jammer szerződése az úgy nagyon nem lesz jó.szaba
😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
el vagy te tévedve, Dorsey jó ajánlat esetén mehet, egyébként marad
egy pillanatig sem volt arrol szó, hogy el akarom sózni, vagy muszáj volna tőle megválnom 😉
jövőre meg max akkor engedném ki a piacra, ha IRL valami köcsög csapatba menne 😀
de még szerencse, hogy akárki bekerül a kekíbe, az nálad alap, hogy rosterszemét, akitől szabadulni akar mindenképp a gazdája és nem lehet jó játékos 😛
Dorsey fasza, nem is teher. Egyszerűen csak volna a drafton valaki, akire szívesen szereztem volna picket, ennyi 😀 de így sem gond, marad az FA 😊Stez
Nem minden kekis rosterszemét egyáltalán. Csak a 90%-a 😛 Akit oda raknak az vagy öreg, vagy szar, vagy kurvasokat keres, vagy leginkább ha ez a három találkozik 😛 (meg persze a néhány kivétel)
Amúgy Dorsey nyilván nem rosterszemét, abszolút nem is mondtam ilyet. Egy futás ellen elég jó 34DE, de mivel passz ellen meg fos, szvsz nem ér semmiféle 1. kör jellegű ajánlatot, de én még 2-t vagy 3-at se nagyon adnék érte 😛 Persze nekem elég fasza kis DL-em van, lehet találsz olyat, akinek kell annyira, hogy túlfizesse neked 😊

Az pedig még mindig kedvenc szöveg, hogy "XY igazából király játékos, akkor leszek a legboldogabb, ha nálam marad, de azért árulom" 😛fetomy
Nem fogom ezredszerre is elpofázni, hogy azért adnám el Dorseyt, mert kell a pick egy favoritomra, semmi többért. 😉
És nem viccből hoztam 1+3-ért két éve, hogy eladjam most 3-4. körért.
Úgy meg nehéz sackeket hozni, ha minden downban dupláznak, Dorseyt meg duplázzák folyton, utánakérdezhetsz Ulpinál. 😀 És egyébként passz ellen sem fos, csak ami kiemelendő, az a run D#.
Fasza játékos, de ha kell a pick, valakit be kell áldoznom a jobbak közül, mást meg kit? Megatronékat tutira nem fogom, így maradt Dorsey. De alapból arról szól az egész, hogy ha nem kapok érte annyit, amivel mehetek a favoritomért, marad nálam inkább. 😊
De azért ne keverd össze Steinbachékkal, akik tényleg csak szemetek voltak és el kellett Őket adni.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lol bazdmeg, erre odaadja szarért húgyért 😀Wyatt
meg volt az fizetve 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dorsey nem rossz, az elmúlt éve nem volt csúcs, de előtte szépen pakolta az embereket.
Ilyen 3-4. kör érte az vicces. Persze kinek mennyit ér. De nagyon korrekt 3-4 játékos.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig a nyakában van két ember, így is lazán megoldja, nálam Dorsey simán van első kör, csak szükség nincs rá, meg a kövi éves 7 milliárdos ajánlatára
Mellesleg egy 1. kört nem érő játékos hol kér nálunk öt milliót?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
el vagy te tévedve, Dorsey jó ajánlat esetén mehet, egyébként marad
egy pillanatig sem volt arrol szó, hogy el akarom sózni, vagy muszáj volna tőle megválnom 😉
jövőre meg max akkor engedném ki a piacra, ha IRL valami köcsög csapatba menne 😀
de még szerencse, hogy akárki bekerül a kekíbe, az nálad alap, hogy rosterszemét, akitől szabadulni akar mindenképp a gazdája és nem lehet jó játékos 😛
Dorsey fasza, nem is teher. Egyszerűen csak volna a drafton valaki, akire szívesen szereztem volna picket, ennyi 😀 de így sem gond, marad az FA 😊Stez
Nem minden kekis rosterszemét egyáltalán. Csak a 90%-a 😛 Akit oda raknak az vagy öreg, vagy szar, vagy kurvasokat keres, vagy leginkább ha ez a három találkozik 😛 (meg persze a néhány kivétel)
Amúgy Dorsey nyilván nem rosterszemét, abszolút nem is mondtam ilyet. Egy futás ellen elég jó 34DE, de mivel passz ellen meg fos, szvsz nem ér semmiféle 1. kör jellegű ajánlatot, de én még 2-t vagy 3-at se nagyon adnék érte 😛 Persze nekem elég fasza kis DL-em van, lehet találsz olyat, akinek kell annyira, hogy túlfizesse neked 😊

Az pedig még mindig kedvenc szöveg, hogy "XY igazából király játékos, akkor leszek a legboldogabb, ha nálam marad, de azért árulom" 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol bazdmeg, erre odaadja szarért húgyért 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, emelkedik az ár, csak így tovább
aki első kört bedob, azt már ki sem röhögöm, közelít 😀Stez
És magadat mikor fogod kiröhögni?szaba
amint rájött, hogy még a ruki gmekre se tudja rásózni 4. körnél jobb árért 😀fetomy
el vagy te tévedve, Dorsey jó ajánlat esetén mehet, egyébként marad
egy pillanatig sem volt arrol szó, hogy el akarom sózni, vagy muszáj volna tőle megválnom 😉
jövőre meg max akkor engedném ki a piacra, ha IRL valami köcsög csapatba menne 😀
de még szerencse, hogy akárki bekerül a kekíbe, az nálad alap, hogy rosterszemét, akitől szabadulni akar mindenképp a gazdája és nem lehet jó játékos 😛
Dorsey fasza, nem is teher. Egyszerűen csak volna a drafton valaki, akire szívesen szereztem volna picket, ennyi 😀 de így sem gond, marad az FA 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Adam, Jammer szerződése az úgy nagyon nem lesz jó.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó, emelkedik az ár, csak így tovább
aki első kört bedob, azt már ki sem röhögöm, közelít 😀Stez
És magadat mikor fogod kiröhögni?szaba
amint rájött, hogy még a ruki gmekre se tudja rásózni 4. körnél jobb árért 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
jó, emelkedik az ár, csak így tovább
aki első kört bedob, azt már ki sem röhögöm, közelít 😀Stez
És magadat mikor fogod kiröhögni?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megjöttem, lassan elkezdem bevezetni az excelbe a hétvégi mozgásokat, szólok ha kész.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, emelkedik az ár, csak így tovább
aki első kört bedob, azt már ki sem röhögöm, közelít 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én szerintem egy 5-et is be tudok vállalni érte! Egyszer úgyis járhat jól stez is 😉fetomy
te inkább a jövőévi első köröd ajánlgassad
Knox PUPon kezdi az idényt, de az ügynöke szerint jó esély van rá, hogy a full szezont kihagyja 2012-ben
Dorsey tökéletes megoldás lehet a pótlásáraStez
Első kör? 😀 Egy potenciális 1/1? Egy játékosért, aki egy valamire jó? Hát te hülye vagy 😀 Fasza futás ellen, de passz ellen szar. 4. kört még én is állom, többért vigye akinek két anyja van 😛

Tudom, hogy Knox ott kezd, azért hoztam Szidnit is, mert számítottam erre 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én simán adok érte egy 2/19-et, ha valahogy megoldod, hogy nálam kössön ki

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó, adok érte egy negyediket.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én szerintem egy 5-et is be tudok vállalni érte! Egyszer úgyis járhat jól stez is 😉fetomy
te inkább a jövőévi első köröd ajánlgassad
Knox PUPon kezdi az idényt, de az ügynöke szerint jó esély van rá, hogy a full szezont kihagyja 2012-ben
Dorsey tökéletes megoldás lehet a pótlására

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én szerintem egy 5-et is be tudok vállalni érte! Egyszer úgyis járhat jól stez is 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/ady/almodik.htmSzegecs
😕

frissült a kekím, megfelelő ajánlat esetén Dorsey vihető!
keresni PM-benStez
Adok érte egy 6. kört.tenorx
ne fárasszál le, kösz
Dorsey bivaly playa jó fizuval, fiatal, az egyik legjobb futás elleni 3-4 end volt tavaly
nem 1+1-et kérek érte, de nem is lófaszt
de vicces volt, tényleg, kapsz egy lájkot, örülj

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem baj, told ide az 1/5-t és a többi picked nekem a jövő éviekért, már semmi gond 😊Stez
http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/ady/almodik.htmSzegecs
😕

frissült a kekím, megfelelő ajánlat esetén Dorsey vihető!
keresni PM-benStez
Adok érte egy 6. kört.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem a vasárnap bukó.Szegecs
nem baj, told ide az 1/5-t és a többi picked nekem a jövő éviekért, már semmi gond 😊Stez
http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/ady/almodik.htmSzegecs
😕

frissült a kekím, megfelelő ajánlat esetén Dorsey vihető!
keresni PM-ben

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nekem a vasárnap bukó.Szegecs
nem baj, told ide az 1/5-t és a többi picked nekem a jövő éviekért, már semmi gond 😊Stez
http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/ady/almodik.htm


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem mindegy.